Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #301
 
skeczem to jest pisanie o postawie Teveza w west hamie i porownywanie tego z waynem. fakt te same druzyny taki sam potenciał itp szkda ze nie wziałes pod uwage czynnika klimatyzacji w nowej lidze. Pisałes juz o Roo z tego sezonu.
Podliczyc Ci ile w ilu spotkaniach grał słabo i nie strzelal bramek?.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
07-01-2008 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #302
 
Maro11 napisał(a):skeczem to jest pisanie o postawie Teveza w west hamie i porownywanie tego z waynem

Przecież Skull wyraźnie napisał, że nie to miał na myśli.

Skull napisał(a):Pisałem że na chwile obecną Tevez wiecej zrobil dla drużyny,ale tylko dzieki temu że Roo był już 2 razy kontuzjowany!

Więc wychodzi na to, że w tym sezonie Tevez jak na razie prezentuje się lepiej niż Rooney. To, że dzięki kontuzjom Rooneya nie ma znaczenia - tak samo mógłbym napisać, że kontuzja przeszkodziła Parkowi w byciu naszym najlepszym zawodnikiem w bieżących rozgrywkach. Tevez grał lepiej i to się liczy - to bierzemy pod uwagę.
I nie ma znaczenia to, że uważasz Wayne'a za lepszego zawodnika. Ja również w chwili obecnej tak uważam, ale to nie znaczy, że w tym sezonie zrobił więcej dla United tudzież grał lepiej niż Tevez.

Skull napisał(a):Jeśli chodzi o charaktery to zdecydowanie Carlos odstaje od Wayna! Fakt potrafi ostro zagrac,poszarpac ,ale nie działa tak na innych ,nie potrafi podniesc ich na duchu i dodac sił,dac nadziejii,a przynajmniej narazie tego nie dostrzegłem,a Roo zaraz po transferze ,jeszcze jako gówniarz dawał sie we znaki starszym kolegom.

Dla mnie też nie ulega wątpliwości fakt, że Wayne ma dużo "ostrzejszy" (lepszy?) charakter, ale to nie oznacza, że nie mają podobnych, jak twierdzi Stojko.
08-01-2008 00:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #303
 
Pejter napisał(a):Przecież Skull wyraźnie napisał, że nie to miał na myśli.

No własnie,tylko Ty potrafisz to dostrzec bo nie jestes tak zapatrzony w Teveza jak te uparciuchy ,wy wogole czytacie co ja pisze? czy tylko tak próbujecie mnie przegadac i zarzucacie mi cos na siłe?

Pejter napisał(a):Więc wychodzi na to, że w tym sezonie Tevez jak na razie prezentuje się lepiej niż Rooney

patrz mój wpis strona wcześniej:

Skull napisał(a):na chwile obecną Tevez wiecej zrobil dla drużyny

Ale tak jak pisałem,Rooney napewno miałby lepsze statystyki gdyby nie ta druga kontuzja,bo szedł jak burza i wtedy to on był bohaterem. Tak więc ostatnie podsumowanie ,Teveza ma lepsze statystyki ,ale ogólnie jest dla mnie lepszym piłkarzem i tak pozostanie.

Pejter napisał(a):I nie ma znaczenia to, że uważasz Wayne'a za lepszego zawodnika. Ja również w chwili obecnej tak uważam,

To wystarczy :wink:
08-01-2008 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #304
 
Skull napisał(a):na chwile obecną Tevez wiecej zrobil dla drużyny


bardzo ciekawe bo wczesniej skull na temat najlepszej 5 w tym sezonie w MU napisal

Skull napisał(a):Dla mnie wygląda to tak
Ronaldo
Vidiv
Evra
Tevez/Rooney
Edwin/Rio

wszystko trzyma sie jak na kleju biurowym


:wink:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
09-01-2008 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #305
 
Wiem, ze Skull nie potrzebuje adwokata, a juz na pewno nie takiego mnie w jego roli :wink:, jednak musze tu sprostowac jedna rzecz. Slowa o tym, ze Tev zrobil wiecej dla druzyny w tym sezonie dotyczyly gry dwoch napastnikow : Teveza i Rooneya. I jesli dobrze rozumiem to Skull, mimo ze wyzej ceni sobie Rooneya, to uznal, ze w tym sezonie wiecej dla druzyny zrobil Carlos. Nie dopisal do tego zdania '... zrobil wiecej NIZ Rooney', ale zrobil to odwolujac sie do postu Pejtera, ktory pisze 'Więc wychodzi na to, że w tym sezonie Tevez jak na razie prezentuje się lepiej niż Rooney':roll:.

A ta tabelka to zdaje sie subiektywna tabelka Skulla, w ktorej wg siebie ulozyl zawodnikow od tego ktory najwiecej zrobil dla druzyny i widocznie w jego oczach wyzej uplasowali sie tacy zawodnicy, jak Ronaldo, Vidic czy Evra. Nie musimy sie z tym zgadzac, tak jak np. ja sie nie zgadzam, bo sam widzialbym na pierwszym miejscu Ronaldo, a pozniej Teveza i na 3 miejscu Evre lub Rio/Vidicia. Ze mna tez nie musicie sie zgadzac, ale proponuje zakonczyc juz ten spor i przestac wytykac sobie jakies niescislosci w wypowiedziach, czy innego typu bledy, bo czuc jakby pogorszenie atmosfery na forum :wink:.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
09-01-2008 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #306
 
Mi chodzi oto jakim cudem zawodnik ktory dał nam wiecej w sezonie wg sklulla(tevez) jest w jego tabelce na rowni z rooneyem, ja tu widze niescisłosc.


a o klotnie martwic sie nie musicie, ze Skullem znam najdjuzej niz ktokolwiek z Was :wink: , to juz za niedlugo 6 lat.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
09-01-2008 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #307
 
Maro11 napisał(a):Mi chodzi oto jakim cudem zawodnik ktory dał nam wiecej w sezonie wg sklulla(tevez) jest w jego tabelce na rowni z rooneyem, ja tu widze niescisłosc.

Rooney też dał nam wiele,tylko że rozegrał mnie spotkan ,dlatego nazwisko Teveza jako pierwsze...

Co do tych przemyślen Marka to prawda 8)
09-01-2008 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #308
 
Carlos zaliczył dzisiaj trafienie numer 9 i 10 w lidze dla MUFC. Drugi gol bardzo kontrowersyjny, bo piłka chyba całym obwodem nie przekroczyła linii bramkowej, ale sędzia bramke zaliczył. Kapitalne podanie do Ronaldo przy golu na 3:0. Cała akcja począwszy od odbioru Carricka i celnym uderzeniu CR może konkurować z akcją Roo-Tevez vs. M'brough i Tevez-Ronaldo vs. B'gham.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
12-01-2008 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #309
 
co do tego podania do Ronaldo to bym napisal ze pomysl byl kapitalny, bo samo podanie bylo ciut za mocne. Gdyby to nie byl Ronaldo to nie wiem czy kto inny tak perfekcyjnie by ta pilke skleil Wink
Co do Teveza to byl najlepszy na boisku wraz z Ronaldo.

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
12-01-2008 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #310
 
Kolejny raz smoczek, co ta jego rodzina robi w tej Argentynie ? :lol: f

Co do Tevez'a dzis to mniej aktywny niz Rooney, ale bardziej skuteczny, przy pierwszej bramce byl tam gdzie byc powinien no i bramka.

Przy drugiej ladne uderzenie. Gol byl w 100 %, na Setancie po I powtorce bylem pewny, ze pilka caly obwodem nie przekroczyla, po II juz bylem pewny.

Mecz w jego wykonaniu dzis bardzo dobry.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-01-2008 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #311
 
Wojtek3 napisał(a):Kolejny raz smoczek

Po co on to robi? To źle wpływa na jego wizerunek...

Tak na serio to dla mnie może ten smoczek wkładać do ust nawet 5 razy w meczu, bo to będzie tylko korzystne dla United.
12-01-2008 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #312
 
Pejter napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Kolejny raz smoczek

Po co on to robi? To źle wpływa na jego wizerunek...

Tak na serio to dla mnie może ten smoczek wkładać do ust nawet 5 razy w meczu, bo to będzie tylko korzystne dla United.

Uwazam przecierz tak samo 8) Ciekaw jestem gdzie to trzyma, prawdodopnie ma mala dziurke w tej siatce ktory doprowadza powietrze przez spodenki, ewentualnie przywiazany do sznurka haha 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
12-01-2008 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #313
 
Wojtek3 napisał(a):Ciekaw jestem gdzie to trzyma, prawdodopnie ma mala dziurke w tej siatce ktory doprowadza powietrze przez spodenki, ewentualnie przywiazany do sznurka haha Cool

Wydaje mi sie ze ma przywiazany do sznurka... bo dzis za nim go wyciagnal to cos tam wlasnie rozwiazywal. Tak to przynajmniej wygladalo Big Grin

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
12-01-2008 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #314
 
Bardzo dobry występ Teveza, mniej aktywny od Rooneya, jednak okazało się, że to on strzelił dwie bramki. Druga raczej prawidłowa, piłka przekroczyła linię bramkową całym obwodem i gol oczywiście jak najbardziej słuszny. Asysta do Ronaldo również mogła się podobać Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-01-2008 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #315
 
nie załamujcie skulla, niech lepiej powie co Roo wyczyniał dzisaj pod bramka rywali :wink:

Tevez 2 gole asysta. coz wiecej powiedziec.....

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
13-01-2008 01:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości