Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #601
 
0-0 u siebie to najlepszy wynik jaki można osiągnąć nie wygrywając meczu, osobiście uważam, że to Arsenal w wygodniejszej pozycji pojedzie na San Siro i wynik pierwszego meczu wcale dla nich nie jest zły, to Milan nie strzelając nic na wyjeździe sobie utrudnił, niżeli Arsenal nie strzelając u siebie (chociaż faworytem obiektywnie dalej są Włosi)


Rok temu Milan wyeliminował Bayern bynajmniej nie grając na remis na wyjazdach Tongue
22-02-2008 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #602
 
Milan jest taka druzyna jak Liverpool. Mimo slabej, wrecz momentami beznadziejnej postawy w lidze w Champions League te zespoly potrafia wygrywac z najlepszymi. Dlatego tez dla mnie awans Milanu jest przesadzony.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
22-02-2008 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #603
 
zaga92 napisał(a):Milan jest taka druzyna jak Liverpool. Mimo slabej, wrecz momentami beznadziejnej postawy w lidze w Champions League te zespoly potrafia wygrywac z najlepszymi. Dlatego tez dla mnie awans Milanu jest przesadzony.
Przesądzony będzie to jak zobaczę wynik.Teraz nie ma co wyrokować.Przy takich drużynach i wyniku w pierwszym spotkaniu wszystko jest możliwe.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-02-2008 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #604
 
Wystarczy ze Arsenal nawet przypadkowo zdobedzie gola, a wtedy juz Milan takim faworytem nie bedzie Wink Tak wiec ja Arsenalu na pewno bym nie skazywal od razu na porazke. Wynik 0-0 u siebie nie jest jeszcze taki tragiczny.

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
23-02-2008 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #605
 
Ale dlaczego zakładacie że Milan nie jest w stanie wbić 2-3 goli ? jest i to bez problemu, obrona Arsenalu jest dziurawa jak ser, Wenger wybitnie wyznaje zasadę "więcej strzelić niż stracić", więc nawet jeżeli Arsenalowi uda się strzelić na trudnym terenie SS tą przypadkowją bramkę, czy nawet dwie przypadkowe bramki, to Milan bez problemu jest w stanie wbić im dwa razy tyle

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
23-02-2008 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #606
 
Morgan napisał(a):Ale dlaczego zakładacie że Milan nie jest w stanie wbić 2-3 goli ? jest i to bez problemu

No oczywiscie, zgadza sie. Ale tak samo Arsenal jest w stanie strzelic 2-3 gole Milanowi Tongue I ja nawet bede trzymal kciuki za Arsenal Big Grin Czym wiecej meczy rozegra Arsenal w tym sezonie tym lepiej tez dla nas.
Gdyby teraz Arsenal odpadl, to moglby sie spokojnie zajac obrona 1 miejsca w lidze. A to nie jest dla nas najlepsze rozwiazanie.

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
23-02-2008 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
GargiAFC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #607
 
zaga92 napisał(a):Dlatego tez dla mnie awans Milanu jest przesadzony.

Spokojnie chłopie chyba się lekko "zagalopowałeś". Według mnie szanse są wciąż spore.... choć przyznam Ci racje , że Milan w LM gra zawsze dobrze , niezależnie od formy w Serie A.Odnośnie samego meczu to Arsenal zagrał dobre spotkanie tylko brakowało klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Sam niewiem jak do pustej bramki w końcówce nie trafił Adebayor. Taka skuteczność w lidze , a tutaj w ważnym meczu takie pudło. Ale to jest właśnie urok piłki. Jeśli zagrają podobny mecz na San Siro to myśle , że wygramy. Jeszcze wracając do Twojej wypowiedzi to też mogę sobie pisać , że jestem spokojny o awans Lyonu , bo kiedyś tam grał świetne mecze z Realem. Jednak to się mija z celem!
23-02-2008 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janke Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #608
Tylko wygrana
Cytat:Prawdziwy kibic nie tylko chce zwyciętw Manchesteru ale też przegranej innych

Ej zobaczcie na to : Manchester jest drugi w tabeli premiership , w pół-finale Fa Cup i w lidze mistrzów są w 1/8 finału i wystarczy jutrzejsza wygrana z Lyonem i mamy ćwierć finał więc...Z tego wychodzi , że mają szanse na wygranie tych tytułów , może nie wszystkich ale napewno Fa Cup ... PISAć!
04-03-2008 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #609
 
W tym sezonie mamy ogromne szanse na The Treble. Chyba każdemu z kibiców United marzy się powtórka sukcesu z 99 roku. Liga Mistrzów, Mistrzostwo Anglii i FA Cup. W poprzednim sezonie też mieliśmy na to szanse ale wyszły nici. Zdobyliśmy tylko Premiership, rywalizacje w LM zakończyliśmy na półfinale, a w FA Cup przegraliśmy pechowo z Chelsea w finale. W tym sezonie rywale, którzy pozbawili nas tych trofeów (FA Cup i LM) nie są już tak silni, a i pozostali nam nie dorównują. Skończymy sezon z The Treble! Musimy...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
04-03-2008 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #610
 
Calym sercem jestem dzisiaj za Arsenalem.Jesli awansuja to dobrze bo LM i tak nie wygraja za to ubedzie nam Milan ktory jest bardzo chimeryczny i gotow jest potem doczlapac do tego finalu w Moskwie i o zgrozo go wygrac.
Arsenal ponadto nadal bedzie zangazowany w walke w Europie a naszego punktu widzenia to dobrze bo co maja sie skupic tylko na lidze.Ponadto w walce pt Anglia-Wlochy zawsze bede za anglikami i ciesze sie (pisze to raczej w ciemno) ze LFC wyeliminowal juz Inter.To wszystko oczywiscie pobozne zyczenia rownie dobrze bedzie 3:0 dla Milanu i jakos to przezyje.

jestem chyba zboczony ale ciesze sie calym sercem z tej kleski milanu. stalo sie !!

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
04-03-2008 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #611
 
No i się Wojtku twoje marzenia spełniły.Ja tu nikomu nie kibicowałem,ale z praktycznego punktu widzenia faktycznie lepiej,że wygrał Arsenal.
Barcelona nikogo nie zaskoczyła,ale w Sevilli nadal toczy się bój o ćwierćfinał.Turcy podnieśli się,a przegrywali 2:0,a później 3:1.Mimo wszystko uważam,że awansuje Sevilla.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-03-2008 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #612
 
Mamy ćwierćfinał, marzeniem byłoby trafić na kogoś z pary Porto/Schalke, ale kto by nam nie wpadł, trzeba go zmłócić :twisted:

Aa no i najważniejsze, teraz już możemy trafić na drużynę z Anglii, czy jeszcze nie?

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
04-03-2008 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #613
 
Gracek_11 napisał(a):Aa no i najważniejsze, teraz już możemy trafić na drużynę z Anglii, czy jeszcze nie?

Tak mozemy, ale ja osobisce najbardziej chcialbym trafic na Barce. Slaba Barce oslabiona jeszcze kontuzje Messiego. A w Sevilli graja dalej i szykuja sie pierwsze w tej edycji rzuty karne.
I po karnych. Wygralo 3-2 Fenerbanche i to oni graja dalej.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
04-03-2008 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #614
 
WoLaK napisał(a):uważam,że awansuje Sevilla

Tym razem Palop nie zostal bohaterem,a na 11 metrze jako ostatni stanal D.Alves i nie potrafil strzelic...
Fenerbache zasłużyło sobie na ten awans!

Szacunek dla Arsenalu za ten dzisiejszy mecz :shock:
Przeciez Milan nie przegral na wlasnym stadionie juz kawal czasu ,do tego ta ostatnia zniżka formy u Kanonierów...
Bravo :roll:

O Barcy nie pisze,bo awans byl pewny juz w trakcie losowania tych spotkan LM

p.s Messi znowu kontuzja - widzieliscie jak płakał? :shock:
Chyba wie że wiele go ominie...
04-03-2008 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #615
 
Skull napisał(a):p.s Messi znowu kontuzja - widzieliscie jak płakał? Shocked
Chyba wie że wiele go ominie...

Wstępnie mówi się ponoć o 4 tygodniach, no ale to zawsze może coś nowego wyjść, więc nie wiadomo... Szkoda go, na pewno spore osłabienie dla Barcelony.

Arsenal również mnie zaskoczył, myślałem, że to Milan przejdzie dalej, pomimo tego, że w Serie A nic im nie idzie, to jednak przerzuciło się to tym razem także na LM. Chyba Ancelotti się pożegna z posadą trenera.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-03-2008 08:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości