Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dimitar Berbatov
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Dimitar Berbatow
A ja wcale nie uważam ze jest 2 klasy przed Tevezem. Carlos się rozkręca i gra coraz lepiej. Obaj są po prostu zupełnie inni. W Berbatovie nabardziej lubie nonszalancję(alla Roberto Carlos) i to jak potrafi myślec na boisku. Niezbyt dużą szybkość nadrabia idelanymi podaniami i własnie przeglądem pola.
Ale brakuje mu waleczności Carlosa, który zostawia serce na boisku i wypluwa płuca byleby wygrać - takich piłkarzy MU naprawdę potrzebuje - bo inaczej to by nie było MU.
Obaj sie swietnie uzupełniają w kazdym razie i podoba mi sie ta para - tyle, że Rooneya to pewnie SAF musi przykuwac do łóżka, zeby nie wbiegł na boisko - i jak tylko sie wyleczy na ławie nie będzie siedział, bo on tego nie potrafi Wink Znowu będzie dylemat kto ma grać - pewnie będą sie jakoś zmieniać, bo nie wierzę że Tevez będac w formie będzie non stop siedział. W każdym razie i jeden i drugi z Berbatovem grają świetnie - bo właśnie Bułgar ma to czego nie maja oni, a oni mają to czego nie ma on.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-01-2009 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #62
Re: Dimitar Berbatow
No może nie dwie klasy, ale ewidentnie Bułgar jest obecnie w lepszej formie niż Tevez. I gdy do pełni zdrowia dojdzie Rooney, to zapewne Argentyńczyk usiądzie na ławce. Możliwe, że w mniej ważnych meczach to Tevez a nie Berba będzie grał, ale na pewno w tych ważnych spotkaniach będziemy oglądać duet Roo-Berba.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-01-2009 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Dimitar Berbatow
Możliwe. Ale Carlosa trzeba kupić - to prawdziwy Diabeł i utalentowany chłopak. Jeszcze wciąż jest bardzo młody i szczyty formy przed nim. Fergie umie takie rotacje robić, że każdy gra i jest zadowolony(no, prawie każdyTongue). Poza tym kontuzje napastników się zdarzają przynajmniej raz czy dwa w roku i trzeba mieć szeroką kadrę(i dobrą).

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-01-2009 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #64
Re: Dimitar Berbatow
RedLucas napisał(a):No może nie dwie klasy, ale ewidentnie Bułgar jest obecnie w lepszej formie niż Tevez.
Nie ma co się tu bać otwarcie mówić. To jest jednak inna półka.
Jeśli tylko Bułgarowi będzie się chciało to potrafi grać na bajecznym poziomie. Robi to z wielką swobodą, na luzie, może od niechcenia. Ale strzela bramki, asystuje- wprowadza wiele nowych możliwości do ataku United.

Trochę zaczyna przypominać Cantonę, do którego go porównywano po przyjściu na Old Trafford. Choć to na razie zdecydowanie za wielkie porównanie. Zobaczymy jak będzie. Bułgarzy wychowali sobie następce Stoiczkowa, a dopiero w gra w najlepszym klubie świata otworzyła przed nim bramy na piłkarskie salony.


Fan United od 1992 roku
28-01-2009 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nelsonk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Dimitar Berbatow
Według mnie Berbatow jest po prostu świetny, swoboda z jaką gra oraz wizja tego co się dzieje na placu gry jest bardzo imponująca. Jego dużym minusem jest to że jest leniwy, ale sądzę że Ferguson będzie potrafił przekonać go do większego wysiłku na boisku Wink
28-01-2009 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #66
Re: Dimitar Berbatow
Nelsonk napisał(a):Jego dużym minusem jest to że jest leniwy, ale sądzę że Ferguson będzie potrafił przekonać go do większego wysiłku na boisku Wink
Ja nie nazwałbym tego lenistwem. On po prostu tak wygląda na boisku, że wszystko robi od niechcenia. Może nie biega tak szybko jak Roo czy Tevez, ale nie oznacza to, że jest leniem: przecież rozgrywa piłkę, asystuje, angażuje w każdy atak a nawet wraca do obrony jak trzeba, a przy tym wszystkim pokazuje bajeczną wręcz technikę Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-01-2009 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nelsonk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Dimitar Berbatow
Tak wiem, technicznie to nie mamy drugiego takiego jak on, no może Rooney. Ale oglądałem wywiad z Berbatovem na sky sports i sam tam się przyznał ze jest bardzo leniwy ale w United będzie się starał bo to jest jego największa szansa w życiu. Smile
28-01-2009 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #68
Re: Dimitar Berbatow
Leniwy, dobre sobie. Łatka przytknęła do Dimitara, a przecież dosyć często można go zobaczyć jak wyprowadza akcje ze środka pola. Kiedy trzeba, zrywa się do biegu i walki o piłkę. Nie odpuszcza, walczy. To przez tę cudowną nonszalancję w prowadzeniu piłki wygląda na takiego.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-01-2009 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nelsonk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Dimitar Berbatow
No i za tę nonszalancję właśnie go kochamy Big Grin a w Manchesterze dostał już przydomek "Count Berbatov" także widać że wszystkim się to spodobało.
28-01-2009 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #70
Re: Dimitar Berbatow
Nelsonk napisał(a):Tak wiem, technicznie to nie mamy drugiego takiego jak on, no może Rooney.
Jaki Rooney? Prędzej Ronaldo czy Giggs Smile


Fan United od 1992 roku
28-01-2009 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nelsonk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Dimitar Berbatow
Sorki sebos krk ale nie zgodzę się z tobą. Giggs może nawet masz rację ale Ronaldo to na pewno nie i nie to żebym go nie lubił czy coś, bo gość też gra bardzo dobrze, ale robi duzo niepotrzebnych zwodów i moim zdaniem nie potrafi tak precyzyjnie dograć piłki jak Rooney Czy Berba.
28-01-2009 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #72
Re: Dimitar Berbatow
To chyba nie odróżniasz techniki, od podań.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
28-01-2009 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nelsonk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #73
Re: Dimitar Berbatow
To czym według Ciebie jest technika piłkarska? Myślisz że to odnosi się tylko do zwodów i szybkiego przebierania nóżkami? Niestety mój drogi jesteś w błędzie. Otóż to słowo odnosi się do każdego aspektu gry, każdego kontaktu z piłką a także do ruchu bez piłki. Przeczytaj sobie co to jest dokładnie, tu masz link:
http://aktywni.pl/aktualnosci/technika-pilkarska/
Pozdrawiam Big Grin
29-01-2009 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #74
Re: Dimitar Berbatow
Ja tam nie czytam encyklopedii. Po jednym występie widzę czy piłkarz jest świetnie wyszkolony technicznie. Jeśli Ronaldo nie jest to kto ma być. Facet potrafi zrobić z piłką wszystko, podobnie jak Berbatow czy Giggs.

Jedynie sztuką jest zrobić z umiejętności technicznych pożytek. Dla przykładu podam dwóch piłkarzy o bajecznej technice:

a: Zinedine Zidane- on potrafił przełożyć wyszkolenie techniczne na wielkie międzynarodowe sukcesy. Efekt każdy dobrze zna.

b: Paolo di Canio- jego zagrania bardziej pasowały do cyrku lub na trening niż na boisko, bo nie zyskiwał nimi tyle ile mógł. Nie korzystał po prostu z tego w każdym momencie spotkania. Dlatego może się czuć piłkarzem niespełnionym, który mógł o wiele więcej osiągnąć. Jak się ma dar o Boga to trzeba potrafić go przełożyć na wielkie występy.


Fan United od 1992 roku
29-01-2009 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nelsonk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Dimitar Berbatow
Po jednym występie to nawet sam Ferguson nie jest w stanie chyba stwierdzi czy piłkarz jest dobrze wyszkolony czy nie, bo wiadomo że może mieć gorszy dzień i nie wszystko będzie mu wychodzić. A poza tym to wcale nie powiedziałem że Ronaldo nie jest dobrze wyszkolony, po prostu nie wykorzystuje tego tak efektywnie jak Berba czy Rooney bądź Gigs.
29-01-2009 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości