Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1336
 
Również bardziej reflektowałbym na Pavluchenke, jeśli oczywiście miałbym wybierać między tymi dwoma panami, bo Roman to typowy napastnik, dobrze wykańcza akcje, a taki atakujący na pewno by się nam przydał w klubie, Saha może odejść, choć nie jest to do końca pewne, Manucho od razu wystawiany na całe spotkania nie będzie i wychodzi, że mamy tylko 2 napastników. Ja jednak sądzę, że Fergie ma na oku innych napastników i powalczy najbardziej o Berbatova Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-06-2008 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Qki Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1337
 
Arshavin nie przejdzie powiedział że woli iść do Hiszpanii (następny) a myśle że Berbatov zawita na Old Trafford
24-06-2008 08:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1338
 
Heh może to absurdalne co napisze, ale ja na miejscu SAFa zakręciłbym się koło Ronaldinho. Nikt go teraz nie chce, a kiedyś jedną nogą był w MU. Pozatym Ronaldinho bez formy jest chyba lepszy niż Saha z kontuzją.

Barcelona go nie chce, Milan wycofał ofertę... więc niesądze by chcieli za niego tak wielkie pieniądze jak kiedys. Drybling ma, strzał i podania też. Przydałby się napewno. Jest napastnikiem i swój fach zna nieźle.

Jedyny problem to to czy by SAF go chciał, czy grać Ronaldinho u nas by się zgodził no i czy przystosowałby się do gry na wyspach... ale skoro Ronaldo się przystosował to czemu niby Ronaldinho nie?

[Obrazek: Ole201.jpg]
24-06-2008 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1339
 
O przyjaźni Scolariego z Ronaldinho pragnąłbym tylko przypomnieć, no i o tym, że pan Felipe od nowego sezonu poprowadzi Chelsea Smile

Bliżej mu na Stamford Bridge czy City of Manchester Stadium w tej chwili.

capo di tutti capi

MUSC PL
24-06-2008 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1340
 
Stojkovic napisał(a):Drybling ma, strzał i podania też.

Miał :wink:


Stojkovic napisał(a):Jest napastnikiem i swój fach zna nieźle.

Znał :wink:


Stojkovic napisał(a):Milan wycofał ofertę... więc niesądze by chcieli za niego tak wielkie pieniądze jak kiedys.

Może nie tak wielkie jak kiedyś ale pewnie i tak duże.

No nie wiem,jak napisał na początku swego posta twój pomysł wydaje się absurdalny,lecz czasem takie są najlepsze.Ja jednak nie wierzę w odrodzenie Ronaldinho,dla mnie ten piłkarz jest skończony,według mnie lepiej zainwestować w kogoś utalentowanego ewentualnie uznanego ale jeszcze nie staczającego się po równi pochyłej.Według mnie raczej zły pomysł.

CONCILIO ET LABORE
24-06-2008 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1341
 
Danny93 napisał(a):Miał

Danny93 napisał(a):Znał
Ja nie wierzę, że się zapomina jak się w piłkę gra...
To nie jest taki Niedzielan czy Matusiak który raz miał formę potem już o nim cicho. Jak wypożyczaliśmy Larssona to też mówiono że to dziadek i już za stary na grę na poziomie... jak było każdy wie.
Danny93 napisał(a):Ja jednak nie wierzę w odrodzenie Ronaldinho,dla mnie ten piłkarz jest skończony,według mnie lepiej zainwestować w kogoś utalentowanego ewentualnie uznanego ale jeszcze nie staczającego się po równi pochyłej.
Ale Ronaldinho nie jest jak Maradona... nie waży 120 kilo i cpa amfe. Ten gość jeszcze 2 lata temu był piłkarskim bogiem.

[Obrazek: Ole201.jpg]
24-06-2008 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1342
 
Drzwi zamknięte ,NIE dla Ronaldinho,mial okazje swego czasu i w ostatniej chwili pokochal Katalonie? Jestem pewny że Ferguson nawet sie nad nim nie zastanawial :twisted:

Zreszta potrzebny jest nam rasowy snajper, a od podobnych zadan jakie ma brazylijczyk mamy Teveza, szukamy Berbatova ,kogos dobrego z wielkim doswiadczeniem,kogos kto bedzie sie godzil czasem zasiac na ławie, a Ronaldinho zaraz by miał portki pełne i wiele żalu że nie gra,po co nam on? Gwiazdy bedziemy szukac jak Ronaldo zdecyduje sie odejsc,gwiazdy na prawe skrzydlo, królik jest zbędny jak sam widzisz. Chce go zobaczyc w City,ktoremu trzeba złoic dupe w tym sezonie!
24-06-2008 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1343
 
Skull napisał(a):królik jest zbędny jak sam widzisz.

Oj zbędny zbędny !!! A na dodatek pomoc to mamy FULL zwłaszcza środek pola !!! i przereklamowany zawodnik nie jest potrzebny !


Skull napisał(a):Chce go zobaczyc w City,ktoremu trzeba złoic dupe w tym sezonie!

Ja tak samo !!! Ronaldinho z tym swoim wyglądem będzie pasował do City !!!

we're FC United - we're going up
24-06-2008 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1344
 
Skull napisał(a):Jestem pewny że Ferguson nawet sie nad nim nie zastanawial
Prawdopodobnie tak jest w rzeczywistości, choć darze szacunem gościa za to co robił na boisku swego czasu...
Skull napisał(a):Chce go zobaczyc w City,ktoremu trzeba złoic dupe w tym sezonie!
Niesądze by zgodził się przejść do ekipy bez praktycznie żadnych perspektyw na europejskie puchary.
roo1410 napisał(a):Oj zbędny zbędny !!! A na dodatek pomoc to mamy FULL zwłaszcza środek pola !!! i przereklamowany zawodnik nie jest potrzebny !
Ale on gra zdecydowanie najlepiej na ataku. Nie ma mowy o grze w pomocy.
roo1410 napisał(a):Ja tak samo !!! Ronaldinho z tym swoim wyglądem będzie pasował do City !!!
Mimo iż wątpie że założy koszulkę City to gdyby tak się stało, mógłby nam napsuć krwi...

[Obrazek: Ole201.jpg]
24-06-2008 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1345
 
Stojkovic napisał(a):Ale on gra zdecydowanie najlepiej na ataku. Nie ma mowy o grze w pomocy.

Tu bym sie klocil. Wedlug mnie Ronnie najczesciej gra/grywał na srodku pomocy, lub nawet na lewej. Na ataku bardzo rzadko gra. Wydaje mi sie ze jest bardziej pomocnikiem niz napastnikiem.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
24-06-2008 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1346
 
Grzeho napisał(a):
Stojkovic napisał(a):Ale on gra zdecydowanie najlepiej na ataku. Nie ma mowy o grze w pomocy.

Tu bym sie klocil. Wedlug mnie Ronnie najczesciej gra/grywał na srodku pomocy, lub nawet na lewej. Na ataku bardzo rzadko gra. Wydaje mi sie ze jest bardziej pomocnikiem niz napastnikiem.
I tu się zgodzę, Ronaldinho lepiej sobie radził w pomocy czy na skrzydle niż w ataku.
Od siebie jeszcze dodam, co do Romana Pavluchenki - nie uważacie że on psuje troszkę za dużo sytuacji? Fakt, jest niezłym napastnikiem ale skuteczności odrobinę mu brakuje Confused
25-06-2008 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1347
 
Stojkovic napisał(a):Ale on gra zdecydowanie najlepiej na ataku. Nie ma mowy o grze w pomocy.

Ronaldinho jeśli już miałby występować w ataku,to ewentualnie za cofniętego napastnika.Ale Brazylijczyk chyba najlepiej czuje się w ustawieniu 4-3-3 i kiedy gra na lewym skrzydle.Tak właśnie grała Barcelona między innymi w sezonach 2004/05 i 05/06 czyli wtedy kiedy Ronnie był w szczytowym okresie swej kariery,Eto'o w środku,Giuly na prawej a Ronaldinho na lewej.Oczywiście na siłę można powiedzieć że były zawodnik Paris SG był napastnikiem,ale dla mnie był skrzydłowym,bo raczej trzymał się bocznego sektora boiska.

CONCILIO ET LABORE
25-06-2008 07:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1348
 
Wnioskuje o zamknięcie tematu ze względu na coraz głupsze dyskusje odbywające się tutaj, a Ronaldinho to już po prostu brak słów

Nie bardzo sobie przypominam gracza z pola w wieku co najmniej 28 lat z tak zwanych krajów południowych, który przyszedłby to Premiership i błyszczał... A Ronaldinho ze swoim zacięciem do walki, ambicją i nastawieniem jest wręcz genialnym zakupem, ale dla City, dla którego strzeli 11 bramek w sezonie, w tym 4 z rzutów karnych i już będzie bogiem, mimo, że przez większośc spotkania będzie chodził albo uciekał od piłki
25-06-2008 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1349
 
Maciek napisał(a):Nie bardzo sobie przypominam gracza z pola w wieku co najmniej 28 lat z tak zwanych krajów południowych, który przyszedłby to Premiership i błyszczał...

Elano - moze nie 28, ale 27 lat. Moze nie blyszczal, ale gral bardzo dobrze w barwach The Citizens.

Co do samego Ronaldinho to rowniez jestem zdania, ze nie ma najmniejszego sensu go sprowadzac...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
25-06-2008 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1350
 
Maciek napisał(a):Wnioskuje o zamknięcie tematu ze względu na coraz głupsze dyskusje odbywające się tutaj, a Ronaldinho to już po prostu brak słów

Ten twój postulat to w tym momencie dla mnie brak słów...
Chcesz zamykac temat bo sobie dyskutujemy i rozważamy rózne teorie? Nawet te jak zaznaczyłem ABSURDALNE? Dodatkowo znaczenie tematu wyraźnie chyba mówi samo za siebie "PROPOZYCJE NASZE..." Więc chyba mam prawo wymyślić sobie jakąś propozycję i nikomu to prócz ciebie nie przeszkadza. Po co mam pisać o Huntelaarze po raz 1000 czy Benzemie czy jeszcze tam kimś tylko żeby dyskusja była wg. ciebie sensowna i na poziomie?
Maciek napisał(a):A Ronaldinho ze swoim zacięciem do walki, ambicją i nastawieniem jest wręcz genialnym zakupem, ale dla City, dla którego strzeli 11 bramek w sezonie, w tym 4 z rzutów karnych i już będzie bogiem, mimo, że przez większośc spotkania będzie chodził albo uciekał od piłki
A ja tak wcale nie uważam i tyle. Rooney też jest bezużyteczny bo nie strzelał ostatnio tylu bramek co Tevez czy Ronaldo? Przecież nie licza się tylko bramki, ale też umiejętność asystowania...

[Obrazek: Ole201.jpg]
25-06-2008 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości