Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość bramki w United
chazy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #121
Re: Przyszłość bramki w United
Gdyby Ferguson zainteresował się Sergio Asenjo, nie byłoby problemu, mimo, że gość ma 20 lat.
11-08-2009 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #122
Re: Przyszłość bramki w United
Dziś obejrzałem całe spotkanie towarzyskie Rosja - Argentyna. Bacznie obserwowałem Igora Akinfeeva, który pomimo puszczonych 3 bramek bronił, według mnie, bardzo dobrze. Dobra gra nogami, refleks, parę niezłych interwencji. W tym 23-latku widziałbym następcę Edwina, mielibyśmy spokój na ładnych parę sezonów. Taki fachowiec jak Guus Hiddink również widzi w nim dobrego golkipera, skoro mimo swego młodego wieku ma niepodważalną pozycję w kadrze Rosji. Igor rozegrał już bodajże 33 mecz w kadrze.
Jak czytam doniesienia prasowe o rzekomym zainteresowaniu Manuelem Neurem to za takie siano, jakie życzą sobie działacze z Gelsenkirchen napewno udałoby się ściągnąć Rosjanina. Byłoby to z pewnością lepsze posunięcie.
12-08-2009 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #123
Re: Przyszłość bramki w United
Ma niepodważalną pozycję bo nie ma żadnej konkurencji. Kto tam jest rezerwowym bramkarzem? Vladimir Gabulov - nikomu szerzej nieznany goalkeeper Dynama Moskwa. Nie przeczę, Akinfeev jest dobry ale czy wystarczająco dobry na United? Nie wiem.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-08-2009 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #124
Re: Przyszłość bramki w United
Według mnie jest lepszy od takiego Neuera, a już napewno od Bena czy Tomka. Ktokolwiek nie przyjdzie to będzie porównywany do Edwina, którego ciężko będzie zastapić bo to klasa.
"Niemieckie gazety sugerują, że do sprowadzenia pierwszego bramkarza Schalke 04 będzie potrzebna kwota w wysokości 25 milionów funtów. " - jak dla mnie to za Neuera stanowczo za dużo.
Jeżeli juz SAF i włodarze zechcą wydać naprawdę duże pieniądze na bramkarza to spróbowałbym sięgnąć ewentualnie po Cesara z Interu.
12-08-2009 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #125
Re: Przyszłość bramki w United
Foster przez ostatni miesiąc utwierdził wszystkich w przekonaniu, że (niestety) nie nadaje się na pierwszego bramkarza United. Zbyt dużo błędów... Kuszczak tyle błędów nie popełnia, ale za to ma inne wady. Słaba gra na przedpolu i słaba gra nogami. Skoro nie Tomek i Ben, to kto?

Proponowanych nazwisk jest wiele. Akinfiejew, Adler, Neuer, Boruc, Cesar, Jussi, Given itp. Pytanie jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Kupno młodego, zdolnego, świetnie rokującego np. Adler, Neuer czy Akinfiejew, albo zakup doświadczonego bramkarza np. Given, Cesar czy Jussi?

1) Doświadczony bramkarz
Najlepszym kandydatem wydaje się być Julio Cesar z Interu. W ostatnim sezonie prezentował się naprawdę bardzo dobrze. Jednak transfer mało realny. Jose na pewno go nie puści...
Shay Given? Moim zdaniem również dobry kandydat, jednak Irlandczyk gra w City, więc o tym bramkarzu również możemy zapomnieć...
Buffon, Casillas - o nich to nawet nie ma co marzyć...
Jussi z Boltonu? Bramkarz solidny, jednak jak na moje United to za wysokie progi. W tym sezonie bramkarz Boltonu nie spisuje się najlepiej...

2) Młody bramkarz
Igor Akinfiejew albo Rene Adler. Inni mnie nie przekonują. Rosjanin od kilku lat jest podstawowym bramkarzem rep. Rosji, regularnie ze swoim klubem gra w europejskich puchar, także mimo młodego wieku posiada spore doświadczenie. Niemiec jest coraz bliżej bluzy nr 1 w reprezentacji swojego kraju. W Leverkusen spisuje się bardzo dobrze. Pytanie tylko czy to wystarczy? Jak już ktoś wspominał (fidain chyba) Tomek i Ben również przychodzili do United jako młodzi, zdolny, obiecujący, a jak jest teraz każdy wie...

3) Artur Boruc?
Artur to niewątpliwie ścisła czołówka, jeśli wziąłby się ostro do pracy, był skoncentrowany na tym co robi, to mógłby się okazać właśnie tym. Charakterek ma, także moim zdaniem presja by go nie zjadła. Tylko czy Boruc byłby w stanie grać bardzo dobrze przez cały sezon?

Ja widziałbym to tak:
Edwin przedłuża z nami kontrakt na kolejny rok, a my kupujemy Igora z CSKA. Rusek miałby rok by przystosować się do gry w Anglii. VDS byłby pierwszym, jednak z czasem grałby coraz mniej...



Mój Blog: Pod presją czasu
09-10-2009 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #126
Re: Przyszłość bramki w United
Foster26 napisał(a):Edwin przedłuża z nami kontrakt na kolejny rok, a my kupujemy Igora z CSKA. Rusek miałby rok by przystosować się do gry w Anglii. VDS byłby pierwszym, jednak z czasem grałby coraz mniej..

Nie chciał przejść do Chelsea właśnie dlatego że byłby drugim za Cechem.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-10-2009 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #127
Re: Przyszłość bramki w United
pan_opticum napisał(a):Nie chciał przejść do Chelsea właśnie dlatego że byłby drugim za Cechem.

Tyle, że Cech jest o wiele młodszy od VDS i Igor rzeczywiście by miał mało szans na grę. Wygryź świetnego reprezentanta Czech ze składu Chelsea, to by było bardzo trudne zadanie. Jak wiemy Edwin, ma już bliżej niż dalej do końca kariery, dlatego pierwszy sezon Igor mógłby pogrzać ławkę (kilkadziesiąt występów i tak by mu się trafiło), a w drugim wskoczyć już do pierwszego składu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
10-10-2009 08:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #128
Re: Przyszłość bramki w United
Dokładnie

Cytat:Manchester United dostał zielone światło od CSKA Moskwa na rozmowy w sprawie transferu Igora Akinfiejewa - donosi "Daily Mirror".
Gazeta donosi, że 23-latek wyceniany jest na 10 milionów funtów i wyraził chęć opuszczenia stolicy Rosji. Akinfiejew miał wyraźnie zakomunikować CSKA, że w styczniu chce podjąć rozmowy z przedstawicielami klubu mistrzów Anglii.
Myślę, że 10 mln nie będzie stanowiło większego problemu. Jednak wątpię, że by Igor przeszedł do nas już w zimie. W przyszłym roku MŚ, więc będzie chciał grać regularnie. Dobrze by było kupić go już w zimie i zostawić w Rosji jeszcze na te pół roku.

Dzisiaj o 17:00 Rosja vs Niemcy. Polecam, mecz będzie ciekawy, obie drużyny walczą o pierwsze miejsce w grupie. No i będzie można zobaczyć jak prezentuje się Akinfiejew.
21.10 i 3.11 - Czerwone Diabły przetestują Ruska.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-10-2009 08:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #129
Re: Przyszłość bramki w United
Według mnie, mówiąc o kupnie młodego bramkarza trzeba by się zastanowić również nad bramkarzem Newcastle, Timem Krolem. Osobiście chłopaka widziałem kilka razy i prezentował się naprawdę dobrze. Poza tym słyszałem, że nie popełnia głupich błędów i potrafi uratować tyłek swojej drużynie.

Tylko znów nie wiadomo, czy udźwignąłby presję, jest wciąż bardzo młody. Doświadczenia tyle co Akinfiejw nie ma, a wieloletnia rola rezerwowego raczej by go nie zadowalała.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-10-2009 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #130
Re: Przyszłość bramki w United
Na razie dobrze by było jakby najpierw Krul wygrał rywalizację z Harperem.

Cytat:Myślę, że 10 mln nie będzie stanowiło większego problemu. Jednak wątpię, że by Igor przeszedł do nas już w zimie. W przyszłym roku MŚ, więc będzie chciał grać regularnie. Dobrze by było kupić go już w zimie i zostawić w Rosji jeszcze na te pół roku.
Rozwiązanie jak najbardziej optymalne.

A co do wymienianych wcześniej niemieckich bramkarzy- nie wiem czy bym nie wolał Neuera od Adlera.


Fan United od 1992 roku
10-10-2009 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #131
Re: Przyszłość bramki w United
A ja bym sobie życzył już doświadczonego bramkarza, który ma na swoim koncie występy dla wielkiego klubu. W innym przypadku może być powtórka z Fostera.

Moim zdaniem jednak nie ma co o tym teraz dyskutować. Sezon dopiero co się zaczął, a GK i tak w przerwie nie kupimy bo jest VdS.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-10-2009 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #132
Re: Przyszłość bramki w United
Michał, nie Ty jeden... Tylko kogo? Jakiego doświadczonego bramkarza, który prezentuje odpowiedni poziom jesteśmy w stanie kupić?



Mój Blog: Pod presją czasu
10-10-2009 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #133
Re: Przyszłość bramki w United
Ja widzę tylko jednego - Julio Cesar. Jednak wolę z kandydaturami poczekać do końca sezonu, bo wiele się jeszcze może zmienić.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-10-2009 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #134
Re: Przyszłość bramki w United
zgadzam się z Igorem chciałbym go ... zimą odchodzi jeden z pary Kuszczak/Foster ... Edwin przedłuża kontrakt z United na kolejny sezon a Rosjanin ma czas na aklimatyzacje a jednocześnie nie ma miejsca z góry bo musiałby rywalizować z Fosterem lub Kuszczakiem (w sumie żadna konkurencja ale zawsze mobilizacja)
10-10-2009 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #135
Re: Przyszłość bramki w United
Akinfiejew w wczorajszym meczu nie miał zbyt wiele pracy. Przy bramce nie miał za dużo do powiedzenia. Pewnie wychodził do dośrodkowań. Ciekaw jestem jak będzie się Rusek prezentował w meczu z nami.
Wyśmienicie za to zaprezentował się Rene Adler. To głównie dzięki niemu Niemcy wygrali wczorajszy mecz i z pierwszego miejsca awansowali do MŚ w RPA. Parę naprawdę niezłych interwencji.



Mój Blog: Pod presją czasu
11-10-2009 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości