Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #316
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Mi się wydaje, że Man City to czasem robi specjalnie po prostu szum wokół siebie wychodząc z założenia: "nieważne jak mówią byleby mówili". No bo nie wierze, żeby nawet szejkowie byli tak głupi, żeby realnie liczyć na wyciągnięcie Johna Terry'ego z Chelsea:

http://www.skysports.com/story/0,19528,1...24,00.html

Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
03-07-2009 07:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #317
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
City w przyszłym tygodniu ma już podpisać kontrakt z Tevezem. A próba wyciągnięcia Terry'ego z Chelsea to szaleństwo Wink

W międzyczasie "The Blues" dokonali pierwszego wzmocnienia w tym okienku:

Cytat:Ross Turnbull został w czwartek nowym bramkarzem Chelsea Londyn. 24-letni zawodnik trafił na Stamford Bridge na zasadzie wolnego transferu z Middlesbrough. Z klubem ze Stamford Bridge podpisał czteroletnią umowę.

Na pierwszy skład szans raczej nie ma, może być co najwyżej numerem 2, no chyba, że Ancelotti zaczyna knuć jakiś misterny plan Wink
03-07-2009 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dEVJE Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #318
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Ciekawy ruch Evertonu, wypożyczyli Jo z City z opcją definitywnego kupna brazylijczyka. Dla Louisa nowy rywal przybył. ; )
Cytat:Everton have secured the services of Manchester City striker Jo on a season-long loan with the option of a permanent deal.
10-07-2009 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #319
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
On już tam grał całą rundę rewanżową, więc sytuacja Saszki w gruncie rzeczy się nie zmieni.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-07-2009 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #320
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
kanonierzy.com napisał(a):W dzisiejszym wydaniu Daily Mail możemy przeczytać, że Arsenal zaakceptował opiewającą na 25 milionów funtów ofertę transferu Emmanuela Adebayora. Togijczyk miałby zarabiać na City of Manchester Stadium 170 tysięcy funtów tygodniowo.

Jeśli transfer dojdzie do skutku, to naprawdę ofensywnie zespół będzie wyglądał co najmniej nieźle. Tevez, Adebayor, Santa Cruz, Robinho prawdopodobnie pójdzie na lewe skrzydło, do tego Barry, Ireland, Wright-Phillips. Jakiegoś solidnego obrońcę pewnie jeszcze dokupią, o ile przejście Terry'ego jest nierealne, to z pewnością mają dla niego jakąś alternatywę. Ciekawe jak sobie Mark Hughes poradzi z ustawieniem zespołu, z pewnością na walkę o mistrza jest jeszcze za wcześnie, niemniej w meczach z "big four" będą w stanie namieszać i ukraść czołówce trochę punktów. Patrząc na kadrę zespołu "na papierze", powinni być w stanie powalczyć z Arsenalem o 4 miejsce w lidze. Z drugiej strony wiadomo, że same nazwiska nie grają, potrzeba jeszcze trenera, który byłby w stanie zapanować nad zespołem i tu powraca pytanie - jak sobie Walijczyk z tym poradzi.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-07-2009 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #321
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Cytat:Sky Sports News understands Stewart Downing is poised to join Aston Villa after Middlesbrough agreed a fee of Ł12million.

Myślicie o tym samym co ja 8-)

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
15-07-2009 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #322
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Tak, czekamy na Younga.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-07-2009 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #323
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Tak, dokładnie to samo

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
15-07-2009 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #324
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
oby oby obySmile

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
15-07-2009 13:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ejdrens Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #325
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Zobaczycie, że nie będzie żadnego Younga. Jeśli chodzi o nasze transfery to tylko piłkarze do akademi i Ci co będą od nas odchodzić.
15-07-2009 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #326
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Zgadzam się z poprzednikiem. A jeśli już Young odejdzie, to myślę, że do Chelsea.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-07-2009 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #327
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
A czemu akurat do Chelsea? Poza tym po co? Żeby siedzieć na ławce?



Mój Blog: Pod presją czasu
15-07-2009 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #328
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Chelsea o ile mnie pamięć nie myli już się nim interesowała, a my nie. Dlaczego miałby siedzieć na ławce? Nie wiem co rozkmini Ancelotti z taktyką, bo on chyba grał bez skrzydłowych. Ale jeśli Chelsea grałaby skrzydłami to Young bez problemu łapałby się do składu. Kogo mają? Joe Cole to pewniak. Malouda jest słabszy od Younga. Teraz doszedł jeszcze Zhirkov, ale to i tak nie zmienia faktu, że Chelsea jakiegoś wielkiego bogactwa na skrzydłach nie ma. Young spokojnie łapałby się do składu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-07-2009 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #329
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
O jakimś oficjalnym zainteresowaniu nie słyszałem, pojawiło się tylko kilka spekulacji, ale także kilka spekulacji było na temat jego przejścia do United.
Na skrzydła Zhirkov, Cole, Malouda i Kalou - wygląda to zdecydowanie lepiej niż u nas, także nie wiem czy tak spokojnie by się tam Young łapał do składu...



Mój Blog: Pod presją czasu
15-07-2009 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #330
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Z wymienionych przez ciebie Young jest pewnie słabszy tylko od Cole'a, który zresztą też w piłkę nie grał przez pół roku. Nie zapominajmy, że mówimy o jednym z najbardziej utalentowanych Anglików, który ma już spore doświadczenie w Premier League i przede wszystkim świetne statystyki.

O zainteresowaniu Youngiem przez Chelsea donosiło choćby Sky Sports, nie powołując się na żadne brukowce. Sky Sports to wiarygodne źródło (oprócz plotek, które nieraz przytaczają z innych szmatławców). Tutaj link: http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 18,00.html

Natomiast o naszym zainteresowaniu donosiło bodajże tylko The People, więc bądźmy poważni. Poza tym Ferguson powiedział, że z transferami koniec. Jakoś Young mi pasuje w Chelsea i myślę, że transfer jest całkiem możliwy. Pytanie tylko czy O'Neill pozbędzie się kolejnej gwiazdy po odejściu Barry'ego. I ten transfer Downinga... Coś może być na rzeczy.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-07-2009 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości