Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
salami97 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #1036
 
z fredric kanoute moga byc szanse bo ciągle ma konfliky z trenerem :mrgreen:
30-12-2007 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1037
 
Kanoute juz raz probowal sie w Anglii mianowicie w Tottenhamie i w West Hamie. Raczej sie nie sprawdzil i zostal sprzedany do Hiszpani :roll: . Druga sprawa to, to ze dosc czesto nekaly go kontuzje. Jednak nie widze go za nardzo w skladzie United i nie jestem jakims wielkim zwolennikiem jego umiejetnosci...

Z napastnikow najchetniej widzialbym u nas Berbatova, Hutelaara lub Benzeme, jednak ich transfery sa aktualnie malo prawdopodobne w zwiazku z naszym ostatnim nabytkiem - Manucho 8)

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
30-12-2007 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1038
 
Według mnie dobrym zakupem byłby Aguero z Atletico, strzela dużo goli, dobrą ma technikę i w każdej chwili może zaskoczyć jakimś wspaniałym zagraniem, ale myśle że są małe szansę na jego pozyskanie
30-12-2007 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1039
 
kapszti napisał(a):Według mnie dobrym zakupem byłby Aguero z Atletico

I wydanie jakies 20mln euro. Przydałby sie, ale ja mowie transferowi stanowcze NIE. Jednak byłbym bardzo szczesliwy gdybym zobaczył na Old Trafford Berbatova. Człowiek sprawdzony w lidze angielskiej, co Aquero nie wiadomo czy by sobie poradził.

amor patriae nostra lex
30-12-2007 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1040
 
Nawet jesli by sobie poradzil to bezsensowne wydaje sie wydawanie kupy pieniedzy na zawodnika, prezentujacego podobny styl gry do pozostalych dwoch napastnikow naszej druzyny :roll:. Aguero tak jak Rooney i Tevez nie jest wysoki, ale nadrabia szybkoscia, technika i precyzja strzalu, czyli tym co charakteryzuje nasz duet snajperow.

Bardziej przydalby sie ktos wysoki, umiejacy grac glowa jak wlasnie Berbatov czy Huntelaar :wink:

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
30-12-2007 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek Offline
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1041
 
tak. mysle, ze lepiej kupic Berbatowa czy Huntelara. Potrzeba kogos wysokiego i dobrze znajdujacego sytuacje w polu karnym. W meczu z Arsenalem wlasnie w takim zamieszaniu Berbatov zdobyl piekna bramke. Szkoda, ze to nie on w tym meczu strzelal z wapna(11m).
30-12-2007 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1042
 
popieram pomysł z Berbatowem co do Huntelara mam pewne wątpliwości
30-12-2007 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #1043
 
Cytat:popieram pomysł z Berbatowem co do Huntelara mam pewne wątpliwości

Moze rozwiniesz to jakos, powiesz dlaczego.


salami97 napisał(a):popieram aguero

I ty tez moglbys to nieco rozwinac.

A teraz ja sie wypowiem :wink: Wiec Aguero chocby nie wiem jak byl dobry to i tak nie ma szans aby znalazl sie u nas.
Po pierwsze primo cena
Po drugie primo jest to mlody zawodnik i nie wiadomo jak gralby na wyspach.
Berbatov jest juz ceniony na wyspach. Jest swietnym napastnikiem i strzela wiele bramek dla Tottenhamu, do tego 26 lat, czyli najlepszy wiek dla zawodnika. Ten transfer bylby dobrym posunieciem. Ale z drugiej strony, czy Berbatov przyszedlby do nas wiedzac, ze bedzie mial pewna lawke rezerwowych.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
30-12-2007 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1044
 
zaga92 napisał(a):Po pierwsze primo cena
Po drugie primo jest to mlody zawodnik i nie wiadomo jak gralby na wyspach.

Po trzecie primo takiego piłkarza szkoda sadzać na ławkę, bo nie wyobrażam sobie tego, żeby Rooney, czy też Tevez nie grali w pierwszym składzie. To samo może być z Berbatovem i Huntelaarem, nikt nie będzie chciał grzać ławy, każdy będzie głodny gry... No chyba, że jakaś super wielka rotacja, zresztą nie wiem na czym miałaby polegać. Ciężko to widzę...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-12-2007 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1045
 
Aktualnie transfer napastnika raczej w ogole nie wchodzi w gre, bo dopiero co kupilismy Manucho, a poza nim mamy jeszcze trzech klasowych napastnikow, wiec chyba na ta pozycje nie potrzebujemy kolejnego gracza. Wymienilem Berbatova i Huntelaara, poniewaz bardzo chetnie zobaczylbym ich w koszulkach z Diablem na piersi :wink:.


W tej chwili nie jest nam potrzebne w sumie zadne wzmocnienie, byc moze poza prawa obrona, jednak tam wzmocnien bym szukal dopiero po upewnieniu sie, ze Brown jednak odejdzie. Poki co sprawa przycichla i niech tak zostanie. Dysponujemy mocnym skladem i jesli nasz wychowanek nas nie opusci to nie ma co szukac ewentualnych nastepcow jego lub wystepujacego na prawej obronie Nevilla (przynajmniej na chwile obecna).

________________________
do postu Skulla

Racja, skupilem sie bardziej na prawej obronie, a nie pomyslalem o Evrze. Pewnie dlatego, ze Pat prezentuje sie ostatnio bardzo dobrze i nie jest tak podatny na kontuzje, dzieki czemu gra w kazdym meczu. Gra w kazdym meczu i to gra na calego, wiec niewatpliwie przydalby sie ktos, kto moglby go zastapic w mniej waznym meczu, bo Evra gra niezaleznie od przeciwnika. Czy to Sunderland, czy Arsenal, a Evra gra i zapieprza na calej dlugosci boiska.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
30-12-2007 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1046
 
Marek napisał(a):W tej chwili nie jest nam potrzebne w sumie zadne wzmocnienie

A moim zdaniem jest! Temat napastnika możemy przełożyc do letniego okienka transferowego,ale już za kilka dni zdałoby sie kupic jakiegos zmiennika Evrze,ktory tez potrzebuje odpoczynku,a jakos nie widze w kadrze zawodnika ktory moglby z nim konkurowac :? Tak więc Shorey? albo kolega Vidy a może propozycja Macka czyli Taiwo? Obojetne,byle by wzmocnili w styczniu tę pozycje!

Szkoda że Bale poszedl do Tottenhamu ,ale jest jeszcze obronca Ajaxu - Emanuelson 8)
30-12-2007 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1047
 
W styczniu do jakiegokolwiek transferu raczej nie dojdzie, każdy chyba wie, że Ferguson niejednokrotnie podkreślał, że w tym okresie kupować nie lubi i stwierdził, że będzie się bacznie przyglądał poczynaniom innych zespołów, które będą działać na rynku transferowym. Nieuniknione jednak, że Fergie nas zadziwi, wiadomo w jakim oknie transferowym przyszli do nas Evra oraz Vidić Wink Pomimo tego uważam, że nikt zimą na Old Trafford nie zawita, choć trzeba się z Tobą zgodzić Skull, że ktoś, kto by mógł być zmiennikiem Evry przydałby się w zespole.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-12-2007 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
salami97 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #1048
 
jesli do jekiegos transferu dojdzie to jedynie allana
Huttona ktory jest rodakiem fergusona
31-12-2007 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1049
 
Zashi napisał(a):I wydanie jakies 20mln euro
Aguero za 20 mln Euro to brzmi jak jakiś zupełnie niepoważny żart... Zastanów się zanim coś napiszesz


zaga92 napisał(a):Po drugie primo jest to mlody zawodnik i nie wiadomo jak gralby na wyspach.
Akurat to że jest młody to jego zaleta, bo dużo trudniej przystosować zawodnika do gry na wyspach gdy ten jest już bardziej zaawansowany wiekowo :roll: Największymi klopsami zawsze byli zawodnicy już praktycznie w pełni ukształtowani, w wieku 27 lub więcej lat


Marek napisał(a):Aktualnie transfer napastnika raczej w ogole nie wchodzi w gre, bo dopiero co kupilismy Manucho
Ja nie wiem czy wy poważnie mówicie czy cały czas żartujecie, ale ilość osób powielających tę bzdurę i tych którzy łykają ten argument mnie poraża... Niby komu Manucho zamknie drogę na Old Trafford? W tym sensie nie ma mowy o napastniku? A może tak się wykosztowaliśmy na ten transfer że budżet transferowy rozbiliśmy? Dajcie spokój... Manucho i tak do marca prawdopodobnie nie zagra, a tak w ogóle to ma być wypożyczony na tą drugą część sezonu :roll:


Skull napisał(a):albo kolega Vidy
Przed chwilą czytałem, że jego klub zaakceptował 8,5 mln Funtów od Chelsea


salami97 napisał(a):jesli do jekiegos transferu dojdzie to jedynie allana
Huttona ktory jest rodakiem fergusona
A to ma jakieś znaczenie że jest rodakiem Fergusona czy tak po prostu o tym wspomniałeś?
03-01-2008 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1050
 
Maciek napisał(a):Niby komu Manucho zamknie drogę na Old Trafford? W tym sensie nie ma mowy o napastniku? A może tak się wykosztowaliśmy na ten transfer że budżet transferowy rozbiliśmy? Dajcie spokój... Manucho i tak do marca prawdopodobnie nie zagra

Oczywiscie, ze nie rozbilismy budzetu transferowego, bo zawodnik z Angolii kosztowal (zapewne) grosze, wiec nie ma mowy o wiekszej stracie finansowej :roll: - jednak rozumiem, ze to byla ironia...

Mi z grubsza chodzilo o to, zeby nie stac sie drugim Realem Madryt, czyli posiadac ok. 5 napastnikow, z ktorych gra w sezonie moze 3-4. Wszyscy pamietamy Owena i Cassano, ktorzy w Hiszpanii prawie w ogole nie grali. I o to mi chodzi zeby nie marnowac bardzo dobrych zawodnikow, bo juz teraz posiadamy trzech wysmienitych i jeden znak zapytania, ktory moze sie okazac kolejnym ''strzelcem wyborowym''. Jesli jednak Manucho okazalby sie kolejnym (odpukac) Dongiem, to oczywiscie dobrze by bylo sprowadzic jakiegos napadziora. Co jednak jesli Manucho okaze sie drugim Solskjaerem lub Andym Colem czy Dwightem Yorkiem ? W takim ukladzie mielibysmy 4 swietnych napastnikow i nie widzialbym potrzeby sciagania piatego. Wedlug mnie wszystko zalezy od tego jakim napastnikiem okaze sie Manucho :wink:.


Skull napisał(a):jest jeszcze obronca Ajaxu - Emanuelson

Nie wiem czy Urby bylby najlepszym transferem. Chlopak gra strasznie nonszalancko i niezawsze pewnie. Chociaz co do nonszalancji to wszyscy pamietamy jaki byl poczatkowo Ronaldo :wink:. Ajax pewnie tez chcialby za swojego wychowanka niemale pieniadze, ale moze warto byloby sprobowac, bo Urby moglby sie wiele nauczyc od Evry i bardziej doswiadczonych obroncow jak Neville, czy Ferdinand. Jednak preferowalbym sciagniecie Shoreya z Reading :wink:.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
03-01-2008 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości