Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patrice Evra
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Pan Nahorny nie ma swojej wtyczki w szatni UNITED, zapewne snuł domysły zauważone wcześniej na stronie którejś z angielskich gazet. Ja w to nie wierzę - po prostu Evra jest według mnie ostatnim zawodnikiem, który śmiałby prosić o podwyżkę takich rozmiarów Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
28-02-2008 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Oglądając dzisiejszy mecz z M'brough naszly mnie pewne refleksje dotyczące Evry. Czy nie uważacie podobnie jak ja, że większość brutalnych fauli jest kierowana nie na Ronaldo, a właśnie na Evre. Dzisiaj został dwa razy porządnie przejechany po kościach. Pamiętam jego starcia z Daviesem z Boltonu na reebok Stadium. O ile się nie mylę to Mikel wyleciał z boiska po faulu na Evrze. Na 100% "czerwo" po atakach na Francuza zobaczyli też Kitson i Eboue.

Ot takie moje małe spostrzeżenie :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
06-04-2008 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
W sumie racja, sporo fauli jest popełnianych na Evrze, no ale to wynika z tego, że Francuz to bardzo ofensywny grać no i lubi sobie często pójść pod pole karne. Dzisiaj kilka razy próbował pomóc przy zdobyciu tej wymarzonej 3. bramki, Ronaldo często dogrywał mu piłki. Chwała mu za to, że gra tak ofensywnie, ale jeśli ma być tak kopany, to kiedyś to się źle skończy...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-04-2008 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Kuba_^^ napisał(a):ale jeśli ma być tak kopany, to kiedyś to się źle skończy...

I tu nasuwa sie mysl, ze przydal by sie bylemu graczowi Monaco zmiennik o dosc porownywalnych umiejetnosciach, bo jak narazie takim nie dysponujemy niestety..

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
07-04-2008 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #80
 
Gracek_11 napisał(a):Czy nie uważacie podobnie jak ja, że większość brutalnych fauli jest kierowana nie na Ronaldo, a właśnie na Evre.

Tu się z Tobą zgodzę w całkowitości mecz z Boro pokazał jak Evra był nie miłosiernie kopany ale nie tylko w tym meczu to widać to tylko jeden z wielu przykładów.


Grzeho napisał(a):tu nasuwa sie mysl, ze przydal by sie bylemu graczowi Monaco zmiennik o dosc porownywalnych umiejetnosciach, bo jak narazie takim nie dysponujemy niestety..

Jak narazie w naszych szeregach nie am takiego gracza który godnie zastąpiłby Evre. Być może Ferguson poczyni jakieś ruchy w letnim okienku transferowym by sprowadzić kogoś na lewą flankę.

Kuba_^^ -> zmniejsz avatar do rozmiarów 120x120
07-04-2008 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
Gracek_11 napisał(a):Oglądając dzisiejszy mecz z M'brough naszly mnie pewne refleksje dotyczące Evry.

I Riley nawet faulu nie odgwizdał, szczególnie ten przy polu karnym Boro - EWIDENTNA kartka :roll:

capo di tutti capi

MUSC PL
08-04-2008 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #82
 
Dopiero co skończyła się saga związana z Brownem,a kolejny nasz boczny obrońca,tym razem Patrice Evra,nie chce zgodzić się na warunki nowej umowy proponowanej przez Sir Alexa i o ile w przypadku Anglika od początku byłem jakoś dziwnie spokojny że jednak podpisze z United nowy kontrakt,o tyle w przypadku Francuza mam pewne obawy,Evra to zawodnik o bardziej uznanej marce w Europie i kilka klubów pewnie chętnie widziałoby go w swoim składzie,ostatnio mówi się o zainteresowaniu ze strony Juventusu Turyn,sam Francuz powiedział niedawno że dobrze czuje się w United,jednak nigdy nie wiadomo jak potoczy się życie i nie wyklucza odejścia.

No cóż,pozostanie Evry na Old Trafford w przyszłym sezonie stanęło pod znakiem zapytanie,jednak trudno na dzień dzisiejszy powiedzieć coś konkretnego więc miejmy nadzieję że wszystko skończy się Happy Endem.

Tak na marginesie,to przypominają mi się słowa Patrice'a,który jakiś czas temu powiedział że mógłby dopłacać by grać w Manchesterze United...

CONCILIO ET LABORE
21-04-2008 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #83
 
Możesz podac źródło tej wiadomości? Smile SAF/Evra wypowiedzieli się na ten temat?

Zresztą, Evra wiele razy deklarował miłośc i przywiązanie do klubu. W sumie nawet gdyby się uparł na transfer to kontrakt wygasa mu z końcem następnego sezonu, więc latem wciąż będzie można otrzymac za niego okrągłą sumkę. :wink:

Prawdopodobnie chodzi o jakieś małe rozbieżnosci finasnowe, tak jak w przypadku Browna oczekuję wiadomości, że Patrice parafuje nową umowę z United.

Choc nie przepadam za tym piłkarzem (będzie lincz? :wink: ) to mam nadzieję, że złoży autografik na kontrakcie.

[Obrazek: alzt5.jpg]
21-04-2008 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Fokus napisał(a):Chodź

Choć Wink

Fokus napisał(a):nie przepadam za tym piłkarzem (będzie lincz? Wink )

Muszę przyznać, że tutaj się mocno zdziwiłem Tongue Evra to w sumie taki typ skromnisia, raczej światła kamer omija szerokim łukiem, po prostu "mało go widać". Dlatego generalnie ciężko mi znaleźć jakiś powód, żeby go nie trawić, co się nie tyczy np. Ronaldo czy Ferdinanda Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
21-04-2008 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #85
 
Ciampel napisał(a):Choć

:oops: Pozwolisz, że edytuję. :oops:

Ciampel napisał(a):Dlatego generalnie ciężko mi znaleźć jakiś powód, żeby go nie trawić,

No Ciampel, nawet nie wiem jak to tłumaczyc, po prostu nie zaskarbił sobie u mnie sympatii- pewnie bardzo się tym nie zmartwił Smile. W każdym razie między 'nie trawic'- jak napisales, a 'nie przepadac' jest zasadnicza różnica.

Pozdrawiam.

:wink:

[Obrazek: alzt5.jpg]
21-04-2008 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #86
 
Fokus napisał(a):Możesz podac źródło tej wiadomości? Smile SAF/Evra wypowiedzieli się na ten temat?

Wiadomość na temat zainteresowania Evrą,ze strony Juventusu:

http://anglia.goal.pl/index.php?strona= ... kul=110956

Wywiad z samym zawodnikiem:

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 13,00.html

Patrice,mówi że chce zostać i że teraz piłka jest po stronie klubu,czyli wiadomo o co chodzi.

CONCILIO ET LABORE
21-04-2008 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #87
 
Ten pierwszy link to żadne źródło. :wink:

A wywiad z Evra- Patrice nic wiążacego nie powiedział, potwierdził, że toczą sie negocjacje i że chce zostac, trzeba się prawdopodobnie dogadac tylko co do wysokości apanaży. Sprawa transferu Evry jest więc baaaaaaardzo odległa na dzień dzisiejszy.

Pozdrawiam Smile

[Obrazek: alzt5.jpg]
21-04-2008 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
$FA$ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #88
 
Evra podpisał nowy kontrakt wiążący go z klubem do 2012 roku.
12-06-2008 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #89
 
$FA$ napisał(a):Evra podpisał nowy kontrakt wiążący go z klubem do 2012 roku.

Wreszcie oficjalne potwierdzenie :!: Evra jest tak samo ważnym punktem obrony jak jej reszta i jestem bardzo zadowolony że Francuz wiąże z nami swoją przyszłosc.
Mial wiele ofert z tego co sie wypowiadal,tak wiec jest bardzo dobrze,chyba juz wszyscy przedłużyli kontrakty?
12-06-2008 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
$FA$ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #90
 
Skull napisał(a):
$FA$ napisał(a):Evra podpisał nowy kontrakt wiążący go z klubem do 2012 roku.

Wreszcie oficjalne potwierdzenie :!: Evra jest tak samo ważnym punktem obrony jak jej reszta i jestem bardzo zadowolony że Francuz wiąże z nami swoją przyszłosc.
Mial wiele ofert z tego co sie wypowiadal,tak wiec jest bardzo dobrze,chyba juz wszyscy przedłużyli kontrakty?

Prócz Ronaldo chyba tak.

Co do Evry to jest on aktualnie najlepszym lewym obrońcą (przynajmniej według mnie) i cennym elementem zespołu. Na nowy kontrakt zasługiwał bez żadnego ale.
13-06-2008 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości