Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #256
 
Skull napisał(a):Na chwile obecną tak ,ale śledząc losy wszystkich spotkan od początku sezonu ,wcisnąłbym ze 2 osoby przed Carlosa

Taaa zaczyna sie :lol: Ciekawe ktore, na pewno nie Rooney'a.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-01-2008 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #257
 
Wojtek3 napisał(a):
Skull napisał(a):Na chwile obecną tak ,ale śledząc losy wszystkich spotkan od początku sezonu ,wcisnąłbym ze 2 osoby przed Carlosa

Taaa zaczyna sie :lol: Ciekawe ktore, na pewno nie Rooney'a.

Ojejku - to że Tevez ma lepsze statystyki nic nie znaczy,bo przebywał na boisku kupe czasu wiecej niż Rooney. Ale i tak osobiscie wyżej cenie Rooneya,ale to moja sprawa ,koniec.

Co do postu wyżej to akurat miałem na myśli innych zawodników - chociażby Vidica czy Evre ,bo o nich się zapomina bo obroncy nie strzelają przeważnie bramek, ale odwalają kawał dobrej roboty i od początku grają na bardzo wysokim poziomie (czego o Tevezie powiedziec nie można) dla takiego obroncy mecz bez straty bramki jest jak strzelenie gola dla napastnika. A przypomne że nasza linia obrony traci mało bramek i spisuje sie naprawde dobrze.

Dla mnie wygląda to tak
Ronaldo
Vidiv
Evra
Tevez/Rooney
Edwin/Rio
05-01-2008 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #258
 
Skull napisał(a):Ojejku - to że Tevez ma lepsze statystyki nic nie znaczy,bo przebywał na boisku kupe czasu wiecej niż Rooney. Ale i tak osobiscie wyżej cenie Rooneya,ale to moja sprawa ,koniec.

Na szczescie tylko Ty tak myslisz, uparles sie zdrowo. Daje juz spokoj i chce tylko dodac, ze jak na debiutancki sezon spisuje sie wysmienicie i nie na miejscu jest porownywanie go z Rooneyem ktory jest juz z UNITED 3,5 roku. Co innego gdyby Tevez siedzial tu juz jakis czas.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-01-2008 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #259
 
Wojtek3 napisał(a):Na szczescie tylko Ty tak myslisz, uparles sie zdrowo.

Tevez wtpada lepiej bo gra więcej i nie nękają go kontuzje, ale patrząc na to co obaj grali "przez ten czas co grali" to nie widze tej różnicy o której mówisz :roll:

A tak wogole to czemu nie oceniles mojej tabelki w ktorej umiescilem wyżej Vide i Evre od Teveza? 8)
05-01-2008 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #260
 
Rooney miał kapitalną serie kilku meczy a pożniej kontuzja i juz nie ta sama forma strzelecka ale widać ze juz nie ma śladu po tym zdarzeniu . Mimo wszystko najlepszy obecnie jest moim zdaniem Ronaldo potem Owen -- fenomenalna gra prawie w kazdym meczu mnie zachwyca - moze dlatego że lubie patrzeć na gre ( dobra gre Tongue) pomocnikow odpowiedzialnych za ,,tyly '' Potem Rooney/Tevez/Evra/Vidic/Rio/Edwin/Giggs i cala reszta - mysle ze kazdy z nich jest nieoceniony Wink
05-01-2008 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #261
 
Skull napisał(a):A tak wogole to czemu nie oceniles mojej tabelki w ktorej umiescilem wyżej Vide i Evre od Teveza?

A prosze Cie, moge to zrobic.

Na pewno sie z nia nie zgadzam, o ile Evra moze byc w gorze tabeli to na pewno nie Vida, na rowno z nim musialbys postawic Rio, Edwina i Andersona a nie zrobiles tego, no to moja.

Ronaldo -> Tevez -> Rooney -> Evra / Anderson / Rio / Vida

Under The Boardwalk - United Warriors
05-01-2008 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #262
 
Wojtek3 napisał(a):Na pewno sie z nia nie zgadzam, o ile Evra moze byc w gorze tabeli to na pewno nie Vida, na rowno z nim musialbys postawic Rio, Edwina i Andersona a nie zrobiles tego, no to moja.
Wojtek napewno nie patrzysz obiektywnie. Ja osobiście cenię Vidica wyżej niż Teveza z jednego prostego powodu, jak Tevez dawał dupy to było wporządku i nic się nie dzieje, słabszy dzień, słabsza dyspozycja ok. Ale jakby Vidic dawał ciała, to by wszyscy na nim psy wieszali i obwiniali o porażki. No cuż taki los niesprawiedliwy bycia obrońcą.

[Obrazek: Ole201.jpg]
05-01-2008 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #263
 
Stojkovic napisał(a):Wojtek napewno nie patrzysz obiektywnie. Ja osobiście cenię Vidica wyżej niż Teveza z jednego prostego powodu, jak Tevez dawał dupy to było wporządku i nic się nie dzieje, słabszy dzień, słabsza dyspozycja ok. Ale jakby Vidic dawał ciała, to by wszyscy na nim psy wieszali i obwiniali o porażki. No cuż taki los niesprawiedliwy bycia obrońcą.

Patrze obiektywnie i nigdzie nie napisalem, ze Vida gra slabo w tym sezonie. Zobaczcie kiedy dolaczyl do UNITED Tevez i zobaczcie ile do dzis zrobil. Naleza mu sie pochwaly i wyroznienia a wy na sile wymyslacie pilkarzy ktorzy juz w UNITED swoja marke maja wyrobiona i wiedza gdzie co i jak. Ale wasze zdanie. Rozumiem.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-01-2008 23:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #264
 
Taki spór uważam, za bezsensowny,ale swoje trzy grosze wtrącę

Na boisku Tevez ma inne zadania i inne zadania ma Vidic,więc trudno jest rozpatrywać kto jest bardziej wartościowy.Obydwaj panowie spisują się świetnie i tego nikt nie zaprzeczy.
Już dajcie spokój sobie z drążeniem dziury w Tevezu,bo już sam fakt,że porównujecie go do obrońcy jest co najmniej dziwny.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
05-01-2008 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #265
 
WoLaK napisał(a):Już dajcie spokój sobie z drążeniem dziury w Tevezu,bo już sam fakt,że porównujecie go do obrońcy jest co najmniej dziwny.

Ale kto tu kogo porównuje? Jak narazie wystawiamy tylko ocene piłkarzom za mecze które jak do tej pory zostały rozegrane, taki mały podgląd na to kto spisuje się najlepiej w obecnym sezonie 8) Ferguson zaczął te gierki ,nie my ! No a on sam uważa że Tevez pokazał sie z lepszej strony niż Ronaldo ,czy to wygląda na porównanie napastnika ze skrzydłowym? Nie ,więc myśle że już wiesz o co chodzi :twisted:

Wojtek3 napisał(a):Patrze obiektywnie i nigdzie nie napisalem, ze Vida gra slabo w tym sezonie. Zobaczcie kiedy dolaczyl do UNITED Tevez i zobaczcie ile do dzis zrobil

Nagle zmieniasz temat? Tylko oceniamy za obecny sezon,sam to zrobiłes ,Vidic gra na wysokim i co najważniejsze równym poziomie ,Tevez tylko na wysokim,dlatego tak ich ustawiłem w mojej tabeli - przez to jednak nie odbieram tego co sie należy Carlosowi za gre ,jak Ty to powiedziales "pochwał" ,bo faktycznie należą mu sie.
06-01-2008 02:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #266
 
Skull napisał(a):Nagle zmieniasz temat? Tylko oceniamy za obecny sezon,sam to zrobiłes ,Vidic gra na wysokim i co najważniejsze równym poziomie ,Tevez tylko na wysokim,dlatego tak ich ustawiłem w mojej tabeli - przez to jednak nie odbieram tego co sie należy Carlosowi za gre ,jak Ty to powiedziales "pochwał" ,bo faktycznie należą mu sie.

W ktorym momencie zmienilem temat ? O_o Tevez gra od sierpnia w UNITEFD a Vida juz 2 lata takze zawodnikowi ktory gra w UNITED dluzej jest latwiej niz temu ktory dopiero dolaczyl, takze to jest tez plus dla Tevez'a. Pewnie m.in dlatego tak go wszyscy ( prawie ) wychwalaja, nalezy mu sie. Tevez tylko na wysokim bo oczywiscie pilkarz ma czas na aklimatyzacje rzecz jasna 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
06-01-2008 02:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #267
 
Wojtek3 napisał(a):W ktorym momencie zmienilem temat ? O_o Tevez gra od sierpnia w UNITEFD a Vida juz 2 lata takze zawodnikowi ktory gra w UNITED dluzej jest latwiej niz temu ktory dopiero dolaczyl

Wlasnie w tym momncie i nie śmiem twierdzic że nie jest prawdą to o czym mówisz ,ale już nie patrzmy na to kto ile gra tylko na to "co" gra w tym sezonie! Vidic tez kilka pierwszych spotkan mial fatalnych,zupelnie jak Tevez ,ale później bylo juz lepiej i do dzis gra na wysokim poziomie,sytuacja nieco podobna nie sądzisz? oby tylko jej dalszy ciąg był taki sam ,oczywiscie wierze ze bedzie :twisted:
06-01-2008 02:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #268
 
Skull napisał(a):Wlasnie w tym momncie i nie śmiem twierdzic że nie jest prawdą to o czym mówisz ,ale już nie patrzmy na to kto ile gra tylko na to "co" gra w tym sezonie! Vidic tez kilka pierwszych spotkan mial fatalnych,zupelnie jak Tevez ,ale później bylo juz lepiej i do dzis gra na wysokim poziomie,sytuacja nieco podobna nie sądzisz? oby tylko jej dalszy ciąg był taki sam ,oczywiscie wierze ze bedzie

Dalej widze, ze nie kumasz. Nie sadzisz, ze pilkarz ktory zna kazdy zakamarek Old Trafford bedzie sie spisywal troszke lepiej niz ten ktory nie zna, oczywiscie nie jest powiedzane, ze tak nie jest, ale na poczatku kazdemu nowemu moze byc ciezko nie ?

Under The Boardwalk - United Warriors
06-01-2008 02:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #269
 
Wojtek3 napisał(a):na poczatku kazdemu nowemu moze byc ciezko nie ?

Napewno tak jest ,ale na chwile obecną to nie tłumaczy jego oceny, powiedzmy że za rok ,dwa bedziemy mogli wrócic do tego o co Tobie chodzi,bo mi najwyraźniej o co innego :wink:
06-01-2008 02:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #270
 
Skull napisał(a):Napewno tak jest ,ale na chwile obecną to nie tłumaczy jego oceny, powiedzmy że za rok ,dwa bedziemy mogli wrócic do tego o co Tobie chodzi,bo mi najwyraźniej o co innego

Ale co ma tłumaczyć jak praktycznie kazda osoba wywodzaca sie ze srodowiska UNITED uwaza, ze spisuje sie on swietnie ?f

Under The Boardwalk - United Warriors
06-01-2008 03:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości