Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1366
 
Ziomo ty naprawdę myślisz, że Ince tak bardzo kocha Santa Cruza? Czy aby czasem nie mówi w ten sposób, że jak ktoś chce wykupić Santa Cruza to musi wyłozyć sporo kasy? Bo czasem się zastanawiam, czy w czasie okienek transferowych niektórzy doznają amnezji i jakiekolwiek doświadczenie, wspomnienia podobnych sytuacji idą w zapomnienie...
Trudniej będzie wyciągnąć Berbatova z Tottenhamu niż Santa Cruza z Blackburn, tyle w temacie. Tylko, że my raczej kupimy Berbatova, bo jest on po prostu lepszym zawodnikiem

Blackburn to nie jest klub który może każdego zatrzymać, a Santa Cruz to nie jest zawodnik, który nie ma ceny.
02-07-2008 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Greggy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #1367
 
Danny93 napisał(a):23 miliony funtów

toczokick napisał(a):20mln

Hmm jeśli by popatrzeć na pieniądze wydane na młode talenty zeszłego roku (Nani & Anderson) to patrząc na umiejętności obu tych piłkarzy wydaje się , że to grosze..Ja jestem za sprowadzeniem Huntelaara , ale Berbatov też byłby gorącym zakupem :lol:
ziomo napisał(a):SAF interesował się Romanem Pawliuczenką
Jeśli Rosjanin przejdzie na OT ...będę skakał z radości !! Smile Ale może by pomyśleć o Arshavinie ? :lol: Tak czy siak któryś z tych snajperów przyjdzie na "Teatr Marzeń"..Czy to będzie Berbatov , Huntelaar , Pavluchenko , Arshavin , czy też Karim Benzema - będę się cieszył bo ilością napastników w klubie nie grzeszymy
02-07-2008 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #1368
 
Maciek napisał(a):Ziomo ty naprawdę myślisz, że Ince tak bardzo kocha Santa Cruza? Czy aby czasem nie mówi w ten sposób, że jak ktoś chce wykupić Santa Cruza to musi wyłozyć sporo kasy?

Mylisz się.Sam Ince powiedział,że Santa Cruz jest nie do wzięcia,cytuję:"Jeśli Sir Alex spyta mnie o Santa Cruza, po prostu powiem mu, że go nie zdobędzie. Dostałem od Fergusona wiadomość z gratulacjami z okazji objęcia posady szkoleniowca Rovers. Ale jakby nie patrzeć, jesteśmy teraz ligowymi rywalami - odniósł się Ince do ewentualnego transferu."

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-07-2008 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1369
 
ziomo napisał(a):Mylisz się.Sam Ince powiedział,że Santa Cruz jest nie do wzięcia,cytuję:"Jeśli Sir Alex spyta mnie o Santa Cruza, po prostu powiem mu, że go nie zdobędzie. Dostałem od Fergusona wiadomość z gratulacjami z okazji objęcia posady szkoleniowca Rovers. Ale jakby nie patrzeć, jesteśmy teraz ligowymi rywalami - odniósł się Ince do ewentualnego transferu."

Ehh ziomo :roll: Wytlumacze Ci to na przykladzie. Zauwaz jak bylo z OH4. Prezydent Bayernu zarzekal sie ze nie pusci Owena do United, a jak sie skonczylo to kazdy wie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-07-2008 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
toczokick Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #1370
 
wydaje mi sie ze odjescie benzemy z OL to kwestia czasu i moze nawet w nadchodzaym okienku transferowym.prawie cala druzyna zostala rozsprzedana .widac prezes zachlanny na kaseBig Grin.wiec trzeba trzymac reke na pulsie.moze tak za 45mln??Big Grin
02-07-2008 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1371
 
Rozbawiłeś mnie Ziomo, a czemu to zrozumiesz może za pare lat jak troche tę piłkę poobserwujesz Wink tak na marginesie to już co najmniej jeden taki nie na sprzedaż zmienił klub tego lata nawet
02-07-2008 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1372
 
ziomo napisał(a):Ince powiedział,że Santa Cruz jest nie do wzięcia

Gdyby trenerzy o tym wszystkim decydowali to nie bylo by u nas wielu znakomitych piłkarzy,wiadomo że każdy chcialby miec u siebie najlepszych,ale zawsze jest ktos wyżej i nawet jeśli Ince zapiera sie że nie pusci Cruza to i tak bedzie miał gówno do gadania gdy napłynie przyzwoita oferta.

Co do transferów to napewno potrzebny jest napastnik i jakis obronca ,odszedł Pique i kulejemy w razie kontuzji.
03-07-2008 09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1373
 
Klaas Jan Huntelaar:

Cytat:"Kocham United, granie na Old Traford to marzenie dla wielu. Chciałbym tam zagrać, tym bardziej, że Ruud grał tam kilka lat temu i odnosił spore sukcesy."

Tak więc wszystko wskazuje na to że nie Dymitar Berbatov,nie Roque Santa Cruz,nie Luis Fabiano czy Roman Pawluczenko lecz niebywale bramkostrzelny Holender trafi tego lata na Old Trafford,myślę że to rozwiązanie jak najbardziej optymalne Big Grin

CONCILIO ET LABORE
05-07-2008 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1374
 
Ronaldinho bedac w PSG juz snil po nocach ze ma na sobie koszulke United.Hitler powtarzał też ze nie chce wojny wcale.
No ale zobaczymy ja tam bym sie ucieszyl.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
05-07-2008 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1375
 
Berbatov. Tylko i wyłącznie

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
05-07-2008 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1376
 
Również widzę bardziej Berbatova na OT niż Huntelaara, jest jednak lepszym zawodnikiem od Holendra, no ale Klaas to też dobry zawodnik, potrafiący dobrze ustawić się w polu karnym i strzelić bramkę, przede wszystkim dobrze gra głową, co nam ostatnio w napadzie brakowało. Będę się cieszył z transferu Huntelaara, jednak szczerze mówiąc wolę Bułgara.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-07-2008 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
toczokick Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #1377
 
Napewno bedzie trzeba tez wziasc pod uwage kwote za obu zawodnikow.Huntelaar tak sie mowi 20 mln euro!Jezeli chodzi o Berbe to mysle ze bylo by to o wiele wiecej.Ciesze sie ze w koncu cos ruszylo i mam nadzieje ze w najblizszym czasie pozyskamy nowego snajpera.
05-07-2008 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1378
 
Na mieście chodzą słuchy, że oferta do Amsterdamu dotarła i to w wysokości 15 mln Funtów.
Zaletą Huntelaara jest wiek, instynkt strzelecki, nienaganny życiorys. Berbatov na tę chwilę jest sprawdzony w Premiership i jest piłkarsko nieco lepszy, ale tez i dwa lata starszy.
Lubie obu niemal równo, nieco bardziej wolałbym Huntelaara, ale z drugiej strony wiem, że Berbatov po transferze do United byłby z miejsca podstawowym zawodnikiem, a Huntelaar obawiam się, że mógłby taką gwiazdą u nas od zaraz nie być


Na wikipeedii jest info, że Huntelaar podpisał 10 lipca 2008 kontrakt z Man. United. Dziś co prawda jest 5 lipca, ale kto wie, czy nie pisał tego czasem "facet z jutrzejszą gazetą" (z tego serialu)
05-07-2008 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1379
 
Liczyć tylko, że słuchy na mieście się sprawdzą Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
05-07-2008 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1380
 
Maciek napisał(a):wiem, że Berbatov po transferze do United byłby z miejsca podstawowym zawodnikiem

a kogo by zastapil? oO
06-07-2008 07:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości