Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1141
 
spalacz napisał(a):Ale to jest zawodnik młody a Scholes już długo nie pogra. Góra rok, dwa...

Owszem, ale na miejsce Scholesa sprowadziliśmy Andersona, który idealnie wkomponował się w wymogi angielskiej Premier League. I nadal będę się trzymał tego, że potrzeba nam teraz prawdziwych twardzieli - Angoli, z charakterem. Chciałby ktoś z nas widzieć sytuację podobną do tej, jaka teraz panuje w Arsenalu? ;>

capo di tutti capi

MUSC PL
08-03-2008 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1142
 
Ciampel napisał(a):Chciałby ktoś z nas widzieć taką sytuację, jaka teraz panuje w Arsenalu?
Jeśli chodzi o ilość zagranicznych zawodników - NIE!
Jeśli chodzi o ilość młodych zawodników - zdecydowanie TAK!

Ciampel napisał(a):na miejsce Scholesa sprowadziliśmy Andersona
I po odejściu Anglika zostaniemy z jednym ofensywnym pomocnikiem? A masz jakiegoś kandydata z juniorów/rezerw na następcę Scholesa, bo ostatnie "diamenty" nie były takie jak pokolenie Scholes, Giggs, Beckham, Butt...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
08-03-2008 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1143
 
spalacz napisał(a):Jeśli chodzi o ilość zagranicznych zawodników - NIE!
Jeśli chodzi o ilość młodych zawodników - zdecydowanie TAK!

To pierwsze, niestety, mocno razi w oczy.

spalacz napisał(a):I po odejściu Anglika zostaniemy z jednym ofensywnym pomocnikiem?

A Carrick to jest trędowaty? ;> Zresztą, po co martwić się na zapas, na razie mamy full opcji, a Ferguson na pewno ze wszystkiego wybrnie, kiedy przyjdzie "zmiana pokoleń".

capo di tutti capi

MUSC PL
08-03-2008 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1144
 
Ciampel napisał(a):A Carrick to jest trędowaty?
Carrick to przede wszystkim defensywny pomocnik, jako ofensywnego w tym momencie mamy Scholesa i Andersona, a na defensywę: OH, Carrick no i Fletch chociaż zaczynał na prawej i tam radził sobie całkiem dobrze, a teraz jest średniej klasy środkowym...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
10-03-2008 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1145
 
spalacz napisał(a):chociaż zaczynał na prawej i tam radził sobie całkiem dobrze, a teraz jest średniej klasy środkowym...

O matko... Właśnie Fletcher jest nominalnym środkowym pomocnikiem i w tej roli w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, jeśli dostaje jedną z nielicznych szans. Na prawej nigdy nie był jakimś asem.

spalacz napisał(a):Carrick to przede wszystkim defensywny pomocnik

Carrick to jednak bardziej rozgrywający niż defensywny pomocnik. Potrafi odebrać piłkę, ale lepiej czuje się w roli bardziej ofensywnego pomocnika, wtedy potrafi rozwinąć skrzydła. W United gra jednak bardzo często na defensywnym.
10-03-2008 16:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1146
 
Pejter napisał(a):Właśnie Fletcher jest nominalnym środkowym pomocnikiem
Nie mówię, że w tym sezonie grał na prawej tylko jakieś 3, 4 lata temu jak dopiero wchodził do kadry pierwszego zespołu.
Pejter napisał(a):Potrafi odebrać piłkę, ale lepiej czuje się w roli bardziej ofensywnego pomocnika, wtedy potrafi rozwinąć skrzydła. W United gra jednak bardzo często na defensywnym.
W tamtym sezonie grał jako defensywny i spisywał się nieźle. Fakt, że w niektórych spotkaniach nie grał tak jak powinien, ale jako DP może grać i nie czuje się tam źle...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
10-03-2008 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1147
 
spalacz napisał(a):Nie mówię, że w tym sezonie grał na prawej tylko jakieś 3, 4 lata temu jak dopiero wchodził do kadry pierwszego zespołu.

Tak, tak, doskonale o tym wiem, ale z tego co pamiętam to od zawsze lepiej spisywał się na środku.

Co do Carricka - mimo tego, że potrafi grać jako defensywny pomocnik, nie możemy zapominać o jego kreatywności, podaniach itd. i nie brać go pod uwagę przy wymienianiu ofensywnych pomocników. Dla mnie on jest taki pośrodku Tongue

Dlatego ofensywny pomocnik nie jest nam potrzebny, tym bardziej jakiś młodzian z Argentyny... Trzeba się skupić na napastniku, ewentualnie w zależności od sytuacji na bocznym defensorze.
10-03-2008 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1148
 
Pejter napisał(a):Trzeba się skupić na napastniku, ewentualnie w zależności od sytuacji na bocznym defensorze
Z tym się zgadzam, a swoje propozycje już podawałem: Lahm, Huntelar.

Co do Piattiego to jednak chciałbym go kiedyś zobaczyć w barwach United bo to talent na miarę Messiego czy Bojana. Wystarczy dobrze go poprowadzić i może być naprawdę dobrym zawodnikiem...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
10-03-2008 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
piotrek43 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #1149
 
Mi bardzo podoba sie gracz Celticu Paul Caddis. Dobrze gra na prawej obronie. Chcialbym zeby zagral w Manchesterze.
12-03-2008 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1150
 
We wczorajszym spotkaniu na San Siro Inter faktycznie nie miał jaj, ale Ibrahimović na tle całego zespołu wypadł o niebo lepiej, kilka znakomitych podań, a także fantastyczna gra ciałem. Cóż, nie ukrywam, że taki wysoki, masywny snajper z charakterem byłby u nas noszony na rękach, ale po pierwsze to transfer niemożliwy, a po drugie Szwed jest też specjalistą bardziej od psucia atmosfery w szatni niżeli od jej budowania Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
12-03-2008 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1151
 
piotrek43 napisał(a):Mi bardzo podoba sie gracz Celticu Paul Caddis. Dobrze gra na prawej obronie. Chcialbym zeby zagral w Manchesterze.
Z tego co mi wiadomo to Caddis gra w rezerwach Celticu:
LINK

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
13-03-2008 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #1152
 
spalacz napisał(a):Z tego co mi wiadomo to Caddis gra w rezerwach Celticu:
LINK

Tutaj się zgodzę,choć z tego co pamiętam,to grał w pierwszym meczu LM vs Barcelona,i spysywał się,jak na swój wiek i doświadczenie, całkiem dobrze.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
13-03-2008 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1153
 
Wolałbym kogoś bardziej doświadczonego. Nie chodzi o starego, ale tak 24-25 lat byłoby akurat...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
13-03-2008 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1154
 
Ciampel napisał(a):nie ukrywam, że taki wysoki, masywny snajper z charakterem byłby u nas noszony na rękach

Ja już wcześniej pisałem o Ibrahimovicu,zresztą Szwed nie raz podkreślal że jego marzeniem jest gra dla MU,podobnie Muntari i kilku innych :wink:

Ostatnio czytałem że Aguero chciałby sie przeniesc do ligi angielskiej :roll: Powiedział też że napewno nie zgodziłby sie na transfer do Chelsea,ale chętnie zagrałby dla MU ,może przygląda sie losom Teveza i go ciągnie 8)
Jeśli była by możliwosc sprowadzenia go to jak najbardziej :twisted:
13-03-2008 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1155
 
Skull napisał(a):Ja już wcześniej pisałem o Ibrahimovicu

Nie lubie go...za głupi jest, pyskaty (chociaż Tevez też był...)

Skull napisał(a):Aguero

Ile on ma? 18 lat? W takim wypadku nie chcę go u nas... poczekajmy, co wyrośnie z Brandy'ego, Campbella.

Cytat: A masz jakiegoś kandydata z juniorów/rezerw na następcę Scholesa

No mam, Possebona.

Co do napastnika, to pamiętajmy, że jest jeszcze Manucho, lekceważony przez wszystkich, a strzela gole jak szalony Smile ... w przypadku sprowadzenia kolejnego snajpera światowej klasy Angolańczyk raczej nie będzie miał większej szansy na przebicie się do pierwszej jedenastki, a szkoda...

Sypie się też prawa flanka, Garry jeśli pogra, to nie długo, Wesik nie chce przedłużyć kontraktu. Poczekajmy do wakacji :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
14-03-2008 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości