Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #271
 
Wojtek3 napisał(a):Ale co ma tłumaczyć jak praktycznie kazda osoba wywodzaca sie ze srodowiska UNITED uwaza, ze spisuje sie on swietnie ?f

Z Tobą nie można rozmawiac na temat Teveza! Jestes przewrażliwiony na jego punkcie czy co? Czy ja powiedzialem że nie spisuje sie świetnie? :? Po prostu początek sezonu obniża jego note na tyle bym Vidica stawiwał wyżej, a takie rzeczy jak pzystosowanie itd teraz sa mało ważne,bo gdybym brał rzeczy drugorzędne pod uwage to Hargo wypada również dobrze,a nawet lepiej ,również pierwszy sezon na OT, do tego nękają go kontuzje,ma jeszcze gorzej,a mimo to jak gra to robi to jak przystało na profesjonaliste. Skonczmy juz ten temat może co?
06-01-2008 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #272
 
Tak Skull tevez w pierwszych spotkaniach był drewniany, szkoda ze nie dziwłes asysty jaka miał do Scholsa, smieszne ze jednego znajelpiej wyszkolonych technicznie piłkarzy swiata nazywasz drewniakiem. Tevez nie miał okresu przygotowawczego, nie wiem ile mam to powtarzac.

Stawiasz na rowni Rooneya z Tevezem, a Co zrobił Rooney ?
Strzelił wiecej bramek ma wiecej asyst?

To Tevez siekanł z liverpoolem czy Chelsea, ma wiecej goli a ty ich stawiasz na rowni.
Gdyby Roo zamienic z tevezem piałbys z zachwytu i przyznałbys mu złota piłke rok wczesniej.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
06-01-2008 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #273
 
Maro11 napisał(a):Stawiasz na rowni Rooneya z Tevezem, a Co zrobił Rooney ?

Roo przede wszystkim przez dlugi czas byl kontuzjowany, wiec o czym my mowimy. Obaj sa swietnymi graczami i tu nie chodzi o to kto jest lepszy tylko zeby potrafili rozumiec sie na boisku. Tevez jest lepszym technikiem i asystentem, a Roo takim egzekutorem.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
06-01-2008 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #274
 
Maro11 napisał(a):Tak Skull tevez w pierwszych spotkaniach był drewniany

Szczerze? był! i dziwi mnie po co wszyscy sie tak frustrują tym co pisze skoro to prawda,wiem że on dopiero sie aklimatyzuje i nie miał okresu przygotowawczego,ale grał kaszane i tego nic nie zmieni.

Maro11 napisał(a):Stawiasz na rowni Rooneya z Tevezem, a Co zrobił Rooney ?
Strzelił wiecej bramek ma wiecej asyst?

Chyba zapominasz ile czasu każdy z nich spędził na boisku, Rooney z tego co grał to 90% było solidne,Tevez 80% i dlatego stawiam Rooneya wyżej. Ale cały czas wiem że Tevez zrobil więcej dla drużyny (gole,asysty) ale tylko dlatego że wiecej gra. kpw?

p.s - a ta akcja ze smoczkiem to troche przesada...
06-01-2008 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #275
 
Po raz kolejny bede nudny

wiesz co to jest dla piłkarz nieprzepracowany okres przygotowawczy?
gdybysmy mieli wtedy 1 zdrowego napastnika Tevez nie grałby ani z City ani z pompejami.
Dociera to wkoncu do Ciebie?

a Co maja do tego kontuzje Roo? Ocenmy ktory piłkarz ma wiecej goli, kogo strzały zapewiały nam najwiecej punktow, kto strzelal w wazniejszych spotkaniach.

Tevez przewyuzsza w tym roo bo nikt tutaj nie watpi w niesamowite umiejetnosci wazzy, tylko dla Ciebie rooney nie grajac ani jedngo meczy byłby na rowni z Tevezem.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
06-01-2008 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #276
 
Maro11 napisał(a):a Co maja do tego kontuzje Roo?

To że nie gra i ma tych goli mniej...

Maro11 napisał(a):Ocenmy ktory piłkarz ma wiecej goli

Na takiej podstawie Tevez jest cieńkim napastnikiem bo grał wiecej niż "pomocnik" Ronaldo a ma mniej goli...

Maro11 napisał(a):kogo strzały zapewiały nam najwiecej punktow

No i czyje pudła ze 100% akcji odbierały nam pkt...

Maro11 napisał(a):nikt tutaj nie watpi w niesamowite umiejetnosci wazzy

Tak samo jest ze mną jesli chodzi o Teveza,od początku to zaznaczałem,nawet gdy go krytykowalem!

Maro11 napisał(a):tylko dla Ciebie rooney nie grajac ani jedngo meczy byłby na rowni z Tevezem.

Po prostu wiem na co go stac,ale jak widzisz rozegral troche spotkan więc nie przesadzaj.
06-01-2008 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #277
 
Skull napisał(a):Na takiej podstawie Tevez jest cieńkim napastnikiem bo grał wiecej niż "pomocnik" Ronaldo a ma mniej goli...

Ja tez bede po raz kolejny nudny. :wink: Tevez nie jest cienkim napastnikiem a pokazuja to jego wystepy w UNITED, gole oraz asysty.

I napisze cos w Twoim stylu Skull co kiedys napisales do mnie Wink Widac, ze Rooney jest Twoim ulubiencem.

Under The Boardwalk - United Warriors
06-01-2008 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #278
 
Mam Ci przypomniej ile Roo pierdolił sytuacji w niektorych spotkaniach? kiedy liczono jego minuty bez bramki?
Mam Ci przypomniec poprzedni sezon gdy roo w wiekszosci spotkaniach marnował okazje?

Bo obiektywizm z Ciebie bije.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
06-01-2008 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #279
 
Każdy marnuje sytuacje ... Jeszcze nie widziałem napastnika który strzela każdą ,,setke'' Zarówno wkład Rooneya jak i Teveza w nasze zwycięstwa w tym sezonie jest nieoceniony ... Obaj są wielkimi piłkarzami . Oczywiscie ze bardziej cenie Rooneya bo gra dla nas dłużej niż Tevez . Jednak myślę że jesli Tevez pogra jeszcze kilka latek u nas to może być bardzo miło wspominany w przyszłości przez kibiców Diabłów

I uspokójcie się wreszcie bo forum jest od wyrażania swojego zdania , dyskutowania w normalny sposób a nie kłótni która zaczynała sie w tym temacie tworzyć
06-01-2008 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #280
 
własnie forum jest po to by dyskutowac.
Niech skull sobie zrobi tabeleke z poprzedniego sezonu i zobaczy w ilu spotkaniach rooney nie strzelal gole i mascił akcje. Pamietasz mecz z boltonem i 3 gole a co było wczesniej?

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
06-01-2008 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #281
 
Maro11 napisał(a):własnie forum jest po to by dyskutowac.
Niech skull sobie zrobi tabeleke z poprzedniego sezonu i zobaczy w ilu spotkaniach rooney nie strzelal gole i mascił akcje. Pamietasz mecz z boltonem i 3 gole a co było wczesniej?

Co bylo wczesniej i co bylo pozniej, jakies 2-3 miesiace, kiedy to strzelil 3-4 gole ?

Under The Boardwalk - United Warriors
06-01-2008 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #282
 
Normalnie nie moge jak czytam co piszecie :lol:
Ja tylko robilem tabelke za obecny sezon,a zrobilem to w stosunku do wypowiedzi Fergusona ,a pozniej Wojtka,a wy juz wyjezdzacie z poprzednim sezonem :? Mowimy o obecnym i w sumie wszystko zostało juz powiedziane,tak więc koniec tematu? Bo i tak mnie nie przekonacie,ani ja was :wink:

Cytat:Widac ze Rooney jest Twoim ulubiencem

To prawda! Jest! A Wiesz dlaczego? bo ma diabelski charakter ,taki jaki mieli Keano czy Cantona ,mimo że umiejetnosciami może odstaje troszke np od Ronaldo to dużo,dużo bardziej go cenie!

Zobacz wypowiedz Johna Carew po meczu:
Cytat:Powinni nazywać go "Waleczne Serce" czy coś w tym stylu, ponieważ on gra z wielkim zaangażowaniem, wkłada w to całe serce.

Podobne zdanie na temat Rooneya ma Ferguson ,Mourincho ,Sven i nasz Leo,nawet ten który wypatruje wielkiego gracza w Tevezie (Maradona) uważa Wayna za najlepszego zawodnika na świecie! Wystarczy?
06-01-2008 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #283
 
Skull napisał(a):To prawda! Jest! A Wiesz dlaczego? bo ma diabelski charakter ,taki jaki mieli Keano czy Cantona ,mimo że umiejetnosciami może odstaje troszke np od Ronaldo to dużo,dużo bardziej go cenie!

Spokojnie Wink Nikt mu tego nie odmawia, ale to sie przeradza u Ciebie w obsesje co nie powinno Wink Dla jasnosci Tevez tez walczy i ma charakter, tylko jest krocej na Old Trafford. Nie mozesz sie dziwic, ze tak pojechala dyskusja, jak Ty chcesz postawic wyzej w tabeli Rooney'a niz Tevez'a.

Under The Boardwalk - United Warriors
06-01-2008 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #284
 
Powiem wam coś od serca. To forum zaczyna powoli byc takim syfem jakim jest forum DP. Ludzie się kłóca i licytują o jakieś pierdoły. Jak można porównywa Rooneya do Teveza? Ludzie przecież to 2 rózne postacie, rózni zawodnicy i różne style gry.

Tevez strzelił więcej bramek no i co z tego? Mam się też licytowac z wami o to? A ile ma Tevez asyst? O tym tez zapominacie. Rooney dużo widzi, podaje i co najwazniejsze dużo pracuje na boisku gdy nie ma piłki albo gdy trzeba ją odebrac przeciwnikowi. Tak właśnie jest ale to nie znaczy że Rooney jest lepszy czy gorszy od Teveza jest inny.

Saha tez miał okres że strzelał bramki co spotkanie i wtedy był u wielu pół-bogiem, super snajper wogóle podnieta że he, a jak przyszła kontuzja i słabsza gra to już ze cienias i ze gra słabo. Ronaldo na początku tez grał jaj laluś i jakiś wogóle pajac. Potem powoli się wyrobił i zaczął szanowa grę i partnerów na boisku.

Roo tyle razy strzelał bramki które ratowały nas z opresji, tyle razy zachwycał takimi golami, że szczena opada. Ostatnio sam na sam zakończył na słupku i co z tego? To znaczy że jest w gorszej dyspozycji niż Tevez? Który z 2 m nie trafił w bramkę? No prosze was, kierujecie się jakimiś kosmicznymi kryteriami...

Pozatym szanujcie zdanie innych, każdy ma inny pogląd na grę. Pomyślcie czasami że nie kazdy widzi to co wy a wy nie zawsze to co inni. Każdy ma swoje poglądy i szanujcie je, jeśli ktoś wytyka jakiś błąd Tevezowi to nie atakujcie go i nie wykazujcie na siłę kogoś niewiedzy a waszej wyższości bo rozmowa na forum chyba na tym nie polega.

Kazdy jest inny, każdy ma inne opinie ale każdy jest równy w dyskusji i niektórzy o tym zapominają. Kazdy ma prawo do krytyki bądź pochwały tak samo Skull, Maciek, Pejter, Ja czy ty Wojtku i pamiętajcie o tym, bo zaczyna się tu robic taka atmosfera że ma się ochotę powiedzic kazdemu żeby się odwalił bo nasza teoria jest słuszna a nie wasza i wogóle żeby nie dyskutowac bo zaraz ktoś się przyczepi i będzie niemiło. Tyle odemnie, jak ktoś chce to może po mnie pojechac za to co napisałem, ale takie jest moje zdanie i go nie zmienię.

przestan pieprzyc Stojko, jak podoba Ci sie DP to idz tam i ich do nas nie porownoj ok ?

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-01-2008 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #285
 
Wojtek3 napisał(a):Dla jasnosci Tevez tez walczy i ma charakter

Jest walczakiem,ale to nie to samo,nie ta półka :twisted:

Wojtek3 napisał(a):Nie mozesz sie dziwic, ze tak pojechala dyskusja, jak Ty chcesz postawic wyzej w tabeli Rooney'a niz Tevez'a

Nie że chcę ,tylko stawiam!

Troche zmienie temat może? Jesli chodzi o piłkarzy (nie o to co graja w tym sezonie) każdy ma swoich ulubienców i każdy ocenia piłkarzy inaczej,ja dostrzegam to inni tamto, dla mnie Rooney jest piłkarzem o którym moge mówic z dumą,Ronaldo obecnie jest chyba najlepszym piłkarzem świata jeśli chodzi o umiejętnosci,ale jego zachowanie pokazuje gorszą strone,Tevez jest za krótko bym mógł cos wiecej o nim powiedziec,ale wyskok z tym smoczkiem nie jest dobrym początkiem :roll:

Stojkovic napisał(a):Pozatym szanujcie zdanie innych, każdy ma inny pogląd na grę.

No własnie ,ja wyrazilem swoje zdanie a oni naskoczyli na mnie,gdybysmy siedzieli w jednym pomieszczeniu to pewnie doszłoby do bójki ,bo wy uważacie inaczej.

Mam nadzieje że co niektorych post Stojkovica troche ochłodzi...

ale jesli ktos uwaza, ze nie masz racji to podaje, swoje argumnety -> Wojtek3
06-01-2008 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości