Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to się stało, że zosta&#3
HUBERT7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
u mnie to zaczęło się jakieś 2 lata temu kiedy z kumplami wybieraliśmy sobie kluby którym będziemy kibicować. najpierw był milan, barca real juve a poźniej stanęło na MAN UTD kiedy w TV spodobał mi sie jakiś gol Giggs'a to sprawdziłęm gdzie on gra i od tmtej pory jest tylko UTD!!!

I LOVE UTD!!!!!!!!
29-09-2007 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
N3M3SIS Offline
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
to może się dołączę

w 1999 roku, chyba latem, dostałem ogromną (wtedy) koszulkę MU z napisem Solskjaer... gram w niej do dziś, choć jest ciut za mała - prawdziwy sentyment :wink: byłem chyba wtedy na tyle mały, że nawet nie oglądałem tego finału LM, a właśnie po nim dostałem koszulkę z nazwiskiem naszego bohatera :roll: ; w okresie kiedy miałem satelitę, oglądałem każdy mecz MU w Premiership; pamiętam szczególnie remis z arsenalem 2:2, kiedy to Giggs strzelił bramkę właśnie na 2:2 (szkoda, że nie pamiętam sezonu, ani że to było zwycięstwo); teraz satelity nie mam, więc mogę oglądać tylko poszczególne bramki które wrzucicie, albo mało który mecz w LM... szkoda...
20-11-2007 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
a przez neta nie mozesz ogladac meczow United ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
20-11-2007 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Wolak napisał(a):a przez neta nie mozesz ogladac meczow United ?

Jeszcze kilka lat temu, kiedy doba internetu dopiero zaczynała się rodzić i ludzie z łączem 128 kB/s "wymiatali", oglądanie meczu było rzeczywiście wielką trudnością. Z kolei teraz w modę wchodzą już większe prędkości i osobiście nie wyobrażam sobie weekendu czy wtorku/środy bez potyczki UNITED, w skrajnych wypadkach relacji radiowej. Weszło po prostu w krew Wink

Kod:
www.kuszotv.pl

Kod:
www.myp2p.eu

capo di tutti capi

MUSC PL
20-11-2007 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
N3M3SIS Offline
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
no fakt, kurde, dzięki! tylko już nie off-topujmy, naprawdę dzięki!

"Kiedy mê¿czyzna jest sam na sam z kobiet±, budzi siê napiêcie z którym nie mo¿na walczyæ..."
22-11-2007 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
to i ja się dołączę

mój tata bardzo lubił MU od małego i ja się zaraziłem tą miłością
08-02-2008 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #37
 
Ja niestety nie pamiętam finału Ligi Mistrzów z 99r.byłem jeszcze za mały i interesowały mnie głównie zabawki.Piłką nożna zainteresowałem się 2 lata później,zresztą w bardzo dziwny sposób,włączyłem TVP 2 i tam leciał jakiś mecz reprezentacji Polski,już chciałem przełączyć na inny kanał aż tu nagle patrzę że w koszulce z orłem na piersi biega jakiś murzyn to mnie bardzo zaintrygowało i zacząłem obserwować jego grę jak i całej reprezentacji Polski tak złapałem bakcyla(tym murzynem był oczywiście Olisadebe).Może przejdę do rzeczy,a więc kiedyś otwieram sobie Tele Tydzień patrzę na Polsacie jakiś mecz Manchester United-Bayer Leverkusen,i uznałem że muszę to obejrzeć,warto dodać że był to pierwszy mecz z udziałem klubów jaki obejrzałem,postanowiłem że będę komuś kibicować w tym spotkaniu,do Szwabów od zawsze czułem jakąś niechęć,po za tym strasznie spodobał mi się przydomek Czerwone Diabły a David Beckham od początku stał się moim ulubionym piłkarzem.W ten właśnie chyba dosyć oryginalny sposób zacząłem kibicować United,dziś nie wyobrażam sobie życie bez Red Devils,Man United to moja pasja,największa i jedyna jak dotąd miłość,zresztą o tym jak bardzo kocham ten klub niech świadczy to że od kilku lat prawie każdego dnia chodzę w czerwonej koszulce United.

CONCILIO ET LABORE
17-03-2008 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Danny93 napisał(a):największa i jedyna jak dotąd odwzajemniona miłość

Skąd wiesz, że odwzajemniona? :mrgreen:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-03-2008 00:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Kuba_^^ napisał(a):Skąd wiesz, że odwzajemniona?

No fakt,głupio to zdanie wyszło :oops: ale już edytowałem post.

CONCILIO ET LABORE
18-03-2008 09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mashutd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
ja kibicuje UNITED od 1993 roku kiedy kupiłem pierwszą koszule w biało-niebieskie pionowe pasy
18-03-2008 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pat.ManUtd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #41
 
Jeszcze rok temu nienawidziłem piłki nożnej. Zmieniło się to, gdy pojechałem na mecz Zagłębia Lubin. Zrozumiałem wtedy że moim hobby będzie futbol. Przez pzypadek w telewizji leciał mecz Manchesteru United, i właśnie wtedy pokochałem ten klub. Pozdrawiam 8)
24-03-2008 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cioran Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #42
 
W moim przypadku natomiast najwiekszy wplyw mial moj tata. Od zawsze kibicowal Man utd..nawet nie wiem skad mu to sie wzielo Smile Wszystkie mecze wowczas ogladalismy wspolnie...a ja jako ze mlody "szczyl" oczywiscie chcialem robic ro samo co moj ojciec....wiec i trzymalem kciuki za Czerwone Diably.... Nie byla to jeszcze milosc...cos jakby zauroczenie... I wtedy przyszedl ten pamietny final z Bayern`em w 1999 roku. Pamietam jak wspolnie siedzielismy w malym pokoju...wpatrzeni w ekran...i kiedy juz zrezygnowany chcialem isc spac..tata powiedzial: "Jeszcze to wygramy - zobaczysz" i zalozylem sie Smile Po dzis dzien ciesze sie z tej przegranej.... a ten moment kiedy Teddy strzelil na 1:1 oboje juz wiedzielismy....ze nawet dogrywka nie bedzie potrzebna.

Mysle ze to byla taki "ostatni gwozdz do trumny" Smile Po tym finale jeszcze bardziej niz kiedykolwiek wczesniej kochalem Man Utd.... i wydaje mi sie ze z kazdym dniem kocham mocniej.

To w koncu moja pierwsza milosc Big Grin
15-04-2008 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mikis95 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
A u mnie sie zaczelo tak ze obejrzalem w sezonie 06/07 mecz fazy grupowej w TVP2 ManUTD-Celtic. Wtedy zaczelo sie od tego ze zaintrygowlay mnie 2 gole celticu i zaczalem kochac ten klub. Gdy jednak odpadli w ktorejs tam fazie wkurzylem sie na nich i... zaczalem sledzic ManUTD ktory doszedl do 1/2 i wteedy, wtedy to sie stalo... przegrali z cienkim Milanem na wyjezdzie 3-0. Ogladalem ten mecz z takim zapalem ale no niestety se mysle. Gdy sie dowiedzialem ze w rewanżu manutd wygralo tylko 3-2 chcialem juz kibicowac BARCELONIE ale se mysle za e kazdy klub to cienias. No i w tym sezonie postawilem na UNITED i jak widac dobrze na tym wyszlem. Jednego mi tylko brakuje... KOSZULKI gdyz mam jakas z sezonu chyba 04/05 i 05/06. Oczywiscie wyjazdową. Teraz mam zamiar kupic sobie z sezonu 06/07 bo sa prawie takie same. A za 30 zł sie oplaca...
19-04-2008 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
jak przeczytalem ten post wyzej to pomyslalem, ze to jakas prowokacja, ale wydaje sie, ze nie ;O :shock:

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
19-04-2008 10:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
Proponowałbym usunąć ten post nad Redem :0 - moj pożniej także Smile Bo aż mnie skręca jak takie coś czytam :/

Kuba_^^ -> chłopak się wysilił, nic nie będziemy usuwać :lol:
19-04-2008 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości