Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1351
 
Grzeho napisał(a):Elano - moze nie 28, ale 27 lat. Moze nie blyszczal, ale gral bardzo dobrze w barwach The Citizens.

Jeszcze Gilberto Silva w podobnym wieku przeszedł z ligi brazylijskiej do Arsenalu i przez kilka lat aż do poprzedniego sezonu był jedną z najważniejszych postaci w drużynie Arsena Wengera.Co do Elano bym się kłócił zawodnik Man City tylko do połowy rozgrywek spisywał się wyśmienicie,później jak cała drużyn znacznie obniżył loty.No ale niech będzie że w sumie był to dobry transfer.

Zresztą te porównania nie mają sensu,podobnie jak transfer Ronaldinho.

CONCILIO ET LABORE
25-06-2008 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1352
 
Ja pisze o CO NAJMNIEJ 28 letnich zawodnikach, a tu czytam o zawodnikach, którzy do Premiership trafili mając albo niecałe 26 lat, albo 26 lat i parenaście dni :lol:
Pozdrawiam

A ty Stojkovic zacznij może mecze oglądać czy coś bo ten Ronaldinho który podawał do Giuly na San Siro to nie ten sam Ronaldinho co dziś, nie wiem o jakiej zdolność asystowania więc mówisz, a ja nawet o strzelaniu w kontekście United nic nie mówiłem, także po co z Rooneyem wyskakujesz? Porównywanie tych dwóch skrajnie różnych piłkarzy jest... a może i na miejscu w twoim poście :roll:


A co do tematu - to że istnieje i nazywa się jak nazywa o niczym nie świadczy, co najlepiej widac, gdy ktoś przychodzi na forum i wpisuje swoją jedenastkę na przyszły sezon, która zawiera praktycznie 8-9 nowych zawodników :lol: Wtedy nie ma tolerancji, bo jest przesada? No to proszę zauważyć, że dla mnie granica przesady jest bliżej i tę dyskusję uważam za mało wartościową, szczególnie, że niewiele widze argumentów... Rivaldo kupmy, wszak bramki z przewrotek z 17 metrów strzelał niegdyś

A pomysł ściągnięcia "charakternego" Ronaldinho, w zamian za Cristiano Ronaldo na którego mentalność tak narzeka większość kibiców United, jest wprost genialny :lol:

Więcej piłkarzy nie znacie? Lepszych propozycji nie macie? Pytania retoryczne
25-06-2008 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1353
 
Powody dla których Maciek nie chce Ronaldinho na Old Trafford:


Maciek napisał(a):A Ronaldinho ze swoim zacięciem do walki, ambicją i nastawieniem jest wręcz genialnym zakupem,

Odpowiedź Stojkovica:


Stojkovic napisał(a):A ja tak wcale nie uważam i tyle. Rooney też jest bezużyteczny bo nie strzelał ostatnio tylu bramek co Tevez czy Ronaldo? Przecież nie licza się tylko bramki, ale też umiejętność asystowania...

:lol:

CONCILIO ET LABORE
25-06-2008 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1354
 
Maciek napisał(a):A ty Stojkovic zacznij może mecze oglądać czy coś bo ten Ronaldinho który podawał do Giuly na San Siro to nie ten sam Ronaldinho co dziś, nie wiem o jakiej zdolność asystowania więc mówisz,
No ale kaleki z gościa czasami nie robisz? Oglądam mecze i twoim zdaniem ten gosć nie potrafi już piłki kopnać...
Maciek napisał(a):A co do tematu - to że istnieje i nazywa się jak nazywa o niczym nie świadczy, co najlepiej widac, gdy ktoś przychodzi na forum i wpisuje swoją jedenastkę na przyszły sezon, która zawiera praktycznie 8-9 nowych zawodników
I ten ktos ma do tego 100% prawo. Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie temat jest jasny i nie widzę żadnego problemu żebyś wyskoczył z tym, żeby do MU kupić Maradonę. Najwyżej cię wyśmiejemy...
Maciek napisał(a):Rivaldo kupmy, wszak bramki z przewrotek z 17 metrów strzelał niegdyś
Strasznie popadasz w skrajności. Dyskutujemy raczej o zawodnikach z cieniem realnosci na grę w jakimś zespole.
Cytat:Maciek napisał:
A Ronaldinho ze swoim zacięciem do walki, ambicją i nastawieniem jest wręcz genialnym zakupem, ale dla City, dla którego strzeli 11 bramek w sezonie, w tym 4 z rzutów karnych i już będzie bogiem, mimo, że przez większośc spotkania będzie chodził albo uciekał od piłki

Stojkovic napisał:
A ja tak wcale nie uważam i tyle. Rooney też jest bezużyteczny bo nie strzelał ostatnio tylu bramek co Tevez czy Ronaldo? Przecież nie licza się tylko bramki, ale też umiejętność asystowania...
Jak już to czytaj dokładnie cały post Maćka i zaznaczaj cały jego komentarz, a nie dziel wypowiedzi na pół i wyciągaj sobie tę połowę która ci pasuje a akurat nie ma takego związku z moją odpowiedzią. O tym, że charakter nie ma większego znaczenia niż umiejętności chyba pisać nie muszę...
Danny skoncentruj się lepiej...

[Obrazek: Ole201.jpg]
25-06-2008 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1355
 
Stojkovic napisał(a):Jak już to czytaj dokładnie cały post Maćka i zaznaczaj cały jego komentarz, a nie dziel wypowiedzi na pół i wyciągaj sobie tę połowę która ci pasuje a akurat nie ma takego związku z moją odpowiedzią.

Chciałem ci tylko pokazać o co chodziło Maćkowi a chodziło mu wyraźnie o to że Ronaldinho ze swoim zacięciem do walki,ambicją i nastawieniem nie nadaje się do United a nie o ilość strzelanych bramek czy asyst.

Maciek napisał(a):est wręcz genialnym zakupem, ale dla City, dla którego strzeli 11 bramek w sezonie, w tym 4 z rzutów karnych i już będzie bogiem, mimo, że przez większośc spotkania będzie chodził albo uciekał od piłki

Myślę że to bardziej była taka konkluzja mająca dopiec Citizensom i pokazać że Ronaldinho obecnie jest piłkarzem który nadaje się do gry co najwyżej w takim klubie jak nasz lokalny rywal.

Jak dla mnie kolega z Jaworzna twoja odpowiedź ma się nijak do tego co napisał kolega z Katowic.


Stojkovic napisał(a):Danny skoncentruj się lepiej...

Wydaje mi się że tobie też by się przydało trochę koncentracji :wink:

CONCILIO ET LABORE
25-06-2008 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1356
 
Danny93 napisał(a):Chciałem ci tylko pokazać o co chodziło Maćkowi a chodziło mu wyraźnie o to że Ronaldinho ze swoim zacięciem do walki,ambicją i nastawieniem nie nadaje się do United a nie o ilość strzelanych bramek czy asyst.
No to tymi kategoriami mierząc Ronaldo też nie powinien grac w United bo woli walki i zaciętości u niego raczej wielkiej nie uswiadczymy.

[Obrazek: Ole201.jpg]
25-06-2008 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1357
 
Stojkovic napisał(a):No to tymi kategoriami mierząc Ronaldo też nie powinien grac w United bo woli walki i zaciętości u niego raczej wielkiej nie uswiadczymy.

Po części masz rację,jednak w chwili obecnej porównywanie przydatności do zespołu Ronaldinho i Cristiano Ronaldo nie brzmi zbyt poważnie :wink:

CONCILIO ET LABORE
27-06-2008 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Greggy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #1358
 
Stojkovic napisał(a):woli walki i zaciętości u niego raczej wielkiej nie uswiadczymy
zgadzam się w 100%!! to jest świetny piłkarz , ale z niego taki Czerwony Diabeł jak ze mnie kibic Chelsea Sad ..co go ktos dotknie to sie wywraca i robi żenujące miny Sad..
Danny93 napisał(a):porównywanie przydatności do zespołu Ronaldinho i Cristiano Ronaldo nie brzmi zbyt poważnie
wg mnie to masz rację , ale to co napisałem nieco wyżej
Cristiano nie ma ambicji i gdyby nie jego bajeczna gra,to szczerze mówiąc wolałbym Ronaldinho jako Czerwonego Diabła , mimo , że go nie nawidzę!
27-06-2008 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1359
 
Greggy napisał(a):Cristiano nie ma ambicji i gdyby nie jego bajeczna gra,to szczerze mówiąc wolałbym Ronaldinho jako Czerwonego Diabła , mimo , że go nie nawidzę!

:lol: :lol: :lol:

27 czerwca dzisiaj, nie 1 kwietnia.

Ambicje ma i to wielkie, bez nich na pewno z sezonu na sezon nie stawałby się lepszym zawodnikiem. A to, że czasem odstawi kawał dobrego teatru na murawie, to już inna kwestia Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
27-06-2008 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Greggy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #1360
 
Ciampel napisał(a):Ambicje ma i to wielkie, bez nich na pewno z sezonu na sezon nie stawałby się lepszym zawodnikiem
Może i ma , ale ile bramek zdobylibyśmy gdyby on zamiast rzucać się po murawie ciągnął by akcję dalej?? Wg mnie to jest najlepszy piłkarz na świecie , ale osobiście go nie lubię..Mimo , że Cris jest świetny to byłem za tym , żeby Real zaakceptował warunki postawione przes SAF'a (Cristiano = Sergio Ramos + Robinho)
30-06-2008 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1361
 
Greggy napisał(a):żeby Real zaakceptował warunki postawione przes SAF'a

Ferguson wyraził się jasno,Ronaldo nie jest na sprzedaż i póki co w ogóle nie nie ma mowy o jakichkolwiek warunkach na których Portugalczyk miałby zmienić klub.

Wiem że pojawiały się sugestie w prasie mówiące o tym że Sir Alex puści Crisa jeśli Real zaoferuje sporą kwotę pieniężną i jednego ze swoich zawodników,podawano nazwiska Robinho,Sneijdera czy Ramosa ale zamiast sugerować się tym co piszą głupie pismaki,lepiej dokładnie czytaj oficjalne oświadczenia ze strony klubu i samego menadżera :wink:

CONCILIO ET LABORE
30-06-2008 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Greggy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #1362
 
Danny93 napisał(a):głupie pismaki
<!-- w -->http://www.manutd.pl<!-- w --> ??

W każdym naszym newsie masz podane źródło - my tylko tłumaczymy / Pejter

Ja wiem , że Ferguson powiedział to po to , żeby uświadomić Realowi , że Ronaldo sie nigdzie nie wybiera..Ja tylko mówie , że chciałbym , aby odbyła się taka wymiana , bo Robinho to mój ulubiony piłkarz na świecie , a Ramos jednym z bardziej lubianych obrońców :mrgreen:
01-07-2008 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1363
 
Według Daily Mirror,Tottenham wycenił Dymitara Berbatova na 23 miliony funtów.Nie za bardzo w to wierzę,jednak jeśli to prawda to chyba powoli możemy się już szykować na przybycie Bułgara Big Grin

CONCILIO ET LABORE
01-07-2008 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
toczokick Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #1364
 
mysle jednak ze spurs krzyknie o wiele wiecej za berbatova.cos jeszcze sie mowilo o 20mln za Huntelaara
02-07-2008 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #1365
 
Właśnie przeczytałem,jakoby SAF interesował się Romanem Pawliuczenką i Roque Santa Cruzem,oraz Berbatovem.

Jeśli chodzi o Santa Cruza,to odpada,bo Paul Ince za chu** nie chce go puścić.Bułgar i Rusek są jak najbardziej do wzięcia.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-07-2008 11:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości