Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemanja Vidic
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Nemanja Vidic
sebos_krk napisał(a):Oby był to tylko naciągnięty mięsień, bo zerwanie nic dobrego nie oznacza.

Zerwanie oznaczałoby praktycznie odpoczynek do końca sezonu.
02-04-2008 07:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Nemanja Vidic
mufc.pl napisał(a):"Nemanja doznał kontuzji kolana. Mamy nadzieję, że to nic poważnego, ponieważ jest on bardzo ważną częścią naszej drużyny" - powiedział Ferguson. - "Być może to uraz nerwu w jego kolanie. Rano będzie miał prześwietlenie, więc wszystko powinno się wyjaśnić."

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
02-04-2008 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Nemanja Vidic
No własnie Vida musi wyzdrowieć, może nie na rewanż z Romą, bo u siebie bez niego spokojnie damy radę ale na ten ciężki okres PL gdzie mecze będą w bardzo małych odstępach czasowych, będziemy grać m.in. z CFC oraz AFC więc mecze bardzo trudne i wymagające nie lada wysiłku.
02-04-2008 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Nemanja Vidic
Stefan1555 napisał(a):AFC

Tak jestem. Ferguson powinien teraz dać nieco odpocząć Serbowi, nawet jeśli kontuzja okaże się mniej poważna, i w meczach z Boro i Romą radzić sobie bez niego, bo mecz z Arsenalem zbliża się wielkimi krokami.

DevilPage napisał(a):Kibice Manchesteru United mogą odetchnąć z ulgą. Jak się okazuje, Nemanja Vidic nie będzie pauzował do końca sezonu, lecz przez najbliższe 2-3 tygodnie.

Serbski defensor musiał opuścić boisko w 31 minucie środowego meczu z AS Romą, po tym jak nabawił się kontuzji kolana w upadku kończącym walkę o górną piłkę. Po dzisiejszym prześwietleniu okazało się, że uraz nie jest tak poważny jak mogłoby się wydawać.

- Kontuzja kolana w lewej nodze nie okazała się być bardzo skomplikowaną. Nemanja do gry gotowy powinien być za 2, może 3 tygodnie - wyjawił rzecznik prasowy United dla oficjalnej strony klubu.

Vidic opuści więc najbliższe mecze z Middlesbrough, Arsenalem Londyn oraz rewanżowy pojedynek z AS Romą w Lidze Mistrzów. Zdolny do gry będzie prawdopodobnie na mecz z Blackburn Rovers 19 kwietnia, zaraz przed pierwszym półfinałowym spotkaniem Champions League oraz ligową wyprawą na Stamford Bridge.

No szkoda, że zabraknie Vidicia w ważnym i trudnym meczu z Arsenalem...No ale co zrobić kontuzje są elementem tego sportu. Myślę, że powinniśmy się cieszyć, iż uraz Serba nie jest poważniejszy.
02-04-2008 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #20
Re: Nemanja Vidic
Szkoda tylko, że nie piszą co mu się stało Tongue, bo to mnie najbardziej ciekawi. Biorąc jednak pod uwagę te 2 - 3 tygodnie to rzeczywiście nie jest to nic poważnego. Myślę, że nawet może wrócić ciutkę szybciej (na ławkę rezerwowych) ale ważne, że nie będzie pauzował do końca sezonu.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
03-04-2008 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Nemanja Vidic
radzio napisał(a):Szkoda tylko, że nie piszą co mu się stało

O ile pamiętam to on ma 'ała' kolana.
04-04-2008 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Igi2710 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Nemanja Vidic
Ale i tak źle ze w ogóle coś mu jest :/ Mam nadzieje ze zagra jeszcze w tym sezonie lub w Lidze Mistrzów Big Grin
04-04-2008 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Nemanja Vidic
Sądziłem, że jednak sobie poradzimy bez Vida w kolejnych meczach. Jednak uważam, że po pierwszej połowie meczu z Boro ciężko będzie w następnych spotkaniach. Nie mówiąc już o klasyku z Arsenalem. Niech Vidic wraca jak najszybciej.
06-04-2008 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ewelinka937 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Nemanja Vidic
Brak Serba i 1 punkt zamiast 3 Sad Bez duetu Vidic - Ferdinand to nie to samo...
06-04-2008 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Nemanja Vidic
Vidić wraz z Ferdinandem to obecnie najlepsza para stoperów na świecie i brak choćby jednego z nich jest wielkim osłabienie United Sad Mam nadzieję, że Serb wykuruje się na mecz z CFC, bo do spotkania z Barceloną (?) powinien chyba wrócić.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
06-04-2008 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #26
Re: Nemanja Vidic
Cytat:Według najnowszych doniesień Nemanja Vidić powrócił już do treningów z pełnym obciązeniem z pierwszą drużyną Manchesteru United i niewykluczone, że wystąpi w najbliższym ligowym meczu z Blackburn Rovers.
To nie jest 100% pewna informacja, ale dobrze gdyby szybko powrócił, bo przed nami ciężkie spotkania- szczególnie ważna jest jego gra w meczach z Chelsea i Barcą. Nawet nieźle radzący sobie Pique nie daje takiej pewności w defensywie jak serb.


Fan United od 1992 roku
17-04-2008 07:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mamon12 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Nemanja Vidic
Oby oby - Serb jest filarem naszej obrony . Ciekawi mnie jedna myśl .... - gdyby Vida był w innym zespole teraz załóżmy w Barcelonie , to czy by tak dobrze sobie radził jak radzi sobie w Manchester United .
17-04-2008 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #28
Re: Nemanja Vidic
mamon12 napisał(a):gdyby Vida był w innym zespole teraz załóżmy w Barcelonie , to czy by tak dobrze sobie radził jak radzi sobie w Manchester United .
Ja bym raczej zadał pytanie czy my byśmy sobie tak dobrze radzili bez niego. A czemu on miałby sobie w innej lidze nie poradzić?


Fan United od 1992 roku
17-04-2008 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Nemanja Vidic
Cytat:gdyby Vida był w innym zespole teraz załóżmy w Barcelonie , to czy by tak dobrze sobie radził jak radzi sobie w Manchester United .
Moim zdaniem nie. U nas czuję się bardzo dobrze i jest doceniany, obaj stoperzy Vida i Rio tworzą znakomitą obronę i nie jestem zdolny powiedzieć czy w Barcelonie z np Toure radził by sobie lepiej Idea

sebos_krk napisał(a):A czemu on miałby sobie w innej lidze nie poradzić?
Taki stoper jak Vidić poradziłby sobie w każdym klubie.

Edytuj swoje posty. //paolo
17-04-2008 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #30
Re: Nemanja Vidic
Donu napisał(a):Moim zdaniem nie. U nas czuję się bardzo dobrze i jest doceniany, obaj stoperzy Vida i Rio tworzą znakomitą obronę i nie jestem zdolny powiedzieć czy w Barcelonie z np Toure radził by sobie lepiej Idea
A co ma Toure do Vidica? Grają przecież na kompletnie innych pozycjach. Poza tym, dlaczego uważasz, że w Barcelonie by sobie nie poradził? Skoro jest dobry to chyba nie sprawiłoby mu różnicy, w jakiej lidze gra.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
17-04-2008 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości