Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #151
 
Beckham miał tyle asyst na sezon, ile Ronaldo w ciągu tych pięciu lat gry w United :lol:
24-03-2008 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #152
 
Ronaldo miał 20 asyst w premiership w tamtym sezonie albo cos koło tego wec becks miał 100 w sezonie, brawo Macius nic tylko czerpac madrosci od Ciebie :lol:

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
24-03-2008 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #153
 
Ok, Beckham w około dwa sezony miał tyle asyst, ile Ronaldo w pięć lat gry w United (39)

A propos mądrości to Ronaldo w Premiership nigdy nie miał 20 asyst, najwięcej miał 14, było to w poprzednim sezonie


A poza tym, mógłbyś się uspokoić, jak kolega z Jastrzębia
24-03-2008 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #154
 
przed chwila było 5 teraz 2, tracisz forme zaraz bedzie 1,5 sezonu. Kolega z Katowic ostro pił w swieta.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
24-03-2008 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #155
 
Przedtem mówiłem o jednym sezonie (z przymrużeniem oka), teraz mówie o około dwóch sezonach, a nie o pięciu. Wiem, że trudne
24-03-2008 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #156
 
W tym roku Ronaldo ma w lidze 3 asysty jak na razie, tyle samo co John O'shea. Za to strzelił sporo bramek. Roo ma obecnie 11. Ten sezon jest inny w porównaniu z poprzednim gdzie bramki strzelała cała kadra. To był pewien fenomen bo przecież ponad 20 zawodników miało przynajmniej jedno trafienie. W tym roku jest inaczej, a strzela głownie Ronaldo i nie asystuje aż tyle za to Rooney mało strzela, ale podaje ( to juz inna inny temat zupełnie) Żeby nie było aż tak dużego off topa :lol: to Nani (bo to jego temat) ma 6 podań otwierających drogę do bramki w lidze :wink:

Tak 9 źle przepisałem.

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
25-03-2008 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #157
 
Sunderland,Everton,Aston Villa, Middlesbrough,Sunderland,Newcastle,Portsmouth,Tottenham,Liverpool - zatem 9 asyst Naniego?
25-03-2008 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #158
 
Nani sporo asyst, ale tych goli ile naszperał ? 4,5 ? Smile Jesli dobrze pamietam, Ronaldo jesli nawet miałby 0 asysty ( a nie ma ) albo 1 asyste dla przeciwnikow, to i tak miażdzy swojego kolege z druzyny w tym sezonie, 35 goli Wink Dziekuje, moze w nowym sezonie powalcza łeb w łeb.

Under The Boardwalk - United Warriors
25-03-2008 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #159
 
A ty o czym teraz? 8)
Nani to Nani, Ronaldo to Ronaldo Smile
Nani strzelił w tym sezonie w sumie 4 bramki i miał... 14 asyst... Jak na pierwszy sezon, ilość minut, ilość występów to jest wynik wręcz rewelacyjny
A Ronaldo ma jednak chyba póki co (do następnego meczu) 34 bramki w tym sezonie Smile
25-03-2008 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #160
 
Mowiles o 5 sezonach ronaldo co bylo nadinterpretacja. nani ma wiecej asyst ale ile ich byŁo z roznych a ile z gry? dzeiki niemu jestesmy niesamowicie grozni po ze stalych

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
27-03-2008 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #161
 
Pół żartem pół serio mówiłem, że Beckham w jednym sezonie miał tyle asyst, co Ronaldo w czasie dotychczasowego pobytu w United, oznaczało to nie wiecej nie mniej tylko tyle, że Beckham (dwa razy był najlepiej asystującym piłkarzem w Primera Division, nie mówiąc jak było za czasów jego gry w United) miał chyba większy dar do asyst niż ma Ronaldo. Swoje zdanie co do tego podtrzymuje, bo Ronaldo owszem, poprzedni sezon miał pod tym względem wspaniały, 20 asyst we wszystkich rozgrywkach to bardzo dobry wynik, ale to raczej był jego wybryk, przynajmniej na to wskazują jego dotychczasowe osiągnięcia. Chociaż nie traktuje tego zarzut w jego kierunku, bo znakomicie strzela bramki i chwała mu za to Smile Ale padło pytanie w czym Ronaldo jeszcze ustępuje naszej poprzedniej "siódemce"

Do tej pory ma 39 asyst w United, potem poprawiłem się, że Beckham może nie w jeden, ale w dwa sezony taki wynik osiągał i tyle Smile Co do tego czy Nani ma asysty z rzutów rożnych czy innych, to nie wiem czy dobrze to zrozumiałem, ale napisałeś to jako zarzut czy bardziej jako pochwałę? Bo wydawało mi się, że co do tego była pełna zgoda, że Nani genialnie bije rzuty rożne i to nie jest przypadek, że po jego dośrodkowaniach pada tyle bramek
27-03-2008 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #162
 
Marek napisał(a):Dziwie się, że nikt jeszcze nie zauważył Naniego :roll:, który do wejścia Ronaldo do spółki z Andersonem ciągnął naszą grę ofensywną... Bardzo żałuje tej fantastycznej kontry z pierwszej połowy, kiedy to Nani za bardzo sie podpalił przed strzałem i piłka powędrowała w trybuny... Do Ronaldo mu jeszcze brakuje, ale w tym meczu był w moich oczach najlepszy :wink:

Marku,ale co z tego,że Nani był aktywny,że był często przy piłce.Nie wykorzystał żadnej sytuacji,zawsze pod polem karnym tracił piłkę lub dośrodkowywał tak,że nieb$cy z łatwością to wybijali.Po raz kolejny Nani bezmyślnie uderza gdy ma partnerów koło siebie i może do nich podać.

Z drugiej jednak strony racja,że to między innymi dzięki niemu nie zamknęliśmy się kompletnie na swojej połowie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-04-2008 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #163
 
Zgadzam się z Tobą, że Naniemu słabo wychodziły te kontry, wydaje mi się że za bardzo chciał zrobić z siebie bohatera (nie pierwszy raz). Gdy tylko robiło się gorąco pod bramką Cecha, Portugalczyk często/bardzo często/zawsze (?) zachowywał się zbyt samolubnie. Chociażby w tej opisanej przeze mnie kontrze, przy której Nani za bardzo się podpalił, a miał obok Rooneya, który też byłby w dobrej sytuacji strzeleckiej i wierzę, że zachowałby więcej zimnej krwi niż Portugalczyk…

Wrzutki i rajdy też pozostawiały wiele do życzenia, bo rzadko kiedy rajd kończył się minięciem przeciwnika, a wrzutka rzadko kiedy znajdywała adresata (to akurat tyczy się tylko tego meczu), dlatego też napisałem, że do Ronaldo mu jeszcze trochę brakuje :wink: .

Jednak trzeba mu oddać, że to właśnie dzięki niemu w pierwszej połowie ‘tak często’ znajdywaliśmy się na połowie Chelsea. Co do tego samolubstwa, to Ronnie był podobnym zawodnikiem w swoim Pierwszym sezonie i wierze, że dzięki pracy z Fergusonem, Naniemu przejdzie chęć bycia bohaterem w każdym meczu :wink:

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
27-04-2008 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #164
 
niedosc ze ostatnio slabo to jeszcze DUREŃ !

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
03-05-2008 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #165
 
Cytat:niedosc ze ostatnio slabo to jeszcze DUREŃ !

dokladnie, zgadzam sie z Wojtkiem - nie gra olsniewajaco a do tego jeszcze takie akcje

ten zawodnik z WHU tez niezle przyaktorzyl - przypomina mi to mecz Fiorentina - Rangers

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
03-05-2008 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości