Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #331
 
Danny93 napisał(a):bo prawdopodobnie zobaczylibyśmy najnudniejszy finał w historii Mistrzostw Europy.
oj oj oj to ja nawet nie oglądał bym tego. Jak oglądam finał MS lub ME to zawsze na kogoś jestem mimo że nie kibicuje na co dzień tej drużynce !!! a jak taki finał miał by miejsce wtym roku to masakra. na szczęście tylko niemcy mają szanse na finał ale nie mówmy hop bo turcy jeszcze powalczą !!!

we're FC United - we're going up
22-06-2008 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #332
 
Już się bałem, że Włosi po raz kolejny wygrają w karnych i będzie bardzo prawdopodobny finał Włochy - Niemcy, który byłby wręcz katastrofą. Na szczęście Hiszpania przełamała tą swoją klątwę 22. czerwcową, grają dalej i mam nadzieję, że odniosą końcowy sukces, chociaż Rosja gra bardzo dobrze i w półfinale na pewno się pomęczą, w końcu podopieczni Hiddinka będą chcieli rewanżu. Włosi rzeczywiście przespali to spotkanie, nie stworzyli sobie jakiś porządnych okazji do strzelenia bramki, chyba jednak liczyli na zwycięstwo w karnych no i na szczęście się przeliczyli.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
23-06-2008 00:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #333
 
Kuba_^^ napisał(a):nie stworzyli sobie jakiś porządnych okazji do strzelenia bramki,

Włosi grali typowe Cattenacio,niemal nie udzielali się w ofensywie,ale jedną sytuację mieli wyborną,kiedy po zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła do będącego kilka metrów przed bramką Camoranesiego bodajże i gdyby nie instynktowna obrona Casillasa to prawdopodobnie Hiszpanie pakowali by już walizki.Również główka Di Natale w dogrywce była groźna,ale jak zwykle bez zarzutu spisał się bramkarz Realu Madryt.

CONCILIO ET LABORE
23-06-2008 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #334
 
Skull napisał(a):
Kuba_^^ napisał(a):Holandia idzie na mistrza i nie ma bata, żeby nie zagrali w finale

Holandia ma super ofensywe,ale gorzej jest z defensywą i jeszcze ktos im skopie dupsko w drodze do finalu :wink:
Francja i Włochy nie prezentują nic ciekawego ostatnio.
Jak dla mnie to Portugalia ma wieksze szanse i Hiszpania.

Śladem woytka ,mój post napisany tydzien temu :twisted:
Co do Portugalii sie pomylilem,dlatego Niemcy muszą byc w finale,zapewne z Hiszpanią,ale jak już pisalem kibicuje Ruskim do samego konca!

Dzisiaj wielkie wrażenie wywarł na mnie Silva 8)
23-06-2008 01:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #335
 
Gdyby nie "Jak rozpętałem II Wojnę Światową" to miałbym bardzo nudny wieczór Smile

Baaardzo nudny mecz, nastawiałem się na zderzenie dwóch europejskich potęg, a zobaczyłem mecz widowiskowo na poziomie ligi polskiej. Karne też dramaturgii nie miały wiele, choć może za dużo wymagam po pewnym finale LM 8)

Szkoda, że Hiszpania gra z Rosją już w półfinale, bo taki skład finału byłby chyba najciekawszy patrząc na dotychczasowe mecze.
23-06-2008 07:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
$^ZegZ^$ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #336
 
a ja tam czekam jak sie skończy euro i zacznie okienko transferowe na dobre Smile
24-06-2008 09:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #337
 
To wielki z ciebie fan piłki nożnej jest, skoro bardziej cię kręcą transfery niż mecze, pewnie dlatego, że dużo zmian jest w grach, prawda?

My, Polacy, powinniśmy dziś kibicować reprezentacji Turcji. Polacy, nie kibicować przeciwko Niemcom, tylko za Turcją, a to różnica. Dlaczego? Bo my się z Turkami lubimy, jako jedni z nielicznych w Europie, o ile nie jako jedyni, mamy historię w której Turcja nie jest zmorą, a może wręcz przeciwnie.

TURKIYE !!!!!!!!!!!!!
25-06-2008 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #338
 
"Znam" jednego" takiego turka co mieszka "na szewskiej" i strasznie dociekliwy jest.
Zawsze jak z nim gadam ma do mnie wiele pytan w rodzaju
drobiowy czy wolowy ?
ostry,sredni,lagodny ?
w bulce, na talerzu ?
na miejscu, na wynos ?

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
25-06-2008 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #339
 
Big Grin

Ja dzisiaj też trzymam kciuki za Turków. Niemcom na każdej wielkiej imprezie sprzyja niewiarygodne szczęście, ale dzisiaj koniec tego !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
25-06-2008 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #340
 
Maciek napisał(a):Bo my się z Turkami lubimy, jako jedni z nielicznych w Europie, o ile nie jako jedyni,

Mimo wszystko, dzisiaj chyba cała Europa będzie kibicować Turkom.


Maciek napisał(a):mamy historię w której Turcja nie jest zmorą, a może wręcz przeciwnie.

Pewne zatargi były,przede wszystkim w XVII w.,między innymi słynna odsiecz Wiedeńska w 1683r.w wyniku zawarcia sojuszu antytureckiego z Austrią,ale wszystkie wojny z Turcją zakończyły się naszym sukcesem w 1699r.tak więc można powiedzieć że z kim jak z kim ale z Turcją niemal zawsze mieliśmy dobre stosunki,co jak napisał Maciek raczej nie dotyczy reszty Europy.

Tak w ogóle to dzisiaj będziemy mieli swego rodzaju derby bo Turków w Niemczech jest cała maaaaasa i dla nich konfrontacja z Niemcami to coś więcej niż mecz.

CONCILIO ET LABORE
25-06-2008 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #341
 
Oczywiscie nie mowimy tu o naszej zgodzie z Wegrami potwierdzonej ustawami w obu krajach.
23 marca oficjalny dzien przyjazni polsko wegierskiej.
Lengyel, magyar – ket jo barat, egyutt harcol, s issza borat.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
25-06-2008 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #342
 
Nie wiem,czy wiecie,ale Turcy mają zaledwie trzynastu graczy zdolnych do gry... :?.Reszta kontuzje/kartki.Może dojść do tego,że rezerwowy bramkarz Turecki będzie musiał zagrać w polu... :lol:.UEFA nie chce pozwolić Turkom na powołanie kilku nowych graczy... :roll:.Przy takim układzie sił,Tureckim piłkarzom będzie baaaaaaaaaardzo trudno wygrać z Niemcami.... :evil:

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
25-06-2008 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #343
 
ziomo napisał(a):zaledwie trzynastu graczy zdolnych do gry

Już 13? Jeszcze wczoraj czytałem o czternastu zawodnikach, no chyba, że jakiś błąd w newsie.

Trochę się rozleciała ta kadra Turków, nawet z kompletnym składem byłoby im trudno wygrać z Niemcami, a co dopiero w tak okrojonym. Liczę na Turków, że utrą nosa Niemcom, jednak patrząc realnie raczej dzisiaj będą cieszyć się z awansu do finału nasi zachodni sąsiedzi.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-06-2008 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #344
 
Kuba_^^ napisał(a):Trochę się rozleciała ta kadra Turków, nawet z kompletnym składem byłoby im trudno wygrać z Niemcami, a co dopiero w tak okrojonym. Liczę na Turków, że utrą nosa Niemcom, jednak patrząc realnie raczej dzisiaj będą cieszyć się z awansu do finału nasi zachodni sąsiedzi.

Z czechami przegrywali 0:2
Z chorwatami o niebo lepszymi wygrali w karnych strzelając chyba najszybszą bramkę po stracie gola na ME.
Rustu to klasowy bramkarz i napewno cała Turcja nastawiona będzie na dotrwanie do karnych...

[Obrazek: Ole201.jpg]
25-06-2008 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #345
 
Na pewno nie cała Europa będzie kibicowała Turkom :lol: Niektórzy mają z nimi więcej złych wspomnień, jak ładnie sprawdziłeś na wikipedii, a może po prostu wiedziałeś, swego czasu turasy doszły aż pod Wiedeń, połykając kilka krajów, gwałcąc i rabując... oni dziś potomkom grabieżców i gwałcicieli kibicować nie będą, szczególnie że są w Europie nacje, które albo lubią Niemców, albo bardziej nie lubią Turków, albo walczyli po stronie III rzeszy kiedyś tam i może dalej czują się zobowiązani (przynajmniej na eurowizji cały czas wysoko punktują Niemców) :lol:


I nie napisałem, że zawsze mieliśmy z nimi stosunki dobre, tylko, że mieliśmy z nimi stosunkowo najmniej problemów, a większość dzisiejszej sympatii między naszymi narodami zawdzięczamy historii najnowszej Wink (teraz wikipedia może nie pomóc w znalezieniu tego o czym mówie :* Wink )


Zmieniając temat, ciekawy jestem, czy jakby to jakaś inna (w domyśle niech każdy sobie wpisze w głowie tutaj nazwę kraju) reprezentacja miała takie problemy kadrowe a nie Turcja, to czy UEFA byłaby taka stanowcza z tym zakazem dowoływania zawodników? Podejrzewam, że nie, ale to takie moje gdybania Wink
25-06-2008 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości