Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #241
 
Stojkovic napisał(a):To nie ja się czepiam tylko Maciek zaczął wywala jakieś głupie wnioski że mam nieustannie coś do Teveza...

I z tego powodu najeżdżasz na niego, jakbyś był niedorozwinięty i myślisz, że jesteś fajny...

Tevez prawie w każdym (z wyjątkiem kilku) meczu United w tym sezonie prezentował się przynajmniej przyzwoicie, a na tle całego zespołu to już całkiem często był jednym z wyróżniających się naszych zawodników. Nawet jeśli coś mu tam nie wyszło pod bramką, nadrabiał to ogromną pracą dla zespołu. Moim zdaniem, jego występ z Lpoolem nie różnił się znacznie od kilku innych jego występów w tym sezonie, ale jakoś dziwnym trafem dopiero po nim niektórzy zauważyli walory jego gry...
20-12-2007 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #242
 
TYlko ze ty podwzasz kazdy argumentm tylko na siłe by wyszło na Twoje, pisałes ze nie strzelal mocnym, jak pisze macius o Chelsea to mowisz ze Chelsea sie nie liczy bo była słaba bo jej nie trenował Jose.
wiec pytam, z jakimi wielkimi zespołami gralismy w tym sezonie?
Chelsea sie nie liczy, jak chcesz, ide twoim tokiem myslenia to wymieniam
Arsenal- słabo zagrał Tevez
LIverpool- doskonale
Roma- wszedł na 20 minut i zagrał bardzo bardzo dobrze
Chelsea-gol i dobra gra ale sie nie liczy.
Wiec pytam oco chodzi? facet prowadzi w rankingach na najlepszego piłkarz w lidze i dalej cos nie pasuje?
Tak jak pisał Pejter,Tevez tak wiele razy grał ale teraz wszyscy nagle sie obudzli, bo wczesniej grał dobrze roonaldo z rooneyem a z liverpoolem zagrali konine.

i co to za mania z tymi zdjeciami w podpisach?

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
21-12-2007 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #243
 
Stojkovic napisał(a):Nie obchodzi mnie co Tevez grał sezon czy dwa sezony temu w innym klubie. Przyszedł do United i licznik się zeruje. To że z CFC strzelił, wróżyło tylko dobrze, ale za to położył cały mecz z Arsenalem, teraz w końcu udowodnił że umie strzela w trudnych warunkach i z trudnym przeciwnikiem, bo CFC nie grało tego co grali wcześniej przed odejściem Murinho więc twoje argumenty są raczej kiepskie.

Oj Stojko, Stojko :lol:

Teraz to juz sie trzymasz chyba tego po to by nie wyjsc na idiote. Uwazasz, ze Chelsea w meczu z nami bez Mourinho byla innym zespolem, a to ciekawe, zobacz jaki byl wynik meczu, w jaki sposob padaly bramki i w jakiej ilosci graczy konczyli Niebiescy.

Nawet jak mu wyzerujesz licznik ( a nie zrobisz tego ) to i tak Tevez prezentuje sie wspaniale w tym sezonie. Chcesz to sprawdzic ? Zobacz ile ma goli ( komu je strzelil ) a takze asyst.

Acha, przypominam ze Tevez'owi stuknal dopiero 150 dzien w UNITED 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
21-12-2007 00:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #244
 
Nie wiem dlaczego, ale niektórzy jakoś negatywnie nastawieni są do Teveza. Zagrał kilka spotkań, w których nie wystąpił najlepiej (mówię o początku sezonu) i już niektórzy go skreślali itp. Teraz Carlitos z meczu na mecz co raz lepiej i ludzie nie mają teraz żadnych wytłumaczeń.. Dla mnie jest to co najmniej dziwne, ale cóż...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-12-2007 11:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #245
 
Kuba_^^ napisał(a):Zagrał kilka spotkań, w których nie wystąpił najlepiej (mówię o początku sezonu) i już niektórzy go skreślali itp. Teraz Carlitos z meczu na mecz co raz lepiej i ludzie nie mają teraz żadnych wytłumaczeń..

Pisząc niektórzy chyba nie masz mnie na myśli? bo ja również czesto krytykowałem Teveza,należało mu sie po kilku spotkaniach,no ale jednocześnie zawsze (w każdym poście pisałem o jego zdolnosciach i czekałem na zwyżke formy) od kilku meczy Tevez gra na naprawde wysokim poziomie, w ostatnim czasie jest wyróżniającą sie osobą w klubie. Oby tak dalej - a mecz z Liverpoolem był jego najlepszym odkąd jest w United.
21-12-2007 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #246
 
Skull napisał(a):Pisząc niektórzy chyba nie masz mnie na myśli?

No nie powiem, że troszkę jechałeś z początku na Teveza, no ale całkowicie go nie skreślałeś, no i potrafiłeś go pochwalić Argentyńczyka po jego dobrym meczu i dostrzec jego umiejętności Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-12-2007 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #247
 
Kuba_^^ napisał(a):No nie powiem, że troszkę jechałeś z początku na Teveza

Jechałem i to bardzo ,ale jak sam piszesz z początku a wtedy grał kaszane :roll:

Kuba_^^ napisał(a):no ale całkowicie go nie skreślałeś, no i potrafiłeś go pochwalić

Nigdy go nie skreślałem,tylko czekałem aż pokaże na co go stac,mimo wszystko do tej pory uważam że miał sporo spotkan w ktorych zagrał słabiutko ,ale ostatnie mecze to już pokaz jego umiejetnosci.

Zreszą po co się tłumaczyc? Myśle że Pejter wie co ja pisałem bo często komuś uświadamiał co mam na myśli,bo sporo osób nie rozumiało :roll: a to że czasem przegiołem z krytyką to tylko i wyłącznie wina Wojtka ,który mnie prowokował :wink:
21-12-2007 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #248
 
Skull napisał(a):Rolling Eyes a to że czasem przegiołem z krytyką to tylko i wyłącznie wina Wojtka ,który mnie prowokował Wink

;*

Komus gra Tevez'a z poczatku naprawde mogla sie nie podobac, jedna z takich osob byl Skull, ja wcale osobiscie nie uwazalem, ze Tevez gra super spotkania, choc w mozna bylo zauwazyc w jego pierwszych meczach pozytwyny, bramkowe sytuacje i asysty, kto chcial zobaczyc to widzial, teraz Tevez pokazuje, ze pieniadze na niego wydane nie ida na marne i czeka na podpisanie kontraktu. 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
22-12-2007 08:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #249
 
WhatARocket napisał(a):Komus gra Tevez'a z poczatku naprawde mogla sie nie podobac, jedna z takich osob byl Skull

No i nie podobała mi sie,a napewno pamiętasz że oceniałem jego gre za dany mecz,nie za całokształt! Początek mizerny ,zawodził gdy najbardziej na niego liczyłem, teraz sie rozkręcił na co również liczylem.

Jeśli chodzi o miny to jest mistrzem :wink:

http://d.wiadomosci24.pl/g2/b4/7d/90/391...a8a_p.jpeg
22-12-2007 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #250
 
Za manutd.pl

Kod:
Sir Alex Ferguson twierdzi, że Argentyński napastnik Czerwonych Diabłów, Carlos Tevez jest aktualnie najlepszym graczem United w bieżącym sezonie. Dla wielu obserwatorów to oświadczenie może być szokujące ze względu na świetną grę Cristiano Ronaldo, który zdobył już 18 bramek w tym sezonie dla drużyny z Manchesteru.

Tevez, który przybył do drużyny Sir Alex’a Ferguson’a w sierpniu zeszłego roku, zaliczył jak na razie 10 trafień w tym sezonie.

Mimo znakomitej gry Ronaldo, Ferguson uważa, że to Argentyńczyk jest graczem sezonu United i ma większy wkład w grę drużyny.

Jestem zachwycony grą Tevez. Chyba niedługo będę musiał przed nim klękać – śmieje się Fergie.

Jest znakomity i strzela dużo bramek. Ma wspaniałe podejście do piłki i inni zawodnicy oraz kibice za nim przepadają.

Oni wiedzą, że Tevez zostawia serce na boisku.

Świetnie widzieć kogoś w takim wieku, kto ma tak wielką żądze gry.

Partner z ataku Tevez, Wayne Rooney również uważa Teveza za wspaniałego zawodnika Carlos to świetny zawodnik. Wykonał znakomitą pracę odkąd przyszedł na Old Trafford.

Dobrze nam się współpracuje. Udowodniliśmy, że dwóch podobnych do siebie graczy może bez problemu doskonale się dogadywać.

Osobiscie uwazam, ze najlepszy to Ronaldo a minimalnie za nim Tevezinho.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-01-2008 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #251
 
Wojtek3 napisał(a):Osobiscie uwazam, ze najlepszy to Ronaldo a minimalnie za nim Tevezinho.
No tak samo mysle... Fergie sie chyba troche zagalapowal.
Co nie zmienia faktu, ze Tevez gra ostatnio fantastycznie. I niech taka forme utrzymuje jak najdluzej Wink

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
05-01-2008 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #252
 
TYlko Tevez strzelił gole Chelsea i Liverpoolowi. ma to czego nie ma Ronaldo czyli po staracie odrazu idzie w presing, niesamowicie walczy, tego brakuje Ronaldo.

Choc teza mocno jest kontowersyjna, jednak słowa alexa niech przemowia paru znawcą ktorzy dalej uwazaja Carlosa za słabego piłkarza.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
05-01-2008 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
N3M3SIS Offline
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #253
 
Tevez na pewno nie jest słabym zawodnikiem, bo gdyby takim był, to byśmy go do siebie nie brali :wink: a bramkę czelsi strzelił jeszcze Saha
Carlos już z pewnością zgrał się z resztą drużyny i w każdym kolejnym meczu będzie pokazywał pełnię swych możliwości :twisted:

"Kiedy mê¿czyzna jest sam na sam z kobiet±, budzi siê napiêcie z którym nie mo¿na walczyæ..."
05-01-2008 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #254
 
Maro11 napisał(a):TYlko Tevez strzelił gole Chelsea i Liverpoolowi. ma to czego nie ma Ronaldo czyli po staracie odrazu idzie w presing, niesamowicie walczy, tego brakuje Ronaldo.
O'Shea też strzelił Liverpoolowi bramkę i to jaką Smile
Ronaldo nie cofa się, bo to nie jego zadanie, są przecież inni gracze odpowiedzialni za preszing, a Ronaldo walczy na swój sposób z kopniakami od obrońców których najwięcej zbiera.

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-01-2008 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #255
 
Wojtek3 napisał(a):Osobiscie uwazam, ze najlepszy to Ronaldo a minimalnie za nim Tevezinho.

Na chwile obecną tak ,ale śledząc losy wszystkich spotkan od początku sezonu ,wcisnąłbym ze 2 osoby przed Carlosa :wink:

No ale to nie zmiania faktu że Tevez gra ostatnio przyzwoicie. Po kilku pierwszych spotkaniach był taki drewniany :lol:
05-01-2008 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości