Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Barceloną?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 12.50% 4 12.50%
John O'Shea 3.13% 1 3.13%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 3.13% 1 3.13%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 3.13% 1 3.13%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Wayne Rooney 15.63% 5 15.63%
Cristiano Ronaldo 59.38% 19 59.38%
Carlos Tevez 3.13% 1 3.13%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #31
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
A ja mam nadzieję,że Berbatov strzeli bąka na ławce. Tevez na to spotkanie!

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
20-05-2009 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Po co ? Żeby mu znowu piłka pięć razy od nogi odskoczyła, w tym meczu jedna zawalona akcja to już może być za dużo.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
20-05-2009 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #33
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
A ja czuje, że zagramy jak w rewanżu z Arsenalem czyli no-Berba, no-Tevez. I taki skład w sumie bym chętnie zobaczył a Berba najwyżej w 2 połowie.

E: Zresztą wypisałem go już w 2 poście w tym temacie Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-05-2009 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Kula napisał(a):Po co ? Żeby mu znowu piłka pięć razy od nogi odskoczyła, w tym meczu jedna zawalona akcja to już może być za dużo.

Ogarnij się. Berba kiepsko wypada przy Teveze gdy grają razem. Wystarczy przypomnieć sobie mecz z Wigan, przy stanie 1-1 Berba z braku laku odgrywa piłkę do Teveza w ok. 79' minucie, i co ? Zamiast poszukać sobie miejsca w polu karnym, to on się przed nim zatrzymał :shock: Ta akcja dosłownie mnie poraziła, więc nie bd czytał bzdur jaki to Berba nie jest fajny, bo jeszcze sporo meczy musi rozegrać żeby to udowodnić.
20-05-2009 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Pisz składnie, bo nie bardzo wiem co ma wynikać z tego co napisałeś, szczególnie z tego "więc nie bd czytał bzdur jaki to Berba nie jest fajny".

I jedną akcję masz na dowód swojego wywodu ? Poza tym ja nigdzie nie napisałem, że chciałbym żeby w finale obok Berbatova grał Tevez.

Po prostu, moim zdaniem ten sezon w wykonaniu Teveza jest słaby i tyle.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
20-05-2009 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #36
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
fidain napisał(a):A ja czuje, że zagramy jak w rewanżu z Arsenalem czyli no-Berba, no-Tevez.

Też bym tak stawiał na taki skład gdyby Fergii miał do dyspozycji Fletchera. A jak wiemy nie ma.

Park-Andi-Carrick-Giggs-Rooney
Ronaldo

Park i Waza na skrzydłach to pewniacy. Będą pomagać w obronie przy Henrym i Messim.
Trzech środkowych pomocników widzę w takim "trójkącie" . Anderson typowy defensywny. Carrick środkowy , zaś Giggs mieszający w ofensywie.
Takie coś :

----Anderson-----------------
Park-----Carrick-----Rooney
-------Giggs-------------------
-------------Ronaldo----------

Jeśli jednak SAF zdecyduje się grac 4-4-2 to Anderson out , Berba in i wszystko powinno być jasne.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
21-05-2009 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
mlody_unw napisał(a):
Kula napisał(a):

Ogarnij się. Berba kiepsko wypada przy Teveze gdy grają razem. Wystarczy przypomnieć sobie mecz z Wigan, przy stanie 1-1 Berba z braku laku odgrywa piłkę do Teveza w ok. 79' minucie, i co ? Zamiast poszukać sobie miejsca w polu karnym, to on się przed nim zatrzymał :shock: Ta akcja dosłownie mnie poraziła, więc nie bd czytał bzdur jaki to Berba nie jest fajny, bo jeszcze sporo meczy musi rozegrać żeby to udowodnić.

78 minuta to zbieranie Scharnera z murawy, 79 minuta to jeden kontakt z piłką Giggs's potem Wigan atakuje.

Obstawiam, że chodzi Ci o akcję z 77 minuty, którą oczywiście zawalił Tevez złym podaniem. A ta akcja jest całkiem zwykła.

Berbatov jest blisko Teveza, przy nich dwóch obrońców, Tevez dostaje piłkę i rusza skrzydłem, Berbatov bardzo rozsądnie nie rusza od razu tylko stoi czym, powoduje że drugi obrońca nie może wspomóc krycia Teveza, 5 sekund później Tevez jest już na skrzydle a Berbatov niekryty w polu karnym, fatalne podanie Teveza i piłka trafia do stojącego 3-4 metry za Bułgarem Ronaldo, zamiast właśnie do idelanie ustawionego Dymitara.

o tej akcji pisałes ?

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
21-05-2009 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
warto przypomnieć że w tym meczu to Tevez strzelił gola na 1:1.
21-05-2009 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Tak wiem, ale rozmowa jest o akcji z 79 minuty, w ktorej Berbatov podobno zachował sie jak dupa.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
21-05-2009 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #40
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Busby Tribute In Rome Approved By UEFA
Tak odbiegając od składów, taktyki i Teveza. Świetna inicjatywa, wyjdzie na pewno zajebiście.

E:
Cytat:UEFA President Michel Platini has nailed his colours to the mast and left everyone in no doubt that he will be supporting Barcelona in the Champions League final.

Platini told Spanish newspaper El Mundo: "Barcelona represents my philosophy, not just in their style of play, but how they form their footballers.

"I believe players should be protected until they are 18, more for moral reasons than economic ones.

"They embody the ideals of Spanish football, which represents technique, an easy and open style of play. It seduces me."

This comes just a day after Dutch football legend Johan Cruyff said he "did not buy" the English domination of the Champions League because of the over-reliance on foreign players.

Może w 1/2 też ich wspierał. Pogratulować wypowiedzi. Poziom Grzesia Laty.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
22-05-2009 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #41
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Ja też od razu wiedziałem, że będzie za Barcą. Wiesz narodowość w końcu zobowiązuje Smile Co innego jakby Eric był szefem Smile

Kilka newsów, co do spotkania:
Pep Guardiola napisał(a):Wspominałem już, że Seydou Keita mógłby zagrać na tej pozycji. Rozmawiałem z nim i on powiedział mi, że zagra na każdej pozycji dla dobra zespołu, ale poprosił mnie, abym rozważył, jak ryzykowne jest postawienie gracza na pozycji, w której nigdy wcześniej nie występował. Ta aluzja pomogła mi i teraz będę miał kilka dni, by zdecydować. Mało jest takich wspaniałomyślnych graczy jak Keita. Poza tym, on jest piłkarzem, który w tym sezonie rozwinął się najbardziej pod względem taktycznym

Czyli na boku zagra Puyol/Caceres, a w środku Pique z Toure.

Pep Guardiola napisał(a):Dowiemy się w poniedziałek lub we wtorek czy zagrają Henry i Iniesta. Dotkliwą stratę już odnieśliśmy, bo zabraknie Abidala i Alevesa.

Pep mówi,że nie wie, za to:
fcb24.com napisał(a):Andres Iniesta kończy proces rekonwalescencji i przygotowuje się do pojedynku z Manchesterem United. Po wygraniu La Liga i Copa del Rey, chce skompletować potrójną koronę.

Andres Iniesta wystąpi w Rzymie! Bohater FC Barcelony z pojedynku na Stamford Bridge będzie miał na stopach nowe buty, które pomogą mu poprowadzić Barcę do trzeciego w historii Pucharu Europy, podobnie jak podczas pojedynku z Arsenalem w 2006 roku. Jego walka o możliwość gry przeciwko Manchesterowi rozpoczęła się 11. maja. Cała Katalonia zamrła po meczu z Villarrealem, gdy wyszło na jaw, że na mięśniu prawej nogi Andresa znajduje się dwucentymetrowe zerwanie. Całe Camp Nou zostało postawione na głowie, aby przywrócić Iniestę do zdrowia. Rezonans magnetyczny okazał się zbawieniem. "Zagram w Rzymie. Ten uraz nie jest tak poważny, jak mogło się wydawać" powiedział crack FC Barcelony.

Prawie dwa tygodnie później, zaledwie cztery dni przed wielkim finałem, Iniesta coraz bardziej odczuwa efekty ciężkich i nużących sesji rehabilitacyjnych, odbywanych dwa razy dziennie. "Mam dobre przeczucia i oczekuję szybkiego powrotu do pełnej sprawności" zapewniał dziennikarzy MD ten, dla którego 27. maj będzie drugim występem w finale Ligi Mistrzów.

Iniesta pragnie już grać i zdobyć potrójną koronę. Przez uraz nie mógł pojechać do Walencji i wziąć udziału w finale Pucharu Króla, który zakończył się zwycięstwem Barcy 4:1. Wygranie tych rozgrywek 25. raz w historii, świętował w domu. Przez to wszystko, nie odbył treningu w środę wieczorem i czwartek rano. "Ten zespół jest zdolny do wszystkiego, ze mną i beze mnie" przypomina piłkarz. Andres nie mógł być na trybunach Mestalla, ale skakał podobnie jak 20 tys cules na stadionie, jednak przy kanapie w swoim domu w towarzystwie matki - Mari oraz dziewczyny - Anny. Pierwszą rozmowę po końcowym gwizdku odbył z ojcem - Jose Antonim, który wracał z Walencji wraz z siostrą - Maribel.

Rodzina Andresa ma nadzieję, że Guardiola postąpi w finale inaczej niż Rijkaard, który trzymał Iniestę na ławce rezerwowych i wpuścił do dopiero na drugą połowę. Trzy lata temu, młody Katalończyk był w stanie zaakceptować to, że na boisku zastąpi go ktoś inny w tak ważnym meczu. Tą osobą był Mark Van Bommel. Jednak słaba postawa Edmilsona sprawiła, że znalazło się miejsce na boisku dla Andresa.

Iniesta nigdy nie ukrywał tego, że ma lekki żal co do tamtej nocy na Stade de France i chce powetować sobie to w Rzymie. Wie, że nie będzie łatwo zdetronizować starych mistrzów z Manchesteru i wznieść do góry Pucharu Europy. Dlatego wszyscy pracownicy FC Barcelony pracują właśnie pod kątem tego jednego meczu...

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
24-05-2009 01:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Becks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Więc jak zagra Caceras na skrzydle to być może Ronaldo będzie grał na lewej stronie pomocy.Choć to chyba jest mało prawdopodobne,bo Rooney pewnie będzie pomagał dla evry z Messim.Bardziej prawdopodbne jest to,iż Ronaldo zagra na szpicy z tevezem albo Berbatovem.
24-05-2009 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #43
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
truered napisał(a):Wiesz narodowość w końcu zobowiązuje Smile
A co ma wspólnego Francuz z Hiszpanami?
truered napisał(a):Czyli na boku zagra Puyol/Caceres, a w środku Pique z Toure.
Ten Sylvinho jest aż taki słaby, że zamiast niego, Pep rozważa wystawić na lewej pomocnika? Ten Caceres raczej nie zagra, wątpie, że Guardiola zaryzykuje i postawi na niego w takim meczu. On poza Copa del Rey to tam niewiele pograł w tym sezonie.

Puyol - Pique - Toure - Sylvinho. Mimo wszystko imo tak wyjdą.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
24-05-2009 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #44
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Z Hiszpanami nic ale z Anglikami już dużo Tongue

Też myślę, że Barca tak zagra w obronie.

Środek Keita, Xavi, Iniesta (sądze, że raczej zagra w finale), przód Messi, Eto'o, Henry (jak w przypadku Iniesty).

Kluczem do sukcesu będzie myślę zatrzymanie Henry'ego, Iniesty i Xaviego. Szybkie kontrataki mogą za to zdemolować tragiczną obronę Barcy i na to liczę. Co do Messiego to na miejscu Guardioli nie wystawiałbym go w tym meczu bo uważam, że przy swoich warunkach fizycznych i naszych obrońcach nie poszaleje sobie. No ale on tego raczej nie zrobi bo kibice by go za jaja powiesili chyba Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-05-2009 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #45
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Cytat:A co ma wspólnego Francuz z Hiszpanami?
Pireneje Big Grin

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
24-05-2009 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości