Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #661
 
Skull napisał(a):zdecydowanie wolalbym Arsenal albo Barcelone :wink:

eee...ale pod jakim względem? Czysto piłkarskim, czy widowiskowym?

Skull napisał(a):Trzeba zagrac mądrze w Rzymie i mecz na OT musi byc juz tylko formalnoscia - chcialbym

Ja bym na to nie liczył. Mimo tego, że po tylu spotkaniach z Romą nie powinniśmy tak naprawdę sie ich w ogóle bać (nie napiszę 'stracić szacunek do rywala') jak wszystkich innych ekip boi się Fergie i wystawić wreszcie sprawdzone 4-4-2, prawdopodobnie będzie inaczej ...


Skull napisał(a):No moze byc ciekawie w Rzymie,chociaz po ostatnich incydentach ,makaroniarze sie bardziej przygotują na takie akcje.

Nie sądzę, że się przygotują. Skoro w tym sezonie dali dupy, to znaczy, że po prostu nie potrafią się przeciwstawić kibicom Romy, którzy nie mają honoru i są strachliwi :twisted:


Dodam jeszcze tylko od siebie, że układa nam się całkiem fajny scenariusz... po bezbarwnym rozrachunku z Lyonem, emocji będzie aż za dużo... Roma, z którą zawsze jest gorąco, Roma która wyrasta (o ile już nie wyrosła) na naszego największego rywala na europejskiej arenie. Potem legendarna Barcelona. Będzie wreszcie okazja, by udowodnić gmochowi czy innemu Stecowi z TVP, że Man United to klasa sama w sobie i może przestaną nas lekceważyć? W Półfinale będzie też szansa na transmisje w publicznej (chyba, że awansuje Schalke Big Grin). No a finał - Arsenal? Liverpool? Fajnie by było trafić na scousers, bo Arsenalowi nosa utrzemy w lidze (zobaczcie jak to sie wszystko ładnie układa, każdemu mamy szansę udowodnić, że jesteśmy lepsi 8) )

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
14-03-2008 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #662
 
KanTona napisał(a):W Półfinale będzie też szansa na transmisje w publicznej (chyba, że awansuje Schalke Very Happy).

Jeśli Diabły awansują do półfinału to na pewno zobaczymy je w TVP,ponieważ telewizja publiczna pokazuje tylko mecze środowe tak więc jeden z nich na pewno zostanie zaprezentowany na antenie TVP.

Tak się zastanawiam nad pozostałymi parami ćwierćfinałowymi i wychodzi na to że większe emocje raczej będziemy mieli tylko w pojedynku Arsenalu z Liverpoolem.Raczej trudno się spodziewać by Schalke i Fenerbahce były w stanie poważnie zagrozić odpowiednio Barcelonie oraz Chelsea.

CONCILIO ET LABORE
14-03-2008 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #663
 
Cóż, kiedy pan losujący rzekł "Manchester UNITED", na język nasunął mi się synonim kobiety lekkich obyczajów, nie mogłem sie powstrzymać. Miała to być ekspresja mojego niezadowolenia, ale w gruncie rzeczy pojedynek "starych znajomych" może być ciekawy, w dodatku rewanż na OT stawia nas w - IMO - komfortowej sytuacji Smile

Zastanawia mnie tylko, co puszczą w HD...

Już rozwiałem wątpliwości. W ten sam dzień zostanie rozegrany też pojedynek Schalke - Barcelona, więc TVP nie ma wyjścia - NASZ środowy rewanż będzie zdecydowanie ciekawszy bez względu na wszystko. Do tego dwa spotkania w nSport w zajebistej jakości, Maćku - teraz (o ile będziesz oglądał na tej stacji) nacieszysz oko Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
14-03-2008 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #664
 
Z losowania jestem w sumie zadowolony, bo nie mamy bardzo wymagającego przeciwnika, a mogliśmy w końcu trafić na teoretycznie słabsze Schalke. W Rzymie będzie na pewno trudno, w zeszłej edycji zagraliśmy tam bardzo słabo, no ale jakimś cudem Rooney zdołał trafić do siatki. Teraz będzie jeszcze trudniej, bo AS Roma z roku na rok staje się silniejszą drużyną, co pokazała z Realem wygrywającym z nimi dwa razy. Na Old Trafford większych problemów być raczej nie powinno, no ale to będzie z pewnością już zupełnie inne spotkania niżeli te słynne 7:1 Smile

UNITED are going to Moscow! :mrgreen:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-03-2008 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #665
 
Kuba_^^ napisał(a):AS Roma z roku na rok staje się silniejszą drużyną
Ale United też stają się coraz lepsi, co sprawia połączenie doświadczenia z młodością i fantazją.
Kuba_^^ napisał(a):UNITED are going to Moscow!
A z tym się akurat zgadzam :twisted:

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
14-03-2008 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #666
 
No i nie bedzie 4 druzyn angielskich w cwiercfinalach. Bedzie bardzo ciekawy pojedynek Arsenalu z Chelsea, z ktorego uwazam, ze gora wyjda jednak The Blues. No Barcelona chyba ez znajdze sie w polfinale, bo Shalke jednak bylo najslasza z tych 8 druzyn. A my znowu Z Roma. Nie ma co liczyc na jakies 7:1 :twisted: bo jednak Roma gra znacznie lepiej. Jednak nie wyobrazam sobie, ze zostaniemi wyeliminowanii przez Rzymian. Wlasciwie uklad jaki wylosowalismy podoba mi sie, bo na Anglikow trafimy dopeiro w finale.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
14-03-2008 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #667
 
Coż, ja strzelałem, ze trafimy na Schalke 04 Gelsenkirchen, a osobiscie chcialem Arsenal albo Barcelone Wink Chcialem złapac mocna ekipe na pocztaku by juz od cwiercfinalow pokazac, ze walczymy o LM, bo takie ekipy jak Lyon czy Roma nie sa pokroju Chelsea czy Arsenalu. Zmierzam do tego, ze nie chcialbym powtorki z zeszlego roku, gdzie przez 1/8 i 1/4 jechalismy ze slabszymi ekipami a pozniej wpadł na nas AC Milan i nas rozjechał. Wychodzi na to, ze bedzie polfinal MAN UNITED v Barcelona, ale zobaczymy.

Under The Boardwalk - United Warriors
14-03-2008 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #668
 
zaga92 napisał(a):No i nie bedzie 4 druzyn angielskich w cwiercfinalach

w polfinalach Tongue

Co do samego losowania, to nie jest zle... ale moglo byc tez zdecydowanie lepiej Smile 6 razy z jedna druzyna grac w przeciagu roku to jednak troche nudne. Liczylem na innego przeciwnika.

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
14-03-2008 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #669
 
Kod:
The Champions League quarter-final draw has been called into question after the ties were predicted two hours in advance on an internet forum.

A post on the Liverpool Echo’s forum correctly forecast the draw at 10.28am – around an hour and a half before the ties were decided.

The user in question claimed that they had heard a rumour that Liverpool would meet Arsenal and also correctly predicted Roma would meet Manchester United, Chelsea would play Fenerbahce and Barcelona would be paired with Schalke.

However, a UEFA spokesman has vehemently denied that any rigging took place.

“There is no way that the draw was rigged,” William Gaillard insisted. “This draw was made in front of millions of TV viewers and so many officials – I just don’t see how it could be possible.

“The balls were not marked at all and they were put in the bowls and shuffled around before they were drawn. I was there and it was all done properly and I know the people who did that draw are 150 per cent honest.

“I cannot understand how this happened – he must have had supernatural powers.”

The simple solution to the mystery is that the mystery man guessed the pairings – no mean feat given that the odds of doing so were 119/1.

Teraz wałków doszukuje się wszędzie Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
14-03-2008 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #670
 
spalacz napisał(a):Ale United też stają się coraz lepsi, co sprawia połączenie doświadczenia z młodością i fantazją.

Oczywiście, wiem, że UNITED w tym dwumeczu jest faworytem, jednak skupiłem się na drużynie przeciwnej, która spisuje się jak do tej pory bardzo dobrze i po prostu stwierdzam, że łatwy to rywal, szczególnie we Włoszech nie będzie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-03-2008 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
reason Offline
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #671
 
Nie narzekajcie Tongue Mieliśmy dużo szczęścia. Roma to jest rywal z niższej półki. Wyeliminowali Real, ale to był słabiutki Real, w fazie grupowej też moim zdaniem za wiele nie pokazali. Naprawdę dobrze trafiliśmy tym bardziej, że 2 mecz z Romą podobnie jak drugi mecz półfinałowy do którego AWANSUJEMY będziemy grali u siebie.
14-03-2008 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #672
 
reason napisał(a):Wyeliminowali Real, ale to był słabiutki Real

Takie drużyny zawsze trzymają jakiś poziom. Słabiutkie to było Dynamo Kijów, a na Santiago Bernabeu zawsze ciężko o trzy punkty. Podobnie jest z Barceloną. Ludzie mówią - Barca słaba, nie da rady, a trzeba sobie uświadomić, że te drużyny mają taką klasę, że nawet bez formy mogą ograć każdego. Tak było rok temu z Milanem...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
15-03-2008 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #673
 
KanTona napisał(a):eee...ale pod jakim względem? Czysto piłkarskim, czy widowiskowym?

i to i to :wink: Dziwi mnie jak coniektorzy drwią z Romy, jak dla mnie to ciężki rywal,sa w formie co udowodnili wygrywajac i eliminujac Real, w lidze dojebali Milanowi,co wiecej? Obecnie to Arsenal bylby latwiejszym rywalem czy Barcelona.
16-03-2008 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kono1994 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #674
 
Man Utd trafiło na bardzo dobrze i poukładany zespół jakim jest Roma. Oglądalem kilka meczy w ich wykonaniu i było widać że lubią i umią grać z pierwszej piłki. W szczególności Red Devils powinni uważać na Tottiego i Manciniego
19-03-2008 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #675
 
Dziś czytałem, że na niecałe półtorej godziny przed losowaniem na pewnym angielskim forum pojawiły się rozlosowane pary, w związku z czym poszła plotka o manipulacji. Co o tym sądzicie? Ja w pierwszym momencie pomyślałem, że to mało prawdopodobne, bo przecież losowanie to szczęśliwy (bądź nieszczęśliwy) traf. Nie wiadomo jak się zakończy. Może po prostu ktoś miał duże szczęści i trafił dokładne wyniki losowania... Takie jest moje zdanie.

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
19-03-2008 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości