Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #226
 
Ciampel napisał(a):Torres 0:1 Tevez

Dziękuję wszystkim za uwagę 8)

Szkoda, ze w poprzednich meczach Torres jednak przodowal. Je
sli chodzi o jeden mecz to masz racje.

Co do Tevez'a to chyba kazdy wie jakie mam zdanie. Pilkarz takiego kalibru nie mial prawa nie dac sobie rady na Old Trafford i bylem pewny od 6 lipca, ze w ekipie UNITED bedzie jednym z najlepszych.

... WHO'S THAT MAN TO ALLADORE! HE PLAYS ROONEY!....

Under The Boardwalk - United Warriors
17-12-2007 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #227
 
Torres nie grał zle , w 1 połowie był niezly, jednak jakie on mial szanse przy glowkach z Vidicem z ktorym nawet crouch czy drogba nie wygra głowki? Hiszpan lepiej gra jak sa akcje po ziemi a w livepoolu takich zabrakło.

Tevez mecz kalsa, podania walecznosc , mała ilosc strat, jednym slowem mistrzostwo, sky sport dajac mu 6 osmieszylo sie.
A gol z stylu ruuda za najlepszych lat Big Grin

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
18-12-2007 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #228
 
Maro11 napisał(a):Tevez mecz kalsa, podania walecznosc , mała ilosc strat, jednym slowem mistrzostwo

Gol ,walka z przodu jak i w obronie (pomagał ,wracał sie) ,dobrze odgrywal itd - ale najbardziej podobalo mi się to że nie dawał sobie odebrac pilki,potrafil ja przytrzymac co w innych spotkaniach najczesciej konczylo sie stratą.

Bravo ,takie mecze w jego wykonaniu chce oglądac!
18-12-2007 01:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #229
 
tevez jednak musi sie nauczyc ze w tej lidze niektore zagrania nie sa gwizdane, dlatego niekiedy za długo trzyma piłke pod nogami. Takiego Teveza widzialem kiedys i wiedziałem na jakim poziomie potrafi grac, niech teraz jego przeciwnicy rzuca jakims ciekawym argumentem.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
18-12-2007 01:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #230
 
Ja tam nawet wcześniej nie zauważyłem tego, że Tevez strzelał tylko na OT, ale temat przestał być aktualny po meczu na Anfield i całe szczęście


Wg tych statystyków i innych fachowców z Actim Index, najlepsi zawodnicy do tej pory w tym sezonie to:

1. Carlos Tévez 316
2. Cesc Fabregas 310
3. Benjani Mwaruwari 297
4. Martin Petrov 286
5. Frank Lampard 282
6. Gabriel Agbonlahor 279
7. Emmanuel Adebayor 276
8. Rio Ferdinand 275
9. Cristiano Ronaldo 271
10. Gael Clichy 267
19-12-2007 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #231
 
No i to dużo wyjaśnia. Wiadomo, że te statystyki też nie oddają tego wszystkiego aż tak dobrze, ale pierwsze miejsce o czymś świadczy.

Skąd Lampard na 5 miejscu? :roll:
19-12-2007 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ManUtd rlz !!! Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #232
 
Carlos Tévez to jest zawodnik którego nam było trzeba jestem ciekaw ile łącznie goli w tm sezonie ustrzeli Smile :wink:
19-12-2007 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #233
 
Maro11 napisał(a):niech teraz jego przeciwnicy rzuca jakims ciekawym argumentem.
Bo ja chciałem, żebo on hat-tricka ustrzelił :lol:

Ten mecz pokazał bardzo dużo, mimo że bramek tak mało. Po pierwsze jeśli chodzi o Teveza to dopiero teraz udowodnił że naprawdę potrafi strzela bramki mocnym przeciwnikom. Szczególnie jestem zadowolony z faktu, że Carlos strzelił bramkę po własciwie jedynej klarownej akcji naszego zespołu w pierwszej połowie. Miał jedną szansę, jeden strzał... no i mamy 1:0. Takiego Teveza chce w United.

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-12-2007 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #234
 
Stojkovic napisał(a):Po pierwsze jeśli chodzi o Teveza to dopiero teraz udowodnił że naprawdę potrafi strzela bramki mocnym przeciwnikom
Bramki z Chelsea była na niby rozumiem :roll: I ta zdobyta już w barwach United i te zdobyte w barwach West Hamu też przeciwko Chelsea :roll: No jak wszyscy pamiętamy, na OT nam bramki też nie strzelił w poprzednim sezonie
Bramek zdobytych w meczach z innymi groźnymi rywalami, które zdobył Tevez nie będę oczywiście już wymieniał, bo na tak kiepski argument nie ma co odpowiadać w ogóle, a już naprawde nie ma co się rozpisywać

Stojkovic napisał(a):Takiego Teveza chce w United.
Po prostu nie masz go już za co krytykować, chociaż też próbujesz jak widać, a nie tam od razu, że chcesz go w United, powiedzmy sobie to szczerze
20-12-2007 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #235
 
Cytat:Bramki z Chelsea była na niby rozumiem I ta zdobyta już w barwach United i te zdobyte w barwach West Hamu też przeciwko Chelsea No jak wszyscy pamiętamy, na OT nam bramki też nie strzelił w poprzednim sezonie
Bramek zdobytych w meczach z innymi groźnymi rywalami, które zdobył Tevez nie będę oczywiście już wymieniał, bo na tak kiepski argument nie ma co odpowiadać w ogóle, a już naprawde nie ma co się rozpisywać

Nie obchodzi mnie co Tevez grał sezon czy dwa sezony temu w innym klubie. Przyszedł do United i licznik się zeruje. To że z CFC strzelił, wróżyło tylko dobrze, ale za to położył cały mecz z Arsenalem, teraz w końcu udowodnił że umie strzela w trudnych warunkach i z trudnym przeciwnikiem, bo CFC nie grało tego co grali wcześniej przed odejściem Murinho więc twoje argumenty są raczej kiepskie.


Maciek napisał(a):Po prostu nie masz go już za co krytykować, chociaż też próbujesz jak widać, a nie tam od razu, że chcesz go w United, powiedzmy sobie to szczerze

Stary no już takich farmazonów to ty nie pi****l bo aż śmiech Smile Gdybym chciał go krytykowa to bym na siłę znalazł coś... np. że ma za krótykie nogi lub podobną bzdurę.
Jak go krytykuje, to źle... jak piszę o nim dobrze to też źle bo tak naprawdę go krytykuję ale nie mam argumentów... paranoja.

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-12-2007 11:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #236
 
Nie będę się zniżał i wdawał z tobą w takie dyskusje, bo jak jest każdy widzi.

Zamiast powiedzieć coś dobrego to jest nagminne umniejszanie tego co zrobił Tevez, byle ukąsić :roll:
Jak strzeli dwie bramki to wg ciebie powinien strzelić pięć, jak gra dobrze wg wszystkich obiektywnych obserwatorów to wg ciebie za słabo, jak strzela bramki (powiedziałeś, że wreszcie Tevez strzelił groźnemu przeciwnikowi, a nie że w barwach United i inne bzdety) największym drużynom, to nagle się to nie liczy i licznik mu się zeruje (fajnie mu ten licznik wyzerowałeś skoro od początku jesteś do niego na "nie" nastawiony, to ja nie wiem co to za wyzerowanie), jak strzela to akurat rywal miał słabszy dzień albo grał pod wodzą innego trenera i też się nie liczy :roll:


Stojkovic napisał(a):Stary no już takich farmazonów to ty nie pi****l bo aż śmiech
Dokładnie, wyjąłeś mi to z ust


Stojkovic napisał(a):Gdybym chciał go krytykowa to bym na siłę znalazł coś... np. że ma za krótykie nogi lub podobną bzdurę
W sumie jeszcze tego tylko brakuje, a i tak pewnie nikogo by to nie ruszyło gdybyś tak napisał
Stojkovic napisał(a):twoje argumenty są raczej kiepskie.
Raczej nie
20-12-2007 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #237
 
Maciek napisał(a):Nie będę się zniżał i wdawał z tobą w takie dyskusje, bo jak jest każdy widzi.
Oczywiście poanie hrabio... uważaj tylko, żebyś chował słomę z butów jak na miasto idziesz.


Cytat:Zamiast powiedzieć coś dobrego to jest nagminne umniejszanie tego co zrobił Tevez, byle ukąsić
Tak chce go zniszczy, oczerni i sprawic by zrezygnował... hahahaha :lol:
Maciek napisał(a):jak strzela to akurat rywal miał słabszy dzień albo grał pod wodzą innego trenera i też się nie liczy
Nie powiesz chyba, że CFC grała to co gra powinna z Murinho, bo kazdy kto oglądał mecz widział jak oni grali. Gdzie był Tevez jak przegraliśmy z City? Gdzie był z Arsenalem? Pewnie znowu będziesz się zasłaniał tym, że nie był przyzwyczajony do gry w United. Doszukujesz się takich bzdetnych wniosków, że naprawdę dziwi mnbie że coś konstruktywnego możesz jeszcze pisac w tym temacie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-12-2007 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #238
 
Stojkovic napisał(a):Oczywiście poanie hrabio... uważaj tylko, żebyś chował słomę z butów jak na miasto idziesz.
właśnie o tym mówilem

Stojkovic napisał(a):Doszukujesz się takich bzdetnych wniosków
Daj przykład?

Stojkovic napisał(a):Nie powiesz chyba, że CFC grała to co gra powinna z Murinho, bo kazdy kto oglądał mecz widział jak oni grali
Mourinho właśnie dlatego odszedł, że Chelsea nie grała jak powinna... Jestem daleki od stwierdzenia, że gdyby Mourinho siedział wówczas na ławce to byśmy nie wygrali, albo że Tevez nie zdobył by bramki (to pewnie była ta łatwa pozycja z której strzelił... Ja w przeciwieństwie do ciebie (bo tak sugerujesz) tego nie wiem i nie będę sprawy przesądzał, bo to jest rozmowa o niczym i szukanie dziury w całym
20-12-2007 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #239
 
Niektorzy mnie przerazaja, ja moge rzucic Argumentem w Rooneya, mecz z Chelsea słabo, mecz z liverpoolem słabo, z arsenalem gol przypadkowy i zmaszcvzona setka, tylko po co? po co szukac dziury?
To ze tevez grał słabo z City to efekt braku przygotowania do sezonu, ja nie wiem ile mozna to powtarzac ze Tevez nie był przygotowany i z koniecznosci musiał grac?

Dziwne ze strzelił Chelsea i LIverpoolowi , grajac w londymi tez strzelił Chelsea Manchesterowi oraz Totenhamamowi, czemu Kibice west hamu tak go szanuja? bo on wchodził walczył dawał z siebie wszystko i zrobił tej druzynie przepustje do gry w premiership.

A argument z Mourinho mnie rozwalił.... masz za to piwko

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-12-2007 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #240
 
Maro11 napisał(a):A argument z Mourinho mnie rozwalił.... masz za to piwko
Spoko, Tatra mocna albo Warka Strong...
Cytat:Niektorzy mnie przerazaja, ja moge rzucic Argumentem w Rooneya, mecz z Chelsea słabo, mecz z liverpoolem słabo, z arsenalem gol przypadkowy i zmaszcvzona setka, tylko po co? po co szukac dziury?
To nie ja się czepiam tylko Maciek zaczął wywala jakieś głupie wnioski że mam nieustannie coś do Teveza...

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-12-2007 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości