Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1276
 
myślę że byłoby fajnie gdyby się udało go kupić i gdyby co najważniejsze strzelał bramki
02-06-2008 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1277
 
El'Toro napisał(a):Ostatnio bardzo dużo słyszy się o tym jak to Alex miałby złożyć ofertę równą 30 milionów funtów za Karima Benzemę z Lyonu

Ostatnio tych nazwisk jest wymienianych od groma ,nie wiadomo kogo tak naprawde chce Ferguson, wczoraj pisali o Benzemie,dzisiaj prasa wymienia Santa Cruza i Moutinho.
Myśle że nie kupimy Benzemy (chociaz bardzo bym chcial) ,sam Alex mówił że ma już młodych i nie opierzonych napastników, że potrzebuje kogos doswiadczonego, a Berbatov czy Roque takimi są ! Trzeba poczekac na rozwój sytuacji i miec nadzieje ze Ferguson bedzie działał tak jak w ostatnim okienku,szybko ,cicho i przede wszystkim skutecznie :!:
03-06-2008 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1278
 
A co powiedzie na Santa Cruza? Właśnie się pojawiła jego wypowiedź, że United się nim interesują. Moim zdaniem ciekawa opcja, 1,90 m wzrostu, trochę bramek w co najwyżej niezłym Blackburn nastrzelał... Poza tym opcja stosunkowo tania.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
05-06-2008 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1279
 
Odejście Hughesa na pewno poluzuje na Ewood sznurki i kilku graczy pożegna się z klubemWink

Berbatov, Huntelaar, Cruz - moja hierarchia zawierająca dość prawdopodobne opcje...

capo di tutti capi

MUSC PL
05-06-2008 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1280
 
Ja jestem za sprowadzeniem Santa Cruza, ale Valvek napastnik w tym oknie nie ma być tani a dobry.

Hierarchia taka jak u Ciampka Smile

Aaa jeszcze przy prawdopodobnym odejściu Ronaldo chętnie widzę u nas Ben Arfę. I w takim układzie na skrzydle miejscie zajmuje Nani/Ben Arfa a w ataku Berbatov zdobywa 30 goli i nikt nie pieprzy głupot, że jeden zawodnik wygrał nam sezon :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
05-06-2008 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1281
 
a ja w miejsce Ronaldo o ile oczywiście odejdzie widziałbym Quaresme który jest bajeczny i nikomu nie trzeba mówić jak on gra. Ja myślę że jest możliwe jego odejście z Porto po tym jak Porto nie zagra w Champions League.
05-06-2008 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1282
 
Tak sciagnijmy kolejnego Portugalczyka...

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
05-06-2008 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1283
 
kapszti napisał(a):Quaresme który jest bajeczny i nikomu nie trzeba mówić jak on gra

Mówić nie trzeba. Ale kolejny południowiec to przesada :? Jakoś mało z nich jest wiernych klubowi :? btw po co nam kolejny pomocnik? My szukamy napastnika.

amor patriae nostra lex
05-06-2008 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1284
 
KanT napisał(a):w ataku Berbatov zdobywa 30 goli i
To wtedy co, Tevez cały sezon na ławce? Nie zapominajmy, że mamy znakomity duet Rooney - Tevez, wiadomo, pozycja Roo jest niepodważalna, Tevez też wywalczył sobie solidne miejsce w klubie. Dlatego też zastanawia mnie zasadność oczekiwań wobec nowego napastnika... Jasne, jeżeli można, bierzmy najlepszych, ale czy nie lepiej sięgnąć po kogoś dobrego, który zagwarantuje z 10 goli z ławki, a nie będzie robić wielkiego halo z siedzenia? Jakoś trudno mi sobie wyobrazić trio Tevez - Rooney - Benzema/Berbatov. Niby który z nich miałby grać najmniej? I najważniejsze - w miarę regularne sadzanie na ławce któregokolwiek z nich jest okrutnym marnotrawstwem.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
05-06-2008 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1285
 
Rooney może także od czasu do czasu grać w drugiej linii Tevez myślę że też
05-06-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1286
 
kapszti napisał(a):a ja w miejsce Ronaldo o ile oczywiście odejdzie widziałbym Quaresme który jest bajeczny i nikomu nie trzeba mówić jak on gra.

No comments...

CONCILIO ET LABORE
06-06-2008 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1287
 
Danny93 napisał(a):
kapszti napisał(a):a ja w miejsce Ronaldo o ile oczywiście odejdzie widziałbym Quaresme który jest bajeczny i nikomu nie trzeba mówić jak on gra.

No comments...

O co chodzi? Quaresma ma również wielki talent, tylko potrzebny jest mu transfer do jakiegos mega wielkiego klubu żeby ktos to dostrzegl! Danny nie wiem o co Ci chodzi?
Chyba że nie chcesz po prostu kolejnego portugalczyka?

Odnosnie napastnika to tak przewijają sie te nazwiska,a ja po cichu licze że Alex zrobi niespodzianke i zaklepie Aguero :twisted:
06-06-2008 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1288
 
Skull napisał(a):Chyba że nie chcesz po prostu kolejnego portugalczyka?

No właśnie że nie chcę :wink:


Skull napisał(a):Quaresma ma również wielki talent, tylko potrzebny jest mu transfer do jakiegos mega wielkiego klubu żeby ktos to dostrzegl!

Quaresma już kiedyś próbował swoich sił w Barcelonie i jak mu wyszło chyba nie trzeba pisać.Oczywiście od tego czasu pewnie dojrzał i być może tym razem lepiej by sobie poradził w wielkim klubie,ale ja nie chcę w United kolejnego rozkapryszonego południowca który sam nie wie czego chce.

CONCILIO ET LABORE
06-06-2008 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1289
 
Danny93 napisał(a):Quaresma już kiedyś próbował swoich sił w Barcelonie

Henry w Juventusie i Forlan u nas :wink:
Ricardo odszedł z Barcy z tego samego powodu co Pique z OT
Śledze jego losy od jakiegos czasu i śmiało moge stwierdzic że jest wielkim graczem! Bardzo dobra technika,zresztą sam sie przekonasz niebawem bo portugalczyk chce zmienic otoczenie 8)
06-06-2008 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1290
 
a skąd wiesz jaki on ma charakter? Znasz go czy jak? MU wybiera piłkarza pod względem kto ma jakie umiejętności piłkarskie a poza tym to Ricardo także umie świetnie wykonywać rzuty wolne, ma także bardzo niekonwencjonalne zagrania których się nikt nie spodziewa więc nie pisz mi tu że on nie jest na miarę dużego klubu. Np: Szewczenko jest wielkim piłkarzem ale nie umie się odnaleźć w Chelsea to nie jest kwestia umiejętność tylko przejścia z stylu jednej ligi na styl drugiej
06-06-2008 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości