Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka ręczna
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #91
Re: Piłka ręczna
Chłopakom należą się gratulacje, brązowy medal, a w dodatku piłka ręczna stała się jeszcze bardziej popularna w Polsce. Prawie całe moje otoczenie żyło tym meczem. Ja również. Brawo Panowie! Sławek Szmal przez cały turniej grał b. dobrze. Bielecki pokazał dziś klasę. Może jak skończy się Małysz, a wraz z nim historia polskich skoków narciarskich to zastąpią go piłkarze ręczni? Zobaczymy.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
01-02-2009 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #92
Re: Piłka ręczna
Miko napisał(a):muszeq, ale żeś pojechał :? Ja na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie bez niego kadry...

To coś słabą masz tę wyobraźnię. Pisze o tym co widzę. K. Lijewski za często traci piłkę i rzuca bez sensu. Bardzo słaby zawodnik. Kadry to ja sobie nie wyobrażam bez Marcina Lijewskiego, Bieleckiego czy Bartosza Jureckiego, bo to oni według mnie stanowią trzon kadry. A Krzysztof Lijewski? Bez różnicy czy gra czy nie, bo i tak chuja gra.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-02-2009 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Piłka ręczna
Bielecki? Muszeq... Zgodzę się, że to Marcin jest lepszy od Krzyśka, ale Bielecki? Na dzień dziesiejszy to Bieleckiego nie powinno być w kadrze. Co prawda dziś zagrał mecz na miarę oczekiwań wobec niego, ale przez cały turniej (zarówno ten, jak i poprzednie ME) był bezbarwny (i to mało powiedziane). Bielecki ciągnął naszą kadrę, ale 2 lata temu. Od tego czasu są u nas przydatniejsi ;/ A szkoda, bo wszyscy wiemy na co go stać.

paolo napisał(a):Może jak skończy się Małysz, a wraz z nim historia polskich skoków narciarskich to zastąpią go piłkarze ręczni?
Wątpię. Podejrzewam, że średnia nszych brązowych medalistów wynosi około 28 lat. A co najgorsze, ci którzy ją ciągną do przodu potrafią mieć nawet 34 na karku... Im bliżej do zakończenia kariery niż do przyciągnięcia nas do TV na najbliższe lata. A zastępców nie widać. Poza Jaszką i może Glińskim na najbliższe pięć lat (bo i oni najmłodsi już nie są) to ja kadry niestety nie widzę ;/

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
01-02-2009 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #94
Re: Piłka ręczna
Ja tam sie nie znam za bardzo na ręcznej. Tyle co oglądam Polaków podczas jakiś sporych imprez sportowych tak jak ostatnie MŚ . Wenta wie co robi , gdyby biorąc na taki turniej Krzysztofa Lijewskiego wiedział , że nie będzie on wsparciem/uzupełnieniem składu to raczej by go nie brał za same nazwisko . Zresztą chyba jakiś poziom trzyma grając w bundeslidze :roll: Jeśli chodzi o to kto nie zasługiwał na grę w reprezentacji to w tym turnieju było widać Bieleckiego czy Jaszkę , a dziś obaj panowie należeli do najlepszych w szczególności ten pierwszy. Nowy fryz i powrót do formy , ciekawe kurde 8-) No i Kasa ponowie robił cuda w bramce. Jak to on po meczu powiedział będzie dziś alkohol pił Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
01-02-2009 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #95
Re: Piłka ręczna
maju napisał(a):Na dzień dziesiejszy to Bieleckiego nie powinno być w kadrze

Bez przesady. Może na początku mistrzostw nie błyszczał ale z meczu na mecz grał coraz lepiej. W głównej mierze dzięki niemu pokonaliśmy Norwegów, kiedy w ostatnich 15 minutach zdobył kilka ważnych bramek.

E : Marcin Lijewski w drużynie gwiazd

Cytat:Bramka: Thierry Omeyer (Francja).
Koło: Igor Vori (Chorwacja).
Prawe skrzydło: Ivan Cupic (Chorwacja).
Prawe rozegranie: Marcin Lijewski (Polska)
Środek rozegrania: Nikola Karabatic (Francja).
Lewe rozegranie: Blazenko Lackovic (Chorwacja).
Lewe skrzydło: Michael Guigou (Francja).

Pele good, Maradona better, George Best
01-02-2009 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #96
Re: Piłka ręczna
Bo to takie polskie myślenie, widoczne też na forum piłki czy ogólnie na wszelakich - ktos ma pare złych spotkań, to go trzeba wykopać z kadry, obojętnie jaki by to nie był sport. Co z tego, że za jego głównie udziałem zdobywamy w decydującym meczu brąz. Że danie szansy by sie zrehabilitował, a nie wywalanie na zbity pysk, jest pięknym przykładem dla młodszych, pokazuje że gracz otrzyma wsparcie i że może się podnieść i byc bohaterem, nawet jak zagra kiepsko w paru meczach.
Co to za myślenie, że zagrał słabo wcześniej, to niech spada z kadry.(bo ok, można ponarzekać, być złym na dyspozycję gracza, ale gadanie o odsunięciu z kadry w ogóle,w przypadku tak doświadczonego zawodnika, którego na wiele stać w decydującym momencie, jest nie w porządku i to nie jest to, co robi doświadczony trener, w druzynie w której szanuje sie graczy - patrz: Gary i SAF).

I to całe gadanie, że już są starzy i zaraz odejda i nie będzie następców... ech.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
01-02-2009 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #97
Re: Piłka ręczna
maju napisał(a):Bielecki? Muszeq... Zgodzę się, że to Marcin jest lepszy od Krzyśka, ale Bielecki? Na dzień dziesiejszy to Bieleckiego nie powinno być w kadrze. Co prawda dziś zagrał mecz na miarę oczekiwań wobec niego, ale przez cały turniej (zarówno ten, jak i poprzednie ME) był bezbarwny (i to mało powiedziane). Bielecki ciągnął naszą kadrę, ale 2 lata temu. Od tego czasu są u nas przydatniejsi ;/ A szkoda, bo wszyscy wiemy na co go stać.

Nie zgadzam się. Czy Bielecki jest w formie czy nie to i tak jeden z najlepszych naszych szczypiornistów, bo oprócz M. Lijewskiego nikt nie potrafi tak zajebiście rzucić z dystansu. A przydaje się to w przypadku braku pomysłu na grę, co Polsce często się zdarza.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-02-2009 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #98
Re: Piłka ręczna
I Francja miszczem świata, grali naprawde dobrze i z pomysłem, zasłużenie wygrali. Mi najbardziej sie podobało jak Chorwat chciał zajebać sędziemu piłką

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
01-02-2009 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #99
Re: Piłka ręczna
Dziennikarz: Jak będziecie świętować brązowy medal??
Szmal: Ja będę pił alkohol.


Który ze mną w konkury na mój słowotok?
01-02-2009 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #100
Re: Piłka ręczna
"Drużyna Gwiazd" MŚ 2009:

Bramka: Thierry Omeyer (Francja).
Koło: Igor Vori (Chorwacja).
Prawe skrzydło: Ivan Cupic (Chorwacja).
Prawe rozegranie: Marcin Lijewski (Polska)
Środek rozegrania: Nikola Karabatic (Francja).
Lewe rozegranie: Blazenko Lackovic (Chorwacja).
Lewe skrzydło: Michael Guigou (Francja).
MVP - Igor Vori (Chorwacja).
Najlepszy strzelec - Kiril Lazarov (Macedonia).

Nagrody w sumie poza Lackoviciem zasłużone. Zamiast Chorwata widziałbym tutaj Narcissa.

@muszeq - znajdź lepszego leworęcznego zawodnika, który jest równie młody i perspektywiczny co Krzysiek Lijewski, który ma już doświadczenie z zeszłych MŚ w Niemczech i gra regularnie w Bundeslidze. Powodzenia życzę. Wink Poza tym jest to naprawdę dobry zawodnik, który ma potencjał, żeby być lepszym od swojego brata, który szczyt swoich umiejętności osiągnął w wieku 29-30 lat, a do tego wieku młodemu Lijewskiemu daleko. Nie można nie zabierać na jedną z najważniejszych imprez prawdopodobnie najlepszego zawodnika młodszego pokolenia w Polsce.

@maju - Jedyny zawodnik, który ma 34 lata w polskiej kadrze to Siódmiak. Młodszy o rok jest Jurasik. Pograją jeszcze z 2-3 lata w reprezentacji spokojnie.
Mówisz, że poza Jaszką i Glińskim nie widzisz przyszłości reprezentacji. No to chyba ślepy jesteś.
Jaszka rocznik 83, Gliński rocznik 82.
Rocznik 83 w kadrze - Krzysztof Lijewski, Kuchczyński.
Rocznik 82 w kadrze - Bielecki, Jurkiewicz.
Młodsi od nich - Malcher, Michał Jurecki, Żółtak.
Hmm, nie, nie boję się o przyszłość reprezentacji Polski. Tym bardziej, że coś się ruszyło w szkoleniu centralnym. Coraz młodsze roczniki zaczęły mieć ligi wojewódzkie. Coraz więcej turniejów nie tylko w Polsce. Coraz większe pieniądze inwestowane w ten sport.
Tak więc z łaski swojej nie pierdol głupot, bo gówno wiesz o tym sporcie.

Bieleckiego nie powinno być w kadrze? Jest bez formy, owszem, ale nawet jak jest bez formy może wejść w trudnej sytuacji i pierdolnąć bramkę z 10 metrów nie do obrony. Tego się nie zapomina. Nie zagra tak przez cały turniej, na każdym meczu, ale jak drużyna ma zastój to taki zawodnik BARDZO się przydaje. Dziwi mnie tylko mała ilość występów Jurkiewicza, który dobrze sobie radzi w mocnej hiszpańskiej lidze (wcale nie gorszej od niemieckiej) i to na dodatek przy tak słabej dyspozycji Bieleckiego. No ale widać Wenta miał swoje powody, których my nie zrozumiemy Wink

Co do turnieju to uważam, że Francja była poza zasięgiem wszystkich drużyn. Grali kosmiczną piłkę i byli nie do pokonania. Brąz Polaków baaardzo szczęśliwy. Chorwacja zasłużenie 2 miejsce. Dziwi postawa Rosjan (15 miejsce) i Hiszpanów (13 miejsce). No ale nie każdej mocnej drużynie wychodzi każdy turniej. Jakby ustawić drużyny wg potencjału to IMO wyglądałoby to mniej więcej tak:
1. Francja
2. Chorwacja
3. Niemcy
4. Hiszpania
5. Polska
6. Dania
7. Rosja
8. Szwecja
9. Norwegia
10. Węgry

a reszta to pionki. Wink
01-02-2009 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #101
Re: Piłka ręczna
Minh napisał(a):@muszeq - znajdź lepszego leworęcznego zawodnika, który jest równie młody i perspektywiczny co Krzysiek Lijewski, który ma już doświadczenie z zeszłych MŚ w Niemczech i gra regularnie w Bundeslidze. Powodzenia życzę. Wink Poza tym jest to naprawdę dobry zawodnik, który ma potencjał, żeby być lepszym od swojego brata, który szczyt swoich umiejętności osiągnął w wieku 29-30 lat, a do tego wieku młodemu Lijewskiemu daleko. Nie można nie zabierać na jedną z najważniejszych imprez prawdopodobnie najlepszego zawodnika młodszego pokolenia w Polsce.

No to nie wiem. Nie interesuję się piłką ręczną. Nie wiedziałem ile lat ma Krzysztof Lijewski i w sumie nie brałem tego pod uwagę. Nie wiem też czy są lepsi leworęczni Polacy. Z tego co widziałem na turnieju podejrzewam, że tak. A widziałem najsłabsze ogniwo wśród graczy przebywających na boisku. Chciałbym zobaczyć jakieś statystyki strat czy coś w tym stylu. Podejrzewam, że K. Lijewski miał ich najwięcej spośród wszystkich Polaków. Widziałem również bezsensowne rzuty w ważnych momentach, gdzie bramka była bardzo potrzebna. Jak dla mnie to on swojemu bratu może paznokcie co najwyżej obciąć Wink Nie oglądałem też wszystkich meczów Polski, dlatego piszę o tym co widziałem.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-02-2009 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #102
Re: Piłka ręczna
muszeq napisał(a):No to nie wiem. Nie interesuję się piłką ręczną. Nie wiedziałem ile lat ma Krzysztof Lijewski i w sumie nie brałem tego pod uwagę. Nie wiem też czy są lepsi leworęczni Polacy. Z tego co widziałem na turnieju podejrzewam, że tak. A widziałem najsłabsze ogniwo wśród graczy przebywających na boisku. Chciałbym zobaczyć jakieś statystyki strat czy coś w tym stylu. Podejrzewam, że K. Lijewski miał ich najwięcej spośród wszystkich Polaków. Widziałem również bezsensowne rzuty w ważnych momentach, gdzie bramka była bardzo potrzebna. Jak dla mnie to on swojemu bratu może paznokcie co najwyżej obciąć Wink Nie oglądałem też wszystkich meczów Polski, dlatego piszę o tym co widziałem.

W Polsce jest posucha na wysokich leworęcznych zawodników. Poza tym Krzysiek Lijewski w Bundeslidze uchodzi za wielki talent, ma dobre warunki fizyczne. Turniej mu nie wyszedł co prawda, ale tak samo nie wyszedł Bieleckiemu. Lijek na początku grał lepiej a Bielecki pod koniec Wink Ale warto stawiać na młodszego z braci Lijewskich, bo jest on naprawdę perspektywicznym zawodnikiem.
01-02-2009 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #103
Re: Piłka ręczna
Jak oglądałem wczoraj wręczanie medali to miałem odczucie, że Polacy bardziej się cieszyli z brązu niż Chorwaci ze srebra, widać, że bardzo liczyli na złoto, a ciekawostką jest, że jak do tej pory żadna drużyna nie stanęła 3 razy pod rząd na podium mistrzostw świata piłki ręcznej, Polska za 2 lata będzie na to miała szansę 8-)

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
02-02-2009 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #104
Re: Piłka ręczna
Janczar napisał(a):Jak oglądałem wczoraj wręczanie medali to miałem odczucie, że Polacy bardziej się cieszyli z brązu niż Chorwaci ze srebra

No a dziwisz się? Dla nas to wielki sukces. Przez moment byliśmy w fatalnej sytuacji, mimo to udało nam się dostać do półfinału. A Chorwaci... gospodarze imprezy, nikt sobie nie wyobrażał, że oni mogą tego nie wygrać, dla nich to była wielka porażka. Najlepiej o tym świadczyło zachowanie ich 'gwiazdeczki' Balicia, który nawet nie pozwolił sobie założyć medalu na szyję Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-02-2009 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #105
Re: Piłka ręczna
Nie nie dziwie się, ale dla Chorwatów 2 miejsce to też wielki sukces, wiadome, że bardzo liczyli na złoto, ale jednak się przeliczyli i to bardzo, bo Francuzi w tym turnieju byli najlepszą druzyną nie do zatrzymania, Chorwaci byli gospodarzami, ale przecież to nie gwarantowało im złota, ich największa gwiazda Balic, zachował się myśle troche nie sportowo nie pozwalając sobie założyć medalu na szyję, ale każdy sportowiec odbiera "sukces" na swój indywidualny sposób i tak już jest, założe się, że złoto pozwolił by sobie założyć Tongue

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
02-02-2009 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości