Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #481
 
Małe sprostowanie - Marsylia gdyby cieniowała w ligue 1, to nie grałaby w tej edycji Ligi Mistrzów, prawda? To, że mają słabe początki sezonów to inna historia, ale trzymajmy się faktów



Co do niespodzianek - ja tam ich tak bardzo znowu nie lubie i otwarcie to przyznaje Smile Nie jestem człowiekiem, który deklaruje uwielbienie dla sensacyjnych rozwiązań, a po Euro2004 mówil, że tę imprezę trzeba uznać za nieważną bo co to za mistrzowie są Smile Także niespodzianki to ja lubie, ale w mniejszym formacie i raczej będące wynikami naszych zespołów z OE

Olympiakos po prostu będzie wymarzonym dla wszystkich rywalem w 1/8, fakt, że jest jeszcze Celtic powoduje, że szansa na to, że można trafić na kogoś z europejskiej drugiej ligi rośnie Wink Dodając do tego Schalke jest już całkiem nieźle Wink Co prawda Fenerbahce wolałbym uniknąć, ale też potęga nie są



Aha no i jak ktoś wczoraj liczył na Marsylię to się zawiódł, a jak ktoś dzisiaj liczy na Rangers to też się zawiedzie Smile Będziemy mieli do czynienia z podobnym meczem jak wczoraj na Stade Velodrome

Mnie mimo wszystko i tak elektryzuje mecz z Romą, ciekawy jestem jak nasze diabełki zagrają jakieś 0-1 na Olimpico w wykonaniu tych zawodników byłoby czymś naprawdę ekstra, ale chociaż niech nie przegrają, a jak przegrają, to niżej niż oni w pierwszym składzie, w ćwierćfinale u nas (hahahaha)

Szkoda Lazio, ale jak się tak gra, to nawet Olympiakos cię przeskakuje
12-12-2007 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #482
 
Niestety Macku SAF wyraznie da odpoczac najwazniejszym ludziom na Liverpool w zwiazku z tym w kadrze na dzisiejszy mecz znalazlo sie 5 pilkarzy o ktorych nic nie wiem i nigdy nie widzialem. Podejrzewa ze skonczy sie to tak jak z Fenerbache w 2004 i Maccabi Hajfa w 2002 po 0:3 czy PSV 2000 1:3.
Wszystko to wyjazdowe wyniki naszych kopaczy w sytuacji gdy awans byl pewny. Inna sprawa ze i Roma zupelnie o nic nie walczy wiec moze sie remis uda wywiesc. Nie chcialbym sezon w ktorym wygrywamy LM konczyl sie grupowa porazka 0:X bo to nie jest w dobrym smaku nawet jesli jest na prawde absolutnie o nic.
Jedyna szansa ze tajna bron Eckersley,Chester, Cleverley, Hewson, Brandy, zalsnia dzisiaj w Rzymie.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
12-12-2007 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #483
 
Marsylia kontrolowała mecz? Musisz chyba moj imienniku przeczytac co to znaczy słowo kontrola, bo to Liverpool kontrolował spotkanie w 100%, nie wiem ktomiałwiecej piłkeale tak było. liverpoll natarł od 1 minuty i juz w 2 miał karnego, pozniec przycisnal i strzelił na 2-0,marsylia była zagubiona, pozniej oddali pole gry ale mili 100%kontrole nad boiskowymi wydarzeniami, bo ile marsylia miała sytuacji? zadnej, dosłownie.Kiedy liverpool chciał przyspieszal i znowu były jaja w obronie.

tak jak napisał maciek, olimpiakos to wymarzony rywal na 2 runde, ogladajac skroty nie wiem jakim cudem oni wygrali z Brema , wynik nie oddaje zupełnie tego co działo sie na boisku , przy wiekszymszczesci mogło i powinno byc odwrotnie.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
12-12-2007 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #484
 
Jesli dzisiaj wygra Sevilla to podczas losowania będziemy mogli trafic na

- Schalke
- Olimpiako
- Celtic
- Lyon/Rangers
- Fenerbache/PSV

Więc rywale nie wydają sie byc bardzo wymagający :roll:
W tej fazie rozgrywek nie możemy trafic na ekipe z Anglii co nie?
12-12-2007 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #485
 
Skull napisał(a):- Schalke
- Olimpiako
- Celtic
- Lyon/Rangers
- Fenerbache/PSV

Z tych rywali najmniej chcialbym trafic na Grekow. Ta edycja jest dla nich naprawde udana, o czym swiadczy pokonanie w grupie Lazio i Valencie. Reszta raczej bez problemu do pokonania. Choc nie chcialbym tez grac z Celticiem, bo po co Boruc ma tak szybko odpadac Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-12-2007 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #486
 
zaga92 napisał(a):Z tych rywali najmniej chcialbym trafic na Grekow. Ta edycja jest dla nich naprawde udana, o czym swiadczy pokonanie w grupie Lazio i Valencie

Lazio i Valencia nie były w jednej grupie :wink:
Ja chyba najbardziej obawiałbym sie Lyonu (o ile awansują) ,a np Olimpiakos bardzo bym chciał 8)
12-12-2007 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #487
 
Ja powiem tak - najlepiej dla ans by bylo trafic na Celtic,ktory gra tak beznadziejna pilke,ze az sie przykro robi.Na dodatek kontuzjowany jest Boruc,a obroncy Celticu sa na tyle uprzejmi,ze sami podaja napastnikom druzyny przeciwnej.

Olimpiakos jest na pewno mocniejszym zespolem niz Celci.Ladnie zaprezentowal sie w fazie grupowej.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-12-2007 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #488
 
Ja się Lyonu nie obawiam, a już bardziej obawiam się np. Fenerbahce Smile Gdyby Lyon z nami wygrał w ogóle to może bym teraz wolał ich uniknąć, ale oni z nami nie wygrali, to my z nimi nie przegraliśmy w ostatnich meczach jakie rozegraliśmy i to oni powinni się nas bać Wink

Nie boje się drużyny, która w czasach swojej największej świetności z nami nie potrafiła wygrać, szczególnie, ze mamy naprawdę bardzo mocny zespół i żadne Rangersy u nas 0-3 by nie wygrały
12-12-2007 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #489
 
Maciek napisał(a):Ja się Lyonu nie obawiam, a już bardziej obawiam się np. Fenerbahce

W sumie to mialem na mysli to że akurat z tych wszystkich ktorych mozemy wylosowac to nie chcialbym Lyonu,ale tak mi sie napisalo,bo obawiac sie teraz nie ma kogo,może w nastepnej fazie :wink:
12-12-2007 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #490
 
WoLaK napisał(a):Ja powiem tak - najlepiej dla ans by bylo trafic na Celtic,ktory gra tak beznadziejna pilke

Beznadziejną piłkę Cetic to gra tylko na wyjazdach, skoro ostatnich 17 meczy bodajże zakończyło sie porażką. U siebie prezentuje się już całkiem poprawnie, a maja w składzie Nakamurę, który strzeli 2-3 wolne (dwumecz) i niewesoło może się zrobić. tak więc Celticu bym nie chciał. Najbardziej wolałbym Olympiakos, albo Schalke

WoLaK napisał(a):.Na dodatek kontuzjowany jest Boruc,a
Sorry, ale Borur wróci do gry w styczniu a LM wznawia rozgrywki dopiero w połowie lutego.
12-12-2007 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #491
 
Jabol napisał(a):BU siebie prezentuje się już całkiem poprawnie

Dobre okreslenie,bo ich gry nie mozna nazwac dobra.Zreszta nie grali z niewiadomo kim:slabo dysponowany Milan,cien Benfiki i Sachtar,ktory przeliczyl swoje sily.Poza meczem z Milanem grali bardzo srednio i juz chyba mniej sie nudzilem czytajac "Nad Niemnem" niz podczas meczu Celticu.Dla mnie z pewnoscia jest to najgorszy zespol,ktory zakwalifikowal sie do dalszej fazy LM.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-12-2007 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #492
 
WoLaK napisał(a):Dla mnie z pewnoscia jest to najgorszy zespol,ktory zakwalifikowal sie do dalszej fazy LM.

Juz bez przesady, nie powiesz chyba, ze Fenerbanche jest lepsze. Atutem Celticu jest wlasne boisko i w przypadku dobrego wyniku na wyjezdzie grajac u siebie moga odrobic minimalne straty.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-12-2007 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #493
 
zaga92 napisał(a):[
Juz bez przesady, nie powiesz chyba, ze Fenerbanche jest lepsze.
Jakiej przesady ? Pisze to co widze.Oczywiscie,ze Fene jest lepsze od Celticu.Oni to dopiero maja u siebie atmosfere !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-12-2007 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #494
 
WoLaK napisał(a):Oni to dopiero maja u siebie atmosfere !

Nie wiem bo nie widzialem zadnego ich meczu. Oba zespoly wygraly wszystkie mecze u siebie. Powiedz mi dlaczego Fenerbanche jest lepsze?

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-12-2007 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #495
 
A czy widziales jakis mecz Fene w tej edycji LM ? Wez zobacz choc jeden i porownaj go z meczem Celticu.

Fenerbache gra o wiele ciekawsza pilke i ladniejsza pilke,a nie na zasadzie kopnac przed siebie moze ktos dobiegnie.Nie twierdze,ze Fenerbache jest klubem ,ktory moze rywalizowac z najlepszymi,ale na bank jest lepsze od Celticu.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-12-2007 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości