Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #196
 
POLSKA - NIEMCY

Mecz oglądałem na telebimie w moim mieście , świetna atmosfera i niezła gra Polaków pomogła troche przełknąć gorycz porażki.
Co do meczu:

Gralilismy przyzwoicie, ale tylko w środku boiska , gorzej już było pod bramką Niemców . Bardzo podobały mi się długie piłki od Lewandowskiego . Łobodziński całkiem solidnie się zaprezentował , nieco gorzej z Krzynówkiem . Golański także grał nieżle , ale jak już popełniał błąd to był on katastrofalny w skutkach .Tyle na świeżo po meczu ..
08-06-2008 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #197
 
TVN24 właśnie donosi, iż w zarządzonej przez polskich kibiców dogrywce, odnieśliśmy przekonujące zwycięstwo.

POLSKA BIAŁO-CZERWONI :!:

A Niemców pojedziemy w półfinale, co ma wisieć nie utonie 8)
08-06-2008 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #198
 
Maciek napisał(a):Co do dzisiejszych spotkań to jestem dobrej myśli, bo Austria i Chorwacja są kolejno - słabi, przereklamowani.
I każdy powinien takiej myśli być.
Austriacy dzisiaj potwierdzili,że jedynym ich atutem jest to,że grają u siebie.Co do Chorwacji to odniosłem wrażenie,że są bardzo słabo przygotowani fizycznie.Przycisnęli te pierwsze 15 minut i jeszcze jakoś w miarę zagrali pierwszą połowę.W drugiej części spotkania zupełnie oddali inicjatywę Austriakom.Obie drużyny wypadły mizernie.

POLSKA !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
08-06-2008 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #199
 
Dobrze Lewandowski,lepiej ten którego w kadrze nie powinno byc,a dal swietna zmiane i dużo mieszał. Podolski wpakował dwie bramki,ale po żadnej z nich sie nie cieszyl, co to oznacza? Pytanie do Wojtka i pawlo :wink:
09-06-2008 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #200
 
To może zacznę pesymistycznie:

Mistrzostwa Świata 2002r.wielkie oczekiwania,pierwszy mecz gramy z Koreą,porażka 0-2...

Mistrzostwa Świata 2006r.wielkie oczekiwania,tym razem miało być inaczej,mecz otwarcia z Ekwadorem,porażka 0-2...

Mistrzostwa Europy 2008r.wielkie oczekiwania,tym razem ma być inaczej,na początek starcie z Niemcami,porażka 0-2...

Mimo wszystko są powody do optymizmu,ostatni kwadrans pierwszej połowy i pierwsze piętnaście minut drugiej to bardzo dobra gra ze strony Polaków,naprawdę mimo że przegraliśmy dwiema bramkami,mecz całkiem niezły w naszym wykonaniu.

Szczególnie w pierwszej połowie podobał mi się Lewandowski,zawodnik Szachtara grał bez kompleksów,często strzelał,wychodził po piłki i przede wszystkim miał kilka doskonałych przerzutów,których sam Paul Scholes by się nie powstydził.Po za tym w drugiej połowie na pewno wyróżniał się Roger,Brazylijczyk z polskim paszportem w następnym meczu powinien dostać szansę od początku.Za to zawiedli ci na których przynajmniej ja najbardziej liczyłem,czyli Krzynówek i Żurawski, Smolarek też już notował lepsze występy.

Nie ma dramatu,Austriacy wyraźnie nie pasują do towarzystwa a Chorwaci jak napisał Maciek są przereklamowani.Trzeba po prostu zapomnieć o wczorajszym meczu i skupić się na najbliższych dwóch spotkaniach,tym razem musi być inaczej.

CONCILIO ET LABORE
09-06-2008 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #201
 
Żurawski już w fazie grupowej nie zagra... naderwał mięsień i...nie chce mi się tego komentować nawet, zrobiłem to w innym temacie...


Co do Rogera, to on po wczorajszym meczu już ma zaklepany kontrakt w dobrym klubie zachodnim, także wypromował się i na dobrą sprawę mógłby już nie grać...niestety po wczorajszym meczu raczej nie widzę szans by wyjść z grupy bez niego, mimo tego, że najlepsza akcja w meczu była jeszcze bez Rogera na boisku.
09-06-2008 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #202
 
Maciek napisał(a):To jedna z najlepiej poukladanych taktycznie ekip w Europie, mająca w swoich szeregach wielu mlodych zawodników, a kilku z nich jest naprawdę bardzo dobrych i wypłynie po mistrzostwach na szerokie wody nie wiem jak z bramkarzem, ale Barnetta, Degen, Frei, Behrami, Senderos, Muller, Gygax, Yakiny... Zupełnie nie rozumiem twojej niechęci do Szwajcarów, a także tego dlaczego ich tak dyskryminujesz i błotem obrzucasz ? Zrobią ci psikusa i po co ci to ?

Szwajcaria raczej swojej ulozenia taktycznego w ostatnim meczu nie pokazala. Coz, ja trzymam sie swoich slow z przed ME. Szwajcaria na tych mistrzostwach nie pokaze nic godnego uwagi i nie wyjdzie z grupy.

Mily gest Podolskiego w strone polskich kibicow.

Under The Boardwalk - United Warriors
09-06-2008 13:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #203
 
Wojtek3 napisał(a):Mily gest Podolskiego w strone polskich kibicow.

Szkoda, że go nasze kochane władze nie zauważyły, podobnie jak wielu innych Polaków, którzy grają teraz w reprezentacji Niemiec, czy też w klubach Bundesligi, ale z niemieckimi papierkami. Osobiście do Podolskiego nigdy nic nie miałem, bo widać, że po golach zbytnio nawet się nie cieszył, jeszcze ten gest, poza tym udziela wywiadów i to po polsku, a nie to co Klose, który powie "nein" i dowidzenia :?

Co do samego spotkania to wiele nie widziałem, bo oglądałem na telebimie w centrum miasta i czasami trudno było się przedrzeć wzrokiem bez kilka łbów Wink Niestety przegraliśmy, ale zagraliśmy odważnie, nie przestraszyliśmy się Niemców, którzy często się murowali na polu karnym i przed nim. Powodów do paniki nie ma, gramy ze słabą Austrią, z którą musimy wygrać i z Chorwacją, która gra dobrze tylko z tymi najlepszymi.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
09-06-2008 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #204
 
Wojtek3 napisał(a):Szwajcaria raczej swojej ulozenia taktycznego w ostatnim meczu nie pokazala
A skąd to wiesz, skoro z tego co piszesz wynikałoby, że meczu nie oglądałeś? Smile

I co miała pokazać więcej Szwajcaria czego nie pokazała? Miała wygrać 5-0? Miała wystawić Freia od drugiej połowy by w pierwszej go nie skosili? Szwajcaria zaprezentowała się bardzo przyzwoicie, więc nawet jeśli z grupy nie wyjdą, to twierdzenie, że nic pokażą (jeśli jeszcze niby nie pokazali) jest nieporozumieniem.
09-06-2008 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #205
 
http://en.fanchallenge.euro2008.uefa.com/

Wygrywamy! Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
09-06-2008 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #206
 
Nie jest źle,ja nie robilem sobie nadzieji ,a wrecz bylem pewny że przegramy ,wiadome - liczylem na jakis cud ,szczęscie czy cos innego,ale Szwaby są jednym z faworytó!! Trzeba teraz ograc Austrie i na koniec powalczyc z Chorwatami ktorzy niczego specjalnego nie pokazali, mamy szanse i trzeba wierzyc do konca!
09-06-2008 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #207
 
Rumunia pokazała że będzie walczyć o wyjście z "grupy śmierci". I ja bede im kibicował bo pokazali dzisiaj że są tego warci. Nie grali jakiegoś pięknego futbolu ale zaprezentowali się przyzwoicie, w końcu grali z Francją !!! która była dzisiaj niezbyt dobrze dysponowana !!!

we're FC United - we're going up
09-06-2008 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #208
 
Dzisiaj mieliśmy okazję w końcu obejrzeć porządne spotkanie na dobrym poziomie. Mowa oczywiście o meczu Holandia - Włochy. Oranje zagrali po prostu rewelacyjne, świetny występ Sneijdera, Van Bronkhorsta, dobra gra także Ruuda i Engelaara, no i bym zapomniał, kapitalne interwencje Edwina Smile Włosi nie byli sobą, widać brak Cannavaro w środku obrony, bez niego to nie jest ta słynna obrona Włoch, do której nas już zdążyli przyzwyczaić. Pierwsza bramka dla Holandii bardzo kontrowersyjna, ponoć w studiu w przerwie to analizowali, przełączyłem na końcówkę i widziałem, że z kimś tam Boniek gadał i stwierdził, że bramka słuszna. Mi trudno ocenić tą sytuację. Bramka Sneijdera to świetny kontratak, podobnie jak trzecia bramka. Włosi zostali rozpracowani, przed rozpoczęciem kolejki w grupie C mówiłem, że Włosi nie wyjdą z grupy i chyba nie będę się mylił, chociaż oczywiście jeszcze dwa mecze Wink

Spotkania Rumunia - Francja nie chce mi się opisywać w ogóle, bo nudny jak cholera, mało się działo, mało ciekawych akcji podbramkowych, chyba najlepszymi po stronie trójkolorowych były strzał bodajże Anelki głową i strzał Benzemy wprost w Lobonta. Poza tym lipa, brawo dla Rumunów za skuteczną defensywę.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
09-06-2008 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #209
 
Rewanż za półfinał Euro 2000 w pełni udany.Na taką Holandię czekałem.Nie mogłem wyjść z podziwu przy drugiej bramce,coś wspaniałego.Edwin dzisiaj był nie do przejścia.Włosi byli bezradni wobec znakomitej gry Holendrów.

Co do pierwszej bramki to ufam temu włoskiemu sędziemu,iż bramka została zdobyta prawidłowo.

Myśliciele z WP wystawienie Benzemy w pierwszym składzie nazwali zaskakującym :roll: :roll: :roll:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
09-06-2008 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #210
 
Dla mnie w tej chwili Holandia wyrasta na faworyta numer jeden tych mistrzostw.Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem gry Oranje,te kontry,po prostu mistrzostwo świata.Po za tym Holendrzy mają w składzie zarówno zawodników doświadczonych dla których tegoroczny turniej to być może ostatnia okazja zapisania się w annałach holenderskiego futbolu,jak i piłkarzy młodych,rządnych sukcesu,którzy już jednak jako takie doświadczenie posiadają.No i przede wszystkim Pomarańczowi mają niezawodnego Edka w bramce 8)

Mecz Francja-Rumunia beznadziejny, czyli wrzucamy kamyczek do ogródka Domenecha i jego piłkarzy,bo to że Rumuni,choć mają kilku kreatywnych,dobrze wyszkolonych technicznie piłkarzy raczej nie będą mieli zbyt wiele do zaoferowania w ofensywie mogliśmy się spodziewać,ale że żabojady praktycznie przez całe spotkania nie potrafili sobie stworzyć choćby jednej naprawdę stuprocentowej sytuacji to już jest ogromne rozczarowanie.Mimo wszystko ja bym poczekał z ferowaniem szans Trójkolorowych na mistrzostwo Europy,przecież wszyscy doskonale pamiętamy jak krytykowani byli Francuzi na początku poprzedniego Mundialu,a ostatecznie polegli dopiero w finałowym spotkaniu z Włochami i to po karnych.Inna sprawa że wtedy jeszcze Domenech miał miał w składzie takiego niezłego zawodnika co się Zinedine Zidane zwał.

Czekam na Hiszpanów :!:

CONCILIO ET LABORE
09-06-2008 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości