Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-1 Chelsea (21.05.2008)
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Sprawa jest prosta, nie będziemy się oszczędzać przed następnym mecze, nie będziemy grali na SB, Rooney i Vida prawdopodobnie wrócą.
Chelsea musiała wygrać ostatni z nami mecz jeżeli chciała dalej walczyć. Popatrzcie jak wyglądała druga połowa masowe ataki United, zwłaszcza pod koniec. Skład nasz wtedy był też nie za rewelacyjny. Przepowiadam ciekawe widowisko, oczywiście z naszą wygranąBig Grin

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
06-05-2008 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marta:) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Po pierwsze gratulacje dla ManUtd Smile Ja myślę, że skoro ManUtd jest już w finale to da z siebie wszystko. Ja wierzę w Czerwone Diabły i w ich zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Ale jak będzie to przekonamy się za niedługo.
06-05-2008 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
miszcz26 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Po pierwsze ja się ogromnie cieszę że w finale jest CFC bo presja jest po ich stronie, oni muszą wygrać! oni sie muszą starać! nie dla Avrama anie Abramowicza ale dla siebie, jeśli chcą coś osiągnąć , a nie wierzę że wygrają ligę, to muszą atakować i tu jest szansa dla nas - z Barca udowodniliśmy że umiemy się bronić przez 180 minut i że pomimo wyłączenia z gry Ronaldo można zwyciężyć bo byliśmy zespołem! CFC musi pokazać że jest warta Pucharu LM a szczerze to wątpię że są do tego zdolni bez Murinho.....
a porażka na Stamford Bridge? powinien być remis - end of story - ale wszyscy wiemy że football to gigantyczny interes i lepiej jeśli się wszystko rozstrzygnie w ostatniej kolejce, lepiej of korz dla biznesu....
A co do Liverpoolu - osobiście nie lubię ich i szanuje tam tylko Gerarda (chociaż sam już nie wygrywa meczy jak kiedyś...) a cały Golleador i Dirk?? tiaaaaa to właśnie pokazuje podejście Beniteza "Weźmy następnego Spaniola niech trochę chłopak dorobi a potem wróci gdzie jego miejsce - do Hiszpanii" Osobiście uważam że Benitez nie lubi angielskiej piłki i niech go już lepiej wywalą z liverpoolu.....
Gdyby weszli do finału byliby 100 razy lepsi niż CFC, wszyscy gryźliby murawę a Benitez mógłby znowu wygrać i uratować skórę nooooo ale ich nie ma! i środkowy palec dla wszystkich fanów Liverpoolu! i wielki PEACE! dla wszystkich fanów jedynego i niepowtarzalnego zespołu z Teatru Marzeń! Glory Glory Man United!!!
06-05-2008 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Skład Manchester United na finał!?
Ja taki bym wystawił:

VDS - Brown, Rio, Vidić, Evra,- Ronaldo, Scholes, Carrick, Giggs, - Rooney, Tevez.
09-05-2008 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Skład Manchester United na finał!?
Ale do tego czasu wiele jeszcze może się zmienić (obniżka/podwyżka formy, kontuzje itp)

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
09-05-2008 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #21
Re: Skład Manchester United na finał!?
Skład na finał powinien być najmocniejszy jaki tylko posiadamy. Zakładam też, że nikt nie złapie żadnej kontuzji. A więc ja wyobrażam go sobie tak:
Bramkarz: Van der Sar- tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć.
Obrona: Evra-Vidic-Ferdinand-Brown Pierwsza trójka to pewnik, a Brown grał ta prawej pomocy przez większość sezonu i radził sobie dobrze (ewentualnie może Hargreaves go zmienić później)
Pomoc: Park-Carrick-Scholes-Ronaldo Naniego nie uwzględniłem, bo ostatnio nie szło mu najlepiej a Koreańczyk prezentuje wysoki, stabilny poziom przez już spory czas. Giggs raczej na zmianę-może później nieźle szarpnąć.
Atak: Rooney-Tevez to również dla mnie pewnik Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-05-2008 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Czy ja wiem czy nie lepiej było dać to w temacie Man Utd vs Chelsea?
Edwin - OH, Rio, Vidic, Evra - Park, Carrick, Scholes, Cris - Tevez -Rooney.

Ale tu może się zmienić jedynie w tym aspekcie że Carrick ława, OH pomoc i Wes na prawej.
10-05-2008 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
axel52 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
panowie na dzień dzisiejszy to ja się obawiam tego meczu gdyż to niestety Chelsea prezentuje się lepiej od naszych na końcu sezonu,moze jestem niezbyt optymista ,ale tak to chyba wygląda.No i mamy tytuł a oni nic póki co
14-05-2008 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Ale United pokazali, że w ważnych meczach są skuteczni. A Chelsea nie potrafiła wygrać u siebie z Boltonem w tak ważnym meczu. WG mnie Manchester United jest zdecydowanym faworytem i jest to obiektywna ocena.
14-05-2008 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Mój skład na ten mecz to:

VDS - Brown, Ferdinand, Vidic, Evra - Park, Carrick, Scholes, Ronaldo - Rooney, Tevez

To najbardziej nasz optymalny skład no i oczywiście na ławce posadzić do ofensywy Naniego, Andersona i doświadczonego Giggsa oraz do zadań destrukcyjnych Fletchera,Haergravesa i Silvestra. W końcu w LM można mieć 7 rezerwowych.
Jeżeli Manchester United zagra w swoim stylu i da z siebie wszystko to powinni wygrać. Trzeba liczyć również na trochę szczęścia Smile Ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym.
GLORY GLORY !

"We Are The Pride of All Europe"
15-05-2008 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Leszczu napisał(a):Mój skład na ten mecz to:

VDS - Brown, Ferdinand, Vidic, Evra - Park, Carrick, Scholes, Ronaldo - Rooney, Tevez

To najbardziej nasz optymalny skład no i oczywiście na ławce posadzić do ofensywy Naniego, Andersona i doświadczonego Giggsa oraz do zadań destrukcyjnych Fletchera,Haergravesa i Silvestra. W końcu w LM można mieć 7 rezerwowych.
Jeżeli Manchester United zagra w swoim stylu i da z siebie wszystko to powinni wygrać. Trzeba liczyć również na trochę szczęścia Smile Ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym.
GLORY GLORY !

No też myślę, że zagramy tym składem. Ale nie zdziwie sie jeśli Ferguson przygotuje dla nas jakąś niespodzianke. A wie ktoś z Was może co z Terrym i Drogbą ? czy wykurują się na finał ?
15-05-2008 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Większe szanse na grę ma Drogba, choć obaj zapowiadają, że będą gotowi na mecz. W weekend mają być jakieś konkretniejsze informacje.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
15-05-2008 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #28
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Rudii napisał(a):A wie ktoś z Was może co z Terrym
Piłkarz zapowiada, że zagra bo kontuzja łokcia podobno niegroźna. Może to być zasłona dymna, bo uraz wyglądał naprawdę poważnie.


Fan United od 1992 roku
16-05-2008 06:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Wyleczenie złamanej ręki to nie jest takie hop siup... Myślę tak jak sebos że to Terry ściemnia i tyle, bo niemożliwe że ręka tak szybko mu się zrośnie, no chyba że wcale nie jest złamana... ?
16-05-2008 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
To nie było złamanie.
Nie zdziwię się jednak gdyby wybiegł z gipsem na boisku.

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
17-05-2008 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości