Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2008/09
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #136
Re: Premier League 08/09
Jednak bardziej niż wymęczone zwycięstwo Chelsea denerwuje mnie podwójny fart Liverpoolu. Najpierw męczarnie z Sunderlandem i to co było w sobotę to myślałem, że zabije brata, kiedy ten w swoim stylu rzucił, kiedy piłka od Alonso była w górze "bd gol" :evil:

Fakt fartem mistrzostwa nie wygrają, tym bardziej w 2 kolejki. Poza tym jak ktoś już wspomniał poza Torresem i Gerrardem reszta to skład na miarę średniaka.
25-08-2008 08:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #137
Re: Premier League 08/09
ŁukaSsZ napisał(a):Ja bym się z oceną wstrzymał, bo w pierwszym meczu grali nieziemsko, a dziś Wigan postawiło twarde warunki, mimo wszystko w pewnych momentach mieli więcej piłki niż Wigan. Nie zmienia to faktu, że dziś powinni punkty stracić.

Portsmouth w tym pierwszym meczu praktycznie nic nie grało, to wyglądało tak jakby oni nie chcieli z nimi grać. Wczoraj już Wigan postawiło swoje warunki i już gra Chelsea nie wyglądała tak dobrze, mieli problemy z rozegraniem akcji, sytuacji do strzelania bramki nie mieli za dużo, no ale jedną z nich wykorzystali. Wigan zaś często atakował jednak mieli problemy ze skutecznością. Gdy znajdywali się w dogodnych sytuacjach to strzelali praktycznie prosto w bramkarza. Mieli też ze dwie bardzo dobre akcje i wykończenie było dobre, tylko że ten cholerny Cech dobrze bronił.
Zdziwiło mnie to jakim ustawienie grają Smerfy. Nie wiem jak zaczęli bo oglądałem od 60 min ( później jeszcze obszerny skrót z tego spotkania) ale zauważyłem że oni grają bez skrzydłowych. Ustawienie mniej więcej prezentuje się tak
Cech
Bosingwa---- Carvalho----Terry----Cole
----------------- Essien-------------------
----- Deco---Lampard---Ballack-----
---------------------------------Kalou
----------------- Anelka
Wszytko środkiem, bez skrzydłowych., wprawdzie Bosingwa i Cole właczali się do akcji ofensywnych, ale... Kalou biegał sobie coś tam tak troszkę to po lewym skrzydle to w środku, a Deco Lamps i Ballack mieszali się w środku.
W meczy z The Blues będzie trzeba grać skrzydłami i będzie musiał grać OH który będzie czyścił wszytko przed obrońcami Wink

A Liverpool? Pieprzone farciarze... jeszcze parę kolejek i zaczną lecieć w dół Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
25-08-2008 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #138
Re: Premier League 08/09
To jakiego farta ma Liverpool to jest nie pojęte. Z Sunderlandem wymęczone zwycięstwo, a z Boto takie szczęście, inaczej tego nazwać nie można. A co do Chelsea, to zgadzam się z Fosterem. Portsmouth na razie jest naprawdę słabe, głównie dlatego 'The Blues' tak wyraźnie ich rozbiło. Wigan postawiło twarde warunki i już tak kolorowo nie było.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
25-08-2008 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #139
Re: Premier League 08/09
2 kolejki za nami, a Kanonierzy się sypią :roll: Wczoraj wypożyczyli Senderosa do Milanu z opcją pierwokupu. Być może włodarze Arsenalu mieli jakiś interes w tym bo wiadomo, że Milan miał chętkę na Adebayora...

Tottenham znów prześpi początek sezonu, a niby znów mają atakować '4'. Bez Berbatova nie istnieją, a chyba czekają na Arszawina.

Dla mnie zaskoczeniem mimo wszystko jest Deco Wink
26-08-2008 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #140
Re: Premier League 2008/09
Tottenham to raczej bardziej czeka na Pawliuczenke Smile To on jest bliżej transferu na White Hart Line. Swoją drogą ciekawe, kiedy ten Tottenham się przebudzi, mają naprawdę silny zespół, nie wiem co decyduje o tym, że po raz drugi tak słabo zaczynają sezon.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-08-2008 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #141
Re: Premier League 2008/09
Za mało skupiają się na defensywie. Zauważ, że w linii pomocy grają zwodnicy wyłącznie ofensywni - Bentley, Lennon, Jenas, Modric. Trzeba też przyznać, że Sunderland miał masę szczęścia i powinien dostać w dupę.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
28-08-2008 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #142
Re: Premier League 2008/09
Wyniki spotkań 3. kolejki Premier League:


Bolton Wanderers - West Bromwich Albion 0:0


Everton - Portsmouth 0:3 (0:2)

0:1 Defoe 12 min.
0:2 Johnson 40 min.
0:3 Defoe 69 min.

Hull City - Wigan Athletic 0:5 (0:2)
0:1 Ricketts (sam.) 5 min.
0:2 Valencia 13 min.
0:3 Zaki 63 min.
0:4 Heskey 68 min.
0:5 Zaki 81 min.

Middlesbrough - Stoke City 2:1 (1:0)
1:0 Alves 37 min.
1:1 Hoyte (sam. ) 71 min.
2:1 Sanli 85 min.

West Ham United - Blackburn 4:1 (2:1)

1:0 Davenport 12 min.
2:0 Samba (sam.) 20 min.
2:1 Roberts 22 min.
3:1 Bellamy 90+2 min.
4:1 Cole 90+5 min.

Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur 1:1 (1:1)

1:0 Belletti 28 min.
1:1 Bent 45 min.

Arsenal - Newcastle 3:0 (2:0)
1:0 R.van Persie (Rzut karny) 18 min.
2:0 R.van Persie 41 min.
3:0 Denílson 59 min.

Sunderland - Manchester City 0:3 (0:1)
0:1 Ireland 45 min.
0:2 Wright-Phillips 50 min.
0:3 Wright-Phillips 58 min.

Aston Villa - FC Liverpool 0:0

Manchester United - Fulham przełożono

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
31-08-2008 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #143
Re: Premier League 2008/09
Mata napisał(a):0:2 Wright-Phillips 50 min.
0:3 Wright-Phillips 58 min.

I niech ktoś teraz powie, że SWP w Man City nie odzyska formy. Jestem pewien, że jeszcze kilka takich spotkań, a Chelsea będzie żałować, że go sprzedali.

Mata napisał(a):Aston Villa - FC Liverpool 0:0

Dla takich chwil warto żyć
31-08-2008 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #144
Re: Premier League 2008/09
Wright-Phillips pokazał swoją wartość. W Chelsea niedoceniony za to w City pierwszoplanowa postać- warto zwrócić że to dopiero jego pierwsze spotkanie, ale dla klasowego zawodnika nie jest to problem. Nie zdziwię się jak przez takie występy w drużynie Hughes'a ten zawodnik wywalczy sobie miejsce w reprezentacji Anglii.

Wracając do spotkań w tej kolejce to wynik spotkania Chelsea- Tottenham można uznać za dość sprawiedliwy. Chociaż przyznam że pod koniec Chelsea ich nieźle przycisnęła i za wszelką cenę próbowała wepchnąć pikę do bramki Gomesa, co na szczęście im się nie udało Big Grin

Carlitoss napisał(a):
Mata napisał(a):Aston Villa - FC Liverpool 0:0

Dla takich chwil warto żyć
Szczególnie że patrząc na przebieg meczu skusiłbym się stwierdzić że LFC może się z tego wyniku cieszyć i to bardzo.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
31-08-2008 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #145
Re: Premier League 2008/09
Arsenal 3-0 Newcastle

Brawa, brawa i jeszcze raz brawa. Tą drużynę, aż chce się oglądać. Wczoraj przy dobrych wiatrach mogli Sroki roznieść ze 6, 7-0, ale świetnie bronił Given(w kolejnym już meczu). Ale Arsenal jak to Arsenal ze 3 setki na mecz musi zmarnować Wink Dwa gole Van Persiego, który powoli wraca do formy, choć wczoraj zszedł z boiska wcześniej, bo ktoś go tam uszkodził, taki trochę holenderski Saha.

Różnica między Arsenalem sprzed tygodnia, a tego wczorajszego polegała na tym, że z Fulham nie mógł zagrać Fabregas, a on robi różnicę. Ogólnie to nie ma co się rozpisywać o meczu, bo ciężko było liczyć na remis - nie mówiąc o porażce - Arsenalu, na własnym boisku, wygrali w swoim stylu, a z drugiej strony Newcastle robiło wszystko(czyli nie robiło nic), żeby gospodarze ten mecz wygrali. Za 2 tygodnie piłkarze Wengera jadą na Ewood Park, więc znowu będzie trudniej.

______________________________________________________________________________

Chelsea 1-1 Tottenham

Pierwszy punkt Spurs, pierwsza strata punktów i gola przez Chelsea w tym sezonie. Oba gole takie z dupy, najpierw Belletti po rogu, fuksem strzelił do bramki, a potem Lampard wyłożył piłkę Bentowi i zrobiło się 1-1.

Chelsea zagrała przeciętnie, miała więcej z gry, ale nie potrafili tego wykorzystać, raz próbował przelobować Gomesa(świetny występ Brazylijczyka) Lampard, a potem Anelka zjebał sete. Więcej takich klarownych sytuacji nie pamiętam. Atak mają The Blues przeciętny, nie ma kto goli strzelać(odezwał się kibic United Tongue ) i albo Anelka zacznie strzelać z dogodnych pozycji, albo trzeba będzie czekać aż Drogba się wyleczy, albo dalej trzeba będzie liczyć na pomocników i obrońców. Na 14 ostatnich goli Chelsea, tylko 2 były strzelone przez napastników(tak mówili na C+, ja tylko powtarzam).

Natomiast co do Tottenhamu, to na razie wszystkie nowe nabytki dają dupy, poza oczywiście Gomesem. Modric jakiś zagubiony pałęta się po boisku, a Dos Santos to dla mnie taki Lennon, jeździec bez głowy, który bierze piłkę i zapierdala byle do przodu, a oddaje piłkę, tylko wtedy jak mu się boisko kończy, choć częściej mu tą piłkę odbierają rywale. Bentley jakoś też bez błysku, ale myślę, że on najszybciej pokaże się z jak najlepszej strony na WHL.

______________________________________________________________________________

FC Domowe Buraki 0-0 FC Przyjezdne Buraki

Tragedia z jednej jak i drugiej strony. Z tego co dobrze, kojarzę to Liverpool oddał jeden strzał na bramkę gospodarzy... z 60 metrów się zamarzył lob Alonso :lol: . Potem raz Ngog nad bramką, Kuyt w boczną siatkę i Keane zmarnował sam na sam(choć nie wiem czy nie był faulowany). Za to Villa miała tak naprawdę jedną dogodna sytuację w tym meczu i nie wiem jak tego Carew mógł nie strzelić, szczególnie, że był nie atakowany przez nikogo, bo wszyscy myśleli, że jest spalony.

Nie wygrać z Liverpool na własnym boisku, gdy gra bez Torresa i Gerrarda, to trochę wstyd. Tak jakby chcieli wygrać, ale nie mogli. Agbonlahor słabo, Petrov fatalnie!, a Barry też dość przeciętnie.

Keane natomiast kolejny raz gra słabiutko. Dwa podania do partnerów to zdecydowania za mało.



I tak oto, już po 3 kolejce, każdy z Wielkiej Trójki + Liverpool, pogubił już punkty.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
31-08-2008 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #146
Re: Premier League 2008/09
matys napisał(a):Keane natomiast kolejny raz gra słabiutko

Zaczynam sądzić, że nawet fani Liverpoolu sądzą, iż transfer Keane'a to była jedna wielka pomyłka. Miał tworzyć zgrany duet z Torresem, a tu kicha na całej linii.
31-08-2008 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #147
Re: Premier League 2008/09
Carlitoss napisał(a):Zaczynam sądzić, że nawet fani Liverpoolu sądzą, iż transfer Keane'a to była jedna wielka pomyłka.
A to dobre. Na jakiej podstawie tak sądzisz? Na podstawie, paru komentarzy na stronach LFC, gdzie paru gości napisało o wielkim niewypale?

Keane gra tragicznie, nie pokazuje nic, co by sugerowało, że kosztował aż 20 mln Ł, no ale bez jaj, żeby już mówić o pomyłce. Torres też pierwszego gola strzelił w bodajże 4 kolejce. Myślę, że te 10 goli w samej lidze strzeli.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-09-2008 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #148
Re: Premier League 2008/09
sport.pl napisał(a):- Spółka ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich kupiła Manchester City - poinformowała w poniedziałek lokalna prasa
- Nasz cel jest bardzo prosty. Chcemy zrobić z Manchesteru City największy klub w Premier League - powiedział członek zarządu spółki Sulaiman al-Fahim. - W tym sezonie chcemy się znaleźć w czwórce najlepszych klubów ligi - dodał.

Manchester City zmienił egzotycznego właściciela na innego. Do poniedziałku większość klubowych akcji posiadał tajski właściciel City Thaksin Shinawatra.

Czyli L'pool będzie miał nareszcie równorzędnego rywala o 4 miejsce?
01-09-2008 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #149
Re: Premier League 2008/09
Czy United o 1 ? Jeszcze nie kupili,są na etapie due diligence Big Grin

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
01-09-2008 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #150
Re: Premier League 2008/09
matys napisał(a):Torres też pierwszego gola strzelił w bodajże 4 kolejce. Myślę, że te 10 goli w samej lidze strzeli.

Tyle, że Torres, o ile się nie mylę, strzelił też jakieś bramki w meczach sparingowych, a Keane jak nie strzelił, tak nie strzela.
01-09-2008 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości