Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Christopher Eagles
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #91
 
Zrobił dobrze odchodząc, dostawał szanse, czasem grał dobrze, ale w większości spotkań niewiele pokazywał, kolejny sezon znowu by przesiedział na ławie, a tak może coś się jeszcze rozwinąć. Miał przebłyski, ale jak mówię, dla UNITED zdecydowanie za słaby.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-07-2008 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #92
 
Nie wiem czy Skull potwierdzi, ale wyglądało na to, że Eagles za bardzo nie miał z nami ważnego kontraktu :roll: Także cena dobra, jeśli to ten ponad milion, a jeśli to te 500 tysięcy o których czytałem, to tak średnio, to potwierdzałoby, że miał z nami jakąś tam umowę na krótki okres lub dostaliśmy po prostu za niego zwort za wyszkolenie
29-07-2008 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #93
 
Maciek co tak w każdym temacie wygrubiasz moj nick? :roll:

Eagles odszedl i zrobil w sumie słusznie,bo wiekszych szans tutaj nie mial,zresztą sam przyznal ze do transferu namówil go sam Ferguson,dziwi mnie tylko że nie mial lepszych ofert,chociazby z takiego Sunderlandu czy Stoke :wink:
No ale życze mu jak najlepiej w tym Burnley.
30-07-2008 07:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #94
 
Skull napisał(a):Maciek co tak w każdym temacie wygrubiasz moj nick?
W każdym temacie i zawsze, jak się do kogoś odnoszę, to pogrubiam nick tej osoby, także co to za zdziwienie?

A pytam cię (sympatycznie i życzliwie) czy wiesz coś o sprawie kontraktu Eaglesa, bo ostatnio miałeś właściwą wiedzę na temat umowy Berbatova z Tottenhamem, także wydawać mi się mogło, że masz to źródło dalej dostępne i możesz zweryifkować to o co cię prosiłem.

Wracając do Eaglesa - Burnley nie jest takie złe. Myślę, że będzie ich stać o walkę o czołowe miejsca w championship, a Eagles ich w tym wesprze. Co prawda mógł znaleźć lepszy klub, ale jest jeszcze relatywnie młody (chociaż nazywanie go talentem nie ma już z kilku powodów racji bytu) i za rok, przejść do Blackburn czy czegoś takiego Wink Szczególnie, że będa mieli dziure po Bentleyu
30-07-2008 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #95
 
Ze względu na kontuzję Ronaldo mógłby dostać szanse w lidze... A tymczasem po przyzwoitym okresie przygotowawczym w RPA odchodzi, dziwne podejście :roll:

capo di tutti capi

MUSC PL
30-07-2008 09:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #96
 
Ciampel napisał(a):Ze względu na kontuzję Ronaldo mógłby dostać szanse w lidze...

No właśnie np.z takim Hull City na początku sezonu.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
30-07-2008 09:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #97
 
Ciampel napisał(a):Ze względu na kontuzję Ronaldo mógłby dostać szanse w lidze... A tymczasem po przyzwoitym okresie przygotowawczym w RPA odchodzi, dziwne podejście

Wróciłby Ronaldo i już o Eaglesie by każdy zapomniał. Niestety, taka prawda.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-07-2008 11:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #98
 
Cytat:Wróciłby Ronaldo i już o Eaglesie by każdy zapomniał. Niestety, taka prawda.

Do tego jest jeszcze Park,tyle że obaj panowie + Anderson i Hargraves stracą początek sezonu,a na skrzydło lipa :roll:
No ale Alex jak zawsze coś poradzi,bo nie chce bysmy zaczeli sezon jak rok temu :?

Eagles dobrze zrobil ze odszedl,dzieki regularnej grze ma szanse dalej sie rozwijac,mysle ze jeszcze o nim usłyszymy.

Maciek napisał(a):wiesz coś o sprawie kontraktu Eaglesa

nie
30-07-2008 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #99
 
Mistrzowska decyzja Christophera. Tez sie dziwie, ze w zeszlym sezonie uwierzyl w bajki Fergusona i zostal. Druga sprawa Fergie robi teraz w ch** Evans'a :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
30-07-2008 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #100
 
Wojtek3 napisał(a):Tez sie dziwie, ze w zeszlym sezonie uwierzyl w bajki Fergusona i zostal.

Ferguson mu żadnych bajek nie musiał wciskać, bo Chris wyraźnie chciał w klubie wtedy zostać. Świadczy o tym odrzucenie możliwości przejścia na wypożyczenie (oferował mu to właśnie Ferguson, więc bajek mu nie wciskał).

Chris okazał się po prostu za słaby na United.

Wojtek3 napisał(a):Druga sprawa Fergie robi teraz w ch** Evans'a

Na pewno mu nie mówi, że wygryzie ze składu Rio albo Vidica. Zresztą, w jednym z wywiadów przyznał, że Jonny będzie pełnił rolę Pique z zeszłego sezonu, więc nie rozumiem o co ci chodzi.

Wiem, że można mieć do Fergusona pretensje za Rossiego, za Pique i za kilku innych naszych młodych zawodników, ale tak naprawdę to tylko Włoch i Hiszpan mieli w ostatnich latach realne szanse na zaistnienie w United - wystarczy popatrzeć na kluby w jakich grają inne nasze "wielkie talenty".
30-07-2008 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #101
 
Pejter napisał(a):że Jonny będzie pełnił rolę Pique z zeszłego sezonu, więc nie rozumiem o co ci chodzi.

Wrocil z Sunderlandu gdzie byl podstawowym stoperem i gral niemalze w kazdym meczu pucharowym Czarnych Kotow jak i ligowym. Wracajac na lawke do UNITED robi krok w tyl, bo gral nie bedzie. Przepraszam, 2 mecze w CC i gdzies tam z Hull na wyjezdzie. Dziekuje.

Z Eagelsem nie wiem do konca jak bylo, wypowiedzi z ktore podales nie pamietam, aczkolwiek decyzja o pozostaniu byla beznadziejna.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-07-2008 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #102
 
Myślałem że Eagles pod nieobecność Ronaldo,dostanie kilka szans na początku sezonu,tym bardziej że do tej pory spisywał się dosyć dobrze w okresie przygotowawczym.Byłem w lekkim szoku :shock: gdy przeczytałem że Chris odchodzi.Czy był za słaby na United?pewnie tak,choć praktycznie to nie dostał szansy na Old Trafford a według mnie jest zawodnikiem o zbliżonych umiejętnościach do Kierona Richardsona,którego Ferguson trzymał u nas przez kilka lat :roll:

Nie pozostaje nic innego,jak życzyć Chrisowi wszystkiego najlepszego na nowej drodze.

Ciekaw jestem jak Fergie postąpi z Lee Martinem?

CONCILIO ET LABORE
31-07-2008 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #103
 
Danny93 napisał(a):według mnie jest zawodnikiem o zbliżonych umiejętnościach do Kierona Richardsona,którego Ferguson trzymał u nas przez kilka lat
Wg mnie Richardson jest mimo wszystko lepszy, a Ferguson trzymał ich porównywalnie długo, także na czym polega twoje zdziwienie? Na Richardsonie to chociaż ładnie zarobiliśmy Smile


Danny93 napisał(a):Ciekaw jestem jak Fergie postąpi z Lee Martinem?
Tak jak postąpiłby każdy z nas, czyli podobnie jak z Eaglesem
01-08-2008 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #104
 
Maciek napisał(a):Wg mnie Richardson jest mimo wszystko lepszy

Wedlug mnie rowniez. Kerian zagral przeciez chyba kilka meczy w seniorskiej reprezentacji Angli i w debiucie ustrzelil 2 bramki.

Szkoda, ze coraz trudniej naszym wychowankom sie przebic na stale do 1 zespolu :roll:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
01-08-2008 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #105
 
Grzeho napisał(a):Szkoda, ze coraz trudniej naszym wychowankom sie przebic na stale do 1 zespolu

No niestety, dlatego też liczę na Simpsona, który obecnie ma największe szanse na pokazanie czegoś w pierwszym zespole, mam nadzieję, że dostanie trochę tych szans od Fergiego, nie tylko w CC i pierwszych rundach FA Cup, ale także w meczach Premiership. Liczę bardzo na niego, bo z pewnością tak dobrze zapowiadający się zawodnik z realnymi dość szansami na pierwszy skład się prędko nie pojawi :roll:

Ciekaw jestem natomiast co Eagles pokaże w swoim nowym zespole, życzę oczywiście mu jak najlepiej, chciałbym go zobaczyć w przyszłości w jakimś klubie Premiership.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-08-2008 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości