Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #181
 
aha jeszcze zapomniałem dodać że Włochy z Francją są w jedenj grupie.
Tak naprawde to wiem jak odbywało się losowanie i wszystko jest ok, ale jak by się postarali to i by na żywo wykombinowali coś żeby te kuleczki dobrać np: Coperfielda zatrudnić Tongue
29-02-2008 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #182
 
Wlasnie dostalem maila od kupbilet.pl. Wylosowalem bilet na final euro2008 za 680zl jest tylko problem. Zaplacic musze do 27 marca a bilet dostane tylko wtedy jesli zagra w nim Polska. Coz chyba podziekuje nawet jesli mam swiadomosc ze zwrot kasy jest pewny hihi. Dalbym i tysiac jakbym mial to pewne i mogl jechac na "cokolwiek" a tak obejsc sie smakiem zostaje.

Wojtek3 -> jeba* jeba* PZPN :lol:

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
14-03-2008 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #183
 
O innych spotkaniach reprezentacyjnych tutaj,bo to w pewnym sensie przygotowania do tej imprezy 8)

Hiszpania - Włochy ,naprzeciwko siebie staneło 2 świetnych bramkarzy ,no i w tym meczu pokazali próbke swoim umiejetnosci, Iker świetnie wybronil strzal Camoranesiego.
Jedyna bramka wpadla dopiero pod koniec drugiej polowy,autorem jej byl Villa,piękne uderzenie z woleja :roll: Dodam że Hiszpanie to jeden z trzech moich faworytów :wink:

Austria-Holandia ,Austriacy kontrolowali przebieg gry no i słusznie objeli prowadzenie ,z 3:0 szybko zrobilo sie 3:4 ,poczuli sie zbyt pewni siebie,jesli chodzi o Pmaranczowych to fatalna postawa bramkarza, a tak to podobal mi sie Huntelaar,lis pola karnego,podobne zachowanie do Ruuda 8)

Portugalia - Grecja ,co prawda nie gral i Ronaldo i Nani,ale zespol z taka kadrą nie powinien miec problemow a tu psikus :lol: Grecy maja patent na nich, dwie piękne brami z rzutów wolnych w wykonaniu Karagunisa!

Szwajcaria - Niemcy ,goscie pokazali jak wielka różnica dzieli obie ekipy, będzie ciężko nam wygrac ze szwabami,remis bylby dla mnie wielkim sukcesem. Swietny mecz Gomeza.
27-03-2008 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #184
 
Trzecie zwycięstwo Grecji nad Portugalią z rzędu.

Co do meczu Szwajcarii to widziałem tylko sporo z pierwszej połowy, dlatego ostateczny wynik mnie troche zdziwił, bo nie zapowiadało się na taki pogrom. Gomez faktycznie zagrał świetnie, strzelił dwie bramki i to po jego strzale bramkę na 0-1 zdobył Klose.
27-03-2008 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #185
 
Panowie zaciśnijcie zwieracze ! :lol:

Hasła na autobusy reprezentacji na Euro 2008:

Polska
Cytat:"Bo liczy się sport i dobra zabawa"
Cytat:"Odważne i niezwyciężone orły biało-czerwone"
Cytat:"Biało-czerwonych nastał czas, zwycięstwo czeka nas"
Austria
Cytat:"Kraj gór, kraj goli"
Cytat:"Jesteśmy drużyną i zagramy w finale w Wiedniu"
Cytat:"Tylko razem możemy zwyciężyć"
Chorwacja
Cytat:"Razem z pasją na dobre i złe"
Cytat:"Z kibicami na szczyt Europy" i "Serca pełne pasji biją dla finalistów"
Niemcy
Cytat:"Po prostu chcemy grać..."
Cytat:"Ponad górami na sam szczyt"
Cytat:"Niemcy - jeden zespół - jeden cel"
Rosja
Cytat:"Rosja pokona was w walce fair play! Odbierzemy wam Trofeum i wrócimy zwycięscy!"
Cytat:"Wszystkie rosyjskie ręce pracują w jednym celu! Rosja jest dumna ze swoich synów"
Cytat:"Hej Rosjanie! Naprzód! Jesteście najlepsi na świecie"

:lol: :lol: :lol: "Kraj gór, kraj goli" bije wszystko na łeb

[Obrazek: sorryvk6.gif]
25-04-2008 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #186
 
Żenada, słabiutkie te hasła. Na mundialu były lepsze, a teraz to będzie wstyd polskim autokarem po mieście jeździc :oops:
25-04-2008 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #187
 
WoLaK napisał(a):Panowie zaciśnijcie zwieracze ! :lol:

Hasła na autobusy reprezentacji na Euro 2008:



Niemcy

Cytat:"Niemcy - jeden zespół - jeden cel"


Fenomenalne Smile
20-05-2008 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #188
 
Szwajcaria - Turcja - Gospodarze zaprezentowali się bardzo dobrze.Zdominowali całą pierwszą połowę mecz z Czechami,zresztą drugą też.Bardzo imponowali mi grą w defensywie.Już na połowie przeciwnika starali się odbierać Czechom piłkę i znakomicie im to wychodziło.Po prostu zabrakło skuteczności.Chyba większości z nas przypomniał się mecz w FA Cup z Portsmouth.Czesi nie grali kompletnie nic i z przypadkowej akcji strzelili bramkę.

Wie ktoś czy Frei nie zagra już do końca mistrzostw ?

Portugalia - Turcja Portugalczycy pewnie wygrali,ale swoją grą (szczególnie w ofensywie) nie zachwycili. Zdecydowanie najjaśniej błyszczała dzisiaj gwiazda Bosingwy.Facet niemalże bezbłędny.Turcy natomiast sprawili wrażenie jakby grali w Pucharze Narodów Afryki,czyli totalny brak organizacji i taktyki.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-06-2008 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #189
 
WoLaK napisał(a):Wie ktoś czy Frei nie zagra już do końca mistrzostw ?

Podejrzewam, że gdyby byl to drobny uraz to Frei aż tak bardzo by tego nie przeżywał, a to musi być coś poważniejszego, bo widać było jak sie załamal.

Ogólnie podsumowując pierwszy dzień mistrzostw w miarę. Dwa w miarę fajne mecze, ale przede wszystkim jutrzejszego spotkania Polaków z Niemcami się nie mogę doczekać.

Kazim-Kazim ciekawy zawodnik, pokazal się z dobrej strony w Champions League, a w meczu z Portugalią był najlepszy w swoim zespole.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
07-06-2008 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #190
 
Spodziewałem się czegoś większego po meczu otwarcie, było co obejrzeć, jednak uważam, że bez większych rewelacji. Szkoda Freia, bo niewątpliwie osłabił zespół, było widać, że ostro przejął się tym, że raczej już na tych mistrzostwach nie zagra. Trener miał nosa wstawiając Sverkosa za zupełnie nic nie grającego Kollera.

W drugim spotkaniu liczyłem na Turcję, bo Portugalii jako cały zespół nie lubię, jednak ekipa Scolariego zagrała swoje. Zawiodłem się Turkami, bo myślałem, że lepiej zagrają, a żadnych konkretnych akcji nie stworzyli. Mieli sporo szczęścia, bo mogli przegrać o wiele wyżej, a tak naprawdę "musieli" przegrać 3:0, bo bramka Pepe powinna być zaliczona, lecz stwierdziłem to dopiero po tej analizie w studiu, bo po tych meczowych powtórkach byłem pewien, że spalony słusznie odgwizdany. Jednak sytuacja do ocenienia bardzo trudno, bo to były po prostu milimetry.

Jutro "nasza" grupa, miejmy nadzieję, że z wynikami pozytywnymi Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-06-2008 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #191
 
Szwajcaria na pewno dominowala w I polowie, ale na pewno nie w II gdzie Czesi sie przebudzili i to oni zdominowali srodek pola, dzieki czemu m.in padla bramka ktorej przypadkiem raczej bym nie nazwał, a duza nieporadnoscia i błedem Szwajcarow. Sverkos jak na razie napastnik imprezy Wink

W drugim meczu tez bez rewelacji, Portugalia powinna stuknąć 5-0 Turcje, jednak cos niemrawo grali w polu karnym, jakby sie dopiero rozkrecali, ile mieli slupkow 2,3 ? Dziwie sie troche Turkom, ktorzy miedzy 60 a 75 ładnie opanowali srodek pola i mogli cos z tego zrobic, Portugalia nie kwapiła sie do powrotu, nie wiem czemu sie bali zaatkowac 2,3 zawodnikami wiecej.

Jak dla mnie Portugalia faworyt turnieju z Niemcami.

Under The Boardwalk - United Warriors
08-06-2008 08:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #192
 
Co do wczorajszych meczów to jestem troszke zawiedziony,spodziewalem sie czegos wiecej,no ale to chyba dopiero ma nadejsc w muczu z Niemcami :twisted:

Jak narazie najwieksze wrażenie wywarli na mnie Bosingwa i Moutinho 8) dzisiaj do tej listy dopisze Smolarka :wink:
08-06-2008 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #193
 
Wczoraj ogladalem tylko mecz Portugalii bo byłem w robocie .. Mecz mi się podobał było dosyć żywo , spodobała mi się gra : Kazima i Nihata z Turków oraz Bosingwy

Juz za 5,30 h ..
08-06-2008 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #194
 
Niemcy - Polska : Polacy zagrali lepiej niż 2 lata temu na Mundialu w Niemczech, choć i tak to nie było to na co czekaliśmy. Smolarek z Żurawiem niewidoczni a najlepszym zawodnikiem był bez wątpienia Roger, który zastąpił w przerwie Żurawia. Podolski i Klose nas załatwili, ten 1 zdobył 2 gole a drugi (jak się nie mylę) 2 asysty. Momentami Polacy grali dobrze, twardo ale Niemcy za to grali szybko i mieli więcej doświadczenia. Trzeba pochwalić Boruca za ładną interwencję. Polacy mieli tylko 2,3 podbramkowe sytuacje m.in. Żuraw, Krzynówek.


Austria - Chorwacja : Meczu całego nie oglądałem ale jednego jestem pewny i zły na sędziego AUSTRIA POWINNA GRAć W 10. sytuacja podajże z 28 min. kiedy to Chorwat założył "ole" austriakowi a ten zaczął go szarpać za koszulkę i trzymać. Chorwat wychodził na czystą pozycję powinna być druga żółta. Ogólnie Chorwacja dominowała i na murawie i na trybunach. Choć Austriacy mieli także swoje okazje !

we're FC United - we're going up
08-06-2008 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #195
 
Wojtek3 napisał(a):Szwajcaria na pewno dominowala w I polowie, ale na pewno nie w II gdzie Czesi sie przebudzili i to oni zdominowali srodek pola
:lol: :lol: :lol:



Co do dzisiejszych spotkań to jestem dobrej myśli, bo Austria i Chorwacja są kolejno - słabi, przereklamowani.
08-06-2008 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości