Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2008/09
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #301
Re: Premier League 2008/09
Wcześniej pisałem że ciekaw jestem co będzie ze Scolarim po sezonie a tu już dzisiaj poleciał.
Ale w lidze grają naprawdę kiepsko. Dać sie wyprzedzić Villi to chyba nie było w planie Chelsea i Scolariego. Moim zdaniem powinien chociaż do końca sezonu zostać bo jeszcze faza pucharowa LM i ciekawe jak tam by sie spisali. Jak już by odpuścili ligę to więcej sił poszłoby na LM a więc mogliby coś zdziałać. Ale cóż.
Teraz trzeba czekać kto będzie następny. Może on ich odpowiednio poustawia.
09-02-2009 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak92 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #302
Re: Premier League 2008/09
W Chelsea problem polega na tym, że Abramowicz myśli, że jak ma kasę to jest wszechmogący i tu się myli co widać po wynikach. My na szczęście mamy Fergusona
09-02-2009 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #303
Re: Premier League 2008/09
Pawlak92 napisał(a):W Chelsea problem polega na tym, że Abramowicz myśli, że jak ma kasę to jest wszechmogący

Wiesz coś jeszcze ciekawego na temat Abramowicza?

A w dzisiejszych mediach już pojawiają się pogłoski na temat następcy Scolariego. Przyjście Hiddinka jest możliwe, ale podejrzewam, że nierealne. Jak dla mnie faworytami są Rijkaard i Grant. Holender już się napalił i jego agent przyznał, że rozważyłby propozycję. A w zakładach bukmacherskich już pojawiły się zakłady, kto zostanie trenerem Chelsea. Rijkaard, Hiddink, Zola, Mancini, Eriksson, Ancellotti, Deschamps, Grant. W takiej kolejności począwszy od faworyta to się prezentuje. Z wymienionych tutaj nie zdziwiłbym się gdyby padło na Manciniego, Erikssona lub Deschampsa. Wszyscy trzej nie mają roboty, a wydaje się, że tylko takich Chelsea będzie szukać. Deschamps to mój czarny koń. Wink

Swoją drogą Chelsea na zwolnieniu Mourinho, Granta i Scolariego straciła sporą sumkę. Moim zdaniem potrzeba im trenera z charakterem. Takiego, który wprowadzi dobrą atmosferę, jak za czasów Mourinho. Drużyna gra jakby bez wiary. Uważam również, że brak Essiena ma spore znaczenie, bo Obi Mikel to przeciętny piłkarz. Ni to Lampard, ni to Makelele. Trochę pogra z przodu, trochę z tyłu. Bardzo się cieszę, że ostatecznie przeszedł do Chelsea, a nie do nas, bo kto wie, czy, gdyby było inaczej, na Old Trafford zobaczylibyśmy Carricka, który Mikela bije na głowę.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-02-2009 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak92 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #304
Re: Premier League 2008/09
muszeq napisał(a):Wiesz coś jeszcze ciekawego na temat Abramowicza?
Nie jestem jego fanem i nie interesuje mnie co, gdzie jada, co robi w wolnym czasie itp. A czemu pytasz?
10-02-2009 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #305
Re: Premier League 2008/09
Nie, nic, tak z ciekawości. Myślałem, że skoro wiesz, co myśli Abramowicz to napiszesz jeszcze o nim coś ciekawego.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-02-2009 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #306
Re: Premier League 2008/09
Pawlak92 napisał(a):Nie jestem jego fanem i nie interesuje mnie co, gdzie jada, co robi w wolnym czasie itp. A czemu pytasz?
Skoro czytasz w myślach Abramowicza, to powinieneś też znać jego rozkład dnia.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-02-2009 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak92 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #307
Re: Premier League 2008/09
Nie czytam w myślach Abramowicza.
Macie inne zdanie na ten temat? Wink

dobra, koniec tej głupiej gadki// matys


Dzisiaj przeczytałem, że przez zwolnienie Scolariego z klubem może pożegnać się Deco, bo przecież on przeszedł do Chelsea dla Scolariego, a co więcej jeszcze kilku piłkarzy taż myśli nad tym.
10-02-2009 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wakaru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #308
Re: Premier League 2008/09
Dobra, po Mourinho też tak gadali i co? Niewielu odeszło. Nigdzie nie zarobią takich pieniędzy, co dla większości z nich będzie dobrym argumentem do pozostania w zespole.

Przedstawiciele CFC już rozmawiali ze stroną rosyjską, a teraz podobno trwają rozmowy z samym Holendrem. I chyba koniec końców gość dostanie te posadę (ma prowadzić klub i reprezentację jednocześnie).
10-02-2009 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak92 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #309
Re: Premier League 2008/09
Ale Scolari był trenerem Portugalii, a Deco jest portugalczykiem i są zżyci se sobą Wink
10-02-2009 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #310
Re: Premier League 2008/09
A no ty kurwa, masz rację. Przecież Mourinho jest obywatelem Czadu, więc nie dziwne, że Carvalho i Ferreira nie odeszli razem z nim. Masz rację stary.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-02-2009 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #311
Re: Premier League 2008/09
Tak sobie w związku z odejściem Scolariego pomyślałem, które transfery Chelsea można nazwać tymi najgorszymi za panowania Abramowicza Wink

Moje typy:
1.Shevchenko, chyba nie trzeba tłumaczyć Wink
2.Branislav Ivanović- może nie jest to jakaś totalna porażka, ale zapowiadano go jako drugiego Vidica w PL, a ten walczy o ławkę rezerwowych.
3. ciężko wybrać, bo wybór duży, ale niech będzie Malouda, w końcu na koniec zeszłego sezonu był chyba zwycięzcą na niewypał roku w PL Wink
10-02-2009 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #312
Re: Premier League 2008/09
chelsea.pl napisał(a):Guus Hiddink zostanie nowym szkoleniowcem Chelsea, do końca sezonu - podała w środę oficjalna strona The Blues.

Oficjalny komunikat zamieszczony na chelseafc.com brzmiał:

,,Chelsea Football Club jest zachwycony, że może potwierdzić, że Guus Hiddink zostanie tymczasowym trenerem Chelsea do końca sezonu. Z zawodnikami spotka się w dalszej części tego tygodnia.

Klub chciałby wykorzystać tę okazję by podziękować Rosyjskiemu Związkowi Piłki Nożnej za ich zrozumienie i kooperację.


W poniedziałek po decyzji zarządu (lub też samego właściciela) sam właściciel klubu, Roman Abramowicz zwrócił się do Hiddinka, z którym łączą go bardzo dobre stosunki, z propozycją przejęcia sterów Chelsea.

Holender, który nadal pozostaje trenerem reprezentacji Rosji dostał pozwolenie na negocjacje od tamtejszego związku piłki nożnej.

Czas bym ja zrobił coś dla Romana

Po dwóch dniach, w środę rano w rozmowie z Radio538 w Holandii, Hiddink mówił, że chciałby objąć zespół w ramach przysługi dla przyjaciela-dobrodzieja, już w przyszłym tygodniu:

,,To przysługa dla przyjaciela. Abramowicz robi tyle dla rosyjskiej piłki, że chciałem zrobić coś dla niego. Zadzwonił do mnie osobiście."

,,W jednym z nadchodzących dni wybiorę się do Londynu. Oczekuję, że będę pracował z zawodnikami już w przyszłym tygodniu."

,,Wydaje mi się, że mogę łączyć dwie posady, bo Rosja gra tylko dwa mecze w kwietniu i jeden w czerwcu kiedy rozgrywki w Anglii dobiegają już końca."


Rosja rozgrywa tylko dwa mecze eliminacyjne w trakcie rozgrywek Premiership: 28 marca z Azerbejdżanem u siebie i 4 dni później z Liechtensteinem na wyjeździe.

Zapytany o to czy zostanie w Chelsea dłużej niż tylko do końca bieżącego sezonu, odpowiedział tajemniczo:

,,Są dwa możliwe scenariusze: wszystko pójdzie źle i oni powiedzą >>wracaj na wschód<< albo pójdzie dobrze, ale aż tak daleko w przyszłość jeszcze nie wybiegam."

Podwójny trener - bez kontraktu z Chelsea?

Z kolei w środowym wywiadzie dla Al Jazeery Hiddink podkreślał, że w Chelsea jest raczej kimś w rodzaju osoby mającej ratować sytuację.

,,Jeden tydzień to nigdy nie jest wystarczająco dużo czasu żeby przygotować zespół, ale to jest wyjątkowa sytuacja."

,,Chelsea ma dobrych zawodników i oni powinni być w najwyższej formie co czyni moją prace łatwiejszą."


Holender dodał też, że nie podpisał kontraktu z Chelsea i... nie zamierza tego zrobić:

,,Nie muszę go podpisywać. To nie jest kwestia pieniędzy."

Były szkoleniowiec PSV Eindhoven jeszcze w środę poleci do Amsterdamu skąd uda się do Londynu. W sobotę ma zamiar oglądać z wysokości trybun mecz Chelsea z Watford w piątej rundzie FA Cup.

Z Big Phillem przez telefon

Hiddink chce też skontaktować się z byłym już trenerem The Blues, Luizem Felipe Scolarim by porozmawiać o zespole.

,,Jeszcze z nim nie rozmawiałem, ale zadzwonię do niego w najbliższych dwóch dniach."

Na koniec zapytany czy zamierza zabrać ze sobą do Londynu asystentów, odpowiedział:

,,Na pewno nie teraz. Zawsze chcę zobaczyć sam sytuację w drużynie zanim dokonam jakiś zmian - jeśli one w ogóle będą potrzebne."

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
11-02-2009 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #313
Re: Premier League 2008/09
Jestem ciekawy co Hiddink zrobi, żeby Chelsea zaczęła grać lepiej. Moim zdaniem ten sezon do końca sezonu trenerem CFC mógł zostać Scolari. No, ale to ich problem i Hiddinka. My już z nimi w tym sezonie nie gramy (chyba, że w CL lub FA).

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
11-02-2009 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #314
Re: Premier League 2008/09
Zwalniają, zatrudniają, a Ferguson wciąż pozostaje na swym stanowisku!

[Obrazek: manager.jpg]

autorstwa The Sun


Dobra praca, trochę można jej zarzucić, ale mi się podoba.

Tutaj coś w podobnym tonie, link. //matys

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
11-02-2009 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #315
Re: Premier League 2008/09
Hehe mi sie podoba bo od razu sie rzuca w oczy United i niezwyciężony Ferguson Big Grin
To tylko potwierdza jego klasę bo trenować przez tyle lat jeden klub i tyle z nim osiągnąć to wielki wyczyn.
Cieszy mnie to że po przegranej nie ma aż tylu tekstów w stylu "co ten Ferguson tu jeszcze robi niech już sobie do spokój". Oczywiście czasami sie zdarzają ale w porównaniu z tekstami na temat Beniteza czy Scolariego to jest nic.
A tak naprawdę ci co tak mówią o Fergusonie to mają chyba nierówno pod sufitem.

Co do Chelsea to myślę że dobrze wybrali bo Hiddink to dobry trener ale czy poprawi sie gra Chelsea to sie dopiero okaże. Na pewno dużo wysiłku będą chcieli włożyć w LM żeby sie odegrać za porażkę z zeszłego sezonu. Ale o PL też na pewno zawalczą. Tylko że do tego są potrzebne zwycięstwa a jak będą grać tak jak w ostatnich meczach będzie to bardzo trudne. Zobaczymy jak sie Hiddink spisze.
11-02-2009 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości