Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1201
 
matimanutd napisał(a):Cassio (PSV)
A gdzie go widziałeś w akcji? Jakie ma walory?
Rozumiem, gdyby tak ktoś powtórzył za mną, że bramkarzem młodego pokolenia, który jest godzien uwagi, jest przede wszystkim Hugo Lloris, a tak?
matimanutd napisał(a):mamy Edwina i Tomka to po co następny??
A skąd wiesz, czy po tym sezonie Edwin nie odejdzie do Ajaxu? Skąd wiesz, że Foster nie zrealizuje swoich zapowiedzi i poprosi o wypożyczenie? W tym sezonie już potrzebowaliśmy trzeciego bramkarza i to w meczu, w którym musiał się wykazać, także lepiej nie lekceważyć tego tematu, bo trzeci bramkarz to nie jest piąte koło u wozu (chociaż to powiedzenie raczej straciło sens za sprawą polskich sędziów piłkarskich) i warto zadbać o to, by tym trzecim nie był jakiś John Smith z łapanki w przerwie meczu
03-05-2008 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1202
 
Maciek napisał(a):A gdzie go widziałeś w akcji? Jakie ma walory?
widziałem go w jakimś meczu rezerw PSV i spisywał się znakomicie Big Grin mecz oglądałem na EUROSPORCIE i to była jakaś młodzieżowa Liga Mistrzów czy coś takiego??

Maciek napisał(a):Hugo Lloris
tu muszę przyznać racje :? ale jest także Neuer z Schalke i młodzian z Auxerre. jest tych młodych bramkarzy bardzo dużo :twisted:

MANCHESTER FOREVER!!!
03-05-2008 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1203
 
matimanutd napisał(a):mecz oglądałem na EUROSPORCIE i to była jakaś młodzieżowa Liga Mistrzów czy coś takiego??
Mnie ino nie pytoj :lol: Ja nawet nie mam pojęcia, że istnieją takie rozgrywki
matimanutd napisał(a):widziałem go w jakimś meczu rezerw PSV
To chyba "troszku" mało?

matimanutd napisał(a):jest tych młodych bramkarzy bardzo dużo
Zawsze młodych bramkarzy było dużo, siłą rzeczy :lol: Ale nie każdy z nich wyrastał na Buffona, czy po prostu gracza klasy światowej, takżę to nie jest takie obojętne, którego młodziana się zakupi
03-05-2008 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1204
 
Odchodząc od bramkarzy, ponoć interesowaliśmy się Valencią... Potwierdził to nawet agent tego zawodnika, w stawce są też scousersi. Dzisiaj gość zapewnił Wigan utrzymanie w Premiership, tym samym, miejmy nadzieję, ułatwiając zadanie nam - ukuł dwie brameczki. Tym niemniej jakoś niechętnie zapatruję się na kolejnego południowca i to w dodatku skrzydłowego u nas Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
03-05-2008 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1205
 
evra dziwnie biegaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin mocneBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Evra na OT z barca zagral kosmos,wczoraj sweitnie, doprawdy fokus boje sie Twojego kolejnego tekstu.

Evra ma sweitny sezon, gral słabiej w paru meczach bo byl przemezony , tak dla mnie dzisaj jest bezcenny.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
03-05-2008 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1206
 
Ciampel napisał(a):Tym niemniej jakoś niechętnie zapatruję się na kolejnego południowca i to w dodatku skrzydłowego u nas Razz

Ja również nie chcę by ten transfer doszedł do skutku,Ronaldo,Nani,Tevez,Andersaon wystarczy nam tych południowców,po za tym po co nam kolejny skrzydłowy mamy 4 klasowych skrzydłowych,to w zupełności wystarczy,a jeśli już Ferguson koniecznie kogoś chce na bok pomocy to ja proponuję Ashleya Younga,ten chłopak jest niesamowity,pamiętam jak wszyscy pukali się w czoło gdy Martin O'Neill płacił Watfordowi za Anglika aż 9,5 milina funtów,jak się okazało ten transfer był strzałem w dziesiątkę,o ile się nie mylę Young jest najlepszym asystentem w całej Premiership :!: ,bez niego Aston Villa na bank nie liczyła by się w walce o Puchar UEFA.

Więc jeśli skrzydłowy to tylko Ashley Young.

CONCILIO ET LABORE
07-05-2008 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1207
 
A jo to byh chcioł Huntelaara

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
07-05-2008 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1208
 
Najlepszym asystentem w Premiership tego sezonu jest Fabregas, a Young jest drugi.
07-05-2008 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1209
 
sprowadzenie Fabregasa jest nierealne ale Young to nie jest głupi pomysł, widziałem jego kilka meczy z tego sezonu i przydałby się, wcześnie się dziwiłem dlaczego Aston Villa wyłożyła prawie 10 milionów funtów na niego ale teraz to już nie dziwne myślę że warto go kupić.
07-05-2008 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1210
 
A kto tu pisał o sprowadzeniu Fabregasa?
07-05-2008 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1211
 
ja tylko tak napisałem jakie są realia
08-05-2008 09:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1212
 
Te realia są chyba oczywiste dla każdego z nas Smile Ja do znudzenia będę powtarzał że mam na te lato dwa marzenia transferowe - Berbatov i Richards

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
08-05-2008 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1213
 
kapszti napisał(a):ale Young to nie jest głupi pomysł

Mi sie wydaje,ze nie potrzebny nam kolejny skrzydlowy. Mamy Giggsa, Ronaldo, Parka, Naniego. Od biedy na skrzydle moze grac Rooney, Hargo, Flech, wiec wydaje mi sie ze nastepny skrzydlowy nam sie nie przyda. Co innego napastnik..

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-05-2008 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1214
 
Ja sądzę że Valencię powinniśmy sobie odpuścić, aczkolwiek jeśli Ferguson uzna iż sprawdzi się on u nas w drużynie - przyjedzie na Old Trafford. Podobnie z Bosingwą - nie chciałbym kolejnego Portugalczyka w zespole, zdecydowanie bardziej przydałby się nam rodowity Brytyjczyk. A jeszcze lepiej jeśli powoli zaczną grać nasze młode diabły, bo oni mają wielkie możliwości.
Co do Richardsa - nie ma szans. Ja najchętniej bym widział w United po tym sezonie klasowego napastnika, najlepiej Hunelaara/Berbatova.
08-05-2008 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1215
 
Porównywać Berbatova I Huntelara jest ciężko bo Bułgar strzela gole może nie tyle co Holender ale także wiele wypracowuje, ja myślę że lepiej Huntelara bo on by strzelał bramki a Rooney lub Tevez by pracowali w pomocy tak jak robią to teraz, chociaż gdy kupimy Berbatova to też będzie super
08-05-2008 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości