Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Barceloną?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 12.50% 4 12.50%
John O'Shea 3.13% 1 3.13%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 3.13% 1 3.13%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 3.13% 1 3.13%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Wayne Rooney 15.63% 5 15.63%
Cristiano Ronaldo 59.38% 19 59.38%
Carlos Tevez 3.13% 1 3.13%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #61
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Sky Sports napisał(a):Manchester United captain Rio Ferdinand has confirmed he has been training with his team-mates ahead of the UEFA Champions League final.

Sir Alex Ferguson's Red Devils meet Primera Division champions Barcelona in Rome on Wednesday night as they look to defend their European crown.

England international Ferdinand has not featured for his Premier League-winning side since their 3-1 win at Arsenal on 5th May because of a calf injury.

However, centre-back Ferdinand now appears in the running to start alongside Nemanja Vidic after confirming his condition is much improved ahead of the crunch clash.

He said at a press conference televised live on Sky Sports News: "My injury is fine.

"I have been training the last couple of days with the team. I feel good.

"The manager knows I wouldn't put myself into a position to be in the game if I wasn't 100 per cent fit.

"We have got a talented squad and if my fitness was ever going to be detrimental to the team and the result then I wouldn't play.

"I have been working hard with the phyios at the club, training hard and working on the injury. I don't see any problems."

No to milusio, Rio w pełni zdrowia to naprawdę dużo wzmocnienie składu. Podobno Henryk też da radę na jutrzejsze spotkanie, więc Ołszej też musi bardzo bardzo uważać. Jakoś bardziej obawiam się Francuza niż krytego przez Evre i Rooneya Leo Messiego.

Przedmeczowa wypowiedź Rio
Przed meczem:Sir Alex o białych strojach i Realu
Guardiola o Man United
Ronaldo o Messim,karnych,(2:45 Big Grin "-You say! -No, you say!")
United w Rzymie
Trening w Rzymie
Trening 2
Giggs o Barcy

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
27-05-2009 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #62
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Ugh, to już dzisiaj Wink Z jednej strony obawiam się, bo większość moich znajomych to kibice Barcy i nie zniosę ich komentarzy na następny dzień, gdyby United przegrało. Z drugiej strony nie mogę doczekać się tego spotkania, już od rana myślę o nim, po drodze do szkoły rozgrywałem ten mecz w myślach i wierzę, że United jest w stanie wygrać Big Grin

Jak dla mnie najwięcej będzie w tym spotkaniu zależało od dwóch zawodników, jednak nie chodzi mi tu ani o Ronaldo, ani o Rooneya. Są to:

1)Vidic- atak Barcy zdobył w tym sezonie ponad 100 bramek, to o czymś świadczy i jeśli ktoś ma ich powstrzymać to właśnie Serb. Fakt, wraca Rio, ale to Serb jest w tym sezonie naszym najlepszym obrońcą i to on nieraz w tym sezonie w obronie był nie do przejścia, jeśli zagra na takim samym, wysokim poziomie, jak w najlepszych swoich występach w tym sezonie to z tyłu możemy zostać na zero, a jak już Serb rozegra mecz sezonu to będę kontent i chyba mu pomnik postawię Wink

2)Carrick- tak Michael, nie kto inny. Jak dla mnie jego postawa jest równie istotna, co postawa Nemanji. Carrick powinien być pierwszą poważną zaporą w defensywie i wraz z Andersonem (o ile ten zagra) powinni uprzykrzać życie pomocnikom Barcelony i powinni postarać się wyłączyć duet Xavi-Iniesta. Jeśli to się uda to będzie dobrze, a jak jeszcze Michael będzie w sposób genialny rozgrywał i rozprowadzał piłki to w ofensywie będzie nam o niebo łatwiej.

Jeju, denerwuje się już Wink

Wygrajcie to proszę Wink

PS. jeden ze znajomych kibiców Barcy wymyślił sobie taki myk: Idzie to bukmachera i stawia 20 zł. na MU. Jak wygra Barca to będzie wniebowzięty i 20 zeta nie będzie miało znaczenia, jak Katalończycy przegrają to na pocieszenie będzie miał kilka groszy więcej. Zapomniał, jednak, że bukmacherzy wypłacają za wynik z 90. minuty, więc jeśli United wygra po dogrywce to ani nie będzie się cieszył, ani nie będzie miał kasy Tongue
27-05-2009 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #63
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Takie dwa filmiki:

[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/SqxRDIBkDbo[/flash]

[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/CcW8OUTDUrk[/flash]

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
27-05-2009 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #64
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Wielki finał przed nami. Cały dzień chodzę jakiś taki nieswój i czuję już poddenerwowanie, najgorsze jest to że trzeba czekać jeszcze 4 godziny:/
Co do meczu to jestem przekonany, że Diabły dzisiaj zatriumfują. Mamy lepszą sytuację kadrową niż przeciwnik i co ważniejsze jesteśmy lepszą drużyną.

Wszyscy są jakby zaczarowani tym co prezentuje Barca- fakt w lidze nikt im nie podskoczył, ale jak przyszło już im zmierzyć się z rywalem z PL to Barca nie wyglądała na taką kosmiczną.

Ferguson i zawodnicy zapowiadają że pójdą do przodu i nie będą kurczowo bronić się na swojej połowie, ale też nie jestem przekonany, że od razu nasi rzucą się do szaleńczego ataku. Trzeba znaleźć odpowiednią proporcję między obroną a atakiem. Wiadomo, że Barca uwielbia grać piłką i potrafi niesamowicie zakręcić w głowach rywali, dlatego ważne będzie odpowiednio wcześniej przerwać ich akcję.

Co do składu to widziałbym to tak:
VDS
O'Shea-Vidic-Ferdinand- Evra
Anderson
Park(Ronaldo)- Carrick-Giggs-Rooney
Ronaldo(Berbatow)

100 rocznica urodzin Busby'ego, 10 lat od triumfu nad Bayernem. Poza tym Ferguson uwielbia robić rzeczy których nie udało się innym. LM kończy się z tym sezonem, a zwycięstwo 2 raz z rzędu w tych rozgrywkach będzie historyczne, musimy tego dokonać bo jeśli nie my to już nikt.
Po zwycięstwo drużyno Fergusona :twisted:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-05-2009 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Coś czuję, że w pierwszym składzie ujrzymy Berbatowa, a na ławce usiądzie Park. Raz, że Barcelona ma (będzie miała?) przeciętną obronę na skrzydłach, więc Ronaldo bardziej się tam naszaleje niż na szpicy, dwa że Bułgar może wspierać środek pomocy i robić za klon Scholesa. Bez względu na wynik w 66 minucie za Berbę wejdzie Park i Ronaldo przesunie się do środka. Tyle moich wróżb, mam nadzieję że boss to lepiej wykombinuje Big Grin
27-05-2009 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pfixy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #66
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Boże ten stres narasta z każdą godzina...;/ dzisiaj nawet zamiast mysleć na maturze z polskiego to w głowie miałam tylko ten dzisiejszy mecz!
27-05-2009 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #67
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Jeszcze tylko dwie godziny...Wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych meczów w sezonie. Już nie mogę się doczekać starcia z Barcą. Bardzo chciałbym zobaczyć taki skład:

VDS
O'Shea - Rio - Vidic - Evra
Anderson - Carrick - Giggs
Rooney - Ronaldo
Tevez
Taki skład chciałbym zobaczyć na Olimpico, ale wszystko wskazuje, że zagramy tak:

VDS
O'Shea - Rio - Vidic - Evra
Anderson(Scholes) - Carrick - Giggs
Rooney - Park(Ronaldo)
Ronaldo (Berbatov)

Chciałbym w tym meczu zobaczyć Scholesa, bo jego doświadczenie może okazać się kluczowe w tak ważnym meczu. Dużo będzie zależeć od Carricka i naszych skrzydłowych, którzy będą musieli asekurować bocznych obrońców. Ja wierzę w naszą wygraną i liczę na to, że czarnym koniem tego meczu będzie gra Teveza (o ile SAF go wystawi). Go United, go.!

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
27-05-2009 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #68
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Skład Barcelony wg "Marcy":
Valdés - Puyol, Touré, Piqué, Sylvinho - Busquets, Xavi, Iniesta - Messi, Eto'o, Henry

Skład oficjalny (?) MU:
van der Sar - O'Shea, Vidic, Ferdinand, Evra - Carrick, Anderson, Giggs - Park, Rooney - Cristiano Ronaldo

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
27-05-2009 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #69
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Składy zostały już oficjalnie podane:

Barcelona: Valdes - Puyol, Toure, Pique, Sylvinho; Busquets, Iniesta, Xavi; Messi, Eto'o, Henry.
Ławka rezerwowych: Pinto, Caceres, Gudjohnsen, Krkic, Keita, Rodriguez, Muniesa.

Manchester United: Van der Sar - O'Shea, Frdinand, Vidić, Evra; Giggs, Anderson, Carrick, Park, Ronaldo, Rooney.
Ławka rezerwowych: Kuszczak, Evans, Rafael, Scholes, Nani, Tevez, Berbatow.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
27-05-2009 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #70
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
no to Barca ma "The Treble"
27-05-2009 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
trix Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #71
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
... wierni po porażce UNITED!
27-05-2009 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #72
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Dziękuje Diabełki za piękny sezon. Tyle jestem teraz w stanie napisać.

We'll never die!

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-05-2009 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Duras Offline
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #73
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Cóż tu dużo komentować? Daliśmy ciała i tyle. Barca nie zasłużyła na finał, a Manchester na trofeum i wszystko jasne. Jak zwykle skończyło się na obietnicach Sad

Manchester United | Champions 1908, 1911, 1952, 1956, 1957, 1965, 1967, 1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009 & Kings of Europe 1968, 1999, 2008
27-05-2009 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #74
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Niestety spodziewałem sie świetnej gry ze strony United ale wszyscy wiedzą jak mecz przebiegał :cry: Ale i tak mieliśmy zajebisty i bardzo wyczerpujący sezon więc trzeba sie cieszyć z tym pucharów, które zdobyliśmy, zwłaszcza Premiership.
A Barca dzisiaj zasłużyła na puchar i tyle.
27-05-2009 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #75
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Zgadzam się.

Nie chce mi się dużo pisać. Chociaż nienawidzę drużyny z Katalonii to przyznaje, że zagrali świetny mecz, my za to bardzo słaby. Należała im się wygrana w finale, niestety Sad

WE'LL NEVER DIE!

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
27-05-2009 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości