Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki i dziwności ze świata sportu
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #136
 
żeby móc zagrać w MLS czyli amerykańskiej lidze piłki nożnej trzeba zapłacić 30 mln dolarów
26-07-2008 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #137
 
Wyjazdowe koszulki Barcy i Lyonu na nowy sezon sie prawie że takie same :roll:

T-Shirt

A Bilbao po 110 latach ma grac ze sponsorem na koszulkach :roll: Mają kłopoty finansowe i są do tego zmuszeni,tak wiec tylko Barca zostanie bez.
27-07-2008 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #138
 
Barca ma reklamę na koszulkach, głupią bo głupią, ale zawsze. Co do Bilbao to nie chce mi się aż wierzyć, że tak będzie Smile
28-07-2008 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #139
 
Ale chodziło raczej o to, że Barca nie ma reklamy sponsora na koszulkach, a z tego co ja wiem to bardziej Barca jest sponsorem UNICEFU niż UNICEF Barcy.
28-07-2008 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #140
 
dla mnie liczy sie fakt, że cos tam jest

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
28-07-2008 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #141
 
Chodzi o reklamę/logo na koszulkach, a nie o sponsora. Nie zawsze to sponsor (z imienia, nazwiska czy logo) jest na koszulkach, a reklama jak już jest, to jest. Marnujesz adminie swój czas tłumacząc jakieś bzdety w nadziei, że rozumiesz je jako jedyny.

Barca jest w mniejszym stopniu sponsorem UNICEFU niż chociażby my, zrobili to bez sensu i pod publiczkę, mają reklame na koszulkach i sie zeszmacili podwójnie, bo mają reklamę, a chcą całemu światu wmówić, że niby jej nie mają, że to z dobrego serca blablabla. My budujemy szkółki w Afryce, wysyłamy koszulki, jeździmy tam itd. a Barca zrobiła sobie logo... Zapewne wszystkim dzieciom z tego powodu jest lepiej :lol: Jesteśmy na forum klubu, który zawsze był najbliżej UNICEFU i nigdy na tak pusty i głupi gest się nie zdobył, pomagaliśmy faktycznie, a nie tylko pozorowaliśmy pomoc.
28-07-2008 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #142
 
Maciek napisał(a):Chodzi o reklamę/logo na koszulkach, a nie o sponsora. Nie zawsze to sponsor (z imienia, nazwiska czy logo) jest na koszulkach, a reklama jak już jest, to jest. Marnujesz adminie swój czas tłumacząc jakieś bzdety w nadziei, że rozumiesz je jako jedyny.

To przeczytaj jeszcze raz post Skulla i zobacz, że jemu chodziło o logo sponsora, a nie o samą reklamę/logo i to właśnie starałem się przekazać. A czas może i marnuję, bo ty i tak zawsze wiesz wszystko lepiej (i z tego wynika, że nie mam takiej nadziei, o której piszesz) i dalej będziesz tak twierdził, nawet jeśli Skull potwierdzi, że to co napisałem było bliższe jego intencjom Smile

Co do reszty twojej wypowiedzi w większości się zgadzam. Korzyści z tego logo na koszulkach odnosi większe Barcelona, ale na papierze UNICEF ich sponsorem nie jest. Oprócz logo hiszpański klub coś tam corocznie na UNICEF wpłaca, więc w jakimś stopniu też pomaga.
28-07-2008 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #143
 
A co mnie obchodzi w ogóle post Skulla skoro rozmawiamy o reklamach na koszulkach? Świat jest troche szerszy i większy niż to forum, niestety
29-07-2008 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #144
 
:lol:

Odpowiadasz na post Skulla, który zapoczątkował ten temat, a później twierdzisz, że jego post cię nie obchodzi. Fajnie :wink:
29-07-2008 11:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #145
 
Przeczytaj to wszystko jeszcze raz, poproś kogoś o pomoc jeśli potrzeba. Skull zapoczątkował rozmowę co nie znaczy, że jego post jest wykładnią w dyskusji, która poszła w inny tor. Nie rozumiesz tego, twoja sprawa.
Jeszcze jedna prośba - przestań mi do k***y nędzy wmawiać że się odnoszę do czyjegoś posta, skoro go nie cytuję. Powtarzam ci to po raz kolejny, nie wiem czy ty do końca jesteś zdolny do rozumienia tego typu próśb.
Ja patrząc na koszulkę Barcelony widze logo, jak Barcelona podjęła decyzję o jego umieszczeniu to złamała tradycję nieumieszczania żadnego logo na koszulkach, a nie sponsora. Może ty tego (raczej na pewno) nie rozumiesz, może uważasz, że post Skulla powinien zamknąć dyskusję, ale to nie ma żadnego znaczenia dla mnie

Żeby upominać innych, że czegoś nie rozumieją, musisz najpierw sam rozumieć. Ja pisałem tylko, i powtórzę ci to jeszcze raz, bo widze potrzebę, że tradycją było to, że koszulka Barcelony czy Bilbao była czysta od reklam lub logo lub logo sponsora. Dociera powoli czy nie?
Bez odbioru.
29-07-2008 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #146
 
Skull zapoczątkował dyskusję, która "zeszła na inny tor" ze względu na twojego jednego posta, którym odpowiedziałeś na jego post (nie odnosiłeś się, bo nic takiego tu nie pisałem) i więcej "w tym torze" rozmowy nie było do czasu mojej uwagi. W opisywanej przez ciebie dyskusji były dwa posty (Skulla i twój), więc mówienie o wykładni w dyskusji, skoro są w niej tylko dwa posty na inny temat (a ja się odnosiłem do tego pierwszego) raczej mija się z celem.

To, że Barcelona złamała tradycję umieszczania logo na koszulce jest przecież oczywiste, ale nie zmienia to faktu, że Skull pisał o logo sponsora na koszulce i nie wiem, dlaczego trzeba od razu "atakować" innych zamiast napisać - "Skullowi chodziło o reklamę sponsora, mi o reklamę w ogóle, bo taka jest tradycja". Skull się pomylił, bo prawdopodobnie uznał, że w tradycji chodziło o sponsora, a może w ogóle nie chodziło mu o tradycję, tylko właśnie o sponsora i o tym chciał rozmawiać?

Maciek napisał(a):Ja pisałem tylko, i powtórzę ci to jeszcze raz, bo widze potrzebę, że tradycją było to, że koszulka Barcelony czy Bilbao była czysta od reklam lub logo lub logo sponsora.

Cały czas kłócimy się o pierwsze trzy posty dyskusji na ten temat (mógłbym tutaj dodać: "dociera powoli, czy nie?", ale po co?) - Skulla, twój i mój. O tym, jaka jest tradycja pisałeś później (i ja nigdzie temu nie zaprzeczyłem, a skoro nie zaprzeczyłem to znaczy, że się zgadzam), więc kolejny nietrafiony atak.
30-07-2008 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #147
 
Mi chodziło tylko o logo sponsora,nic wiecej,akurat Unicefu nie bralem pod uwage - koniec tematu!

Ogladalem na TVN24 wywiad z Majdanem,ale jaja :lol:
On nie byl agresywny wogóle,widzial jak molestowali Piotrka i chciał pomóc,wezwali kolegów i okładali ich pałkami,do tego policjanci kłamią że miał 1,5 promila,bo miał mniej, ostro - na pytanie czy pójdą do sądu w tej sprawie,powiedzial że sie zastanawia ,ale jakas skarga bedzie napewno 8)

Barton jest już na wolnosci,tyle że firma Nike zerwała z nim kontrakt, ma szczescie że Keegan daje mu szanse na odbudowe wizerunku ,nie jeden trener zostawiłby go na lodzie...
30-07-2008 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #148
 
Jak Tybet zrobi choć w połowie tak dobre otwarcie nawet byle supermarketu jak Chińczycy zrobili otwarcie IO, to wtedy pogadamy o prawach człowieka i takich tam bzdetach tam niepotrzebnych
08-08-2008 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mashutd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #149
 
Maciek czy ty masz nasrane w głowie?
Skoro uważasz że prawa człowieka to bzdury to wyprowadź się na białoruś lub do chin albo nie pisz bzdur :!:
10-08-2008 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #150
 
Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać, mimo że nie lubię postów, które zawierają tylko emotikonkę:

:lol:
10-08-2008 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości