Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść?
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #106
 
Skull napisał(a):Jest kilku zawodników za ktorymi bym nie płakał
Dong Fletcher ,Bardsley ,Oshea ,Silvestre...

Z tej piatki to chcialbym zeby odszedl Bardsley i Dong, zwlaszcza ten drugi, bo jest on z nami (za 13 dni) 4 lata, a w sumie nie widac w jego grze zbytniego progresu. Nie zebym ogladal wszystkie jego mecze lub podgladal go na treningach, ale jakby takowy mial miejsce to mysle, ze czesciej lapalby sie chociaz na lewke rezerwowych, bo ma juz prawie 22 lata, czyli jest rowiesnikiem Ronaldo i Rooneya, ktorzy juz w tym wieku sa kregoslupem i mozgiem naszej druzyny :roll:. Wiecej szans od Donga dostaje nawet niespelna 20 letni Anderson i rok mlodszy od Chinczyka Nani.

Do O'Szeja mam pewien sentyment i nie chcialbym zeby odchodzil, mimo coraz czesciej popelnianych przez niego bledow. Jemu nie przeszkadza rola rezerwowego i to bardzo cieszy, bo nie jest az tak dobrym zawodnikiem zeby grac w pierwszym skladzie. Na pewno nie przyjmowalbym pierwszej lepszej oferty na tego zawodnika, jesli jednak ktos proponowalby jakas sensowna wymiane (np. za Shoreya, lub jakiegos innego lepszego obroncy) lub jakas powazniejsza kwote (w co watpie) to nalezaloby ja brac :wink:.

Co do Fletchera to zgadzam sie w 110%, mimo tego ze tez jest takim zelaznym rezerowym zawsze gotowym do wejscia na boisko. Boje sie jednak, ze po odejsciu chlopak rozwinie sie jeszcze bardziej i kiedys bedzie bardzo dobrym zawodnikiem, ale my musimy miec bardzo dobrych zawodnikow caly czas, a Fletcher przy Andersonie, Scholesie, Hargreavesie czy nawet Carricku prezentuje sie dosc przecietnie.

Nie mam zdania co do Silvestra, jednak tez niespecjalnie bym za nim tesknil.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
31-12-2007 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #107
 
Skull napisał(a):Najlepiej sie go pozbyc i kupic kogos lepszego,by nam się ręce nie zaciskały gdy wchodzi na boisko Wink

Na szczescie SAF i Silvestre zapowiadaja pozostanie na Old Trafford i ja sie osobiscie bardzo z tego ciesze, ostatnimi czasy jedynymi zlymi wspomnienami jakie mam z Silvestre to Boxing Day z ubieglego roku. Wg mnie jest solidny tylko jakos pech nie chce go opuscic, ten niefortunny upadek z LOSC L.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-12-2007 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #108
 
Po pierwsze ja napisałem że po żadnym z nich bym nie płakał,a nie że chce ich wszystkich sprzedac ,bo wątpie że cos takiego bedzie mialo miejsce! z całego tego grona Oshea jest chyba tym najbardziej przydatnym,ale mniejsza o to.

Pamietam jak wszyscy stękali ze odchodzi Butt czy Smith,a że są bardzo przydatni dla zespołu i że bedziemy załowac, no i co? do dzisiaj sie ciesze że odeszli,bo byli bardzo przeciętni, w ich miejsce przyszli "lepsi" a oni i tak nic specjalnego nie grają w nowych klubach...
31-12-2007 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #109
 
Marek napisał(a):Do O'Szeja mam pewien sentyment i nie chcialbym zeby odchodzil, mimo coraz czesciej popelnianych przez niego pelnych. Jemu nie przeszkadza rola rezerwowego i to bardzo cieszy, bo nie jest az tak dobrym zawodnikiem zeby grac w pierwszym skladzie. Na pewno nie przyjmowalbym pierwszej lepszej oferty na tego zawodnika, jesli jednak ktos proponowalby jakas sensowna wymiane (np. za Shoreya, lub jakiegos innego lepszego obroncy) lub jakas powazniejsza kwote (w co watpie) to nalezaloby ja brac Wink.

Tylko, ze w zespole mamy zawodnikow typu Hargreaves, Nani, Anderson czy Saha ktorzy moga dawac konkretne zmiany, a O'Shea nie nie wnosi ze swojej gry, kompletnie nic, gra strasznie chaotyczne, niedoklanie. Ostatnie mecze to potwierdzaja, malo prawdopodobne jest jego odejscie.

Skull napisał(a):z całego tego grona Oshea jest chyba tym najbardziej przydatnym,ale mniejsza o to.

Chyba Fletcher, tak mi sie wydaje.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-12-2007 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #110
 
Wojtek3 napisał(a):Chyba Fletcher, tak mi sie wydaje.

Tak śledząc ten sezon to jednak wydaje mi sie że Oshea, Alex często daje mu pograc w koncowkach, a jego rola to prawa i lewa obrona + pomocnik defensywny ,więc Ferguson wykorzystuje go na różnych pozycjach i dla niego pewnie wiele znaczy ten zawodnik. No ale jakby co to obaj są drewniakami :wink:
31-12-2007 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #111
 
Skull napisał(a):Tak śledząc ten sezon to jednak wydaje mi sie że Oshea, Alex często daje mu pograc w koncowkach, a jego rola to prawa i lewa obrona + pomocnik defensywny ,więc Ferguson wykorzystuje go na różnych pozycjach i dla niego pewnie wiele znaczy ten zawodnik. No ale jakby co to obaj są drewniakami Wink

Dostaje wiecej szans i powiedz mi dlaczego gdy nic nie wnosi do gry ? Kompletnie nic. Obaj moze nie sa super wybitynmi graczami, jednak jak juz gra Fletcher to widac w jego grze, ze jako pomocnik gra juz jakis czas, O'Shea w pomocy raczej liczy na swoja wyobraznie. Ich odejscie raczej nie wchodzi w gre, jednak po powrocie Scholes'a przestana sie tez na jakis czas miescic na lawce.

Coraz blizej chyba tez odejscia jest Brown, najgorsze jest to, ze chodzi o kase.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-12-2007 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #112
 
Wojtek3 napisał(a):Coraz blizej chyba tez odejscia jest Brown, najgorsze jest to, ze chodzi o kase.

Dziwi mnie to że Brown nagle sie obudził i chce wiecej? no ale patrzac na to ile zarabia np Rio to nie dziwie sie że Wes rząda podwyżki :roll:

Bedzie go szkoda jeśli odejdzie,ale nieco splami swoje nazwisko opuszczając MU w takich okolicznosciach...
31-12-2007 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #113
 
Skull napisał(a):Dziwi mnie to że Brown nagle sie obudził i chce wiecej? no ale patrzac na to ile zarabia np Rio to nie dziwie sie że Wes rząda podwyżki Rolling Eyes

Bedzie go szkoda jeśli odejdzie,ale nieco splami swoje nazwisko opuszczając MU w takich okolicznosciach...

Patrzac obiektywnie na sprawe, to jemu mimo wszystko tez nalezy sie podwyzka, zarabia 50 tys funtow i na pewno jego agent nie rzada podwyzki do 100, to w ogole nie wchodzi w gre, jednak kiedy Ferdinand, Ronalo mieli zwyzke formy dostawali podwyzke. A A Wesley nie zastepuje byle kogo bo samego Garego Nevill'a, kapitana MUFC.

Jednak jesli nie wiesz o co chodzi, chodzi o kase :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
31-12-2007 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #114
 
Wojtek3 napisał(a):Jednak jesli nie wiesz o co chodzi, chodzi o kase

No tak,ale czy np w Tottenhamie czy gdzies indziej dostanie wiecej? Nie ma tej pewnosci,a strzlając takie focha i strasząc odejsciem tylko się ośmiesza,bo narazie ma pewne miejsce w składzie i to powinno byc dla niego najważniejsze,ale jak widac liczy sie kasa (niech idzie do Realu :lol: )
31-12-2007 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #115
 
Skull napisał(a):No tak,ale czy np w Tottenhamie czy gdzies indziej dostanie wiecej? Nie ma tej pewnosci,a strzlając takie focha i strasząc odejsciem tylko się ośmiesza,bo narazie ma pewne miejsce w składzie i to powinno byc dla niego najważniejsze,ale jak widac liczy sie kasa (niech idzie do Realu Laughing )

Brown jest rep Anglii, rozegral juz mnostwo meczy w UNITED i na pewno jego agent szuka dla niego jak najlepszej oferty, zglasza sie tez Newcastle United ktore biednym klubem nie jest, a zarobki w wysoki 65-70 tys tyg mysle, ze byli by mu w stanie zaoferowac. THL mysle, ze tez.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-12-2007 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #116
 
Skoro Newcastle czy Tottenham bylo by stac na to by placic Brownowi wieksze pieniadze to o co chodzi u nas? Bo ponoc nowej oferty juz nie dostanie,czyzby im na nim nie zależało?

Jesli Brown odejdzie dla szmalu to zrobi z siebie szmate.
31-12-2007 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #117
 
Skull napisał(a):Skoro Newcastle czy Tottenham bylo by stac na to by placic Brownowi wieksze pieniadze to o co chodzi u nas? Bo ponoc nowej oferty juz nie dostanie,czyzby im na nim nie zależało?

Jesli Brown odejdzie dla szmalu to zrobi z siebie szmate.

Ja swoje argumenty opieram na doniesieniach prasy, nie musza byc zgodne w 100 % jednak Gary Neville za szybko na boisko nie wroci, takze Brown swoje miejsce ma zapewnione, grac tez moze na srodku jak i z lewej, takze z spedzaniem czasu na boisku nie powinno byc problemu. Mysle, ze chyba chodzi o kasie jednak Wink

A czemu nie zaplacimy mu tyle ? Hmmm moze Fergie uwaza, ze dobra okazja jest ' wypchac ' Brown'a i wrzucic do skladu Shorey'a albo Sagnol'a, choc oni chyba sa kreowani raczej na lewa strone.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-12-2007 13:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #118
 
Wyrzucić Brown`a? A kim go zastąpic? Owszem - jest Neville, ale co chwile kontuzja, a do tego ma swoje lata. Niby jest młodzież na tę pozycje, ale jakoś mało pewnie bym się czuł widzać tam 16-18 latka. Jesli Wes odchodzi to musi zostać ktos kupiony. I znowu kolejne pytanie: kto?

amor patriae nostra lex
31-12-2007 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #119
 
Zashi napisał(a):Wyrzucić Brown`a? A kim go zastąpic? Owszem - jest Neville, ale co chwile kontuzja, a do tego ma swoje lata. Niby jest młodzież na tę pozycje, ale jakoś mało pewnie bym się czuł widzać tam 16-18 latka. Jesli Wes odchodzi to musi zostać ktos kupiony. I znowu kolejne pytanie: kto?

Jesli UNITED planuje sprzedac Brown'a na pewno tez planuje kogos kupic, nie wiem czy Willy Sagnol jest prawym obronca czy lewym, anyway dni Brown'a na Old Trafford chyba zaczynaja sie konczyc, tak naporawde to ciezko mi uwierzyc, przecierz nie tak dawno jeszcze Wesley mowil jako rezerwowy na OT, jest szczesliwy i zostaje.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-12-2007 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #120
 
Zashi napisał(a):Wyrzucić Brown`a? A kim go zastąpic?

Nikt go nie wyrzuca,on sam dcyduje sie nie przedłużac umowy bo mało kasiorki dostaje... Ale jesli pojawiła sie opcja straty Browna to napewno mają kogos na oku,tak jak pisze Wojtek,byc moze bedzie to Sagnol,ale wątpie - raczej Hutton ktorym Alex jest podekscytowany :roll:
31-12-2007 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości