Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #76
Re: Diabły na wypożyczeniach
Foster26 napisał(a):Po sezonie wróci lepszy i może uda mu się wywalczyć miejsce w składzie.

oby chciał wrócić bo prawdę mówiąc np. Shawcross po udanym wypożyczeniu został na stałe w Stoke a Evans był bliski odejścia do Sunderlandu aby grać regularnie ...

Simpson pewnie zostanie sprzedany do NU i dobrze wyjdzie to United i samemu Anglikowi Wink
21-11-2009 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #77
Re: Diabły na wypożyczeniach
Wszystko zależy od Fergusona. Na pozycji środkowego obrońcy mieliśmy wtedy sporą konkurencję, nawet wśród młodych defensorów, więc nie jest dziwne, że Fergie dał mu odejść.

Cleverley - wnioskując z wywiadów - to rozsądny facet, który ma dobrze poukładane w głowie. Na pewno łatwo nie odpuści i będzie chciał się przedrzeć do pierwszego zespołu. Gdybyśmy przeszli na 433 to naprawdę byłby ciekawą opcją na pozycję AM.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-11-2009 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #78
Re: Diabły na wypożyczeniach
michal85 napisał(a):Gdybyśmy przeszli na 433 to naprawdę byłby ciekawą opcją na pozycję AM.
Z tego co się orientuje to on tam śmiga na skrzydle



Mój Blog: Pod presją czasu
21-11-2009 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #79
Re: Diabły na wypożyczeniach
No właśnie Wink AM to skrót od Attacking Midfielder. Michał po prostu nie sprecyzował czy AMR czy AML. Chodzi bardziej o to, że w obecnym ustawieniu gramy MR i ML, a przy 4-3-3 skrzydłowi grają ofensywniej.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-11-2009 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #80
Re: Diabły na wypożyczeniach
Dla mnie AM to taki ofensywnie grający CM Wink A przy 4-3-3 skrzydłowi to raczej RW i LW



Mój Blog: Pod presją czasu
21-11-2009 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #81
Re: Diabły na wypożyczeniach
A to nie wiem. Ja się sugeruję głównie CM/FM, kiedy grałem w anglojęzyczne wersje. Wtedy był podział na AMR (prawy), AML (lewy), AMC (środkowy).

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-11-2009 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #82
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cleverley grywa różnie - rozpoczął przygodę z Watford na skrzydle i na takiej pozycji grywa też dla reprezentacji. W klubie jednak z bardzo dobrym skutkiem grywał już w środku pola, a niejeden kibic Watford mówił, że to jest właśnie miejsce dla niego.

Na skrzydle jest również całkiem efektywny, ale w moim mniemaniu nie ma tego błysku, żeby u nas grać z powodzeniem na tej pozycji. W każdym razie mam nadzieję, że dostanie u nas szansę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-11-2009 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #83
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:"Wydaje mi się, że w tym klubie zawsze mamy pod dostatkiem młodych, świetnych talentów z Anglii" - powiedział Ferguson.

"Na obecną chwilę wyróżniają się Danny Welbeck i Tom Cleverley."

"Welbeck dostał już własny numer i koszulkę drużyny seniorów, a Cleverley robi wszystko by stać się ważnym zawodnikiem pierwszego składu Manchesteru United."

"Wystarczy spojrzeć na to jak spisuje się w Watford, gdzie gra wyśmienicie" - zakończył.
Mam nadzieję, iż po powrocie z wypożyczenia, Tom otrzyma szanse na zaprezentowanie swoich umiejętności.



Mój Blog: Pod presją czasu
23-11-2009 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #84
Re: Diabły na wypożyczeniach
Mame Diouf, już trenuje w Carrington.

Cytat:- W meczu zewnętrznym był w grupie Ole Gunnara, czyli zespole rezerw. Jak sobie radził? Dobrze pracował i przez cały trening grał na pełnej szybkości. - powiedział Jonevret. - Sesja zakończyła się 30-minutowym meczem przeciwko zawodnikom, którzy prawdopodobnie w weekend wystąpią w meczu pucharowym. Ostatecznie było 2:2, a Mame zdobył obie bramki. Był moment, że nawet krzyczał na kolegów z drużyny, że ci powinni dogrywać na niego.


Trenuje już z nami, ale w oficjalnym meczu będzie mógł dopiero wystąpić po 1 stycznia? Czy już teraz będzie mógł grać?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
29-11-2009 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #85
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cleverleya chce wypożyczyć na druga część sezonu Newcastle Wink jednak wolałbym aby został w Watford do końca sezonu
30-11-2009 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #86
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:Reds won't pursue Ljajic

It has been confirmed that United have decided not to take up the option to sign Partizan youngster Adem Ljajic.

The 18-year-old Serbian attacking midfielder had been lined up for a potential move to Old Trafford next year.

However, with a wealth of top young talent in that position already at the club, United have announced that the initial interest in Ljajic will not be followed up.

A club spokesman told ManUtd.com: "We had an option to buy the player but, having closely monitored his development over past 12 months, and taken into the consideration the young players emerging through the ranks, we have chosen not to pursue the transfer."

That`s all folks

Się zastanawiam czy powód to "oszczędzamy na czym się da", czy też naprawdę wiara w naszych młodych zawodników.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
03-12-2009 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #87
Re: Diabły na wypożyczeniach
Coś mi się zdaje, że nas na niego nie było stać, co w obliczu tego, ile kasy zarobiliśmy latem, pokazuje, że z kasą jest chujowo na OT.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-12-2009 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #88
Re: Diabły na wypożyczeniach
Ano chujowo. Tym bardziej wpieniają mnie newsy o nowym kontrakcie Rooney`a. Mam nadzieję że żadnej podwyżki nie będzie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
03-12-2009 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #89
Re: Diabły na wypożyczeniach
Według mnie w grę wchodziła spora kasa. O ile wiem to nie podano oficjalnie ile wynosi, ale podejrzewam, że ponad 10 mln funtów. I nie chodzi mi tylko o to, że nie mamy tych pieniędzy. Po prostu po dłuższej obserwacji pewnie okazało się, że Llajić nie jest jednak taki dobry. W środku problemu nie mamy. Oprócz dojrzałych zawodników są jeszcze Anderson, Gibson czy Matthew James. Myślę, że wobec tego nasz zarząd stwierdził, że nie warto wydawać tej kasy skoro mamy piłkarzy na podobnym poziomie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-12-2009 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #90
Re: Diabły na wypożyczeniach
O proszę, byłem pewien, że Llajic nie dostanie szansy w tym sezonie a wychodzi na to, że raczej w przyszłym jej nie dostanie również :lol:

Trudno powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi. Wyglądał na utalentowanego zawodnika, ale może doszliśmy do wniosku, że utalentowanych grajków u nas pod dostatkiem i warto przeznaczyć tą kasę na kogoś bardziej pożytecznego od zaraz...Mam taką nadzieję, bo w przeciwnym wypadku wychodziłoby, że na OT nie dzieje się najlepiej.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-12-2009 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości