Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1111
 
Benzema Benzemą, ale moje pytanie jest następujące - czy nie byłoby rozsądne kupić Jeremy Meneza z Monaco? Kupując Benzemę z Lyonu zapłacimy ogromne pieniądze (chyba nikt nie ma wątpliwości, że Benzema gra ostatnie pół roku w Lyonie? - przynajmniej ja nie mam), z które jak już pisałem oni sobie sprawią Meneza, który wcale gorszy od Benzemy nie jest pod względem potencjału. Nie wiem kto za 10 lat zostanie osądzony jako ten, który zrobił większa karierę.

Tylko czy jest sens znowu dawać zarobić Lyonowi za to, że pośredniczył w transferze Meneza do najlepszych klubow Europy? Pamiętam Meneza jeszcze z Sochaux, wtedy że tak powiem zacząłem mu się przyglądać, ale to co pokazuje ten zawodnik obecnie, w tym sezonie, jest naprawdę niesamowite. Jest zdecydowanie (z różnych przyczyn) w cieniu Benzemy obecnie i można to wykorzystać.
Oczywiście Benzema to też ogromny talent, od ładnych paru lat już o duecie Ben Arfa-Benzema się rozmawiało, ale Menez wg mnie to ta sama półka, a gdzie zajdą zależy tylko od nich samych. Nie ma lepszego klubu na rozwój optymalny niż MU
04-02-2008 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1112
 
Maciek napisał(a):moje pytanie jest następujące - czy nie byłoby rozsądne kupić Jeremy Meneza z Monaco?

To chyba nie wiesz że Alex sie starał o niego a Menez odmawiał.... jeszcze niedawno w jednym z wywiadów mówił że Man Utd go kusił ale on nie chce grac na Old Trafford.
Mimo wszystko też uważam go za duży talent.

Trzeba poważnie sie zastanowic nad kupnem takich zawodników jak Benzema czy Huntelaar,bo kasiory bedzie trzeba wydac sporo ,a czy warto płacic za gracza który ma byc zmiennikiem dla Rooneya czy Teveza? :roll: Może lepiej poszukac kogos dobrego a jednocześnie godzącego sie na taką opcje,dlatego uważałem że Defoe byłby w sam raz (okazało sie że został tylko wypożyczony do Portsmouth) No ale mimo wszystko marzy mi sie ktorys z tej dwójki :twisted:
04-02-2008 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1113
 
Kod:
http://manutd.pl/content.php?address=news&id=1240

Faktycznie był "ruch" w sprawie Meneza jeszcze za czasów gry w Sochaux, ale teraz najwyraźniej Fergie nadal ma go na oku.

Do letniego okienka transferowego wyjaśni się kwestia Manucho - czy coś z niego wyrośnie, czy będzie skazany na wieczną tułaczkę w roli wypożyczanego. Wówczas będziemy myśleć o ewentualnym zakupie napastnika Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
04-02-2008 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1114
 
Skull napisał(a):To chyba nie wiesz że Alex sie starał o niego
Wiem
Skull napisał(a):a Menez odmawiał
to też wiem, nawet wiem dlaczego, nie tak dawno wyznał dlaczego odrzucił oferty wielkich klubow (nie tylko nasza ale też Interu na przykład)

Skull napisał(a):jeszcze niedawno w jednym z wywiadów mówił że Man Utd go kusił ale on nie chce grac na Old Trafford.
Tego nie słyszałem, jedyne co wiem to to co mówił o powodach, dla których odrzucił oferty o których wyżej wspomnialem Wink Wyznał on, że transfer z Sochaux do czołowego europejskiego klubu to byłby za duży przeskok na który nie był gotowy i nie dałby tam sobie rady, dlatego wybrał klub w którym może grać i się rozwijać.
O jego alergii na Manchester United pierwsze słysze szczerze powiedziawszy Smile


Skull napisał(a):(okazało sie że został tylko wypożyczony do Portsmouth)
Teraz patrze i widze obok jego transferu wpisane 9,3 mln Euro kwoty odstępnego, a z tego wynikałoby jednak, że przeszedł definitywnie. Dziwne, że nagle pojawiają się głosy, że został wypożyczony. To są jakieś jaja, nie wiem jak to możliwe i nie wiem skąd to zamiesznie informacyjne obecnie


Skull napisał(a):Może lepiej poszukac kogos dobrego a jednocześnie godzącego sie na taką opcje,dlatego uważałem że Defoe byłby w sam raz
No tak, tylko że idealniejszy byłby (wspominany przeze mnie wielokrotnie nawet latem) McCarthy. Defoe to niski szybki napastnik, chyba podobnych już mamy. Zresztą Defoe poszedł do Portsmouth, bo w Tottenhamie nie grał regularnie, wątpie by chciał u nas na ławce siedzieć.
04-02-2008 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1115
 
Maciek napisał(a):O jego alergii na Manchester United pierwsze słysze szczerze powiedziawszy

Nie to miałem na myśli,ale faktycznie napisałem to w taki sposób że tak to można odbierac, powiedział że odmówił gry w United ,że nie chce isc na OT ani nigdzie indziej ,chce sie skupic na grze dla Monaco i przeż najblizsze pare lat nie zamierza zmieniac otoczenia. No ale drzwi dla nas nie zamyka.

Maciek napisał(a):Defoe poszedł do Portsmouth, bo w Tottenhamie nie grał regularnie, wątpie by chciał u nas na ławce siedzieć

Z tego co mi wiadomo on bardzo chciał zostac ,tylko Ramos dał mu do zrozumienia że nie bedzie mu potrzebny,raczej nie było sie nad czym zastanawiac. To może Elmander albo Agbonlahor :roll:
04-02-2008 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1116
 
Skull napisał(a):chce sie skupic na grze dla Monaco i przeż najblizsze pare lat nie zamierza zmieniac otoczenia.
To akurat na karteczce mu pewnie napisali włodarze Monaco, może sam książe 8) Nie no, za starzy jesteśmy, żeby w takie rzeczy wierzyć Smile Co roku transferowanych jest "na siłę do lepszych klubów" kilkudziesięciu piłkarzy, którzy na lata jeszcze mieli zostać w obecnych ekipach Wink
Szczególnie w Lyonie widać to w praktyce


Skull napisał(a):Z tego co mi wiadomo on bardzo chciał zostac ,tylko Ramos dał mu do zrozumienia że nie bedzie mu potrzebny,raczej nie było sie nad czym zastanawiac
On jeszcze za kadencji Jola był niezadowolony. Może nie tyle on chciał zostać, co po prostu chcial grać. Pewnie, że jako chłopak z Londynu wolał grać w rodzinnym mieście, ale o miłość do Spurs go nie podejrzewam, raczej o możliwość gry mu chodziło bo nudził się na ławce (jako sympatyk reprezentacji Anglii sarkastycznie dopowiem, że raczej nie poszedł do Portsmouth po to, by szlifować formę na Euro2008)
04-02-2008 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #1117
 
Dzisiaj w wielu miejscach w necie zauwazylem jakoby UNITED byl zainteresowany pozyskaniem bramkarza reprezentacji Kamrerunu i Espanyolu Kameniego. Co o tym sadzicie, bo dla mnie to raczej glupie plotki bo po co nam kolejny bramkarz, jezeli teraz jeszcze do zdrowia wraca Foster.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-02-2008 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1118
 
Kameni już był łączony z nami pare lat temu, byłem za, ale przyszedł Edwin więc źle nie jest. Szczerze mówiąc nie wiem czy powinniśmy kupować bramkarzy na lata, czy co kilka lat wymieniać po prostu jednego doświadczonego na innego.
Po co nam kolejny bramkarz? Wiadomo, że teraz nie przyjdzie bo jak miałby przyjść to jako przyszły nr 1 ale jak Edwin odejdzie to czemu nie? Liczy się jakość, a nie ilość
28-02-2008 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
QraBrat Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1119
 
zaga92 napisał(a):Dzisiaj w wielu miejscach w necie zauwazylem jakoby UNITED byl zainteresowany pozyskaniem bramkarza reprezentacji Kamrerunu i Espanyolu Kameniego. Co o tym sadzicie, bo dla mnie to raczej glupie plotki bo po co nam kolejny bramkarz, jezeli teraz jeszcze do zdrowia wraca Foster.
Czwartkowy Daily Mirror tuż pod artykułem o Fosterze i jego powrocie na boisko zamieścił wzmiankę o zainteresowaniu Manchester United Kamenim na końcu której podano ze w razie jego transferu na Old Trafford Kuszczak zostanie sprzedany w letnim okienku transferowym.
Nie wiem ile w tym prawdy (raczej niewiele bo dziennik ten to odpowiednik Faktu lub Super Expressu) ale uważam że jeśli Foster wróci do dobrej formy to Tomek będzie miał poważnego konkurenta.
29-02-2008 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #1120
 
Podobnie jak Maciek,uważam,że nie potrzeba nam kolejnego bramkarza.Edwin póki co trzyma klasę,a Kuszczak w tym sezonie kilka razy potwierdził,że jest dobrym zawodnikiem.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-02-2008 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1121
 
Osobiście uważam że jeżeli będzie możliwość zakupu Kameniego za przyzwoitą cenę gdy karierę skończy Edek (co może nastąpić w całkiem niedalekiej przyszłości) to należy gościa brać natychmiast, klasą bramkarską bije na głowe zarówna Tomasza jak i Benia, ponadto mielibyśmy chopa na lata (w końcu) w bramce.

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
29-02-2008 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
C.RONALDO (7) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1122
------
Eee tam mi tam starczy Tomasz Kuszczak.
A Ronaldinho to ciota i nie chce go w MU :twisted:
01-03-2008 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1123
 
Maciek napisał(a):Kameni już był łączony z nami pare lat temu

Jego nazwisko było łączone z MU juz wiele razy,byc może był kiedys przymierzany,ale kupilismy Edwina i ta sprawa poszła na bok, osobiscie uważam że można by go zciagnac gdy Sar zakonczy kariere, jeśli chodzi o bramke to dobry jest tez Ustari ,zawsze to jakas rywalizacja dla Tomka i Bena.

C.RONALDO (7) napisał(a):A Ronaldinho to ciota i nie chce go w MU

A czy gdzies napisali ze ponownie jest on w kregu zainteresowan? NIE ,dlatego niewiem z kad ta wypowiedz, kiedys ja i zapewne każdy z was bardzo by sie ucieszyl z takiego transferu,ale wybral Barcelone ,obecnie jest juz innym zawodnikiem i jesli mialby opuscic Hiszpanie to dla Milanu żeby tam sie zestarzec.

p.s - chc wrócic do transferu bramkarza ,gdy Edwin zdecyduje sie juz zawiesic buty na kołku... Bo zapomnialem o Givenie!
Bardzo dobry bramkarz,jeden z najlepszych w premiership, teraz dobre kluby maja okazje go wyciągnac z bagna,bo jak inczaje nazwac to co sie dzieje w Newcastle? cos mi sie zdaje że Tottenham go może chycic :?
01-03-2008 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1124
 
Niby Given jest dobrym bramkarzem , ale w moim przekonaniu w MU potrzeba solidnego bramkarza cos w stylu Edwina a Given ( czego chyba nie trzeba udowadnac ) potrafi duzo ,,szmat'' poscic a zarazem wygrac dla druzyny mecz , a po takich wpadkach ktore czasem mu sie zdarzaja moglby sie ,,spalic '' pod wplywem kibicow . Nie rozumiem dzialan zarzadu MU , poniewaz bramkarzy z duzym potencjalem maja , Heaton , Kuszczak , Edwin jeszcze z rok pogra wiec teraz nie jest nam potrzebny bramkarz , na przyszlosc raczej tez nie .
04-03-2008 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1125
 
W tym momencie bramkę mamy obstawioną. Po odejściu Edwina zostają Tomek, Benjamin i Heaton. Jeżeli już na siłę szukać bramkarza to na pewno nie byłby to Given. To jest bramkarz, który nie potrafi ustabilizować formy. Po jednym dobrym spotkaniu zdarza mu się 5 słabych. Trzeba więcej włożyć w wychowanie tych zawodników co już mamy w składzie i uzupełniać braki, a takich w bramce nie mamy. Ja po sezonie widzę potrzebę ściągnięcia zawodników na dwie pozycje. Mianowicie: prawa obrona i atak. Neville jest coraz starszy i co rusz boryka się z kontuzjami, a Brown ma odejść bo nie chce przedłużyć kontraktu. Moje propozycje to Allan Hutton z Glasgow Rangers i Philippe Lahm z Bayernu. Jeśli chodzi o atak to w tym momencie potrzebujemy zawodnika, który jest wysoki i dobrze gra głową. Wydaje się, że już takiego mamy, ale jak się Manucho nie sprawdzi i nie okaże się drugim Yorkiem to będzie płacz i zgrzytanie zębami. Mój typ: Klas Jan Huntelar.

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
04-03-2008 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości