Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #631
 
Anglia x4 (Liverpool raczej nie da sobie wydrzeć awansu)
Turcja x1
Niemcy x1
Hiszpania x1
Włochy x1

Deklasacja. Czekamy zatem na losowanie, generalnie nie mam żadnego faworyta, bo chcąc sięgnąć po to trofeum, trzeba pokonać po prostu każdego - prędzej czy później 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
06-03-2008 14:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #632
 
Janke napisał(a):Manutd wygrał z Lyonem hehe 1/4 finału mamy

Dzięki, że nas poinformowałeś, nie mieliśmy kompletnie pojęcia Smile


Maciek napisał(a):Fajnie byłoby gdyby żadne angielskie nie wpadły na siebie, bo będziemy mieli później Puchar Anglii, drugi Puchar Anglii

Fajnie by było, jednak myślę, że będzie jedna para angielska w tej 1/4 finału i mam jakieś dziwne przeczucie, że może to być pojedynek Chelsea - Liverpool, o ile oczywiście Scousers awansują dalej Wink Jeśli nie, no to później FA Cup w Lidze Mistrzów w półfinale, naprawdę wyglądałoby to ciekawie Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-03-2008 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #633
 
Ja jestem najbardziej zaskoczony odpadnięciem Fc Porto.Raz,uważałem ich z drużynę,która gra ładny,ciekawy i skuteczny futbol.W dodatku grali z Schalke,które w tym sezonie cieniuje prawie na całej lini.
Niemców zdecydowanie uważam za najsłabszą drużynę w LM.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-03-2008 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #634
 
Ja napisze nieco o wczorajszym meczu Realu z Roma. Byl to naprawde bardzo ciekawy mecz. Obie druzyny atakowaly, ale kilkakrotnie strzaly ladowaly na slupkach lub poprzeczkach lub konczylo sie dobrymi interwencjami bramkarzy. I kiedy Real mial nadal szanse na 20 minut przed koncem niesamowita glupota wykazal sie Pepe oslabiajac swoj zespol i to w takim momencie. Roma szybko strzelila. Nie pomogla gospodarza szybko strzelona bramka Raula, ktora i tak byla ze spalonego. Potem atakowali chaotycznie i stracili jeszcze gola.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
06-03-2008 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #635
 
http://img246.imageshack.us/img246/2016/beztytuuiy2.jpg

Prawda to? O.o

capo di tutti capi

MUSC PL
06-03-2008 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #636
 
Przyznaję że byłem zaskoczony wczorajszym awansem Romy,co prawda Rzymianie wygrali pierwszy mecz u siebie z Realem,jednak byłem pewny że na Santiago Bernabeu Królewscy z wracającym do składu Robinho bez większych problemów poradzą sobie z drużyną Spalettiego,tymczasem ponownie przegrali 2-1 i po raz czwarty z rzędu odpadli już w 1/8 finału LM.Jestem ciekawy jak cała drużyna Realu zareaguje na tą porażkę,przypuszczam że Los Blancos pod wpływem dużej krytyki,popadną w poważniejszy kryzys i stracą mistrzostwo na rzecz Barcelony,która z kolei ostatnio notuje tendencję zwyżkową.

CONCILIO ET LABORE
06-03-2008 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #637
 
Ciampel,pierwszy post u gory na poprzedniej stronie mojego autorstwa specjalnie pogrubiony napisany byl po to zeby oszczedzic nam wszystkim lawinowej ilosci dedukcji rosnacej proporcjonalnie do uplywajaych dni do losowania !!

OFICJALNA STRONA UEFA:

In the last 16, group winners play runners-up other than teams from their own pool or nation,while from the quarter-finals on the draw is free.

Niech ktos jeszcze raz zasieje zamęt do 14 marca a nasle Macka ktory zrobi porzadek pieronem siarczystym, ognistym.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
06-03-2008 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #638
 
Równiez jestem zdziwiony że Porto nie dało rady awansowac :? Na mysl mi nie przyszlo że Schalke jest w stanie ich wyeliminowac :roll: No ale karne fatalnie strzelali...

Co do Realu to raczej spodziewalem sie ich wygranej,lub remisu ,ale w rozmowie ze znajomym sugerowalem że to Roma awansuje,gdyz w ostatnim czasie grają duzo lepszy futbol niz galaktyczni :wink:
06-03-2008 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #639
 
Ja zapłaciłem (około 165zł) za zmianę zdania bo w 108 minucie postawiłem na Porto, wbrew temu, że wcześniej nawet tu na forum, jeszcze przed pierwszym meczem, typowałem do awansu Schalke...

Cóż, muszę podziękować Quaresmie, który wręcz fenomenalnie zmarnował okazję w dogrywce, mówiąc wprost - dał dupy
06-03-2008 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #640
 
Maciek napisał(a):Cóż, muszę podziękować Quaresmie, który wręcz fenomenalnie zmarnował okazję w dogrywce, mówiąc wprost - dał dupy

Albo Tarikowi, który też się popisał nietrafieniem w jakże dogodnej sytuacji :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-03-2008 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #641
 
No i mamy wyczyn historyczny jak to piszą :lol:
Anglia rządzi w tej edycji Ligi Mistrzów :twisted:
Cztery zespoły w cwierfinalach ,to robi wrażenie.
Wczoraj wielki Inter dostal u siebie z Liverpoolem,nie widzialem meczu a :twisted: e moje słowa sie potwierdzają,że Liverpool mimo wpadek w lidze ,jest jednym z najpowazniejszych rywali w LM ,jesli mielibysmy trafic na kogos z premiership to chce Arsenal :roll:
12-03-2008 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #642
 
Ta edycja Ligi Mistrzów pokazuje że Premiership to już nie tylko najefektowniejsza ale i najlepsza liga świata.Podobnie jak Skull również nie oglądałem wczorajszego meczu,ale można powiedzieć że Liverpool dopełnił formalności,kolejnego gola strzelił Fernando Torres,mam jednak nadzieję że Hiszpan i spółka do świąt Wielkanocnych stracą znakomitą formę w jakiej obecnie się znajdują...

Ciekawe jak ułoży się losowanie par ćwierćfinałowych,chciałbym żeby wszystkie angielskie drużyny dostały rywali spoza Premier League i awansowały do 1/2 finału,wtedy to by dopiero były jaja :lol:

CONCILIO ET LABORE
12-03-2008 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #643
 
Inter zawdzięcza tą porażkę samym sobie - po prostu aż szkoda słów na to, co wczoraj zmarnowali. Mieli tyle setek przy stanie 0-0, że mogliby i odrobić sześciobramkowy worek goli z Anfield. A tutaj jeszcze Liverpool strzela bramkę i mamy jeden włoski zespół w 1/4 finału. Awans "The Reds" zasłużony, choć postawa graczy z Półwyspu Apenińskiego zawiodła, i to pewnie nie tylko mnie.

capo di tutti capi

MUSC PL
12-03-2008 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #644
 
Ciampel napisał(a):Inter zawdzięcza tą porażkę samym sobie

W połowie masz rację.Żeby nie wykorzystać tylu dogodnych sytuacji.Sami się prosili o porażkę.Istnieje także druga strona tego medalu.Mianowicie są to arbitrzy w obu spotkaniach.Za ci Materazzi dostał 2 żółte kartki w pierwszym spotkaniu ? Także we wczorajszym spotkaniu uważam,że 2 żółta kartka dla Burdisso była niezasłużona.

Inter od początku spotkania ruszył do ataku,ale co z tego jak Zlatan wolał piętką uderzać niż strzelić normalnie albo przepuścić piłkę do Cambiasso.
Zdecydowanie antybohaterami wczorajszego spotkania byli Vieira i Ibra.
Podczas zmiany Vieira schodził z boiska jakby Inter prowadził co najmniej 3:0...nawet ponaglania Stankovica nie pomogły

Ciampel napisał(a):We wczorajszym spotkaniu na San Siro Inter faktycznie nie miał jaj, ale Ibrahimović na tle całego zespołu wypadł o niebo lepiej, kilka znakomitych podań, a także fantastyczna gra ciałem. Cóż, nie ukrywam, że taki wysoki, masywny snajper z charakterem byłby u nas noszony na rękach, ale po pierwsze to transfer niemożliwy, a po drugie Szwed jest też specjalistą bardziej od psucia atmosfery w szatni niżeli od jej budowania Wink

To prawie cały Inter od niego wypadł o niebo lepiej.Wczorajszy mecz był blamażem,kompromitacją Szweda.Raz,syttuacja,o której pisałem.Dwa,w drugiej połowie tragiczny strzał w akcji 1v1.

Na największe oklaski zasługuje z pewnością środek pola Interu.Zdecydowanie najlepsza formacja.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-03-2008 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #645
 
Co by nie mówic o nieudolnym i osmieszajacym sie Interze(bo to prawda,jak sie ma za prezesa bogatego imbecyla ktory sam wszystkim rzadzi nie majac o piłce pojecia) ktory tak naprawde nie dorównuje i nie dorówna klasa Milanowi czy Juventusowi gdy był w formie(obecne wyniki w lidze niczego nie zmieniaja,tym bardziej ze dopiero po wymieszaniu i degradacjach klub z takimi mozliwosciami zdobył mistrza,nie mogac tego dokonac przez kilkanascie lat wczesniej chociaz duzo skromniejsza i biedniejsza np Roma czy Lazio to uczyniły) to jednak z Liverpoolem w obu spotkaniach przez długi czas grali w 10(łacznie cos ok 100 minut),pozatym nie wykorzystali tylu swietnych 100% okazji oraz strasznie partolili bardzo istotne rzuty wolne
13-03-2008 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości