Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść?
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #91
 
Fokus napisał(a):Po odejściu Smitha, Rossiego i Richardsona nie uważam, aby nasza kadra miała się znacząco uszczuplic. Prawdopodobny jest jeszcze trasnfer Heinze oraz Silvestre' a.

Po przyjsciu Owen'a, Naniego i Andersona oraz na 99 % Tevez'a tez nie narzekam.

Prawdopodobny moze byc tez jeszcze transfer Sahy do jakiegos klubu z ligi francuskiej, ale na chwile obecna raczej nie niemozliwy.

Under The Boardwalk - United Warriors
02-08-2007 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Fokus napisał(a):Tak wogóle 'wyrzut' to można uskutecznic, ale obierków z ziemniaków do kosza- tak nawiązując do nazwy tematu. Graczom Manchesteru można ładnie podziękowac za wysiłek włożony w grę w tym wspaniałym klubie.

Dzięki za sugestię - rzeczywiście, zmiana nazwy się przyda.

Kto miał odejść, już dawno pożegnał się z klubem. Teraz mamy szeroką kadrę, multum opcji, możliwości i ewentualnych manewrów. Swoją drogą, Saha przeprowadzał się już też do Turcji. Sprzedaż trzech napastników podczas jednego okna transferowego nie byłaby najtrafniejszym posunięciem. Dużo mówi się także o Silvestrze i zainteresowaniem ze strony Newcastle, ale obecność Bartona na St James' Park automatycznie wyklucza taką transakcję. Temat powinien stracić "ważność" na najbliższe kilka miesięcy, lecz kto wie - niebawem pewnie znowu znajdzie się kolejny kozioł ofiarny :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
04-08-2007 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #93
 
Ciampel napisał(a):Dużo mówi się także o Silvestrze i zainteresowaniem ze strony Newcastle, ale obecność Bartona na St James' Park automatycznie wyklucza taką transakcję.

Nie rozśmieszaj mnie. Te informacje o tym, że Silvestre nie chce iść do Newcastle ze względu na Bartona to zwykłe dziennikarskie insynuacje.
04-08-2007 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartek123 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #94
 
ale jest jeszcze Heinze który może iść do Lyonu co o tym sądzicie według mnie mógłby odejść Manchester United ma dobrych lewych obrońców

PS.dobrze że ferguson nie chce żeby szedł do Liverpool'u
16-08-2007 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #95
 
bartek123 napisał(a):ale jest jeszcze Heinze który może iść do Lyonu co o tym sądzicie według mnie mógłby odejść Manchester United ma dobrych lewych obrońców

Wiesz, jak to mówią "od przybytku głowa nie boli", zwłaszcza, że forma prezentowana przez Argentyńczyka stawia go zaraz za Evrą w kolejce do pierwszego składu. Trzeba także wspomnieć, że Gaby może grac również na środku obrony, co w przypadku (odpukać!) kontuzji Ferdinanda lub Vidica dawałoby mu realną szansę na grę. Według mnie zdecydowanie już zbyt wielu zawodników sprzedał nam Sir Alex, dlatego z tym sprzedawaniem powinien juz sobie dać spokój w tym oknie transferowym.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
17-08-2007 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerrard Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #96
Najsłabsze ogniwa
Myślę że tacy piłkarze jak Flecz i John powinni w najbliższym okienku opuścić klub. Są oczywiście znakomitymi rezerwowymi, ale to tylko rezerwowi!! Już wolę oglądać Eaglesa w akcji moim zdaniem będzie jeszcze lepszy od tej dwójki. John strzela ważne bramki, ale techniką i swoim "drewniactwem" mnie nie przekonuje, a za jego miejsce można sprowadzić innego młodzika.
Natomiast Fletcher dużo gania po tym boisku ale chyba nie potrafi sie odaleść w meczach, jakoś tak mi jego rola nie pasuje do Manchester United. Ja osobiście, przynajmniej na razie tylko, zrezygnował bym z tej dwójki.
Co wy sądzicie o nich?? A może macie inne typy??
24-10-2007 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #97
 
Od kiedy O`Shea jest młodzikiem i przepraszam co masz na myśli piszć drewniactwo ? To,że ma takie warunki nie znaczy,że nie umie grać.W zadnym wypadku nie nazwalbym Fletchera ani O`Shea najsłabszym ogniwem.Są to przede wszystkim doświadczeni gracze.Następnie od kiedy Eagles występuje w środku pola,że tak byś go tam chciał widzieć.

P.S
O obliczu drużyny decyduje cały zespół a nie jeden czy dwóch graczy.Zreszta opinie na temat Fletcha i Johna mogles napisac w tematach przeznaczonych na to;]

[Obrazek: sorryvk6.gif]
24-10-2007 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #98
 
Cytat:Dla mnie powinien odejść Park, gra słabo i robi niewiele na boisku

Sluchaj koles czy ty w ogóle ogladasz mecze UNITED. To moze powiem ci ze Park zagral ostatnio pierwszy mecz po kontuzji i wyszlo mu bardzo dobrze. I jak cos piszesz to przemysl to i jakos konkretniej uzasadnij.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
30-12-2007 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #99
 
Cytat:Dla mnie powinien odejść Park, gra słabo i robi niewiele na boisku

Co ty pleciesz! Ronaldo powinien odejść. I to najlepiej na Anfield. Karnych nie potrafi strzelać, sępi się na bramki, odwalając robotę Rooneya i Saszy, którzy są tym sfrustrowani. Paszoł won z takim :lol:

capo di tutti capi

MUSC PL
30-12-2007 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #100
 
Jest kilku zawodników za ktorymi bym nie płakał :roll:
Dong :lol: Fletcher ,Bardsley ,Oshea ,Silvestre...
Uważam że odstają od reszty :wink:

Dzisiaj wypisują że Ronaldo odejdzie do Realu ,tylko wiecie jak wiarygodne jest "AS" i już to przerabialismy :wink:
30-12-2007 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
Skull napisał(a):Dong Laughing Fletcher ,Bardsley ,Oshea ,Silvestre...

Ja bym jednak Fletchera zostawił. Jakoś go w poprzednim sezonie polubiłem. Nie jest to wybitny zawodnik, ale typowy walczak, rzemieślnik i na pewno siedzenie na ławce lub na trybunach nie jest dla niego problemem.
30-12-2007 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adingh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #102
 
Jeśli miałbym decydować kto powinien odejść to chciałbym żeby odszedł Silvestre. Drażni mnie jego niefrasobliwa gra, częste kiksy... ogólnie moim zdaniem nie jest obrońcą na miarę MU. Tak jakoś dziwnie gra, jakby był zestresowany całe życie Wink
31-12-2007 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #103
 
Skull napisał(a):Dong Laughing Fletcher ,Bardsley ,Oshea ,Silvestre...

Czasami się zastanawiam, czy ten pierwszy został sprowadzony ze względu na marketing czy też litość. Fletcher to właśnie walczak, nie pcha się w kierunku światła kamer, osiąga cel po cichu i często jest niezauważany, ale uważam go za pewnego zmiennika. Tak samo ma się sprawa z O'Shea.

Silvestre tworzył duet wszech czasów jeszcze z Barthezem, ale teraz jego gra moim zdaniem się nieco zmieniła, na lepsze. Ostatnie dziewięć miesięcy jakoś sobie bez niego radziliśmy, ale jeśli mamy za niego dostać marne 2 czy 3 miliony, wolałbym mieć jakąś tam alternatywę dla Evry.

capo di tutti capi

MUSC PL
31-12-2007 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #104
 
Skull napisał(a):Jest kilku zawodników za ktorymi bym nie płakał :roll:
Dong :lol: Fletcher ,Bardsley ,Oshea ,Silvestre...
Uważam że odstają od reszty :wink:

Dzisiaj wypisują że Ronaldo odejdzie do Realu ,tylko wiecie jak wiarygodne jest "AS" i już to przerabialismy :wink:

Mam identyczne zdanie, ostatnimi czasy O'Shea tylko potwierdza, ze maskotka kibicow to moze on jest, ale nie super graczem na boisku. Strasznie frustruja mnie jego wejscia na boisko. Rok temu jeszcze Fletcher'a chcialbym trzymac i to na sile, teraz gdy mamy niezla opcja na srodku ( Owen, Paul, Misza, Anderson ) nie bede za nim tesknil.

Zostawilbym jedynie Silvestr'a.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-12-2007 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #105
 
Ciampel napisał(a):jeśli mamy za Silvestra dostać marne 2 czy 3 miliony, wolałbym mieć jakąś tam alternatywę dla Evry.

To według Twojego toku myślenia Dong musi zakonczyc kariere w Man Utd bo wiele za niego raczej nie wezmiemy :lol:

Najlepiej sie go pozbyc i kupic kogos lepszego,by nam się ręce nie zaciskały gdy wchodzi na boisko :wink:
31-12-2007 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości