Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Park Ji-Sung
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Wojtek, nie ironizuj. Park w dobrej formie może być przecież lepszy od Naniego w słabej. Nikt nie próbuje przecież twierdzić, że Koreańczyk ma większy talent niż Portugalczyk.
27-12-2007 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Pejter napisał(a):Park w dobrej formie może być przecież lepszy od Naniego w słabej.

A ja bym powiedział, że Park w dobrej formie jest w stanie grać lepiej od Naniego w dobrej formie.
28-12-2007 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
KanT napisał(a):A ja bym powiedział, że Park w dobrej formie jest w stanie grać lepiej od Naniego w dobrej formie.

Na ta chwile moze i tak , ale na pewno Portugalczyk ma wiekszy potencjal niz Park i za kilka lat na pewno bedzie lepszy od Koreanczyka.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
28-12-2007 00:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #49
 
Mimo wszystko Park został kupiony nie tylko by w Azji koszulki sie sprzedały,ale również by pomógł w osiągnieciu sukcesu. Jest wielkim wzmocnieniem,wrócił w dobrym momencie.
Wiem że potrafi zagrac fenomenalnie - pamietam mecz z Francuzami :wink:
28-12-2007 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
KanT napisał(a):A ja bym powiedział, że Park w dobrej formie jest w stanie grać lepiej od Naniego w dobrej formie.
grzecho napisał(a):Na ta chwile moze i tak , ale na pewno Portugalczyk ma wiekszy potencjal niz Park i za kilka lat na pewno bedzie lepszy od Koreanczyka.

Panowie !
Wstrzymajcie swoje rumaki.Park dopiero wraca.Zobaczymy jak będą się prezentować na boisku,a takie gadanie to sensu nie ma Smile

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-12-2007 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Cytat:Wstrzymajcie swoje rumaki.Park dopiero wraca.Zobaczymy jak będą się prezentować na boisku,a takie gadanie to sensu nie ma

Park był jedną z gwiazd w PSV gdy gromiła w LM kilka sezonów temu. Osiągnięciami napewno Nani nie dorównuje narazie Parkowi, ale nie zapominajmy, że Nani nie pokazał narazie tego co potrafi do końca. Obaj gracze są bardzo nam potrzebni, tymbardziej, że wprowadzają świeżosc do gry w naszej ekipie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-12-2007 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Grzeho napisał(a):za kilka lat na pewno bedzie lepszy od Koreanczyka.

A to przecież nie jest takie oczywiste. A nóż jakaś kontuzja długa (broń Boże) albo zawieszenie, czy chociażby zły rozwój młodzieńca.

Cytat:Wstrzymajcie swoje rumaki

:lol:
28-12-2007 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #53
 
Parka osobiście bardzo lubię za styl gry, taki dziki nieokiełznany skośnooki zwierz Smile typowy piłkarz zupełniający skład, bardzo wartościowy zmiennik zarówno na skrzydle jak w środku, a i na boku obrony od biedy raz czy dwa może zagrać Smile Nani to z kolei materiał na rasowego skrzydłowego podpijającego świat, bajeczna technika, szybkość i pracowitość Smile Jeżeli się Portugalczykowi w głowie nie przewróci to o obsadę skrzydła możemy być spokojni Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
28-12-2007 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #54
 
Pejter napisał(a):Wojtek, nie ironizuj. Park w dobrej formie może być przecież lepszy od Naniego w słabej. Nikt nie próbuje przecież twierdzić, że Koreańczyk ma większy talent niż Portugalczyk.

Nani moze byc lepszy wtedy gdy Park bedzie w gorszej formie. Gdzie tu sens pisac takiego posta ? Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
28-12-2007 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Morgan napisał(a):na boku obrony od biedy raz czy dwa może zagrać

Nie przesadziłeś przypadkiem? Tongue

Wojtek3 napisał(a):Nani moze byc lepszy wtedy gdy Park bedzie w gorszej formie. Gdzie tu sens pisac takiego posta ?

Gdzie tu sens pisać takiego posta, jeśli nie rozumiesz mojego? Nani jest bez wątpienia lepszym piłkarzem, myślę, że nawet już w tym momencie. Może się jednak zdarzyć, że zupełnie nie będzie mu nic wychodziło, będzie w słabej formie, a Park będzie się prezentował przyzwoicie. Z kogo w takim razie będziemy mieć większy pożytek?
28-12-2007 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Pejter napisał(a):Gdzie tu sens pisać takiego posta, jeśli nie rozumiesz mojego? Nani jest bez wątpienia lepszym piłkarzem, myślę, że nawet już w tym momencie. Może się jednak zdarzyć, że zupełnie nie będzie mu nic wychodziło, będzie w słabej formie, a Park będzie się prezentował przyzwoicie. Z kogo w takim razie będziemy mieć większy pożytek?

Zdecydowanie też tak uważam, Park jest bardzo solidnym graczem i pokazuje swoje umiejętności w kazdym spotkaniu, ale Nani już teraz jest lepszy od Koreańczyka tyle tylko, żae jeszcze nie jest w stanie tego udowodni równymi występami. Park szybko się zaaklimatyzował w Premiership czego nie możemy powiedzie np. o Nanim póki co. Myśle, że Nani potwierdzi moje słowa dopiero w 2 sezonie na Old Trafford.

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-12-2007 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
Stojkovic napisał(a):Zdecydowanie też tak uważam, Park jest bardzo solidnym graczem i pokazuje swoje umiejętności w kazdym spotkaniu,

Wyszlo chyba na jaw, ze nie ogladasz kazdego meczu Stojko. Jesli w kazdym meczu kiedy wbiegal z lawki ( bo w podstawie rzadko wychodzil ) pokazywal na co go stac to przepraszam Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
28-12-2007 13:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #58
 
Mowicie na razie wszyscy o tym co bylo. Poczekajmy niech zagra kilka meczow po kontuzji i wtedy bedziemy mogli mowic o jego formie, bo to ze ostatni mecz mu wyszedl niezle to nic nie znaczy.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-12-2007 13:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Wojtek3 napisał(a):Wyszlo chyba na jaw, ze nie ogladasz kazdego meczu Stojko. Jesli w kazdym meczu kiedy wbiegal z lawki ( bo w podstawie rzadko wychodzil ) pokazywal na co go stac to przepraszam
Nie ma za co, oczywiście, że w każdym meczu pokazywał swoje umiejętności, bo każdy gracz chyba je pokazuje jeśli je ma. No a gdzie napisałem, że pokazał wszystko na co go sta Wojciechu?

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-12-2007 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #60
 
Stojkovic napisał(a):Nie ma za co, oczywiście, że w każdym meczu pokazywał swoje umiejętności, bo każdy gracz chyba je pokazuje jeśli je ma. No a gdzie napisałem, że pokazał wszystko na co go sta Wojciechu?

Czyli Adam Eckersley w meczu z Burton w FA Cup 2 lata temu pokazal na co go stac. :lol: Zastanow sie co piszesz. Od Parka w tym momencie trzeba bedzie wiecej wymagac jesli bedzie chcial po kontuzji wrocic do skladu, a majac takich pilkarzy przed soba jak Ronaldo, Giggs i Nani ciezko bedzie mu sie wbic w sklad, bo Nani na razie pokazuje troszeczke wiecej niz to, na co go stac :lol: :lol: :lol: :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
28-12-2007 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości