Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1186
 
Morgan napisał(a):jasne, zacznijmy bocznych obrońców z bramek rozliczać

jasne, bo ja od niego oczekuję, żeby miał 15 goli i 20 asyst :shock:

No wydaje mi się dośc logiczne, że jeśli jest usposobiony tak ofensywnie, narażając nas na niebezpieczne sytuacje w razie kontraataków np., to oczekuję od niego kilku trafień i paru asyst. A narazie dorobek jest bardzo ubogi.

I zanim napiszesz cokolwiek to przeczytaj dokładnie to co komentujesz.

Według Ciebie schemat gry bocznego obrońcy jest jasno określony? Tak? Aha, czyli skoro Gary/Evra u nas wogóle nie strzela bramek, to nie mogę oczekiwac paru bramek od regularnie strzelającego Joleona Lescotta, który ponadto bezbłędnie spisuje się w tyłach? Nonsens.

[Obrazek: alzt5.jpg]
09-04-2008 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #1187
 
O_O Patrzcie kto powrócił.

Taiwo jest dobrym graczem,i byłby dobrym zmiennikiem,chociaż z drugiej strony jest Silvestre,więc czy kupować Taiwo?Pewnie większość z was teraz powie,że Taiwo 10x lepszy od Silvestra na lewej flance. :?
09-04-2008 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1188
 
Fokus napisał(a):
Morgan napisał(a):jasne, zacznijmy bocznych obrońców z bramek rozliczać

jasne, bo ja od niego oczekuję, żeby miał 15 goli i 20 asyst :shock:

No wydaje mi się dośc logiczne, że jeśli jest usposobiony tak ofensywnie, narażając nas na niebezpieczne sytuacje w razie kontraataków np., to oczekuję od niego kilku trafień i paru asyst. A narazie dorobek jest bardzo ubogi.

I zanim napiszesz cokolwiek to przeczytaj dokładnie to co komentujesz.

Według Ciebie schemat gry bocznego obrońcy jest jasno określony? Tak? Aha, czyli skoro Gary/Evra u nas wogóle nie strzela bramek, to nie mogę oczekiwac paru bramek od regularnie strzelającego Joleona Lescotta, który ponadto bezbłędnie spisuje się w tyłach? Nonsens.

Oczekiwać to może i możesz ale nie możesz wymagać, boczny obrońca nie jest od strzelania czy asystowania, on to robi okazjonalnie jak ma możliwość - jego zadaniem jest zdublowanie skrzydłowego, ściągnięcie na siebie kilku graczy, zrobienie miejsca innemu piłkarzowi i podania mu piłki którą ten kieruje w pole karne. Jeżeli ktośtaki strzela i zasystuje - chwała mu za to - ale nie za to jest rozliczany

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
09-04-2008 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1189
 
Morgan napisał(a):Oczekiwać to może i możesz ale nie możesz wymagać, boczny obrońca nie jest od strzelania czy asystowania, on to robi okazjonalnie jak ma możliwość - jego zadaniem jest zdublowanie skrzydłowego, ściągnięcie na siebie kilku graczy, zrobienie miejsca innemu piłkarzowi i podania mu piłki którą ten kieruje w pole karne. Jeżeli ktośtaki strzela i zasystuje - chwała mu za to - ale nie za to jest rozliczany

A mi się jednak wydaje, że rola bocznego obrońcy zależy od taktyki przyjętej przez zespół i indywidulanych poleceń wydanych zawodnikowi przez menedżera :wink: .

Właśnie to chce Ci powiedziec- nie każdy boczny obrońca musi biegac przy linii, nie każdy musi angażowac się w akcje ofensywne, ale jak już to robi(Evra np.) narażając swoją drużynę na większe/mniejsze ryzko to dobrze byłoby, żeby był w przodzie efektywny(zdobywał bramki, asystował, wiązał akcje).

Zrozum Smile

[Obrazek: alzt5.jpg]
09-04-2008 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1190
 
To Ty zrozum że on JEST efektywny, bo z roli którą opisałem wyżej wywiązuje się znakomicie a dotego wiele razy sam dogrywa tą ostatnią piłkę, czego od niego oczekujesz, a że to nie wpada do bramki to już inna sprawa. Nie można mierzyć tego w ten sposób że jakiśtam inny piłkarz na tej pozycji dużo asystuje to ten też musi. To jest tylko dodatek, wisienka na torcie Smile

Cytat:A mi się jednak wydaje, że rola bocznego obrońcy zależy od taktyki przyjętej przez zespół i indywidulanych poleceń wydanych zawodnikowi przez menedżera

indywidualne indywidualnymi, ale założeniowo dana taktyka wygląda tak samo.

Neville będąc całkiem niedawno wybranym najlepszym prawym obrońcą sezonu na Wyspach też dorobkiem bramkowym czy asystami nie powalał

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
09-04-2008 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1191
 
Morgan napisał(a):Neville będąc całkiem niedawno wybranym najlepszym prawym obrońcą sezonu na Wyspach też dorobkiem bramkowym czy asystami nie powalał

Fokus napisał(a):Właśnie to chce Ci powiedziec- nie każdy boczny obrońca musi biegac przy linii, nie każdy musi angażowac się w akcje ofensywne, ale jak już to robi(Evra np.) narażając swoją drużynę na większe/mniejsze ryzko to dobrze byłoby, żeby był w przodzie efektywny(zdobywał bramki, asystował, wiązał akcje).

A teraz powiedz, kto gra ofensywniej Evra czy Gary? Smile
Bo mi się jednak wydaje, że Evra, za to Gary skupiony jest w większym stopniu na defensywie, przez co nie wymagam od niego bramek/asyst. :wink:

A, i jakbym się uparł to wymieniłbym Ci naaapewno kilka drużyn, których boczni obroncy maja inne zadanie, niz te, ktore wymieniles. :wink:

Dobranoc. 8)

[Obrazek: alzt5.jpg]
09-04-2008 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1192
 
ale oni nie grają klasycznie założeniowym 4-4-2 jak to ma miejsce u nas. Boczny obrońca to boczny obrońca, obaj mają te same zadania i obaj są z nich rozliczani, bo przede wszystkim to mają dbać o porządek z tyłu a potem dopiero rwać do przodu, i na nic się zdadzą 4 asysty w meczu jak sie jest winnym utracie 5 bramek.

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
09-04-2008 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1193
 
Mnie się nawet nie chce komentować TEGO co przeczytałem kilka postów wyżej o Evrze, po prostu takiego steku bzdur to już dawno nie czytałem, naprawdę

Evra jest absolutnie czołowym zawodnikiem United, bardzo ważnym ogniwem, jednym z zawodników na których praktycznie zawsze możemy liczyć, jest w ścisłej czołówce najlepszych lewych obrońców na świecie i z całym moim szacunkiem i sympatią do Taiwo, to jeszcze troche Taiwo chlebka musi zjeść, żeby dojść do poziomu Evry
10-04-2008 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cioran Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1194
 
Dzisiaj podano ze Real ma zamiar sprowadzic Ronaldo za 125 mln Smile zastanawialem sie w jaki dzial to wpisac... wybralem plotki Wink

PS a tak w ogole witam forumowiczow. Jest nas o jednego wiecej Smile
12-04-2008 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1195
 
Plotka to słowo zdecydowanie zbyt pobłażliwe, tabloidy powoli zaczynają przesadzać, IMO granice dobrego smaku w tej kwestii już dawno zostały naruszone.

Witamy, witamy Wink Przedstawić się możesz w odpowiednim temacie.

capo di tutti capi

MUSC PL
12-04-2008 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
$^ZegZ^$ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1196
 
witam forumowiczow. Jest nas o jednego wiecej 8)

edit by red: Post zostawiam, zebys wiedzial o co mi chodzi - to jak widac jest temat o spekulacjach transferowych, a jakbys chociaz w elementarnym stopniu zapoznał się z forum to wiedziałbys, ze jest temat w ktorym mozna sie przedstawic

Odsyłam do:


http://forum.manutd.pl/viewtopic.php?t=352&start=90
13-04-2008 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1197
 
Nowy kontrakt dla zawodnika OM... także Taye Taiwo chyba możemy sobie już odpuścić, bo nie bardzo będzie możliwość ściągnięcia go latem
22-04-2008 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
thomson315 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1198
zgadzam sie
zgadzam sie z jednym stwierdzeniem ze naszym poteznym diabelkom przydalby sie jakis mlody bramkarz.na poczatek po to,by po prostu byl i trenowal z najlepszymi na swiecie...a po pewnym czasie nabralby doswiadczenia i moglby bardzo pomoc Manchester UnitedSmile aha jesli to jest dzial gdzie sie plotkuje to czy ktos slyszal o tym ze Henry ma przejsc do Manchaster City??!!to byloby dziwne bo przeszedl z angielskiej ligi do hiszpanskiej...po to zeby teraz wocic??w sumie no widac golym okiem ze lepiej czul sie w Anglii...pozdrawiam
22-04-2008 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #1199
Re: zgadzam sie
thomson315 napisał(a):zgadzam sie z jednym stwierdzeniem ze naszym poteznym diabelkom przydalby sie jakis mlody bramkarz.na poczatek po to,by po prostu byl i trenowal z najlepszymi na swiecie...a po pewnym czasie nabralby doswiadczenia i moglby bardzo pomoc Manchester UnitedSmile
A powiedz po co ? Mamy 2 bardzo dobrych bramkarzy i jednego znakomitego.Więcej nam nie trzeba.

thomson315 napisał(a):aha jesli to jest dzial gdzie sie plotkuje to czy ktos slyszal o tym ze Henry ma przejsc do Manchaster City??!!to byloby dziwne bo przeszedl z angielskiej ligi do hiszpanskiej...po to zeby teraz wocic??w sumie no widac golym okiem ze lepiej czul sie w Anglii...pozdrawiam
Nie nie,takie rzeczy to na Pudelku Wink

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-04-2008 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1200
 
WoLaK napisał(a):thomson315 napisał:
zgadzam sie z jednym stwierdzeniem ze naszym poteznym diabelkom przydalby sie jakis mlody bramkarz.na poczatek po to,by po prostu byl i trenowal z najlepszymi na swiecie...a po pewnym czasie nabralby doswiadczenia i moglby bardzo pomoc Manchester UnitedSmile

A powiedz po co ? Mamy 2 bardzo dobrych bramkarzy i jednego znakomitego.Więcej nam nie trzeba.
Zgadzam się z WOLAKIEM Smile mamy Edwina i Tomka to po co następny?? jeżeli chodzi ci o niedaleką przyszłość (mówię do Thomsona) to oczywiście jest wielu Cassio (PSV), Ustari (Getafe), ten młody Rusek, Kasper Schmeichel (Man. City) i wiele innych :lol: na razie nie potrzebujemy bramkarzy. a tak w ogóle jeżeli przyjdzie taki na przykład Białkowski do Manchesteru, to nie miałby szans grać dlatego poco kupować zawodnika, żeby tylko trenował z gwiazdami kiedy można go kupic i wtedy wypożyczyć go do słabszego klubu, żeby pogral sobie nabrał doświadczenia, a kiedy trener zdecyduje, że jest on gwiazdą wróci z wypożyczenia Smile

MANCHESTER FOREVER!!!
03-05-2008 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości