Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #976
 
Stojkovic napisał(a):drugi defensor to bedzie raczej ktos mniej znany... nie wiem kto, aleraczej zwschodnich rejonów europy, taką mam przynajmniej nadzieję. Bo Vidić już teraz jest tak samo ważnym zawodnikiem w obronie, jak ważny był Jaap Stam swego czasu.

Jak na zyczenie United wyraziło zainteresowanie Branislavem Ivanoviciem z Lokomotivu Moskva. Tez Serb :wink: Z drugiej strony mówi się o obroncy Reading - Nickym Shoreyem.

Napastnik - dla mnie raczej nie potrzebny, ale United interesuje się napastnikiem Partizana Belgrad, Stevanem Joveticiem. Ja wiem. Chociaż - nieraz kogoś brakuje.

amor patriae nostra lex
11-12-2007 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #977
 
Zashi napisał(a):Napastnik - dla mnie raczej nie potrzebny, ale United interesuje się napastnikiem Partizana Belgrad, Stevanem Joveticiem. Ja wiem. Chociaż - nieraz kogoś brakuje.

No, ale nie zapomnij Zashi, ze ten Serb ma dopiero 16 lat, wiec nie byl by od razu wzmocnieniem naszego skladu, tylo inwestycja w przyszlosc.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
11-12-2007 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #978
 
Zależy co sobą prezentuje, bo jeśli jest Krkićem, albo jego lepszą wersją, to przecież mógłby wchodzić i grać w meczach, tak jak to robi jego kolega z reprezentacji Hiszpanii

Latem trzeba sprowadzić za wszelką cenę Taye Taiwo i tyle
12-12-2007 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #979
 
Maciek napisał(a):Latem trzeba sprowadzić za wszelką cenę Taye Taiwo i tyle

Cos sie tak na niego uparł? Mało mam okazji go widywac,bo nie oglądam francuskiej ligi za często,ale np wczoraj przeciwko Liverpoolowi zagral przecietne spotkanie (zreszta jak caly zespół) ja np wolałbym Shoreya z Reading,dobrze sobie radzi (w 11 kolejki ostatnio) do tego jest Angolem i był powoływany już a to o czyms swiadczy. Dobra partia na zmiennika dla Evry.
12-12-2007 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #980
 
Skull napisał(a):Cos sie tak na niego uparł?
Sam nie wiem, przepraszam Sad


Skull napisał(a):Mało mam okazji go widywac
Chciałbym powiedzieć "witaj w klubie", ale nie mogę Sad może dlatego się na niego uparłem


Skull napisał(a):ale np wczoraj przeciwko Liverpoolowi zagral przecietne spotkanie (zreszta jak caly zespół)
W tej tragicznie słabej wczoraj Marsylii, Taiwo i tak nie grał źle, no chyba, że mnie oświecisz i powiesz którą bramkę zawalił Taye, bo ja takiej wczoraj nie widziałem Smile


Skull napisał(a):wolałbym Shoreya z Reading,dobrze sobie radzi (w 11 kolejki ostatnio) do tego jest Angolem i był powoływany już a to o czyms swiadczy
Dobrze Smile Ja tez już o tym pisałem Smile Ale nie porównujmy Taye Taiwo do Shoreya, z całym szacunkiem dla Anglika, nie widze za bardzo chocby jednego aspektu gry, w ktorym byłby lepszy (no bo co? Szybszy? Sprawniejszy? Silniejszy? Lepszy technicznie? Ma silniejszy strzał? Młodszy? Ma doświadczenie międzynarodowe i pucharowe? Gra pod presją? Omawia prasa jego każdy mecz od A do Z? )


Skull napisał(a):Dobra partia na zmiennika dla Evry
a Taye to "super partia k***o" ;*
12-12-2007 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #981
 
Zdecydowane nie dla Taye, jakos kompletnie mi on nie pasuje do Manchester United (o Evrze to samo myslalem), na OM moze byc ale na Manchester United troszke chyba za slaby. Jezeli juz szukamy takie wynalazki to chetnie bym zobaczyl jak sobie w Angli pordzil by Andoni Iraola, del Horno nie dal rady ale moze Iraola by sie sprawdzil. Baskowie jak wiadomo charakterne walczaki wiec kto wie.
12-12-2007 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #982
 
Maciek napisał(a):Sam nie wiem, przepraszam

Jaja sobie robisz :lol:

Maciek napisał(a):Ale nie porównujmy Taye Taiwo do Shoreya, z całym szacunkiem dla Anglika, nie widze za bardzo chocby jednego aspektu gry, w ktorym byłby lepszy

Ciężko mi powiedziec co kolwiek bo jak już pisałem nie często widuje Taiwo w akcji,no ale skoro uważasz że wszystkie te cechy są po jego stronie to Ci wierze,ale jedna rzecz przemawia za Shoreyem - ciągle gra na wyspach i czułby sie jak w domu,zresztą nie bedę na siłe szukał jakiegos super lewego obroncy bo potrzebujemy jedynie solidnego zmiennika dla Evry,a nie kogos super do pierwszego składu.

Maciek napisał(a):a Taye to "super partia k***o" ;*

Masz szczęscie że widziałem ten kawałek :lol:

Aquarius napisał(a):jakos kompletnie mi on nie pasuje do Manchester United (o Evrze to samo myslalem)


No jesli grałby to co Evra to nie mam nic przeciwko :roll:

- Zrozumiałem Cie Aquarius :wink: mogłem raczej napisac że nie mam nic przeciwko żebys znowu sie tak mylił :roll:
12-12-2007 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #983
 
Chodzilo mi o to ze na poczatku jak Evra przechodzil do nas to myslalem dokladnie to samo, ze nie bedzie pasowal, ze za slaby, a teraz widac jak sie mylilem Smile
12-12-2007 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #984
 
Znajomy nick, czy to ten stary Aquarius? Big Grin
Jak mialo sie widzi starych dobrych userów

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
12-12-2007 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #985
 
Aquarius napisał(a):Zdecydowane nie dla Taye, jakos kompletnie mi on nie pasuje do Manchester United (o Evrze to samo myslalem),
Nie żeby coś, ale podobnie mówiłeś o Vidiću, a i Ruud van Nistelrooy choć strzelał jak na zawołanie to i tak ci nie pasował Tongue


Aquarius napisał(a):Jezeli juz szukamy takie wynalazki to chetnie bym zobaczyl jak sobie w Angli pordzil by Andoni Iraola
No tak, ale temat troche za późno (Iraola na redcafe był przeze mnie rekomendowany już jakiś czas temu,dość długi czas temu) i dodatkowo do dłuuuugiej dyskusji Wink Bo po co nam drugi OH? I do tego słabszy? Iraola, troszke się zatrzymał w rozwoju, może nawet lekko cofnął, do tego teraz cześciej grywa na prawej obronie, a nie tak jak wcześniej w srodku pola czy też jako uzupełnienie prawej strony (coś jak Gattuso) :roll:


Skull napisał(a):Ciężko mi powiedziec co kolwiek bo jak już pisałem nie często widuje Taiwo w akcji,no ale skoro uważasz że wszystkie te cechy są po jego stronie to Ci wierze,ale jedna rzecz przemawia za Shoreyem - ciągle gra na wyspach i czułby sie jak w domu
Dlatego nie wymieniłem doświadczenia w Premiership bo bym ci argument na tacy podał Tongue No to przemawia za nim i oczywiście jeszcze jedno - cena


Skull napisał(a):zresztą nie bedę na siłe szukał jakiegos super lewego obroncy bo potrzebujemy jedynie solidnego zmiennika dla Evry,a nie kogos super do pierwszego składu.
W piłce nie ma sentymentów Wink Evra też miał być jedynie uzupełnieniem i wsparciem dla Heinze, a jak się skończyło to pamiętają nawet sezonowcy, którzy przyszli za Kuszczakiem więc to nigdy nic nie wiadomo Smile
Taiwo jest młody (rocznik Rooney'a i Ronaldo), więc siłą rzeczy, grałby jako uzupełnienie dla Evry, który na dzień dzisiejszy jest w ścisłej czołówce lewych na świecie (zdanie Domenecha mnie nie interesuje) Wink Taiwo byłby przydatny wówczas, gdy byłyby mecze, które Evra mógłby albo musiałby opuścić Wink A przy okazji wychowalibyśmy sobie kolejnego mlodego wielkiego gracza (bo że ma gigantyczny potencjał to jestem na 3262050% pewien)


Jeszcze jedna cecha na rzecz Taiwo - jest obunożny, a lewą nogę ma jedną z najmocniejszych na świecie

http://pl.youtube.com/watch?v=xutKWN4d73Y
12-12-2007 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #986
 
Maciek a co sie dzieje z tym meghi czy jak mu tam co go kiedys zachwalałes? ostatnio chyba widziałem go w jakies kadrze na mecz ale nie jestem pewny.

I jak myslisz czy bedzie transfer napastnika zima, bo mamy obecnie 3 napastnikow, meczy bedzie coraz wiecej i jesli dojda kontuzje znowu bedziemy grac 1 napastnikiem na szpicy, czy podzielasz poglad Alexa ktory mowize kadra jest kompletna, bo dla mnie nie jest, niemaobroncy lewego oraz 4 napastnika i niewiem jak dlugo tak pociagniemy bo znajac zycie saha połamie sie za pare dni na treningu.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
12-12-2007 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #987
 
Sporo tego i wszystko przemawia na rzecz Taiwo ,ale zapominasz o jednym Macku 8) Jak do tej pory pisano jedynie o zainteresowaniu Shoreyem, więc on ma większe szanse jak do tej pory :wink:

No i o Ivanovicu rzecz jasna ,własnie ogladalem krótkie filmiki z nim i musze powiedziec że zawzięty chłopak i bardzo przydatny w polu karnym - jeden z tych filmików:

http://pl.youtube.com/watch?v=uqxZBQM4XkQ
12-12-2007 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #988
 
Maro11 napisał(a):Maciek a co sie dzieje z tym meghi czy jak mu tam co go kiedys zachwalałes?
Mourad Meghni Wink Latem został kupiony przez SS Lazio

Nie wiem gdzie go widzialeś, ale jeśli chcesz go zobaczyć to polecam mecz Lazio-Werder, który Meghni wygrał dla Lazio, to prawdopodobnie jego najlepszy mecz w karierze do tej pory

Wczoraj też grał od pierwszej minuty na Bernabeu, ale całego meczu nie widziałem, więc nie wiem jak grał

Nie zachwalałem go, tylko mówiłem, że jest taki zawodnik i że jest bardzo ciekawy 8) Trzymałem i trzymam za niego kciuki, wydaje mi się, że kariera jego idzie w dobrym kierunku, ostatnio czytałem, że może pojechać na euro2008, ale raczej między bajki to wkładam z kilku powodów, nawet niezależnych od samego Mourada


Maro11 napisał(a):I jak myslisz czy bedzie transfer napastnika zima
Wątpię Wink A jeśli już to chyba jedynym zakupem możliwym zimą będzie Huntelaar bądź Anelka, w którego nie wierzę

ps: Skullu, nie odpowiadaj tylko odpowiedz sobie na to pytanie w głowie - ile razy było tak, że zainteresowanie United kimś o kim pisałem dużo wcześniej, przychodziło z czasem? No właśnie Wink Więc mnie to wcale nie martwi, że się póki co na Velodrome faxy nie grzeją
12-12-2007 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #989
 
Maro11 napisał(a):Znajomy nick, czy to ten stary Aquarius? Very Happy
Witam, tak to ten stary AquariusSmile

Maciek napisał(a):Nie żeby coś, ale podobnie mówiłeś o Vidiću, a i Ruud van Nistelrooy choć strzelał jak na zawołanie to i tak ci nie pasował Razz
O Nemanji nie pamietam zebym cos pisal, ale nie mowie nie. Natomiast o RvN kazdy wie jakie mialem zdanie i nawet te jego bramki nie pomagaly, choc nie powiem zeby mnie nie cieszylySmile
13-12-2007 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #990
 
Aquarius napisał(a):O Nemanji nie pamietam zebym cos pisal, ale nie mowie nie
Nie jestem osobą, która pomawia więc możesz być pewien, ze skoro mówie, że byłeś anty (albo inaczej mówiąc - co najmniej mocno sceptyczny), to znaczy, że pamiętam i jestem tego pewien Tongue


Aquarius napisał(a):Witam, tak to ten stary AquariusSmile
Stary, brzydki i noszący wieśniackie imię Wink Witam ja też Tongue
13-12-2007 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości