Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Football Club United of Manchester
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #121
 
Ten turniej to byl raczej caly w formie zabawy. Te malutkie boiska. Gra po chyba 5. To wiadomo, ze bramka za bramka padaly.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
07-01-2008 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #122
 
Valverde napisał(a):Co do zapłonu - życzę Zashi powodzenia w prowadzeniu stronki... // P.
_________________


Hehe, strona sie budzi. Inny członek uzupełnia narazie działy. Ja mam sie rozkrecic z postami, ale w 2 czy 3 ciezko bedzie jak szkoła. Juz za chwile musze sie na biole uczyc i ksiazke czytac => termin: środa. W ferie rusze porządniej (pis.) :wink:

Nie zrozumiałeś chyba aluzji...

amor patriae nostra lex
07-01-2008 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #123
 
Szkoda, ze wczesniej nie zagladnalem do tematu :x
Pomyślałem o wybraniu sie do Riesy już w grudniu kiedy FCU przyjelo zaproszenie Lokomotive, zwlaszcza ze pierwotnie w turnieju miał brac udzial Lech Poznań (nie wiem dlaczego nie doszlo to do skutku).
Jednak kiedy FCU nie dostalo wiekszej przerwy w lidze niz tydzien czasu, wiadomo bylo ze UNITED potraktuje turniej bardzo zabawowo. Mozna bylo sie wybrac do Riesy zlaszcza ze to jaka godzina jazdy od granicy z Polska... Niestety zapowiedz ze mala liczba fanow FCU wybiera sie na ten turniej zniechecila mnie :/ Szkoda wielka bo mozna bylo jednym autem wybrac sie w kilka osob. Z relacji na niemieskim DSFie mozna bylo zauwazyc ze to bardzo sympatyczna impreza. Do 3 razy sztuka! Kolejna wizyta FCU w Niemczech musi być z udziałem kogos z Polski!

Własnie trwa ligowy mecz UNITED z Chorley. Do przerwy 1:1, a prowadzili nieoczekiwanie goscie juz na samym poczatku spotkania, naszczescie RORY przed przerwa wyrownał. Chorley dostało "sent off'a" wiec powinnismy to wygrac!
C'MON UNITED!

Gdyby ktos chcial to podaje link do radiowej relacji "live".
http://www.fcum.tv/fcumradiolive.html

Edit:
GET IN! 76 minuta Simon Carden i 2:1 FC UNITED!

Rorry z karnego ale w słupek... Widzów 2011 Smile

FT 2:1 Smile
12-01-2008 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #124
 
Ja rozmawialem z pawlo na temat tego turnieju, ale jemu sie jakos nie chcialo, nie pamietam juz powodu, ja gdybym byl w Polsce to pewnie bym jechal z ojcem.

Eric albo ktos, znacie wynik meczu z Fixton z srody ?

Ja prawdopodobnie zalicze mecz z Roosendale 1 marca, ale to nie na 100 %, jakos nie potrafie sie wybrac na te FC UNITED, do konca maja planuje byc na Gigg Lane 2x, oby sie udalo.

Eric planujesz w tym sezonie FCUoM ?

Under The Boardwalk - United Warriors
12-01-2008 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #125
 
Wojtek3 napisał(a):Eric albo ktos, znacie wynik meczu z Fixton z srody ?
Jesli byl zaplanowany a nie ma wyniku to znaczy ze zostal przelozony. Jakos nie pamietam zeby byl planowany...
Wojtek3 napisał(a):Eric planujesz w tym sezonie FCUoM ?
Trudno planowac wyjazd na FCU ze wzgledu na duze zmany w terminarzu :/ Osobiscie mam ograniczony czas wolny od 4 miesiecy i nie widac narazie mozliwosci zeby to sie zmienilo wiec nie planuje zadnych lotow na wyspy zwiazanych z FCU. Aczkolwiek mam zaproszenia na Gigg Lane i wszystko jest mozliwe Smile Wystarczy maly impuls i chwila wolnego czasu...
Na obecna chwile nic nie moge Ci obiecać :/
Powodzenia w realizacji planow!

Edit:
znalazłem to:

Flixton game off

As a result of the continuous heavy rain the Radcliffe pitch is struggling to recover from recent fixtures.

Nevertheless League rules stipulate that, in order to give each fixture every chance of being fulfilled, a pitch inspection must take place by a suitably qualified referee.

A pitch inspection took place at 11 o’clock this morning and as a result tonight’s game against Flixton has been postponed.



09-01-2008 at 12:43
13-01-2008 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #126
 
To Eric moze ostatni mecz na Gigg Lane w kwietniu albo tez 1 marca na ktory jade, fajnie by bylo we dwoch, ewentualnie ja bym sie tez pisal na wyjazd, ale musialbym sie z ludzmi z redcafe poustawiac najpierw, anyway, my destination -> 1 marca v Roosendale.Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
14-01-2008 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #127
 
Coś ostatnio Curzon dostało zadyszki Big Grin a już byli tacy pewni awansu...

W środe czeka nas pojedynek z Woodley na Gigg Lane. Co ciekawe w tym sezonie graliśmy już na Gigg Lane mecz ligowy z Woodley i nie za bardzo rozumiem dlaczego gramy z nimi znowu na wlasnym stadionie?
04-02-2008 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #128
 
Kod:
Witamy,

Miło jest nam zakomunikować, że problemy techniczne, jakie dotknęły ostatnio nasze forum zostały usunięte. Ponownie otworzyliśmy rejestrację. Zaproście w nasze skromne progi swoich przyjaciół!

Zapraszamy do częstego odwiedzania i wymieniania się opiniami na http://forum.fcum.pl

Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że po dłuższej przerwie do życia powrócił serwis-matka forum - FCUM.pl.Dzięki nieocenionej pomocy nowych redaktorów udało się zaktualizować wszystkie działy oraz dodać kilka nowości.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania FC United w drodze do kolejnego awansu!

PS: Jeszcze w lutym zaprezentujemy Wam szczegóły akcji "Zaklejamy Polskę!" oraz zbierzemy zamówienia na wspólne zakupy w oficjalnym sklepie FC United of Manchester.

Bądźcie z nami!

Ekipa FCUM.pl

Jeśli ktoś nie jest na bieżąco w sprawach FCUoM, na pewno powinien tutaj zajrzeć Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
04-02-2008 19:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #129
 
Ciampel napisał(a):Zapraszamy do wspólnego kibicowania FC United w drodze do kolejnego awansu!

Yyy, to chyba nie jest najważniejsze w kibicowaniu FC United? Gdzie wzmianka o suwerenności?
04-02-2008 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #130
 
Pejter napisał(a):Yyy, to chyba nie jest najważniejsze w kibicowaniu FC United? Gdzie wzmianka o suwerenności?
Chłopie masz jakis problemik i wszystko zaczynasz negować. Wojtek napisał Ci troche za ostro co myśli o Twoich wypowiedziach i chyba caly czas masz to w pamieci. Daj sobie na luz, bo jako admin odstawiasz wioche.
Przecież Ciebie nie interesuje FC UNITED wiec po co sie wtrącasz? Twoja docinka na to co skopiował Ciampel to kompromitacja.
05-02-2008 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #131
 
Zgodnie z tym co pisaliście, to chyba ludzie tworzący tamto forum nie za bardzo pojmują na czym polega kibicowanie FC United, skoro w notce zachęcającej do wejścia na forum tak bardzo podkreślają awans, a nie wspomnieli w ogóle o suwerenności, która przecież jest najważniejsza?
05-02-2008 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #132
 
Pejter napisał(a):Zgodnie z tym co pisaliście, to chyba ludzie tworzący tamto forum nie za bardzo pojmują na czym polega kibicowanie FC United, skoro w notce zachęcającej do wejścia na forum tak bardzo podkreślają awans, a nie wspomnieli w ogóle o suwerenności, która przecież jest najważniejsza?
Ale bania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Rozbawiasz mnie do łez. Rzucaja mi sie pewne słowa ale nie chce Cie obrazać...
Ktoś kto jest fanem/sympatykiem FC UNITED to dobrze wie co jest najważniejsze dla klubu i nie trzeba przypominac na kazdym kroku o suwerenności, bo głównie dlatego jest się fanam/sympatykiem FCU. A skoro FCU gra w jakiś rozgrywkach to chyba oczywiste jest by w nich osiagnac jak najwieksze sukcesy.
Ty jednak musiałeś "zabłysnąć" i przypomnieć co Cię ostatnio wyprowadziło z równowagi... Brawo Smile
:mrgreen:
05-02-2008 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #133
 
EricRyan napisał(a):i nie trzeba przypominac na kazdym kroku o suwerenności

W takim razie dziwne, że pojawia się to w każdym poście Wojtka czy twoim, broniącym kibicowania FC United.
05-02-2008 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #134
 
EricRyan napisał(a):Coś ostatnio Curzon dostało zadyszki Big Grin a już byli tacy pewni awansu...

W środe czeka nas pojedynek z Woodley na Gigg Lane. Co ciekawe w tym sezonie graliśmy już na Gigg Lane mecz ligowy z Woodley i nie za bardzo rozumiem dlaczego gramy z nimi znowu na wlasnym stadionie?


FC UNITED ostatecznie w Presidents Cup wygralo z Roosendale 2-1 na Gigg Lane i gramy dalej Wink

Eric patrzyles na terminarz na glownej stronie ? Mi sie wydaje, ze tam jes blad i pierwszy mecz mieli AWAY, ale glowy nie dam niestety.

Nastepny mecz juz dzis wlasnie z Woodley na Gigg Lane i spodziewane jest ok 2,5 tys RED ARMY.

1.Skelmersdale United 25 31 51
2 Curzon Ashton 25 27 51
3 Bradford PA 22 26 45
4 Ossett Albion 27 10 45
5 Bamber Bridge 23 12 43
6 FC United 22 21 41

Sytuacja w tabeli uklada sie dla nas wysmieniecie, wystarczy teraz wygrac 3 zalezgle mecze i dzisiejszy z Woodley u wlaczamy sie do walki o awans.

Under The Boardwalk - United Warriors
06-02-2008 00:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #135
 
Pytanie mam następujące Smile czemu kibice FC United nie lubią Ferdinanda ? Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
08-02-2008 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości