Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #211
 
Spokojnie... gorąca głowa Danny to nie jest dobra cecha speca od piłki, którym jak widać chcesz być, także więcej spokoju, doświadczenia i rozsądku przy ferowaniu wyroków 8)
To był dopiero jeden mecz i mówienie przez ciebie, że nagle są głównymi kandydatami do złota jest przedwczesne i nieuzasadnione. Oczywiście,pokazali się znakomicie (ale ja akurat ich typowałem do wyjścia z grupy) z czego się cieszę, ale na dobrą sprawę mogą jeszcze z grupy nie wyjść, a po jednym meczu poważny komentator nigdy kategorycznych sądów nie powinien głosić Wink
No chyba, że chcesz być niepoważny Tongue Ale to 2 lata temu MŚ powinna wygrać Argentyna itd.

A propos bramki Ruuda to ja nie mam pojęcia w czym ona niby była kontrowersyjna? Może sam sobie odpowiem... w niczym Smile
Jedyna kontrowersja w tym meczu to odgwizdanie spalonego przez debila sędziego gdy Van Persie wychodził sam na sam po ślicznej piłce bodajże od Sneijdera
09-06-2008 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #212
 
Mnie sie podobała bramka Sneijdera - przednia Wink

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
10-06-2008 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #213
 
nie ma się czym podniecać grą holendrów...Tongue
Rzuciło mi się w oczy brak doświadczenia Donadoniego który zbyt pozno wprowadził Grosso, Del Piero i Cassano, a w ogóle to pierwsza jedenastka była zle dobrana, co tam robił Abrosini pytam się, a gdzie był De Rossi.
Środek pola który jest bardzo ważny dla Włochów bez formy. Bardzo jest widoczny brak Cannavaro Sad
Mam nadzieję że z Rumunami Toni nie bedzie grał bo bramki to on sobie może strzelać w słabiutkim Bayernie, licze na występ Del Piero w ataku i Grosso. Włochy Lippiego były prawdziwą drużyną. Od pokonania niemców w połfinale MŚ polubiłem ich bardzo, niesamowity widok oglądać bezradną reprezentacje niemiec Smile
Zobaczymy co bedzie dalej, ale nie wygląda to za ciekawie.
Co do Holendrów to był to dopiero pierwszy mecz, zagrali go świetnie, ale Van Basten nie jest jakimś wybitnym trenerem więc nie ma co popadać w euforię.
10-06-2008 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #214
 
adriano napisał(a):nie ma się czym podniecać grą holendrów...
co? jak to nie ma czym? oglądałeś mecz? Holendrzy zagrali znakomite spotkanie to trzeba im przyznać !!! Włosi nie pograli sobie i tyle, ale mieli swoje okazje,których nie wykorzystali.

adriano napisał(a):Środek pola który jest bardzo ważny dla Włochów
jak chyba dla każdej drużyny :lol:

adriano napisał(a):Mam nadzieję że z Rumunami Toni nie bedzie grał bo bramki to on sobie może strzelać w słabiutkim Bayernie
heh !!! jakim słabiutkim ???
- mają mistrza Niemiec
- mają puchar Niemiec
- doszli do półfinału Pucharu UEFA (zagrali słabo w dwumeczu ale grali z dobrze dysponowanym Zenitem)

we're FC United - we're going up
10-06-2008 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #215
 
Rosja cisnęła w pierwszej części spotkania, dwa razy poprzeczka robi swoje, należała im się ta bramka, może nawet dwie. W drugiej połowie jednak Hiszpania całkowicie zdominowała spotkanie, świetnie zagrał Villa strzelając hat-tricka, a później uczestnicząc w ładnej akcji przy 4. bramce, która zresztą była ze spalonego :roll: Szkoda troszkę Ruskich, szczególnie za tą pierwszą "mańkę", ale taki jest futbol.

Ciekaw jestem co pokaże Grecja dzisiaj ze Szwecją, nie patrząc to obrońcy tytułu.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-06-2008 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #216
 
Kuba_^^ napisał(a):Rosja cisnęła w pierwszej części spotkania, dwa razy poprzeczka robi swoje, należała im się ta bramka, może nawet dwie.
W zupełności się z Tobą nie zgadzam.Rosja,była bezbarwna,bezpłodna i niczym się nie wykazała.Nie można nawet powiedzieć,że powalczyli o wynik.Po jednym meczu nie ma co wyrokować,ale na czarnego konia mistrzostw to Rosjanie nie wyglądają.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
10-06-2008 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #217
 
WoLaK napisał(a):Rosja,była bezbarwna,bezpłodna i niczym się nie wykazała.

W drugiej połowie tak, ale co do pierwszych 45 minut miałem zupełnie inne odczucia.

EDIT:

No może nie całą pierwszą połowę, jednak Rosja przez większą część pierwszej "mańki" przeważała zdecydowanie, a Hiszpania zrobiła jedną akcję i strzeliła na 1:0.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-06-2008 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #218
 
Hiszpanie uwiedli nas dziś tym czym wczoraj Holendrzy czyli przede wszystkim fantastyczną grą z kontry.Inna sprawa że to co momentami wyprawiali środkowi obrońcy reprezentacji Rosji wołało o pomstę do nieba.Występ Davida Villi doskonały.

Z kolei Szwecja zasłużenie wygrała z Grecją 2-0,a spotkanie to zapamiętamy głównie ze względu na wspaniałą bramkę Zlatana Ibrahimovica.

Tak więc za nami już pierwsza kolejka zmagań grupowych,w ośmiu meczach zobaczyliśmy 16 goli,w tym kilka przedniej urody.Tylko w konfrontacji Francuzów z Rumunami padł remis,niestety bezbramkowy,ciekawe że poza Hiszpanią wszystkie drużyny które wygrywały kończyły spotkania z czystym kontem.Na razie zobaczyliśmy siedem spotkań stojących na niezłym bądź dobrym poziomie,i jedno bardzo słabe(Francja-Rumunia).W oczy rzuca się również to że większość meczów jest toczonych w szybkim tempie.

Podsumowując możemy być w miarę zadowoleni a emocje zapewne będą rosnąć bo już w drugiej kolejce odbędzie się kilka spotkań o wszystko Big Grin

CONCILIO ET LABORE
10-06-2008 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #219
 
Danny93 napisał(a):Hiszpanie uwiedli nas dziś tym czym wczoraj Holendrzy

Dla mnie nie do konca. Hiszpanie rozegrali bardzo dobry mecz wygrywaja 4-1, a ich przeciwnik był z nizszej polki. W ogole uwazam, ze Holendrzy zagrali lepiej od południowców. Licze, ze to oni wygraja EURO, no chyba, że nasi jeszcze coś zrobią... :lol:

amor patriae nostra lex
10-06-2008 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #220
 
Mnie jakos razi Holandia jako ogół,kraj(jestem psychopata zapewne dla wiekszosci,ale normalnie taka transsexualna kraina powaznego myslenia o "partiach zdrowej pedofili" pełna palstikowych wydepilowanych młodzienców słuchajacych techno itd mnie odpycha(moze to przez wizyte w Amsterdamie i widok tej tandety :?: ),odnosnie zas druzyny to lubie indywidualnie kilku zawodników vel trenerów obecnych(Van der Sar,Van Basten,Kuyt,Sneijder) a tak to sa mi obojetni raczej
11-06-2008 08:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #221
 
Dzisiaj Szwajcaria daje dupy ,jutro Austria dostanie po dupie i żegnamy gospodarzy :twisted:
12-06-2008 01:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #222
 
Wczoraj dwa bardzo fajne mecze Big Grin najpierw Portugalia z małymi problemami choć zasłużenie pokonała Czechów 3-1,tym samym podopieczni Scolariego jako pierwsi zapewnili sobie awans do ćwierćfinału,a później po ciężkiej walce i emocjonującym meczu Turcy wygrali ze Szwajcarami 2-1,wyrzucając gospodarzy z imprezy,szkoda trochę Helwetów,wiadomo Euro bez gospodarza trochę straci,ale z drugiej strony lubię Turków więc też trochę się cieszę z ich zwycięstwa.Zapowiadają się ogromne emocje w niedzielę kiedy podopieczni Fatiha Terima zmierzą się z Czechami o awans z grupy.

O ile w przypadku odpadnięcia Szwajcarii możemy mieć mieszane uczucia o tyle dzisiaj nikt nie będzie się smucił jeśli z turniejem pożegna się drugi gospodarz czyli Austria,mało tego będą dominować zupełnie przeciwne odczucia,zresztą czy ktoś bierze pod uwagę inny scenariusz.

CONCILIO ET LABORE
12-06-2008 07:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #223
 
Na wypadek remisu w ostatnim meczy Czechy - Turcja zawodnicy bezposrednio po meczu beda strzelac karne !
Tak moi drodzy ciekawa sprawa i od razu chcialbym wyjasnic cala sprawe zeby potem w razie remisu nie bylo goraczkowych pytan a i w ogole warto wyjasnic te zawilosci.

Jak wiadomo na koniec grupy gdy 2 lub wiecej druzyn maja tyle samo punktow to wtedy liczy sie:

1.punkty zdobyte w bezposrednim pojedynku
2.roznica goli w meczach pomiedzy zainteresowanymi ( jesli jest wiecej niz 2 druzyny )
3.gole strzelone w meczach pomiedzy zainteresowanymi ( jesli jest wiecej niz 2 druzyny )
4.roznica goli po wszystkich me czach w calej grupie
5.gole strzelone
6.wspolczynnik punktowy po eliminacjach do MS2006 i EURO2008 na zasadzie punkty zdobyte dzielone przez ilosc meczy
7.fair play w fazie grupowej
8.losowanie

z tym ze jesli zainteresowane druzyny graja ze soba ostatni mecz i w nim remisuja i wszystkie punkty az do nr.5 sa takie same to wtedy zamiast punktu nr 6,7,8 od razu po meczu graja ze soba karne.W skrocie mozna powiedziec ze jesli bedzie remis a w karnych wygraja Turcy to Czesi moga czuc sie "pokrzywdzeni" bo gdyby kolejnosc meczy byla inna to wtedy oni by awansowali bo wspolczynnik maja lepszy
( zdobyli do Euro 29 punktow a Turcja 24 a do MS2006 Czechy 27 a Turcja 23 )


Na tej podstawie dzisiaj wszyscy trzymamy kciuki za Niemcow.
Oni musza wygrac z Chorwacja i to najlepiej jak najwyzej.
Zeby w ostatnim meczu do awansu wystarczyl nam remis musimy w stosunku do Chorwacji nadrobic 4 gole dlatego urzadzaja nas wyniki MY 1:0, Niemcy 3:0, oba po 2:0 itp itd.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
12-06-2008 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #224
 
woyteq napisał(a):1.punkty zdobyte w bezposrednim pojedynku

No i Ci słabi Chorwaci dojebali dzisiaj Niemcom... a według tego co piszesz mogliby olac ten ostatni mecz z nami by wyrzucic Szwabów z turnieju :wink: Oczywiscie najpierw trzeba wygrac z Austrią 8) Ciężko bedzie,bardzo ciężko :?
12-06-2008 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek Offline
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #225
 
[Obrazek: e12c5de5_HowardWebbL.jpg][/img]

glory glory MAN UNITED
12-06-2008 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości