Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #286
 
28 goli w 90 spotkaniach nie jest dla mnie liczba oszałamiajaca, fakt był bardzo mlody ale piszac peany nad jego gra w arsenalu byloby trzeba podac jakies argumenty.
Zrob Macius tabelke z iloscia jego spotkan oraz bramek i dalej wkrecaj tutaj ze to jest genialny napastnik.
Byał talentem wiekszym od Henrego i na tym sie skonczyło co pokazuje jego kariera.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
13-01-2008 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #287
 
podajac suche statystyki z wikipedii mogles takze podac inny cytat tzn

"wieku 17 lat, w listopadzie 1996 roku podpisał kontrakt z Arsenal FC za 500 tys. funtów. Jego przejście związane było z objęciem fotela menedżera drużyny z Highbury przez Arsène'a Wengera. Swój debiut w Premiership Anelka zaliczył w sezonie 1996/1997, jednak dopiero w kolejnym sezonie zdołał przebić się do podstawowego składu (także z powodu kontuzji Iana Wrighta). Szybko stał się on kluczowym zawodnikiem Arsenalu, z którym zdobył w sezonie 1997/1998 podwójną koronę, mistrzostwo Anglii oraz Puchar Anglii, w którego finale, z Newcastle United, wygranym 2:0 strzelił pierwszą bramkę. Anelka wyróżniał się niesłychaną szybkością i talentem do zdobywania bramek. W 1999 roku został uznany najlepszym młodym zawodnikiem Premiership przez PFA"

tak wiec Maciek ma racje - sprawdzil sie w Arsenalu i tyle.
suchy fakt - do listy klubow dodaj Arsenal a nie rob kolejnej pyskowki z Maciusiem.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
13-01-2008 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #288
 
w wikipedii znajde pewnie fakt ze grał w barcelonie i zdobył w niej tytuł najlepszego bramkarza. tam moze napisac kazdy o wszystkim.

Jesli biorac pod uwage fakt ze miał nascie lat to faktycznie robił rzeczy niebywałe. Jednak sam bilans nie powala jednak był wtedy bardzo młody.

Dalej czekam na potwierdzenie slow ze jest to genialny napastnik bo cos podobnego mowiłes Woytqu w Angli :wink:

Ja czerpie argumenty z bardziej powaznych zrodeł i bez urazy Woyteq ale opieranie sie na tej strence sa jak opowiastki rodem z triafootbal.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
13-01-2008 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #289
 
Maro11 napisał(a):28 goli w 90 spotkaniach
co za ewolucja Smile ale ja tam sie z tego ciesze, teraz dużo ciekawsze są z tobą dyskusje i bardziej rzeczowe niż kiedyś, statystyki fajna rzecz i potrzebna ale...


Maro11 napisał(a):fakt był bardzo mlody ale piszac peany nad jego gra w arsenalu byloby trzeba podac jakies argumenty.
Wystarczą dwa takie nawet niewymierne?
Real zapłacił za niego Arsenalowi 60 razy więcej niż zrobił to wcześniej Arsenal, a Arsene Wenger niedawno powiedział, że sprzedaż Anelki wówczas do Realu była jego największym błędem w całej karierze


Maro11 napisał(a):Zrob Macius tabelke z iloscia jego spotkan oraz bramek i dalej wkrecaj tutaj ze to jest genialny napastnik.
Geniuszu nie da się zamknąć w tabelkach... Faktem jest, że ze swojego talentu Anelka do tej pory w karierze nie uczynił tego co powinien Wink Mimo tego, że jest mistrzem europy i świata juniorów, mistrzem Europy seniorów, zdobywcą mistrzostw Anglii, Turcji, a także mistrzem z tego co pamiętam Hiszpanii i zdobywcą Ligi Mistrzów

Maro11 napisał(a):Ja czerpie argumenty z bardziej powaznych zrodeł i bez urazy Woyteq ale opieranie sie na tej strence sa jak opowiastki rodem z triafootbal.
A co z tego co napisał Woyteq jest nieprawdą? Co to za różnica gdzie to przeczyta/znajdzie? Niech to weźmie z papieru toaletowego albo z "Faktu", co za różnica jeśli jest to prawda?

Co prawda wk**wia mnie jego zarost (to taki obowiązek Muzułmanina chyba) ale nie będę umniejszał jego osiągnięć czy talentu, bo nie ma sensu... Karierę Anelki śledziłem praktycznie od jej początku i to się widzi, kto jest kim, nawet w Boltonie to pokazywał
13-01-2008 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #290
 
Widze ze Macius sie nie znienisz nigdy , jałowa gadka jałowe argumenty.
rzeczywiscie Euroo 2000 idzie zapisac anelce, tracił miejscie w podtawie na tym turnieju, nie strzelil bramki i był jednym z wiekszych niewypałow, i taka jest roznica miedzy nami ze ja sie opieram na faktach a ty na bzdetach z kosmosu.

Anelka w Realu strzelił chyba 8 bramek w Realu i rzeczywiscie miał wklad w ich sukcesy, na podobnych psudofaktach idzie zrobic z karambeu wielkiego pomocnika, wkoncu ile to on z francja i realem wygral?

Niejestes wstanie podac argumentow ktora swiadcza o geniuszu anelki. genialny jesty Ronaldo(milan) Henry, Ruud co idzie prostymi rzeczoywmi argumentami podekreslic.
A TY oprocz jałowej gadki znowu nic nie wnosisz, smutne. :cry:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
13-01-2008 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #291
 
Maro11 napisał(a):Widze ze Macius sie nie znienisz nigdy , jałowa gadka jałowe argumenty.
dobre :lol:
Ale ja i tak pozostaje przy swoim i ciesze się, że ty się zmieniłeś


Maro11 napisał(a):rzeczywiscie Euroo 2000 idzie zapisac anelce, tracił miejscie w podtawie na tym turnieju, nie strzelil bramki i był jednym z wiekszych niewypałow
Ja o tym w ogóle nie pisałem, ale jak się nie ma o czym gadać to trzeba sobie dopowiadać Smile


Maro11 napisał(a):i taka jest roznica miedzy nami ze ja sie opieram na faktach a ty na bzdetach z kosmosu.
Taka jest między nami różnica, że ty twierdzisz, że Anelka się w Arsenalu nie sprawdził, a cały świat praktycznie uważa inaczej i inaczej o tym świadczą chociażby dwa fakty, ktore przytoczyłem... Różnica między nami jest też taka, że ja Anelkę widziałem wielokrotnie czy to w Boltonie czy wcześniej w Arsenalu czy Liverpoolu, ty nie

Maro11 napisał(a):idzie zrobic z karambeu wielkiego pomocnika, wkoncu ile to on z francja i realem wygral?
:lol:

Maro11 napisał(a):Niejestes wstanie podac argumentow ktora swiadcza o geniuszu anelki
Jestem, ale po ci one? Skoro chcesz prowadzić tylko i wyłącznie jak to Woyteq wyżej napisał "pyskówkę" (w ktorej pierwszy raz w życiu, i chwała ci za to, mówisz cokolwiek konkretnego) ?
Geniusz Anelki było chociażby widać w jego debiucie w Chelsea, a przynajmniej ślad tego geniuszu, tego co w nim najlepsze było jest i będzie (skuteczność można wytrenować i pójdzie seriami)
Tak jak w tym słynnym meczu Anelki z Anglią, gdzie nie uznano mu bramki, jak pobyt i szczegolnie ostatni sezon w Arsenalu, jak chociażby mecz z Arsenalem w barwach Boltonu, gdzie strzelił dwie przepiękne bramki praktycznie będąc niewidocznym (o tym meczu mówie,nic lepszego na szybko nie znalazłem z tego spotkania -> http://pl.youtube.com/watch?v=flRMgcoWdJs )

Pozostań najlepiej przy swoim zdaniu i próbuj sobie odpowiedzieć na pytania typu, dlaczego Anelka był opłakiwany przez kibiców Arsenalu, dlaczego Wenger traktuje go jako największą stratę i błąd w karierze, dlaczego kolejne kluby chcą za niego tyle placić, dlaczego po wydawało się upadku jego kariery po transferze do Fenerbahce powrocił nawet do reprezentacji, dlaczego trafił obecnie do Chelsea Londyn jednego z najlepszych klubów świata (chociażby kadrowo)
Odpowiedz sobie na te pytania, najlepiej w głowie, nie na forum bo ci nie odpisze Smile Potem skonfrontuj to z tym co tutaj przedstawiłeś i odpowiedz sobie na ostatnie pytanie - skoro nie jego geniusz i wielkie umiejętności/możliwości, to co sprawia, że mimo tym przeciwnością losu i faktom o ktorych tutaj wspominasz, mimo wszystko jest tak ceniony i tak wygląda jego kariera
14-01-2008 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #292
 
Szkoda ze kibice Liverpoolu chcieli wyrzucic ze skladu bo tak pieknie grał. to po 1

po 2 napisałem ze sie sprwdził w arsenalu, poprawilem bład.


Nie sprawdził sie w Realu, nie sprawdził sie w LIverpoolu.

Pozniej gral w klubach przecietnych- psg fenerbache itp

wymieniajac jego sukcesy wypadałoby wymienic jaki miał wkład. w ME wklad miał mizerny tak samo w mistrzstwo hiszpani a w LM strzelał tylko bayernowi.

[bDlatego nie jest piłkarzem genialnym, był genialnym talentem i na takiego sie zapowiadał. pamietam jego 2 gole na wembley, zachwycał sie nim swiat, i na tym koniec.


Nigdy(poza arsenalem) nie przebił sie, nie został na dluzej w 1 skladzie w dobrym klubie(liverpool real)
sprawdził sie w boltonie Man city czyli w sredniakach, nigdy nie przyczynił sie do sukcesow francozów (przykład z euro 2000) na ms nie został powołany(98 rok).

i roznica miedzy nami jest taka ze ja pamietam 2 gole anelki z wemblay a ty wyczytałes pewnie w watpliwym zrodle ze nie uznano mu bramki bo bramek pewnie nie pamietasz bo nieogladałes.

taki geniusz ze pogoniono go z Realu i LIverpoolu skazujac na tułaczke bo sredniakach.... widac kazdy poznawał sie na geniuszu

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
14-01-2008 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #293
 
Maro11 napisał(a):a ty wyczytałes pewnie w watpliwym zrodle ze nie uznano mu bramki bo bramek pewnie nie pamietasz bo nieogladałes.
:lol:

Tak nie oglądałem, ty sobie po latach przypomniałeś, że oglądałeś i teraz kozakujesz zarzucając mi bzdety, w które sam nie wierzysz, podły człowieczku :lol: Podobnie jak i przypomniałeś sobie, że Anelka wyeliminował Bayern i sprawdził się w Arsenalu... Zaraz sobie przypomnisz, że grał w finale Ligi Mistrzów i grał nieźle (ale wtedy cały Real grał super pewnie zaraz powiesz zarzucając super argumentem)

Prosze cię, skończ już Smile
14-01-2008 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #294
 
jak wiedziałem napinka Maciusia z klanu ktory nie ma nic wiecej do powiedzenia.

Polecam wywiad z trenerem Realu ktory wypowiadał sie o anelce jaki to ,,talent,,. Polecam sie z zapoznaniem jego kariery w liverpoolu oraz czemu zaczał od pewniaka w kadrze francji na euro2000 a zakonczył na ławce, polecam za zapoznaniem sie jego kariery od czasow wypuszcze.

Polecam poczytanie o petycji jaka napisali kibice Liverpoolu do trenera aby sprzedał anelke juz po miesiacu

polecam sprawdzenie jaki transfer był najbardziej zenujacym w histrii Arsenalu na podstawie głosowania kibicow, i dlaczego to był anelka?


Opieraj sie na faktach bo ci zyłka pierdyknie a pisanie Twoje ile dał realowi jest zenujace jesli zna sie fakty i nie opiera sie na filmikach z yotube :lol:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
14-01-2008 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #295
 
Ty cały czas tylko "poczytaj", "czytaj" bla bla bla a mi zarzucasz że nic nie widziałem? Ty sobie czytaj, tak jak czytasz i zarzucasz to mnie, a ja będę oglądał, po prostu pozostaniemy przy tym co robimy


Maro11 napisał(a):polecam sprawdzenie jaki transfer był najbardziej zenujacym w histrii Arsenalu na podstawie głosowania kibicow, i dlaczego to był anelka?
czytaj czytaj


Maro11 napisał(a):Opieraj sie na faktach bo ci zyłka pierdyknie a pisanie Twoje ile dał realowi jest zenujace jesli zna sie fakty i nie opiera sie na filmikach z yotube
Tobie rozmówca jst zupełnie niepotrzebny bo doskonale rozmawiasz sam z sobą, w czym przeszkadzał ci nie będę, ani nawet proponował ci już lekcji czytania nie będę

Raz piszesz, że genialny talent, potem odsyłasz mnie do wywiadu z Del Bosque (podejrzewam), żebym przeczytał, że to talent nie jest w ogóle, raz piszesz, że się sprawdził w Arsenalu a raz, że nie, potem każesz mi czerpać wiedzę nie z boiska, a z głosowań kibiców... Wszystko podlejesz tekstem o Maciusiu z klanu i myślisz, że jesteś super

Daj sobie spokój facet, daj sobie spokój, zostań przy swoim zdaniu jak ci tak wygodnie (głowy nie dam, że za pare miesięcy nie będziesz tu Anelki wychwalał, ale takie życie) i koniec gadki
14-01-2008 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #296
 
Kosowski za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Wisłą no i tylko czekac aż ktos go zgarnie ,oby tylko nie żałował tej decyzji,bo on uważa sie za jakiegos gwiazdora i odrzucil oferte Krakowskiego klubu,no ale zobaczymy co bedzie.

A Tim Borowski bedzie grał w Bayernie ! Tak,tak ale dopiero 1 lipca zasili ich szeregi, informacja zostala podana na oficjalnej stronie klubu z Bremy, Tim'owi konczy sie kotrakt i odejdzie za free. Moim zdaniem solidne wzmocnienie,bo zaraz po Diego ,Borowski jest tam czołową postacia.

No jak juz jestesmy przy transferach... taki piłkarz ktorego ja w przeszłosci widzialem w MU ,jednak nie doszło do tego:

http://pl.youtube.com/watch?v=_TBz3OzN-_...re=related
14-01-2008 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #297
 
johan Cruyff o fenomene anelki
W wieku 18-19 lat ten chłopak był naprawde znakomity.Pozniej radził sobie coraz gorzej,ale trenerzy inwestowali w niego bo wierzyli ze sie obudzi.Każdy szkoleniowiec miał też pewnie w sobie tego małego egoiste.ktory podpowiadal mu: ja bede tym ktory wyciagnie Anelke z kryzysu

masz odpowiedz na Twoje pytanie z poczatku.Anelka ma przebłyski, wiem bo widziałem, nawet argumentem jest Twoj filmik.

Jednak ja nie uwzam go za geniusza bo dla mnie takowym jest Raul Henry Ruud itp
Za młodu sprawdził sie w arsenalu poziej w wielkich klubach jak Real czy Liverpool nie. tułał sie po srednich klubach tyle lat i teraz przeszedł do Chelsea. Dla mnie geniusz to zawodnik ktory udowadnia swoja wartosc na najwyzszym szczeblu w dbrym klubie a Anelko po opuszczeniu arsenalu nigdzie na dluzej miejsca nie zagrzał, a wiekszosc bramek strzlał w przecietnych zespołach europejskich.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
14-01-2008 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #298
 
Skull napisał(a):no i tylko czekac aż ktos go zgarnie ,oby tylko nie żałował tej decyzji,bo on uważa sie za jakiegos gwiazdora i odrzucil oferte Krakowskiego klubu,no ale zobaczymy co bedzie.
E no Skull nie przesadzaj, Wisła go troche potraktowala jak śmiecia z tego co wiem Wink Znajdzie bez problemu klub, gdzie bedzie zarabiał (może nie tyle ile chcial zarabiać w Wiśle, ale niewiele też mniej) dobrze, tyle na ile zasługuje Wink
Zamiast zostać w Wiśle to już lepiej jakby poszedł pracować do kopalni Budryk, jak powiedzieli na C+, a potem w PS (gazeta) jak wygląda jego umowa z Wisłą to nie wiedziałem, czy się śmiać czy płakać

Dobrze zrobił, że odszedł, a Wisła źle zrobiła, ze tak go potraktowała... Oczywiście nie znam każdego szczegółu i oceniam to co wiem, a te zarobki, o których wiem były naprawdę niegodne

Skull napisał(a):A Tim Borowski bedzie grał w Bayernie !
Bayern nawiązuje mocno do tych czasów kiedy miał większość reprezentacji u siebie Wink Oczywiście przewaznie było tak, ze w Bayernie grało wielu reprezentantów Niemiec, ale tu chodzi o te mocne reprezentacje narodowe RFN

A Diego też latem Werder opuści, więc na Wesser Stadion niech już lepiej szukają nowych wynalazków Wink Pewnie zakupią jakichś piłkarzy, których wymieniłem w temacie o Euro2008, albo tego pokroju - tak żeby wypromować jeszcze bardziej i sprzedać


A tak na marginesie Lucarelli powrocił do Serie A, do Parmy Wink Jest to raczej wypożyczenie gotówkowe z Szachtara Wink Był on najlepiej opłacanym piłkarzem w historii klubu z Doniecka, a zarabiał... ehh nie powiem, bo rozgorzeje dyskusja o tym, że nawet Ukraińska "wyscha" jest lepsza od naszej "pomarańczowej" i to o wiele


Okienko takie sobie póki co, najwięcej dzieje się w Ligue 1 Wink
Ale jeden transfer jeszcze jest godny uwagi - Balazs Dzsudzsak do PSV Eindhoven Wink Pominę kwestie problemu dla komentantatorów, a wspomnę tylko, że jest to zawodnik, z którym wiązane są naprawdę wielkie nadzieje Wink Oczywiście porównania, że to zawodnik na miarę najlepszych lat węgierskiej piłki, pewnie są przesadzone, ale coś w nim musi być, że tak go nie tylko we własnym kraju doceniają



Teraz widze, że przez rozmowę o Anelce zapomniałem napisać o transferze zawodnika z Argentyny do Europy Wink Mowa o Fernando Belluschim, który (to mnie zdziwiło) nie trafił do jednego z czołowych klubów Serie A czy Primera Division, a do... Olympiakosu Pireus :roll: Jest to naprawdę duże wzmocnienie, jeszcze kilka takich i będzie miał kto Chelsea wyeliminować Smile Pewnie to tylko przystanek Fernando w Europie, ale i tak trzeba pochwalić za to drużynę Olympiakosu, mają ambicje
14-01-2008 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #299
 
niezle sobie ten węgier poczynał z feyenordem, nie bylo widac ze to był jego debiut.

z Kossowskim to sprawa wygladała omicznie szczegolnie jak sie miało okazje czytac faktyy z jego kontraktu. moze nie wszystko było prawda ale potraktowali go jak smiecia.
Australijczyk w wislle ktory gra w druzynie rezerwy zarabia 800tys euro a Kamil lokomotywa wisły 1,8 zł miesiecznie, jakies nieporozumienie.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
14-01-2008 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #300
 
Maciek napisał(a):E no Skull nie przesadzaj, Wisła go troche potraktowala jak śmiecia z tego co wiem

W sumie to nie znam warunków jego umowy ,no ale musisz przyznac że Kosa ma o sobie duze mniemanie ,no jeśli chodzi o Polska Lige to zasługuje na jakis dobry kontrakt,bo sobie dobrze radzi,ale jesli liczy na europejskie kluby to może sie srogo zawiesc.

Maciek napisał(a):Okienko takie sobie póki co

Szczerze to jedyymi głosnymi transferami jak do tej pory są Anelka i Banega, więc niewiele ,no ale jest jeszcze 2 tygodnie by cos sie zmienilo :twisted:
14-01-2008 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości