Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
salami97 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #1021
 
Jesli chodi o wysokiego napastnika to było by można spytać
liver o croucha na wypożyczenie bo tam nie ma szans na pierwszy
skład :mrgreen:

Marek napisał(a):Co do Karima Benzemy, to uwazam, ze nie nalezy go sprowadzac za kazde pieniadze i kosztem

glazerowie mają dac czerwonym diabłom na transfery ok 30 mln

chociaż za te pieniądze i dołozyć np browna to moze by się udało

Na moje to te manucho może być nawet niezły ale benzema
jest 2 razy lepszy :twisted: .
dobrze jesli np był by sprowadzony vagner love utalentowany napastnik z brazyli
:oops:

Kuba_^^ -> istnieje opcja EDIT, o której już Ci niejednokrotnie przypominaliśmy... Ja też jestem z Bydgoszczy, to może mnie posłuchasz :roll:
24-12-2007 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #1022
 
salami97 napisał(a):Na moje to te manucho może być nawet niezły ale benzema
jest 2 razy lepszy Twisted Evil

Ciekawe skąd to mozesz wiedzieć?Może jest dokładnie na odwrót?


salami97 napisał(a):Jesli chodi o wysokiego napastnika to było by można spytać
liver o croucha

Wątpie,żeby L'pool zasilił Swojego rywala w wyścigu o Mistrzostwo Anglii.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
24-12-2007 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #1023
 
salami97 napisał(a):Jesli chodi o wysokiego napastnika to było by można spytać liver o croucha na wypożyczenie bo tam nie ma szans na pierwszy skład

Przypuszczam, że byłaby ta sama sytuacja co latem jak Heinze chciał odejść na Anfield. Myślę, że w przypadku próby zapytania o Croucha była by taka sama reakcja, mimo, że Peter w większości siedzi na ławce. Wcale, jednak to dziwne bo trzeba było by być idiotą, żeby zasilić swojego największego wroga.
24-12-2007 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1024
 
O czym w gadacie!? Na ten transfer jest mniej szans niz na to, ze za 4 godziny wybuchnie 3 wojna światowa. Crouch moglby być nawet w siedemnastej druzynie rezerw młodzieżówki. I tak by do transferu nie doszło.

amor patriae nostra lex
24-12-2007 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1025
 
Hahahha ;D Crouch ;D Zabawne Wink Crouch - W młodości fan Chelsea a teraz gracz Liverpoolu ;D Na bank by chcial u nas grac ;>
24-12-2007 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1026
 
Nie wiem czy Was zbije z tropu czy nie, ale akurat Elmander jakimś super specjalistą od gry głową nie jest, zdecydowaną większość bramek strzela nogami (to zaleta jest faktycznie, bo liczba mnoge, nogami, a to sie ceni), a głową w tym sezonie hmmm, może jedną, może dwie strzelił Smile Szczerze mówie, a Ligue 1 śledze dość uważnie więc raczej się nie myle Smile

Prawda, jest wysoki, ale tak jak mówie, akurat głową to grać wybtinie nie potrafi
27-12-2007 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1027
 
Maciek napisał(a):Nie wiem czy Was zbije z tropu czy nie, ale akurat Elmander jakimś super specjalistą od gry głową nie jest, zdecydowaną większość bramek strzela nogami (to zaleta jest faktycznie, bo liczba mnoge, nogami, a to sie ceni), a głową w tym sezonie hmmm, może jedną, może dwie strzelił Smile Szczerze mówie, a Ligue 1 śledze dość uważnie więc raczej się nie myle Smile

Prawda, jest wysoki, ale tak jak mówie, akurat głową to grać wybtinie nie potrafi

ja akuratnie miałem na względzie to o czym mówisz Wink nie wiem czemu miałbym się kierować umiejętnosciami gry w powietrzu Elmandera, no ale faktem jest że piłkarz o takich warunkach powinien mieć lepsze pojęcie tego aspektu Smile


ostatnio mi w oko wpadło dwóch graczy Dundee United - Barry Robson i Noel Hunt Smile oczywiscie nie są to moje propozycje do transferu do naszego klubu ale taka luźna spekulacja Smile ciekawi gracze Smile Z poważniejszych graczy widziałbym u nas dwóch chłopaków z Glasgów Wink McGeady'iego i Huttona Smile chociaż pomysł sprowadzania tego pierwszego, przy okazji niezłego powrotu Parka stał się raczej przeterminowany

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
27-12-2007 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1028
 
Morgan napisał(a):McGeady'iego

Boruc ostatnio porównywał go do Ronaldo i przepowiadał nawet lepszą przyszłość. Grubo przesadził. A co do transferów, czy w ogóle jest sens sprowadzania kogokolwiek? Każda pozycja maksymalnie zabezpieczona, najluźniej wydaje się być w ataku - o ile w ogóle można takiego stwierdzenia użyć - Roo, Saha, Tevez i Manucho, ten zagadkowy reprezentant Angoli 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
28-12-2007 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1029
 
Ciampel napisał(a):Boruc

Zacznijmy od tego, że Boruc się na piłce nie zna :lol:

Rzeczywiście, transferów żadnych chyba zimą nie zobaczymy, Ferguson jest zadowolony ze swojego składu, zresztą mówił, że nie zamierza przeprowadzać wzmocnień na zimę Wink Zobaczymy jak wyjaśni się ta cała sytuacja z Brownem, bo ja odejdzie no to trzeba będzie poszukać prawego obrońcy. No ale to i tak chyba latem.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-12-2007 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1030
 
Ciampel napisał(a):
Morgan napisał(a):McGeady'iego

Boruc ostatnio porównywał go do Ronaldo i przepowiadał nawet lepszą przyszłość. Grubo przesadził. A co do transferów, czy w ogóle jest sens sprowadzania kogokolwiek? Każda pozycja maksymalnie zabezpieczona, najluźniej wydaje się być w ataku - o ile w ogóle można takiego stwierdzenia użyć - Roo, Saha, Tevez i Manucho, ten zagadkowy reprezentant Angoli 8)

Nie zgodziłbym się z tym obsadzeniem. Prawa obrona kuleje, i to dość znacznie, Brown nie dość że nie jest prawym obrońcą to jeszcze grozi że odejdzie, nie wiadomo co dalej będzie z Garym bo lata swoje ma a ta kontuzja jego jest bardzo poważna, młody Simpson ma przebłyski, ale przy całej mojej sympatii do niego - to nie jest piłkarz który może zagrać w pierwszym składzie przeciwko Arsenalowi czy Milanowi. Myślę że zakup Huttona bądź Richardsa byłby optymalnym wyjściem Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
28-12-2007 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1031
 
Jakoś zapomniałem o tej prawej stronie defensywy, ale jeśli Brown zostanie, a Neville w okamgnieniu wróci do dawnej dyspozycji, to też nie będzie się o co obawiać. Ale to tylko gdybanie.

Morgan napisał(a):Myślę że zakup Huttona bądź Richardsa byłby optymalnym wyjściem

Transfer tego gościa jest moim marzeniem, ale znając życie, zapewne na tym się skończy :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
28-12-2007 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #1032
 
Morgan napisał(a):Myślę że zakup Huttona bądź Richardsa byłby optymalnym wyjściem Smile

Marzenie scietej głowy.jestem przekonany,że City nie oddało by Swojego najlepszego defensora swojemu największeMU wrogowi/przeciwnikowi. :wink:

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
28-12-2007 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ManUtd rlz !!! Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1033
 
Ja to bym z otwartymi ramionami zatrudnił takiego piłkarza jak Obafemi Martins a nie Bebatova czy Anelke :lol: do pomocy nam nietrzeba nikogo choc chcialbym miec Kake i Messiego ale to tylko w marzeniach :o i przydał by sie nam dobry uniwersalny obrońca ktoś z tego kalibru co Javier Zanetti ... 8)
28-12-2007 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek Offline
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1034
 
Kiedys slyszalem ze Manchester United interesuje sie Kerlonem. Cos z tego bedzie? Zobaczcie go np. na youtube.gosc jest super pilka na glowe i do przodu.


No ale nie można zaprzeczyc jego wspanialej technice.

Z reszta potrafi grac nie tylko glową.Nogami tez potrafi i to calkiem niezle a na dodatek swietnie wykonuje wolne. W Brazylii to mu pewnie latwo. Ciekawe czy poradzilby sobie w Europie.
29-12-2007 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1035
 
Wojtek napisał(a):Zobaczcie go np. na youtube.gosc jest super pilka na glowe i do przodu.

Jak tak zrobi na meczu Premiership to dam mu milion dolarów...

Wojtek napisał(a):No ale nie można zaprzeczyc jego wspanialej technice.

No jasne. Przebiegnięcie z piłką na głowie przez całe boisko to "wspaniała technika" tylko gdzie mu się ona przyda? Chyba w cyrku.
29-12-2007 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości