Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ex - Diabły
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #181
 
Forlan, Rossi, Ruud - starczy, czy jeszcze pisać? Tongue
12-04-2008 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cioran Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #182
 
Pejter napisał(a):Forlan, Rossi, Ruud - starczy, czy jeszcze pisać?

nie sadze zeby Forlan i Ruud grajac co weekend w lidze hiszpanskiej sa w stanie pokazac wiecej niz w Man Utd. Dla mnie to mimo wszystko jednak klasa nizej...sorki ale strzelajac bramki grajac przeciwko np Getafe to nie to samo

Tak na marginesie Forlan nigdy jakos nie byl wedlug mojej opini dobrym graczem(czytaj bardzo dobrym)
straczy, czy jeszczer pisac? Tongue
12-04-2008 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #183
 
Cioran napisał(a):Tak na marginesie Forlan nigdy jakos nie byl wedlug mojej opini dobrym graczem(czytaj bardzo dobrym)

No to zobacz sobie jak Forlan grał w United, a jak grał w Villarreal (pierwszy sezon - król strzelców). Wystarczy?

Cioran napisał(a):sorki ale strzelajac bramki grajac przeciwko np Getafe to nie to samo

Czyli jeśli przejdzie się do jakiejkolwiek innej ligi na świecie (bo hiszpańska jest uważana za drugą najlepszą, prawda?), nie ma szans na utrzymanie poziomu takiego, jaki się prezentowało w United? Na to wychodzi, że nie można odejść z MU bez "spadku" piłkarskiego. Moje przykłady pokazują jednak, że można.

Ruud - król strzelców ligi hiszpańskiej
Forlan - j.w.
Rossi - z rzucanego po wypożyczeniach gracza MU, zawodnik, który na początku sezonu był w czołówce najlepszych strzelców ligi hiszpańskiej, ale m.in. kontuzje uniemożliwiły mu dalszą walkę
12-04-2008 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cioran Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #184
 
Pejter napisał(a):Czyli jeśli przejdzie się do jakiejkolwiek innej ligi na świecie (bo hiszpańska jest uważana za drugą najlepszą, prawda?),

Zastanawiam sie skad masz takie informacje ? Z tego co mi jest wiadomo to zaraz po Premership jest Orange Ekstraklassa Smile

A tak calkiem na marginesie twierdzienie ze jakis zawodnik zdobywa korone krola strzelcow jest od razu lepszy niz za czasow gry w Man Utd.

Pozdrawiam serdecznie :roll:
12-04-2008 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #185
 
Cioran napisał(a):Zastanawiam sie skad masz takie informacje ? Z tego co mi jest wiadomo to zaraz po Premership jest Orange Ekstraklassa

IFHHS podawal jakis czas temu swoje informacje, to chyba byl przełom listopada / grudnia i wtedy w zestawieniu bylo tak jak pisal Pejter.

Cioran napisał(a):A tak calkiem na marginesie twierdzienie ze jakis zawodnik zdobywa korone krola strzelcow jest od razu lepszy niz za czasow gry w Man Utd.

Szczerze to nie do konca rozumiem Cie o co Ci chodzi, Pejter Ci wypisal pilkarzy ktorzy po odejsciu z UNITED trzymaja pewny poziom i robia to z bardzo dobrym skutkiem, nasza trojka napastnikow jest tego dobrym przykladem, Ruud wali gola za gole, Rossi to samo, jest zreszta gwiazda i ulubiencem kibicow, a Forlan w co innym klubie strzela gola za golem, czego chciec wiecej ? Smile

Ja do tego grona dodalbym David'a Beckhama ktory badz co badz trzyma jednak poziom.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-04-2008 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Barthezzz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #186
 
O ile sie nie mylę to David Bellion też nieźle radzi sobie w zespole Bordoux. Oczywiście nie można go porównywać do zawodników wymienianych w powyższych postach, ale jest czołowym strzelcem ligi francuskiej z jedenastoma trafieniami na koncie.

Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z Sylvanem Ebanks-Blakiem? Byłbym bardzo wdzięczny.
12-04-2008 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #187
 
Ano i Blake zasługuje na wielkie pochwały, jest trzecim strzelcem w The Championship (20 trafień). Jeśli "Wilki" wygrają zaległe mecze, zobaczymy je najprawdopodobniej w barażach, a potem może w Premier League Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
12-04-2008 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #188
 
[Obrazek: 2448098436.jpg]

Kojarzycie typa ? 8) To Eric Nevland ktory przyszedl do UNITED w 1997 roku jako 19 z Vikinga Stavanger, ale nie potrafil sie przebic do podstawowej jedenastki Diablow, strzelil tylko jedna bramke, w 1999 roku gdy UNITED gralo mecz w CC z Bury, pozniej odszedl z UNITED.

Dzis wlasnie strzelil gola dla Fulham w meczu z Reading w 90 min na 1-2 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
13-04-2008 00:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #189
 
Wojtek3 napisał(a):na 1-2

Na 0:2 Tongue

O Nevlandzie usłyszałem jeszcze gdy grał w Groningen, nie pamiętam go z gry UNITED i dopiero oglądając Eredivisie dowiedziałem się, że właśnie Erik był kiedyś Diabłem Wink W Groningen był czołową postacią, w Fulham nie gra chyba jednak zbyt często...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
13-04-2008 00:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cioran Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #190
 
Nawiazujac do mojej wypowiedzi wyzej...nie mozna jednoznacznie stwierdzic jaka liga jest najlepsza...nie ma bowiem jasnego i merytorycznego kryterium okreslajacego "sile" danej ligi.

Jesli zas chodzi o takich pilkarzy jak Rud czy Forlan to chyba wszyscy zgodzimy sie z tym ze kazdy przyjmuje subiektywne kryteria oceniajc poszczegolnego pilkarza...dla jednego moze byc gwiazda..dla innego zas kolejnym jednym z wielu.

Mimo wszystko nie twierdze ze sa to slabi gracze, pisalem o tym ze po odejsciu z Man Utd nie sa w stanie, wedlug mojej opini, osiagnac wyzszej formy. Big Grin
13-04-2008 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #191
 
Cioran napisał(a):Mimo wszystko nie twierdze ze sa to slabi gracze, pisalem o tym ze po odejsciu z Man Utd nie sa w stanie, wedlug mojej opini, osiagnac wyzszej formy.

Jaką formę prezentował Forlan w United? Czy taką na króla strzelców ligi hiszpańskiej? Jaką Rossi? W ilu on meczach wystąpił? Odpowiedz sobie, a później pisz głupoty.
13-04-2008 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cioran Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #192
 
Pejter napisał(a):Jaką formę prezentował Forlan w United? Czy taką na króla strzelców ligi hiszpańskiej? Jaką Rossi? W ilu on meczach wystąpił? Odpowiedz sobie, a później pisz głupoty.

A gdybym napisal ze za czasow gry w Man Utd Forlan mial szanse byc krolem strzelcow (gdyby w tym samym czasie gral w lidze hiszpanskiej)... bedziesz w stanie podwazyc te teze ?

O ile mi wiadomo...wartosc napastnika nie rozlicza sie tylko z tego ile strzela bramek...jest tez wiele innych rzeczy...z ktorymi warto sie zapoznac zanim napisze sie glupoty :!:
14-04-2008 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #193
 
Cioran napisał(a):A gdybym napisal ze za czasow gry w Man Utd Forlan mial szanse byc krolem strzelcow (gdyby w tym samym czasie gral w lidze hiszpanskiej)... bedziesz w stanie podwazyc te teze ?

Tak, bo z taką formą, jaką prezentował w United nie miał szans być królem strzelców, nawet w lidze niemieckiej :wink:

Cioran napisał(a):O ile mi wiadomo...wartosc napastnika nie rozlicza sie tylko z tego ile strzela bramek...jest tez wiele innych rzeczy...

No to co Forlan takiego świetnego robił w United, czego nie robi(ł) w Villarreal i Atletico?
14-04-2008 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #194
 
[Obrazek: taibi0fa.jpg]

[Obrazek: taibithumbsup2cm.jpg]

[Obrazek: taibimiss7kw.jpg]

[Obrazek: taibiblunder0za.jpg]

W United debiutował w wygranym meczu z Liverpoolem 2-3. Puscił 2 gole w debiucie. Potem..

18/9/99 PL Wimbledon Home D 1-1
25/9/99 PL Southampton Home D 3-3
3/10/99 PL Chelsea Away L 0-5


I to koiniec jego kariery na OT. 11 goli w 4 meczach.

Under The Boardwalk - United Warriors
20-04-2008 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #195
 
Wojtek3 napisał(a):3/10/99 PL Chelsea Away L 0-5


Ojj pamietam ten mecz bardzo dobrze. Plakalem jak Taibi wpuszczal tyle bramek, a moj tata smial sie jeszcze ze mnie Tongue Tego nie zapomne na pewno :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
20-04-2008 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości