Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Polska
zyga18 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #301
Re: Ekstraklasa S.A.
Wracając do Dmudy, myślę, że to ogromna strata dla Lecha. Smuda jest według mnie najlepszym trenerem w Polsce, a Lech jest z całą pewnością klubem najlepiej rozwiniętym klubem marketingowo. Lech się rozwija i jeśli znajdą godnego następce Smudy mają szansę wygrac ligę, ale chyba jednak za dwa - trzy lata. Polonia ostatnio pokazuje, że ma mocną drużyne i w niedługim czasie może walczyc o wyższe cele w lidze.
31-05-2009 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #302
Re: Ekstraklasa S.A.
Cytat:Komisja Odwoławcza ds. Licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej nie przyznała Łódzkiemu Klubowi Sportowemu licencji na grę w ekstraklasie w sezonie 2009/2010

Decyzja ta oznacza spadek ŁKS-u z ekstraklasy. Łodzianie zostali przesunięci na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Degradacja łódzkiego klubu spowodowała, że w ekstraklasie na pewno nadal występować będzie Arka Gdynia, a w barażu o pozostanie w lidze wystąpią piłkarze Cracovii.
Bagna w polskiej piłce ciąg dalszy. <świr>

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
04-06-2009 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #303
Re: Ekstraklasa S.A.
dobrze że nie ma mnie teraz na Prokocimiu, jeszcze bym w ramach okazywania radości dostał wpierdol od kibiców Cracovii

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
04-06-2009 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #304
Re: Ekstraklasa S.A.
Cytat:- Projekt z trenerem Smudą uważam za nieudany. W tamtym czasie to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć, ale jestem rozczarowany. Uważam Smudę za jednego z najlepszych trenerów w Polsce, ale musi istnieć pewna chemia, musi istnieć wspólne spojrzenie na klub - powiedział kilka dni po rozstaniu z "Franzem" właściciel poznańskiej drużyny.

link link

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-06-2009 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #305
Re: Ekstraklasa S.A.
I tak wiem, że najbardziej poszło o niedawanie szans młodym piłkarzom z ME. Wiadomo, że Lech ma spore zaplecze. Smuda nie dał im żadnej szansy.
08-06-2009 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #306
Re: Ekstraklasa S.A.
No ja tam nie wiem czy ma spore zaplecze. Słyszałem że raczej krótką ławkę.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-06-2009 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #307
Re: Ekstraklasa S.A.
Ma krótką ławkę, bo nie chciał dać szansy młodym Lechitom z ME. Przecież te puste miejsca w protokole meczowym można było zapełnić chłopakami z ME. Bronił mu ktoś? Inna sprawa, że młodzi Lechici zakończyli sezon na 10. pozycji. Coś cienko, więc to poniekąd usprawiedliwia Smudę. Jednak fakt jest taki, że często protokół meczowy Lecha miewał luki i te można było wypełnić, ale Franz nei raz pokazał, że on woli piłkarzy "gotowych"...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
08-06-2009 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #308
Re: Ekstraklasa S.A.
Lech ma utalentowana młodzież w ME? I które miejsce zajmuje ta "utalentowana" młodzież z Poznania w tabeli Młodej Ekstraklasy. Jak dla mnie, jedynym zawodnikiem, który nie dostał wystarczającej ilości szans na grę w pierwszym składzie jest Kamil Biliński z Śląska. Facet wchodzi w debiucie, wali bramę, komentatorzy osrali się na miętowo, ale w kolejnym meczu już na ławce albo poza kadrą....Dziwne...

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
08-06-2009 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #309
Re: Ekstraklasa S.A.
pan_opticum napisał(a):No ja tam nie wiem czy ma spore zaplecze. Słyszałem że raczej krótką ławkę.

Słyszałeś to od Smudy?

A dostał ktoś szansę w ogóle od Smudy w Lechu? Handzić w PP - 20 minut. Zaszczyt, że chciał go wpuścić.

truered napisał(a):Lech ma utalentowana młodzież w ME? I które miejsce zajmuje ta "utalentowana" młodzież z Poznania w tabeli Młodej Ekstraklasy.

A czy od razu trzeba mieć genialne miejsce aby stwierdzić, że jest utalentowana młodzież, jest Machaj np. I tak w wielu drużynach zamiast zawodników typowo na ME pojawiają się jacyś mini weterani. Bez obrazy.
08-06-2009 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #310
Re: Ekstraklasa S.A.
Nie, nie słyszałem tego od Smudy, nie dzwoni nie pisze. Ale od nikogo nie słyszałem o utalentowanej młodzieży Lecha, np. kogoś takiego jak Borysiuk czy Rybus. No i 10 miejsce jednak coś znaczy. Niektórzy dają wychowankom +10 do skilla i szans, nie zauważając że oni po prostu się nie nadają.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-06-2009 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #311
Re: Ekstraklasa S.A.
Zresztą Smuda sam przyznał, że Handzic i inne stwory sie po prostu nie nadają, więc w czym rzecz. Jest w Lechu zawodnik, który jak wspomniani Rybus, Borysiuk, czy Małecki z Wisły zrobili niesamowity postęp i przeszli z rezerw do podstawowej 11ki? Nie wydaje mi się.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
08-06-2009 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #312
Re: Ekstraklasa S.A.
Przyznam sie, że mam naprawdę bdb źródło, napiszę tak: wujek mojego kolegi jest blisko związany z klubem.

truered napisał(a):Zresztą Smuda sam przyznał, że Handzic i inne stwory sie po prostu nie nadają, więc w czym rzecz.

Ale nie dał im szansy, a wiadomo jak to działa ta publikę. Pogra troszkę, powiedzą: "On się nie nadaje" i okej, Smuda miał rację, jednakże tego nie widzieliśmy więc ... jest DżejZieli.
08-06-2009 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #313
Re: Ekstraklasa S.A.
Jak wujek kolegi jest taki spec to czemu nie prowadził Lecha?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-06-2009 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #314
Re: Ekstraklasa S.A.
pan_opticum napisał(a):Jak wujek kolegi jest taki spec to czemu nie prowadził Lecha?

Hmm, może wpierw wyjaśnię, on po prostu wie jakie były główne powody zwolnienia. Już 5 tyg temu jak gadałem z kolega podkreślał, że Smuda nie ma co liczyć na przedłużenie umowy.

W Polsce jest tylu speców, że każdy mogłby być trenerem.
08-06-2009 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #315
Re: Ekstraklasa S.A.
Jakie są główne powody zwolnienia Smudy? Bo nie puszczał graczy Młodej Ekstraklasy?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-06-2009 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości