Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #301
 
Maro11 napisał(a):Australijczyk w wislle ktory gra w druzynie rezerwy zarabia 800tys euro
Sporo przesadziłeś, bardzo sporo


Skull napisał(a):Szczerze to jedyymi głosnymi transferami jak do tej pory są Anelka i Banega, więc niewiele ,no ale jest jeszcze 2 tygodnie by cos sie zmienilo
Trudno spodziewać się, by Valencia przestała kupować Wink Ale też trudno nie zauważyć, że mało który klub się znacząco zimą wzmacnia, jest co najwyżej uzupełnianie zapasów Wink Jedynie Derby w całej praktycznie Europie podeszło do tego okienka jak do koła ratunkowego, kupują aż miło

Myśle jednak, ze największy hit transferowy jeszcze przed nami, będzie to transfer 20 lub więcej mln Euro na linii klub bundesligi->klub serie a Wink Oprócz tego spodziewałbym się kilku zakupów (3-4) w granicach 11-14 mln Euro i to tyle Wink
Paradoksalnie spodziewam się więcej zaklepanych umów w maju, niż teraz w styczniu kiedy okno jest otwarte
14-01-2008 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #302
 
Van der Vart w Juventusie?...moze
14-01-2008 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #303
 
800 tys złoty, piekna kasa :lol:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
14-01-2008 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #304
 
Maniche w Interze... a Ivanovic w Chelsea :x Jednak miałes racje Maciek ,dzisiaj zarząd The Blues potwierdził że doszli do porozumienia z Lokomotivem i pozostały już tylko testy medyczne i złożenie podpisu... eh lipa ,zbroją sie jebani :roll:

No a Roy Keane zakupił sobie zawodnika Paris St-Germain - Jeana-Yvesa Mvoto. Koleś ma 19 lat i jest środkowym obroncą ,podpisali z nim 3,5 letnią umowę.

Coś ruszyło :lol:
16-01-2008 02:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #305
 
Pozostaje mieć nadzieje (tylko też po co) że nie dostanie pozwolenia na prace i zostanie odesłany do PSV Eindhoven

Ivanović może być największym zadziorem (oprócz Nemanji) ktory przyszedł do Premiership od czasów Heinze Wink Znakomity zawodnik, wlącza się w akcje ofensywne Wink Stawiam spore pieniądze na to, że będzie grał na środku obrony (szczególnie, że nikt mi nie odpowiedział skąd wiecie, że jest to lewy obrońca) w Chelsea Wink
16-01-2008 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #306
 
Maciek napisał(a):Ivanović może być największym zadziorem (oprócz Nemanji) ktory przyszedł do Premiership od czasów Heinze

Widziałem go w akcji,oglądałem również filmiki z jego udziałem ,no i jestem pod wrażeniem gry tego zawodnika, świetne warunki ,bedzie z niego twardziel ,bedą miec z niego również pożytek przy stałych fragmentach, dobrze gra głową.

Maciek napisał(a):Stawiam spore pieniądze na to, że będzie grał na środku obrony

Napewno tak bedzie 8)

Maciek napisał(a):szczególnie, że nikt mi nie odpowiedział skąd wiecie, że jest to lewy obrońca

Ogolnie to jest on typowo środkowym obroncą ,ale wiesz były plotki że Alex chce go sprowadzic, pisali również o zmienniku dla Evry i widocznie komus(prasie) tak sie napisało że może grac rowniez na lewej :roll:
16-01-2008 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #307
 
Skull napisał(a):ale wiesz były plotki że Alex chce go sprowadzic, pisali również o zmienniku dla Evry i widocznie komus(prasie) tak sie napisało że może grac rowniez na lewej
plotki plotkami, ale nikt tego nawet nie sprawdził :twisted:

Teraz mówi się, że bodajże Arsenal chce obrońcę chyba Dynama Moskwa Wink Widać moda trwa dalej
16-01-2008 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #308
 
No i stało sie - Ivanovic oficjalnie w Chelsea :evil:

No a Arsenal pogonił Diarre do Portsmouth :shock:
Kupili go latem z Chelsey i już poszedł w pi*du :lol:
On zapewne chcialby grac regularnie ,no ale że klub takie coś odprawia :roll:
17-01-2008 01:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #309
 
Zarobili na nim ponad 4 miliony Euro, więc taki głupi ruch to znowu nie był Wink Chelsea sprzedaje piłkarzy za grosze, jak widac Arsenal wyciaga ile się da Wink
Dziwi mnie ta jego tulaczka troche, widziałem go w reprezentacji Francji i grał nieźle, taki przyzwoity zawodnik, Arsenal to był dobry klub dla niego, dziwiei się że Wenger go nie wystawiał

A tak w ogóle to Helder Postiga przeszedł do Panathinaikosu, a Daniel Ljuboja do Wolfsburga... Transfery klasy C, ale jednak piłkarze reprezentacyjni
17-01-2008 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #310
 
Widzac Diarre w meczu z Włochami i wczesniej w Chelsea myslalem ze Wenger ma kolejny wielki talent ktory oszlifuje, myslalem na poczatku ze ma kontuzje, niespodziewałem sie takiego manewru. moglismy go sciagnac bo na prawej niezle grał :wink:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
17-01-2008 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #311
 
Ostatnio miałem zamiar wspomniec o zawodniku New York Red Bull ,a konkretnie o 18-nasto letnim Altidore ,który wywarł na mnie "jakies" wrażenie ,szczegolnie dobrze wypadl w meczu z nami na Mistrzostwach Świata do lat 20 ,strzelił nam dwie bramki. Własnie dzis czytam że drużyna z Austrii - Red Bull Salzburg ,chce go miec u siebie. Tak wiec z Red Bull do Red Bull? :lol:

Ostatnio coś ruszylo a temat popadł w zacisze :roll:
Sprzedalismy do Stoke Ryana Shawcross'a ...

Everton przystał na oferte 5mln funtów i McFadden jest już oficjalnie zawodnikiem Birnigham - ostatnio był w odbrej formie ,tak więc napewno jest jakims wzmocnieniem dla tego klubu.

No i ostatnio gdzies wyczytałem ze Portsmouth sprzedało Taylora :shock: ,chociaz teraz nigdzie nie moge znajsc potwierdzenia - pisali że powodem było brak miejsca w składzie ,dziwi mnie to,bo akurat wszystkie spotkania jakie widzialem w ich wykonaniu to Muntari ,James i Taylor najlepiej sie prezentowali :?
19-01-2008 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #312
 
Ponoć Nicky Shorey jest jedną nogą w Newcastle Wink

Keegan chce także oprócz niego Micah Richardsa, Stewarta Downinga, Van Buytena i kilku innych graczy Wink



Hedwiges Maduro przeszedł do Valencii za nieco ponad 2 miliony Euro Wink
McFadden za 9 mln Euro poszedł do Birmingham z Evertonu - troche przepłacony transfer się wydaje, ale tylko kosztują wyspiarze
Lucien Aubey (łączony także z nami czołowy lewy obrońca ligue 1) został wypożyczony do Portsmouth z Lens
Hangeland zasilił Fulham za 5 mln Euro z Kopenhagi



Zakładałem, że tej zimy będzie dość spora walka o Bafetimbi Gomisa, którego od dłuższego czasu obserwuje (od jego debiutu w ligue 1 ściślej mówiąc) ale póki co zapowiedzi jego klubu ze nie zostanie sprzedany działają na potencjalnych kupców, a może go jeszcze nie dostrzegli za bardzo, nie wiem

Aha prawie bym zapomniał, wczoraj słyszałem, że Boumsong dołączy do Lyonu więc to drugi transfer naszego rywala w LM Wink
21-01-2008 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #313
 
Maciek napisał(a):Keegan chce także oprócz niego Micah Richardsa, Stewarta Downinga, Van Buytena i kilku innych graczy

Irlandzkie gazety pisza takze, ze do NU blisko przejscia sa Shaun Wright - Phillips z Chelsea oraz Jermaine Defoe z Tottenhamu Hotspur Londyn + Michael Carrick z MUFC Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
21-01-2008 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #314
 
Wojtek3 napisał(a):Michael Carrick

Tez gdzies to widzialem ,no i ponoc są gotowi wydac ponad 20 mln na niego :roll:

Skull napisał(a):ostatnio gdzies wyczytałem ze Portsmouth sprzedało Taylora

Dzisiaj znalazłem potwierdzenie - chodzi o Bolton ,ktory również składał nam oerte na Sahe (szukaja kogos w miejsce Anelki) ale z tego co wiem odrzucono te oferte.
21-01-2008 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #315
 
Z tym, że nawet jeśli tamta dwójka jest "blisko" wg tych gazet, to nawet wg nich Michael Carrick blisko nie jest, więc możemy to między bajki włozyć

Dzisiaj znowu news, że do Newcastle przejdzie David Beckham

Do końca sezonu transferowego nieco ponad tydzień, no niespełna dwa, a nadal jakby nie ma tej druzyny, która zdziałała zdecydowanie najwięcej Smile Najbardziej spektakularne i głośne transfery przeprowadza Chelsea i Valencia ale...

Bohaterem stycznia może okazać się (i to zdecydowanym) Juventus Turyn Wink
"Stara Dama" w ciągu tych 10 dni do końca okna transferowego, ma sprowadzić co najmniej 4 zawodnikow Smile
1) Amauri - znakomity technicznie brazylijski napastnik Palermo, chrapkę na niego mają/miały wszystkie czołowe kluby serie a Wink Gdyby nie odrodzenie Ronaldo, Amauri prawdopodobnie wylądowalby w Milanie
2) Momo Sissoko - ja mam bardzo ale to bardzo dobre zdanie o tym piłkarzu Wink w LFC za bardzo obecnie nie gra (to zasługa mądrego Beniteza, ale trzeba się z tym pogodzić, że u niego o grze w składzie decydują czynniki paranormalne), a w Juve będzie znakomitym uzupełnieniem składu, czy to podstawowego czy na wypadek kontuzji
3) Olof Mellberg - środkowy obrońca Aston Villi, ponoć troche znudzony grą w średniaku, ma zastąpić w kadrze Juve Boumsonga, który odejdzie do Lyonu
4) Rafael van der Vaart - wbrew debilnym wymysłom prasy, nic Ranieri nie powiedział o tym, że niby reprezentant Holandii nie pasuje do jego zespołu (niby czemu miałby przestac nagle pasować?niektóre gazety są naprawdę żenujące), a co bardziej istotne - działacze Juve działają na dwóch frontach - angielskim i niemieckim) krótko mówiąc są w Niemczech by negocjować transfery... dwóch piłkarzy, w tym Rafaela
bonus+)
- Do Juve trafić może na zasadzie wypożyczenia (póki co) Cigarini (ofensywny pomocnik, ewentualnie prawy) z Parmy
- tym drugim zawodnikiem po którego pojechano do Niemiec jest Diego z Werderu Brema Wink Chodzi tu bardziej o wybadanie terenu ale nigdy nic nie wiadomo Wink Nasi też pojechali po Naniego, a jeszcze przed Nanim ogłosili zakup Andersona
- Lubos Kalouda, tym powiem że jest "nowym Nedvedem" wg Czechów i chyba wystarczy Wink Za niedługo, potem za kilka miesięcy, a następnie jesienią będzie sporo okazji by mu się przyjrzeć, bo gra w reprezentacji Czech (dostaje regularnie powołania)


Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jeśli wyjdzie chociażby połowa, to będziemy mieli prawdziwego króla stycznia, a konkretniej królową
22-01-2008 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości