Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #526
 
Cytat:Celtic praktycznie skazany na pożarcie, nie wiele zrobią z Barceloną, jedynie na własnym stadionie może jakimś cudem ugrają remis, ale ogólnie odpadają.
Dokładnie.Ja spodziewam się rzezi Celtów.Katalończycy spacerkiem przejda te faze Ligi Mistrzow.Trafili na najslabszy zespol.

Cytat:Lyon - bez dwóch zdań ekipa mocna, ale jeśli chcemy triumfować w Champions League to przecież bać się ich nie możemy.
Zgadza sie.Lyon nie nalezy jeszcze do tej scislej czolowki klubow europejskich.W tamtym sezonie zapowiadali sie swietnie,a w dwumeczu dosc niespodziewanie odpadli z Roma.Mysle,ze bez wiekszych problemow przejdziemy Francuzów.

Cytat:Liverpool FC - FC Inter Mediolan
Z calego serca bede kibicowal Nerrazurrim.Mam nadzieje,ze dokopia scousers.Inter w tym roku prezentuje naprawde ladna i ciekawa pilke.Moim zdaniem Mediolańczycy sa faworytami.

Cytat:Arsenal FC - AC Milan

Kompletnie nie interesuje mnie ten mecz.Obojetne jest dla mnie kto awansuje dalej...

[Obrazek: sorryvk6.gif]
21-12-2007 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ManUtd rlz !!! Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #527
 
Kuba_^^ napisał(a):Chyba żartujesz, to nie jest ten Lyon co kiedyś, ledwo co z grupy wyszli i teraz mają być faworytami?

I co z tego ze ledwie z grupy wyszli wlasnie bo tym mozna zobaczyc ze to dobry zespol uciekli z pod noża pokonując rywala na wyjeździe ale jak kto uważa... :|
21-12-2007 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #528
 
ManUtd rlz !!! napisał(a):No nie wiem czy na Old Trafford pujdzie tak łatwo Sad .Lyon to dobry zespol jeden z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów ale, mam nadzieje ze wyjdziemy zwyciensko z tego pojedynku :wink:

Oj czlowieku chyba nie zastanowiles za bardzo jak to pisales.Faworytem jest,ale do odpadniecia z Champions League.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
21-12-2007 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #529
 
Nie ma co patrzec z kim gramy. Nazwa klubu przeciwnego wazna jest tylko dlatego, aby było wiadomo kogo rozpracowywac. Trzeba zacząc pręzyć muskuły i sie szykować. :wink: Mysle, ze są szanse na mecz w TVP2.

amor patriae nostra lex
21-12-2007 13:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ManUtd rlz !!! Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #530
 
A ja myśle że są szanse na obejrzenie meczu przez SopCast Smile chyba ze na tvp2 będzie... w co wątpie :evil:
21-12-2007 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #531
 
Mysle, ze mecz z Lyonem beda mogli pokazac Szwajcarzy (kanaly TSR2 i TSI1 odpowiednio z francuskim i wloskim komentarzem). Oni dosc czesto decyduja sie na pokazywanie meczy United. Jednak mysle, ze 'gorecej' zapowiada sie mecz Arsenalu lub Liverpoolu z Interem. Jednak ufam Szwajcarom i mam nadzieje, ze bede mial przyjemnosc obejrzec Diably w akcji w LM w telewizji, a nie na SopCascie. :twisted:

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
21-12-2007 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #532
 
Marek napisał(a):Mysle, ze mecz z Lyonem beda mogli pokazac Szwajcarzy (kanaly TSR2 i TSI1 odpowiednio z francuskim i wloskim komentarzem). Oni dosc czesto decyduja sie na pokazywanie meczy United. Jednak mysle, ze 'gorecej' zapowiada sie Arsenalu lub Liverpoolu z Interem. Jednak ufam Szwajcarom i mam nadzieje, ze bede mial przyjemnosc obejrzec Diably w akcji w LM.

Nie wiecie moze czy ten kanal jest na Cyfrze + ?

A odnosnie meczu z Lyon'em, to na pewno to spotkanie do latwych nalezec nie bedzie szczegolnie w pierwszym meczu, na wyjezdzie. Dobrze, ze rewanz gramy u siebie :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
21-12-2007 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #533
 
ja mam cyfre, tylko z niej rezygnowalem juz kiedys i teraz mam ją w nieco inny sposob :twisted: i mam oba te kanaly. Warto sprawdzic czy to jest. U mnie sa to 277 i 279

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
21-12-2007 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #534
 
Hmm... Wlasciwie to trafilismy nienajlepiej, ale to ze awansujemy nie ulega watpliwosci. Moze to byc wyrownany mecz szczegolnie we Francji bo watpie zebysmy ich rozjechali tak jak Rome :lol: :twisted: Nastepna faze tez losuja, czy juz wiadomo z kim bedziemy grac?

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-12-2007 18:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #535
 
Sory, ale nie czytałem Waszych tutaj wpisów po losowaniu, moją uwage przyciągnęło jedno zdanie, ale bez cytowania Wink

Ja się z Lyonu bardziej cieszę, niż rok temu z Lille Smile Nie wiem na jakiej podstawie miałoby być inaczej (pomijam fakt, że sam Lyon z Lille grać nie lubi, ostatnio tam co prawda pogonili Puela i jego bande, ale tak to latami mieli gorączke przed meczami z Lille) skoro Lyon można powiedzieć, że nam leży, a Lille było dla nas wyjątkowo trudnym rywalem :roll: Lille to wyjątkowo niewygodna do grania drużyna, z Lyonem można pograć otwartą piłkę, z Lyonem można zagrać mecz, a z Lille?

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się myle, ale cztery nasze ostatnie mecze z Lille to bodajże dwie strzelone przez nas bramki tej drużynie :roll: Czy dzisiaj mieliśmy mniej szczęścia niż rok temu? Wg mnie nie, jestem spokojniejszy o ten dwumecz, jestem pewien, że nie będzie tej "kaszany" i męczarni jakie były z Lille i w poprzednim sezonie i wcześniej Wink a nawet jeśli nie męczarni, to mało porywających widowisk



Co do Celticu (transmisja chyba pewna chociaż szczerez przyznam, że nie znam terminarza dokładnego, nie wiem kto gra we wtorek itd.) to TVP wychodząc z założenia ze cała Polska kibucuje Borucowi pewnie coś pokaże, o ile na Celtic Park na 90% będzie 0-0, o tyle na Camp Nou gładka "czwórka" i kopacze pojadą do domu... muzyczki heinekenowej raczej nie będzie, jak dla mnie najmniej emocjonująca para


Podsumowując - Follow follow follow :!: Cause United are going to Moscow :!:
Lyon nas nie powstrzyma Wink Najbardziej trzeba będzie uważać na:
1. Ben Arfę
2. Benzemę
3. Kallstroma
4. Juninho
kolejność nieprzypadkowa
21-12-2007 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #536
 
o ile pamietam

MU-Lille 1-0 . gol Becksa 92 minuta
Lille-MU 1-1 Ole

MU-Lille 0-0
Lille-MU 1-0

LIlle-MU 0-1
MU-Lille 1-1
Lille jest niewygodnym rywalem, maciek miał racje. lepiej sie gra z druzyna ktora chce atakowac a nie taka ktora gra na kontry

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
21-12-2007 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #537
 
ja tylko przypomne sezon 2003/2004 a konretnie 2 marcowe pojedynki w 2004 roku a wiec znowu nie tak dawno kiedy to w 1/8 tych rozgrywek p.UEFA spotkaly sie wlasnie Celtic i Barcelona.
Po niespodziewanym 1:0 na celtic Park ( Thompson ) Celtic jechal na rewanz do Katalonii na przyslowiowy wpie....l

W Barcie w tym dwumeczu grali tacy pilkarze jak
Valdes, Oleguer, Puyol, Reiziger ,Xavi, Cocu, Motta, Ronaldinho, Overmars, Luis García

zas w Celticu nieliczac Larssona najwiekszymi gwiazdami byli Sutton, Beattie czy Petrov.

Rewanz zakonczyl sie wynikiem 0:0 bo mecz zycia zagral Marshall ( wtedy 19 letni chlopaczek zastepujacy pierwszego bramkarza i w ogole debiutujacy wtedy w klubie) lapiac wszystko co sie tylko dalo.

I to nic ze Celtic potem odpadl z Villareal ktory z kolei potem odpadl z Valencia.

Jak mawial nasz Fergie " w futbolu latwo wyjsc na glupka".
Ja na niego nie wyjde bo nie mowie ze Celtic ich stuknie.
Oba sklady sa po 3 latach silniejsze ale proporcja nadal jest zachowana. I tak jak wtedy przypadkowe 1:0 a potem 0:0 JEST MOZLIWE w co moze i nie bardzo wierze ale nie podoba mi sie tez wasza zbytnia pewnosc.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
21-12-2007 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #538
 
Woytqu, znamy sie tyle lat ale wyszedłes na idiote. Proporcja zachowana?

Etoo Messi Iniesta Henry Zambrotta Abidal

Celtick bez Larrsona Balde i innych. Dobre

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
21-12-2007 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #539
 
zwaz na bajere - nawet jesli nie mam racji to nie az tak w duzym stopniu zeby az tak reagowac bo nadal z mojego posta wynika ze Barca ma miazdzaca przewage. Tak wiec proporcja zmienila sie o 1,3 punkta dla barcy czyli jestem 0,175 idiota.

Balde nadal gra w Celticu, "innych" nie wiem gdzie sie podziewaja natomiast Larsson Larssonem ale w lidze i pucharze w Szkocji wygrali juz tylko o 2 mistrza mniej niz ugrali w sumie z nim i o 1 wiecej puchar kraju a zrobili to w 3 lata a dodatkowo 2 raz z rzedu weszli do fazy pucharowej w LM.

Barca ma o wiele silniejszy sklad niz wtedy to prawda ale czy wyszedlem na idiote ?

ehh

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
21-12-2007 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #540
 
wtedy celtic był w finale pucharu uefa z maloneyem larrsonem hartsonem petrowem, dzisiejszy Celtick jest słaby i nie gra tak jak wtedy. nie jest mocniejszy od dzisiejszego

a barcelona?

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
21-12-2007 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości