Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka ręczna
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Piłka ręczna
Nie liczy się dzisiaj ile kto ma zawodników i jak pracuje z młodzieżą, dzisiaj liczy się mecz Polska-Norwegia. Trzeba ograć Norwegów i pokazać tym co już postawili krzyżyk na naszą reprezentację, mocno trzymam kciuki za naszych. Zresztą jaka nasza reprezentacja doszła tak daleko jak reprezentacja piłki ręczniej, wiem, że naszych stać na dużo, ale i tak już daleko zaszli

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
27-01-2009 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #62
Re: Piłka ręczna
Dania 27-25 Niemcy :!:

No to teraz już wszystko jest w rękach naszych szczypiornistów. Dostaliśmy drugą szansę, nie możemy tego spartolić Wink

Kurde tylko czemu oni graja w tym samym czasie co United.... :/



Mój Blog: Pod presją czasu
27-01-2009 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Piłka ręczna
Wiesz jedno możesz ogladać na kompie, a drugie możesz oglądać na TVP2, NIemcy przegrały z Danią, tera tylko nasze chłopaki muszą się spisać i jesteśmy w pół finale Wink

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
27-01-2009 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: Piłka ręczna
Ten mecz to był jakiś kosmos. W sumie nie przepadam za ręczną, ale nie sposób się nie emocjonowac jak jest taka zacięta walka i zwycięskie gol przez całe boisko na 5 sekund przed końcem :shock: Jeden z nielicznych sportów, gdzie naprawde coś znaczymy i walczymy z najlepszymi jak równy z równym.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
27-01-2009 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #65
Re: Piłka ręczna
branka napisał(a):Ten mecz to był jakiś kosmos. W sumie nie przepadam za ręczną, ale nie sposób się nie emocjonowac jak jest taka zacięta walka i zwycięskie gol przez całe boisko na 5 sekund przed końcem :shock: Jeden z nielicznych sportów, gdzie naprawde coś znaczymy i walczymy z najlepszymi jak równy z równym.

Cały urok tego sportu ;-) i podczas ostatnich MŚ w ręcznej mogliśmy mieć złoto, ale gdybyśmy wygrali to Niemcy by Polaków z Niemieckich klubów wywalili więc Polacy nie przylożyli się jak powinni (a przez moment robili z Niemcami co chcieli ;-))

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
27-01-2009 23:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #66
Re: Piłka ręczna
Radzio, nie mów, że nawet ty przeciwko mnie ;p
27-01-2009 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #67
Re: Piłka ręczna
Minh napisał(a):Radzio, nie mów, że nawet ty przeciwko mnie ;p

Eee a o co chodzi Big Grin przecież podczas tego meczu co przegrali złoto było to doskonale widać ;-) że gdyby chcieli to by roznieśli Niemców ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
28-01-2009 00:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #68
Re: Piłka ręczna
No przeeeestań. Osiem meczów + 2 dogrywki w 12 dni to jest naprawdę męczące, Jedyne co widziałem to zmęczenie, lepszą ławkę rezerwowych Niemców.

Powtarzam po raz kolejny. W piłce ręcznej w odróżnieniu od piłki nożnej bardzo liczy się dyspozycja dnia. Tam nie wystarczy jedna dobra akcja jednego zawodnika. W ręcznej cała drużyna musi przez cały mecz pracować na wynik. Tutaj liczą się centymetry. Ludzie grający w ręczną tego nie zrozumią. To trzeba poczuć, trzeba zagrać. Naprawdę łatwo się mówi jak się ogląda mecz z boku a zupełnie co innego grać na boisku. Poza tym Polacy nigdy nie grali w finale tak wielkiej imprezy. Presja polskich mediów, trema to wszystko wpłynęło na to, że Niemcy zagrali lepszy mecz. Poza tym byli lepsi technicznie.
28-01-2009 00:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Piłka ręczna
Na Olimpiadzie tez chyba mieli szanse na złoto? Przynajmniej tak słyszałam Olimpiady nie oglądałam niestety, bo byłam wiecznie w pracy :/

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-01-2009 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #70
Re: Piłka ręczna
Na Olimpiadzie byli w słabszej formie. Poza tym znowu trema ich zeżarła trochę IMO.

Generalnie w ręcznej baaardzo trudno przewidzieć zwycięzcę turnieju. Na przykład na ME 3/4 drużyn może odnieść końcowe zwycięstwo. Na MŚ jest więcej pionków trochę, ale i tak stawka wyrównana. Najlepszy przykład. Niemcy wychodzą z 4 punktami z grupy i odpadają. Jak już mówiłem - liczy się dyspozycja dnia.
28-01-2009 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #71
Re: Piłka ręczna
Popieram Minha. Też mi się wydaje, że to przesada takie gadanie. W finale MŚ nie gra się codziennie, gdyby mogli wygrać toby to wygrali. I co Niemcy by ich wywalili? To od razu by się skandal zrobił. Poza tym liga Niemiecka to jak już powiedziano nie jedyna na świecie w której można zarobić. I co? Nikt by nie zatrudnił graczy z drużyny mistrzów świata?

Zresztą idąc tym tokiem rozumowania to teraz też powinni ich zwolnić. W końcu gol w ostatnich sekundach wyeliminował bezpośrednio Niemców.

Nie lubię takich teorii spiskowych.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
28-01-2009 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #72
Re: Piłka ręczna
Zresztą zobaczymy czy wywalą Duńczyków Wink Jak nie to stawiacie mi skrzynkę browarów :]

Teraz przejdę do meczu dzisiejszego. :] Norwegowie byli lepsi. Spieprzyli końcówkę. Te dwie bramki na remis koncert błędów Skandynawów bardziej niż dobra gra Polaków. A ostatnia bramka to już w ogóle. Chyba nie wiedzieli co zagrać. No ale brawo dla Siódmiaka i dla Polaków za to, że grali do końca. Dobrze, że teraz troche przerwy będą mieli.

W sumie teraz każda drużyna z półfinałów może wygrać. Każdy ma równe szanse. Nie polecam chodzenia do bukmacherów.
Mecz Duńczyków z Francuzami... Ajjj, co to będzie za mecz. Genialni taktycznie Duńczycy przeciwko trochę chaotycznym Francuzom. Ale wydaje mi się, że żabojady mają lepszych zawodników. Szczególnie Karabaticia i Omeyera w bramce. Ten gość jest po prostu niesamowity. Z drugiej strony Dania ma Hvidta, który również jest świetnym bramkarzem i Knudsena chyba najlepszego kołowego mistrzostw. Zapowiada się świetny mecz.

Polska - Chorwacja.
Ivano Balić. Geniusz. Chorwaci mają świetnie opanowaną grę z kołem. Igor Vori nie dość, że dobrze się zastawia to jeszcze w cholerę karnych im daje. Ale kluczem będzie zatrzymanie Balicia. Co jest praktycznie mission impossible ;p Chorwaci to świetnie zorganizowana drużyna, której najsłabszym punktem... nie mają słabych punktów. W obronie grają dobrze, tam w ryzach trzyma ich tam Vori. W końcu z Francuzami stracili tylko 19 bramek. Ale jeśli Polakom uda się odciąć kołowego to już będzie połowa sukcesu. Druga połowa to nie dać grać Baliciowi. Grę Polaków każdy chyba zna więc nie będę się rozpisywał.

Chciałbym zobaczyć w finale Polskę z Danią. Z Francuzami naprawdę ciężko się nam gra, a Duńczycy będą mieli w pamięci mecz w grupie. Poza tym Chorwacja - Francja w meczu o 3 miejsce to będzie gratka dla miłośników piłki ręcznej. Balic vs Karabatic to jest to.
28-01-2009 00:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #73
Re: Piłka ręczna
fidain napisał(a):Nie lubię takich teorii spiskowych.

Ale za to jaka dyskusja się wywiązuje ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
28-01-2009 00:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #74
Re: Piłka ręczna
Słuchajcie Minha, chłop się zna! Big Grin Już w sumie napisał wszytko to co ja chciałam powiedzieć, więc nie będę się mocno rozpisywać. Dziś Polacy zagrali miernie, ale wagon szczęścia i jesteśmy w półfinale. Ale co tam, szczęście sprzyja lepszym. Big Grin Jak to z Minhem na pół stwierdziliśmy Chorwacja ma Balića, a my mamy Siódmiaka, będzie dobrze! Big Grin Jednak wiadomo, jak to jest na turniejach takich - Chorwatom będą pomagały ściany. Myślę jednak, że Wenta odpowiednio chłopaków przygotuje mentalnie, oby im tylko sił starczyło.

PS. Taką prośbę mam... Nie wypowiadajcie się udając wielkich znawców, jak z ręczną macie tyle do czynienia, co podczas MŚ, a jak się powinno grać wiecie z Wikipedii. :* Wink

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
28-01-2009 01:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #75
Re: Piłka ręczna
Minh napisał(a):Norwegowie byli lepsi. Spieprzyli końcówkę.
Ja bym napisał inaczej. Norwegowie zachowali się w końcówce frajersko. A i to małe słowo. Po prostu jak ostatnie bu**. Wyobrażam sobie co musieli czuć jak to wpadło, bo sekundę wcześniej zastanawiali się jak rozegrać swoją akcję. Tak to jest jak się ma za dużo pomysłów na rozegranie. Sytuacja bardzo podobna do końcówek w koszykówce. Jak tam się wcześniej nie ustali co i jak to akcja nigdy nie wychodzi. Za duży stres.


Fan United od 1992 roku
28-01-2009 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości